Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Edzőkérdés

#4461 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

A legjobb az lenne,hogyha Hiddink maradna de ha esetleg elmegy,akkor több jelölt is lenne.Ancelottit én nem támogatnám,bár az is igaz,hogy ha BL-t akarunk nyerni,akkor lehet,hogy ő lenne a legjobb választás.Viszont a bajnokságban a milannal sem remekel,kivéve idén.akiket még felsoroltak:Riijkard,Ranieri,Van Basten-ezek közül nekem egyik sem kéne.Ranierit én szerettem,mikor nálunk volt de,ahogy már mondták páran előttem,olyan nagy sikerei nincsenek.A két hollandot meg egyszerűen nem tudom elképzelni a Chelsea kispadján.Na jó, talán még Riijkardot de én nem örülnék,ha Ők lennének.Amúgy mi a helyzet Zolával?Hosszabbított a WHU-nél?Mert ha nem,akkor őt szívesen látnám.Please stay Guus!!! :D
Who the fuck are Man.United

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Edzőkérdés

#4462 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Hege írta:
timoboll írta:Istenem :shock: Olyan hülyeségeket tudsz beírni Gábor h az vmi félelmetes,átigazolások topicban felsoroltad h ki lenne villa előtt a csatársorban,azok közül eto-henry veszélyezteti,nem egy bosquets aki egyébként is középpályás(nemtudom h láttad e azt a fájdalmas bl elődöntőt...)Platini nem focizott soha, Ranieri juttatta vissza a juvét az elsőosztályba..... kicsit nézz utána amiben nem vagy biztos,mert rohadtul irritáló h egy értelmes hsz után már nagyítóval kell keresni az ilyen hsz-ek miatt :evil:
Jajj a Bosquetset csak hülyeségből irta..!!
Am meg nem Ranieri hanem Deschamp veette viossza az öreg hölgyet a serie A-ba ha jól tudom..!!
Én is úgy emlékszem,hogy Deschemps-al jutottak vissza a seria A-ba!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4463 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Igen Deschamps volt az és azt a juvet még én is visszavezetem.Del Piero, Buffon, Bojinov, Camoranesi...

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Edzőkérdés

#4464 Hozzászólás Szerző: Hege »

timoboll írta:Istenem :shock: Olyan hülyeségeket tudsz beírni Gábor h az vmi félelmetes,átigazolások topicban felsoroltad h ki lenne villa előtt a csatársorban,azok közül eto-henry veszélyezteti,nem egy bosquets aki egyébként is középpályás(nemtudom h láttad e azt a fájdalmas bl elődöntőt...)Platini nem focizott soha, Ranieri juttatta vissza a juvét az elsőosztályba..... kicsit nézz utána amiben nem vagy biztos,mert rohadtul irritáló h egy értelmes hsz után már nagyítóval kell keresni az ilyen hsz-ek miatt :evil:
Jajj a Bosquetset csak hülyeségből irta..!!
Am meg nem Ranieri hanem Deschamp veette viossza az öreg hölgyet a serie A-ba ha jól tudom..!!
We love you Chelsea^^

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4465 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Istenem :shock: Olyan hülyeségeket tudsz beírni Gábor h az vmi félelmetes,átigazolások topicban felsoroltad h ki lenne villa előtt a csatársorban,azok közül eto-henry veszélyezteti,nem egy bosquets aki egyébként is középpályás(nemtudom h láttad e azt a fájdalmas bl elődöntőt...)Platini nem focizott soha, Ranieri juttatta vissza a juvét az elsőosztályba..... kicsit nézz utána amiben nem vagy biztos,mert rohadtul irritáló h egy értelmes hsz után már nagyítóval kell keresni az ilyen hsz-ek miatt :evil:

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4466 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Hege írta:
tomi87 írta: Én k..vára nem szeretném,hogy Ranieri legyen az edző :roll: !
én sem szeretném!!
Nem egy győztes alkat egyetlen sikerére nem emlékszem!!
De azért Lampsot ő "fedezte"fel ami nagyon jó húzás volt..!!
Azt azért ne feledjük el,hogy a másodosztályból felhozta a Juve-t és azonnal élcsapat lett a Serie A-ban,úgy,hogy a legtöbb sztár otthagyta a Juvét! :P
Farewell Didier!

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Edzőkérdés

#4467 Hozzászólás Szerző: Hege »

tomi87 írta:
Berzéki Gábor21 írta:
James Lee írta:Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:
Szerintem te Claudio Ranieri-re gondolsz.Ő meg azt vallotta,hogy az ő munkássága alatt nőtt föl a Chelsea.Elvileg elmegy a Juventustól.Lehetne valamiféleképpen ,hogy ő lesz az új vezetőedző?
Én k..vára nem szeretném,hogy Ranieri legyen az edző :roll: !
én sem szeretném!!
Nem egy győztes alkat egyetlen sikerére nem emlékszem!!
De azért Lampsot ő "fedezte"fel ami nagyon jó húzás volt..!!
We love you Chelsea^^

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Edzőkérdés

#4468 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Berzéki Gábor21 írta:
James Lee írta:Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:
Szerintem te Claudio Ranieri-re gondolsz.Ő meg azt vallotta,hogy az ő munkássága alatt nőtt föl a Chelsea.Elvileg elmegy a Juventustól.Lehetne valamiféleképpen ,hogy ő lesz az új vezetőedző?
Én k..vára nem szeretném,hogy Ranieri legyen az edző :roll: !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4469 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Berzéki Gábor21 írta:
James Lee írta:Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:
Szerintem te Claudio Ranieri-re gondolsz.Ő meg azt vallotta,hogy az ő munkássága alatt nőtt föl a Chelsea.Elvileg elmegy a Juventustól.Lehetne valamiféleképpen ,hogy ő lesz az új vezetőedző?
TÉÉÉÉNYLEG! Olasz-olasz :D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4470 Hozzászólás Szerző: Gábor »

James Lee írta:Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:
Szerintem te Claudio Ranieri-re gondolsz.Ő meg azt vallotta,hogy az ő munkássága alatt nőtt föl a Chelsea.Elvileg elmegy a Juventustól.Lehetne valamiféleképpen ,hogy ő lesz az új vezetőedző?
Farewell Didier!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4471 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4472 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Ricko írta:
James Lee írta:Ezzel 1etértek. Ancelotti meg már megmondta, hogy nem hajlandó visszajönni Londonba. Nem tudom, mit kell ezen annyit lovagolni... :roll: Deshapsot pedig sajnálom, hogy az OM-et választotta, én neki örültem volna a legjobban, kíváncsi vagyok, milyen lesz ezután az OM
Visszajönni? :o miért mikor volt ő itt? :)
Még nem volt itt Ancelotti és a történtek szerint egyenlőre nem is lesz,bár sokszor szóba hozták őt és a Chelsea-t,de Carlo eddig mindig visszautasította az ajánlatot.
Farewell Didier!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4473 Hozzászólás Szerző: Ricko »

James Lee írta:Ezzel 1etértek. Ancelotti meg már megmondta, hogy nem hajlandó visszajönni Londonba. Nem tudom, mit kell ezen annyit lovagolni... :roll: Deshapsot pedig sajnálom, hogy az OM-et választotta, én neki örültem volna a legjobban, kíváncsi vagyok, milyen lesz ezután az OM
Visszajönni? :o miért mikor volt ő itt? :)
Yes, We BLUE!!!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4474 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ezzel 1etértek. Ancelotti meg már megmondta, hogy nem hajlandó visszajönni Londonba. Nem tudom, mit kell ezen annyit lovagolni... :roll: Deshapsot pedig sajnálom, hogy az OM-et választotta, én neki örültem volna a legjobban, kíváncsi vagyok, milyen lesz ezután az OM

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4475 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Berzéki Gábor21 írta:Nekem nem kéne a van Basten.Ha ilyen szart volt képes művelni az Ajaxal akkor ide nem kell mert még lehúz.
nos van Basten játékoként hatalmas respect, de edzőként...ide Rijkard vagy Slaven Bilic lenne a legjobb szvsz

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4476 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Speedie93 írta:Tudom hogy nem jött még szóba de esetleg ő is jó lenne szerintem.. :) persze csak ha Hiddink megy és (számomra favorit)Riijkaard nem jönne ha hívnánk vagy nem is hívnánk.. :roll:
Nekem nem kéne a van Basten.Ha ilyen szart volt képes művelni az Ajaxal akkor ide nem kell mert még lehúz.
Farewell Didier!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Edzőkérdés

#4477 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Tudom hogy nem jött még szóba de esetleg ő is jó lenne szerintem.. :) persze csak ha Hiddink megy és (számomra favorit)Riijkaard nem jönne ha hívnánk vagy nem is hívnánk.. :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Edzőkérdés

#4478 Hozzászólás Szerző: Lecso »

Nem hiszem, hogy Ancelotti megoldás lenne. Gondoljatok csak bele: olyan bajnokságból érkezne, ahol kb előre tudják az eredményeket. Sajnos valóban nem nagyon beszélnek másról, de én olasz edzőnek baromira nem örülnék.

Ha megengeditek én is elmondom kinek örülnék, ha már Hiddink nem marad, bár őszintén nem lepődnék meg ha történne valami csoda... Szóval ha mondjuk én lennék Abramovics, tutibiztos, hogy olyan embert keresnék, aki él-hal a Chelsea-ért. Van egy bizonyos Dennis Wise, aki éveket töltött a L**ds és a Millwall menedzseri székében és éppen "munkanélküli".

Sajnos a Stamford Bridge környékén mostanában csak az szól az érzelmekről és a kötődésről, ami a lelátón történik...
Blue is the colour, football is the game

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4479 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

http://www.setanta.com/uk/Articles/Foot ... nid-51457/" onclick="window.open(this.href);return false;

Neki személy szerint nagyon örülnék.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4480 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Megelőztél :)
Na ezét fölösleges találgatni, meg álmodozni! Ki hitte volna, hogy ide igazol? senki...

Amúgy a bajnokságot nem követem figyelemmel, de azért dúrva, hogy 1góllal vezet az OM :)

Lezárt