Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Edzőkérdés

#4501 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

A Corriere dello Sport információi szerint az AC Milan labdarúgócsapata 2012 nyaráig szóló új szerződést ajánlott Carlo Ancelotti vezetőedzőnek.

Ancelotti szerződése 2010 nyaráig él, a Corriere dello Sport értesülési alapján új kontraktusa jelentősen megemelt fizetéssel járna.

:D
Who the fuck are Man.United

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4502 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Én is beszállok. És Ranieri nagyon rosz húzás lenne

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4503 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Lecso írta:hanem Wise-t.
Húú, nem tudom. Wise eléggé emocionális döntés lenne. Ahol eddig dolgozott csak bajt és kárt csinált. Szóval én nem támogatom, bármennyire is örülne neki sok szurkoló.

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Edzőkérdés

#4504 Hozzászólás Szerző: Lecso »

Igen, Zola elvileg 2013-ig marad, amit mondjuk meg tudok érteni. Ezért nem őt írtam pár sorral ezelőtt, hanem Wise-t.
Blue is the colour, football is the game

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Edzőkérdés

#4505 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

A legjobb az lenne,hogyha Hiddink maradna de ha esetleg elmegy,akkor több jelölt is lenne.Ancelottit én nem támogatnám,bár az is igaz,hogy ha BL-t akarunk nyerni,akkor lehet,hogy ő lenne a legjobb választás.Viszont a bajnokságban a milannal sem remekel,kivéve idén.akiket még felsoroltak:Riijkard,Ranieri,Van Basten-ezek közül nekem egyik sem kéne.Ranierit én szerettem,mikor nálunk volt de,ahogy már mondták páran előttem,olyan nagy sikerei nincsenek.A két hollandot meg egyszerűen nem tudom elképzelni a Chelsea kispadján.Na jó, talán még Riijkardot de én nem örülnék,ha Ők lennének.Amúgy mi a helyzet Zolával?Hosszabbított a WHU-nél?Mert ha nem,akkor őt szívesen látnám.Please stay Guus!!! :D
Who the fuck are Man.United

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Edzőkérdés

#4506 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Hege írta:
timoboll írta:Istenem :shock: Olyan hülyeségeket tudsz beírni Gábor h az vmi félelmetes,átigazolások topicban felsoroltad h ki lenne villa előtt a csatársorban,azok közül eto-henry veszélyezteti,nem egy bosquets aki egyébként is középpályás(nemtudom h láttad e azt a fájdalmas bl elődöntőt...)Platini nem focizott soha, Ranieri juttatta vissza a juvét az elsőosztályba..... kicsit nézz utána amiben nem vagy biztos,mert rohadtul irritáló h egy értelmes hsz után már nagyítóval kell keresni az ilyen hsz-ek miatt :evil:
Jajj a Bosquetset csak hülyeségből irta..!!
Am meg nem Ranieri hanem Deschamp veette viossza az öreg hölgyet a serie A-ba ha jól tudom..!!
Én is úgy emlékszem,hogy Deschemps-al jutottak vissza a seria A-ba!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4507 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Igen Deschamps volt az és azt a juvet még én is visszavezetem.Del Piero, Buffon, Bojinov, Camoranesi...

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Edzőkérdés

#4508 Hozzászólás Szerző: Hege »

timoboll írta:Istenem :shock: Olyan hülyeségeket tudsz beírni Gábor h az vmi félelmetes,átigazolások topicban felsoroltad h ki lenne villa előtt a csatársorban,azok közül eto-henry veszélyezteti,nem egy bosquets aki egyébként is középpályás(nemtudom h láttad e azt a fájdalmas bl elődöntőt...)Platini nem focizott soha, Ranieri juttatta vissza a juvét az elsőosztályba..... kicsit nézz utána amiben nem vagy biztos,mert rohadtul irritáló h egy értelmes hsz után már nagyítóval kell keresni az ilyen hsz-ek miatt :evil:
Jajj a Bosquetset csak hülyeségből irta..!!
Am meg nem Ranieri hanem Deschamp veette viossza az öreg hölgyet a serie A-ba ha jól tudom..!!
We love you Chelsea^^

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4509 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Istenem :shock: Olyan hülyeségeket tudsz beírni Gábor h az vmi félelmetes,átigazolások topicban felsoroltad h ki lenne villa előtt a csatársorban,azok közül eto-henry veszélyezteti,nem egy bosquets aki egyébként is középpályás(nemtudom h láttad e azt a fájdalmas bl elődöntőt...)Platini nem focizott soha, Ranieri juttatta vissza a juvét az elsőosztályba..... kicsit nézz utána amiben nem vagy biztos,mert rohadtul irritáló h egy értelmes hsz után már nagyítóval kell keresni az ilyen hsz-ek miatt :evil:

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4510 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Hege írta:
tomi87 írta: Én k..vára nem szeretném,hogy Ranieri legyen az edző :roll: !
én sem szeretném!!
Nem egy győztes alkat egyetlen sikerére nem emlékszem!!
De azért Lampsot ő "fedezte"fel ami nagyon jó húzás volt..!!
Azt azért ne feledjük el,hogy a másodosztályból felhozta a Juve-t és azonnal élcsapat lett a Serie A-ban,úgy,hogy a legtöbb sztár otthagyta a Juvét! :P
Farewell Didier!

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Edzőkérdés

#4511 Hozzászólás Szerző: Hege »

tomi87 írta:
Berzéki Gábor21 írta:
James Lee írta:Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:
Szerintem te Claudio Ranieri-re gondolsz.Ő meg azt vallotta,hogy az ő munkássága alatt nőtt föl a Chelsea.Elvileg elmegy a Juventustól.Lehetne valamiféleképpen ,hogy ő lesz az új vezetőedző?
Én k..vára nem szeretném,hogy Ranieri legyen az edző :roll: !
én sem szeretném!!
Nem egy győztes alkat egyetlen sikerére nem emlékszem!!
De azért Lampsot ő "fedezte"fel ami nagyon jó húzás volt..!!
We love you Chelsea^^

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Edzőkérdés

#4512 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Berzéki Gábor21 írta:
James Lee írta:Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:
Szerintem te Claudio Ranieri-re gondolsz.Ő meg azt vallotta,hogy az ő munkássága alatt nőtt föl a Chelsea.Elvileg elmegy a Juventustól.Lehetne valamiféleképpen ,hogy ő lesz az új vezetőedző?
Én k..vára nem szeretném,hogy Ranieri legyen az edző :roll: !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4513 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Berzéki Gábor21 írta:
James Lee írta:Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:
Szerintem te Claudio Ranieri-re gondolsz.Ő meg azt vallotta,hogy az ő munkássága alatt nőtt föl a Chelsea.Elvileg elmegy a Juventustól.Lehetne valamiféleképpen ,hogy ő lesz az új vezetőedző?
TÉÉÉÉNYLEG! Olasz-olasz :D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4514 Hozzászólás Szerző: Gábor »

James Lee írta:Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:
Szerintem te Claudio Ranieri-re gondolsz.Ő meg azt vallotta,hogy az ő munkássága alatt nőtt föl a Chelsea.Elvileg elmegy a Juventustól.Lehetne valamiféleképpen ,hogy ő lesz az új vezetőedző?
Farewell Didier!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4515 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ancelotti nem volt itt?? Akkor hülye vagyok, összekevertem valakivel. Lényeg, hogy nem jön :lol: :lol:

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4516 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Ricko írta:
James Lee írta:Ezzel 1etértek. Ancelotti meg már megmondta, hogy nem hajlandó visszajönni Londonba. Nem tudom, mit kell ezen annyit lovagolni... :roll: Deshapsot pedig sajnálom, hogy az OM-et választotta, én neki örültem volna a legjobban, kíváncsi vagyok, milyen lesz ezután az OM
Visszajönni? :o miért mikor volt ő itt? :)
Még nem volt itt Ancelotti és a történtek szerint egyenlőre nem is lesz,bár sokszor szóba hozták őt és a Chelsea-t,de Carlo eddig mindig visszautasította az ajánlatot.
Farewell Didier!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4517 Hozzászólás Szerző: Ricko »

James Lee írta:Ezzel 1etértek. Ancelotti meg már megmondta, hogy nem hajlandó visszajönni Londonba. Nem tudom, mit kell ezen annyit lovagolni... :roll: Deshapsot pedig sajnálom, hogy az OM-et választotta, én neki örültem volna a legjobban, kíváncsi vagyok, milyen lesz ezután az OM
Visszajönni? :o miért mikor volt ő itt? :)
Yes, We BLUE!!!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4518 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ezzel 1etértek. Ancelotti meg már megmondta, hogy nem hajlandó visszajönni Londonba. Nem tudom, mit kell ezen annyit lovagolni... :roll: Deshapsot pedig sajnálom, hogy az OM-et választotta, én neki örültem volna a legjobban, kíváncsi vagyok, milyen lesz ezután az OM

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4519 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Berzéki Gábor21 írta:Nekem nem kéne a van Basten.Ha ilyen szart volt képes művelni az Ajaxal akkor ide nem kell mert még lehúz.
nos van Basten játékoként hatalmas respect, de edzőként...ide Rijkard vagy Slaven Bilic lenne a legjobb szvsz

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4520 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Speedie93 írta:Tudom hogy nem jött még szóba de esetleg ő is jó lenne szerintem.. :) persze csak ha Hiddink megy és (számomra favorit)Riijkaard nem jönne ha hívnánk vagy nem is hívnánk.. :roll:
Nekem nem kéne a van Basten.Ha ilyen szart volt képes művelni az Ajaxal akkor ide nem kell mert még lehúz.
Farewell Didier!

Válasz küldése