Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4501 Hozzászólás Szerző: kdako »

dankodavid írta:
Zsoca87 írta:Ancelotti angolul tanul

Állítólag. Ha igaz, akkor nem vagyok túl boldog...
Ha tényleg ő jön, akkor a teendők: utánpótlásképzés bezárása, tehetségkutatók kirúgása, és Maldini megvétele :D
Tegnap a Milan meccs után azt mondta: már régóta tanul angolul, de nem akarja elhagyni a Milant.
GO BLUES!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4502 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Zsoca87 írta:Ancelotti angolul tanul

Állítólag. Ha igaz, akkor nem vagyok túl boldog...
Ha tényleg ő jön, akkor a teendők: utánpótlásképzés bezárása, tehetségkutatók kirúgása, és Maldini megvétele :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4503 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ancelotti angolul tanul

Állítólag. Ha igaz, akkor nem vagyok túl boldog...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#4504 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hiddink azert megy vissza, mert o egy uriember es azt mondta hogy kisegiteni jon a Chelseat es visszater a valogatotthoz...es tartja magat a szavahoz, ilyen egyszeru...ugyanakkor probalja kihozni a maximumot magabol mert azonfelul hogy ezt megigerte elvallalta hogy esetleg tavozasa utan is segitene a csapatot tanacsadokent...ugyhogy szerintem baromi nagy RESPEKT neki!!! 8)

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Edzőkérdés

#4505 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Én még mindig azon filózok, hogy vajon miért akar mindenképpen menni hiddink. Elolvastam lentebb a nyilatkozatát, amely szerint minden perc edzősködést élvez a Chelsea-nél és nagyon megszerette a csapatot. De azért a végén hozzátette, hogy májusban biztosan lelép. Akkor biztosan az orosz labdarugó szövetség keze lehet ebben az egészben. Igazat adok nekik, hisz ki engedne ki egy ilyen jó edzőt a kezei közül? Ha Hiddink vmi nagyot alkot idén (mondjuk már megmutatta mit tud, csak mondjuk ez kupákban is megmutatkozna), akkor lehet, hogy Abramovicsnak meggyűlik a baja a szövetséggel, mert foggal körömmel küzdeni fog érte. Éppen ezért azt gondolom, hogy igazából Hiddink akarata fog érvényesülni, lehet, h hagyják szabadon dönteni a két fél között. Abramovicsnak is van egy fegyvere, mégpedig az, hogy az orosz szövetség nagy támogatója, bár ez lehet, hogy harmatgyenge eszköz. Kenyértörésig úgysem fajulna a dolog, mind2 fél kompromisszumkereső lesz. Én azért bízom, hogy az idény végén (főleg ha még kupá(ka)t is nyerünk akkor Abra minden követ megmozgat Hididnkért. Bár az a baj, h lehet, h Abra már beletörődött a holland mester távozásába és már keresgél újat. Bárki is legyen az új edzőnk (ha lesz egyáltalán új), rosszabb eredményeket ne érjen el mint Hiddink:
12 mérkőzés, 9 győzelem (többek közt Liverpool, Juventus, Aton villa) 2 döntetlen (mind2 döntetlen győzelemmel ért fel, ugyanis hátrányból fordítottunk, ez továbbjutást eredményezett) és mindössze 1 vereség (szokásos idei londoni rangadó)
"I think I'm a special one"

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4506 Hozzászólás Szerző: Chucky »

misakd írta:Redknap nagyon jó manager de fél év után nem fogja otthagyni a Sp*rs-t


Sajna valószínű. De én nagyon komálom. Jó taktika. Fegyelem. Rutin. Szerintem nem lenne rossz....

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Edzőkérdés

#4507 Hozzászólás Szerző: misakd »

Redknap nagyon jó manager de fél év után nem fogja otthagyni a Sp*rs-t

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4508 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Szerintem Zola tuti nem jön. Nem rég nevezték ki. Edzői karrierje itt kezdődik. A kalapácsosok megadták neki az esélyt. Nem hiszem, hogy hálátlan lesz.... JM tuti nem jön vissza. Hiddik jó lenne ha maradna, de szerintem nem csinál segget a szájából. Deschamp? Háááát. Szerintem 1 Bl-ből és abbol hogy egy "lebutított" (ami szerintem csak félig volt az) juvet visszavitt az élvonalba, nem lehet kiindúlni. Mert ugye volt egy Scolarink is.... Szóval szerintem a fürtöskének van esélye. De én kibékülnék Harry Redknappal is. :)

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Edzőkérdés

#4509 Hozzászólás Szerző: misakd »

davids írta:Ebből a 3-ból Zola és Deschamps túl fiatal,viszont Magath az jó edző.
Zola és Deschamps nagyon is jó edző és simán elirányitani a Chelseat

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Edzőkérdés

#4510 Hozzászólás Szerző: Hege »

Dani1905 írta:
Cruncher írta:
davids írta:Ebből a 3-ból Zola és Deschamps túl fiatal,viszont Magath az jó edző.
Guardiola is fiatalon és tapasztalatlanul került a Barcelona-hoz...
Nem is miatta jó a Barca, ha edzők párharca lenne akkor simán verjük őket, de sajnos van egy Messijük egy Henryjuk egy Eto'ojuk akivel idén nem tudnak a spanyol csapatok mit csinálni és az ellenfelek nagy része se.
Miaz hogy nem miatta jó a Barca??!!!
Scolarinál is ugyanez a csapatunk volt mint most csak Hiddink jobb edző és jobban tudja motiválni őket...!!!
Drogba is van olyan jó játékos mint Henry vagy Eto'o és Scolari alatt mégis szarul játszott!!!
Scolarinak is megvoltak a klasszis játékosai mégis.......!!!!
We love you Chelsea^^

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4511 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Cruncher írta:
davids írta:Ebből a 3-ból Zola és Deschamps túl fiatal,viszont Magath az jó edző.
Guardiola is fiatalon és tapasztalatlanul került a Barcelona-hoz...
Nem is miatta jó a Barca, ha edzők párharca lenne akkor simán verjük őket, de sajnos van egy Messijük egy Henryjuk egy Eto'ojuk akivel idén nem tudnak a spanyol csapatok mit csinálni és az ellenfelek nagy része se.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Cruncher
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009. január 11., vasárnap 18:37
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4512 Hozzászólás Szerző: Cruncher »

davids írta:Ebből a 3-ból Zola és Deschamps túl fiatal,viszont Magath az jó edző.
Guardiola is fiatalon és tapasztalatlanul került a Barcelona-hoz...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4513 Hozzászólás Szerző: Megyó »

davids írta:Ebből a 3-ból Zola és Deschamps túl fiatal,viszont Magath az jó edző.
?
Néha azaz érésem, hogy sokan meggondolatlanul írtok be valami "egyedit".
Nem fiatal, hanem max tapasztalatlan, mint edző. Ami Zolara igaz max.
Deschamp, mint már írtuk Bl döntős volt (egy Monacoval) és a Juvet visszalőtte a Seria A ba.
Magathról nem tudok nyilatkozni...

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Edzőkérdés

#4514 Hozzászólás Szerző: misakd »

Ha hiddink megy akkor
Gianfranco Zola
vagy
Felix Magath
vagy
Didier Deschamps-ot tartanam megfelelönek edző posztra

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4515 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tiszi írta:jó azért sok helyen marad az edző még akkor is ha nem megy úgy és semmit nem nyernek!
?? :)
Az egyetlen olyan csapat vagyunk a "4 nagyból", aki nem bír fél évig a seggén maradni anélkül, hogy ne lenne vele tele a sajtó angliától, egészen amerikáig!
Wenger és Saf lassan már pókhálós (és ezen hosszú idő alatt nem végig kupákat halmoztak, sőt), és ha idén sem lesz bajnok a pool, akkor benitez is 5 év alatt "csak" egy Blt tud felmutatni. (meg pár kisebb címet..., de ebbe most ne menjünk bele, van akinek az FA kupa nagyon sokat ér, nekem nem)

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4516 Hozzászólás Szerző: tiszi »

jó azért sok helyen marad az edző még akkor is ha nem megy úgy és semmit nem nyernek!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4517 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Amúgy hol nem az eredmények döntenek?
Mindent ez befolyásol.Ha szar és visszaesik a csapat,lehet egy Murinho is ,de kirúgja ha úgy gondolja ,hogy már nem lesz hasznára as csapatnak.
Minden csapatnál így van szerintem!
Farewell Didier!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4518 Hozzászólás Szerző: tiszi »

scolari is úgy volt hogy hosszú távra jön... szerintem nálunk ilyen nincs csak akkor ha az első évében hossza az eredményeket! ha nem, akkor lehet 5 éves szerződése is Abra kirúgja! itt az eredmények döntenek!!!!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4519 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta: Deschampról edzőként szintén nem tudunk sokat, de azért egy lebutított Juventust nem semmi módon vezetett vissza az élmezőnybe.
Én őt tartanám a legmegfelelőbbnek, de nem gondoltam volna, hogy magyarázatra szorul miért. :)
Egy, amit Zenzo ír, a másik meg, hogy azért Ő is volt Bl döntős edző.
Szerintem, csak nem kapja meg a bizalmat. Bl döntős edző és olasz másodosztályba megy? na ne már...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4520 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta: Hughes - lutri, de támogatnám azért :)
Deschamp - számomra ő nem elismert edző, nem tudom mi ez a pozitív aura körülötte. :D Jó persze, elért pár dolgot, de nem érezném tutibiznisznek. :D
Laudrup - hasonló Deschamphoz.
Lutri... jó szó, de hát elvégre bárki jön is, mindenki lutri. José is az volt, de bevált. Scolari is az volt, beválni látszott, de mégsem. Hiddink is az volt, főleg negyed szezonra, egyelőre remek/kiváló, de várjuk meg a végét.

Hughes a klubhoz kötődése miatt szerintem teljesen rendben van, bármennyire is felemásan teljesít a Citehnél, Wilkinsszel jó párost alkothatnak szerintem.

Deschampról edzőként szintén nem tudunk sokat, de azért egy lebutított Juventust nem semmi módon vezetett vissza az élmezőnybe.

Laudrup már számomra is kicsit más tészta, bár őt is csodáltam játékosként, edzőként egy spanyol középcsapattal vitézkedni, ez még szerintem sem olyan nagy szó. De opciónak nem rossz.

És végülis ott van Henk is, őt is el tudnám képzelni amolyan ha adunk időt neki, majdcsak beválik edzőnek. A keretet ismeri, s bár edzőként nagy eredményeket nem ért el, a Barca másodedzői széke nem rossz ajánló levél, gondoljunk csak JM-re. És hát most a Pana is...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Lezárt