Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#4541 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

acsisti13 írta:Egyszer valahogyan, végre picit jobban megy a csapat szekere, lehet h nem Hiddink miatt, de azért szerintem eléggé valószínű, hogy "az ő keze van a dologban." Na mind1, le kell váltani. De miért is? Nem puszipajtás Abramovic-csal? Vagy csak én nem értem a dolgot? A játékosok (legalábbis olvastam ilyen nyilatkozatokat) szeretik Guust, nem bánnák, ha maradna. Nem biztos, h jót tenne a csapatnak ez a '3 év=5 tréner' felállás.
Ha edzőtől függetlenül jól menne a csapatnak, akkor felőlem Bajnai Gordon is ülhetne a kispadon. Holott Scolari irányítása alatt bebizonyosodott, hogy nem mindegy, ki ül azon a bizonyos padon... :?
Hiddink egy átmeneti megoldás nyárig,de ő az orosz válogatott szövetségi kapitánya,és nyártól csak az oroszokkal akar foglalkozni..Mindenki szeretné ha maradna Hiddink,Abra is szereti,és ha nem lenne a válogatott Ő is szivesen maradna szerintem..nem akarja őt elküldeni innen az égvilágon senki..de,hogy még ezt se tudd :?

Avatar
acsisti13
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2006. november 25., szombat 21:43
Kedvenc játékos: J. Terry
Kedvenc exjátékos: E. Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szászvár, Baranya m./Bp.

Re: Edzőkérdés

#4542 Hozzászólás Szerző: acsisti13 »

Egyszer valahogyan, végre picit jobban megy a csapat szekere, lehet h nem Hiddink miatt, de azért szerintem eléggé valószínű, hogy "az ő keze van a dologban." Na mind1, le kell váltani. De miért is? Nem puszipajtás Abramovic-csal? Vagy csak én nem értem a dolgot? A játékosok (legalábbis olvastam ilyen nyilatkozatokat) szeretik Guust, nem bánnák, ha maradna. Nem biztos, h jót tenne a csapatnak ez a '3 év=5 tréner' felállás.
Ha edzőtől függetlenül jól menne a csapatnak, akkor felőlem Bajnai Gordon is ülhetne a kispadon. Holott Scolari irányítása alatt bebizonyosodott, hogy nem mindegy, ki ül azon a bizonyos padon... :?
Mindörökké Chelsea!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4543 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez költői volt :lol: :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4544 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Norbertoo írta:
ZenZo írta:
tiszi írta:Dani1905 teljesen igazad van!! nem kell leírni mindenkinek hogy Hiddink és Mourinho jöjjön vagy maradjon mert ők ketten akik 100% hogy nem fognak a padon ülni a következő idényben!!!
Ha valami tényleg 100%, azaz biztos, a foci világában nincs olyan, hogy 100%, max 99,99 és bármennyi tizedesjegy.
de van 100%! mégpedig az, hogy Hiddink most a menedzserünk. :D
Hm, mivel a 'most' igazából nem létező fogalom, fiktív és gyakorlatilag csak a múltban létezik (mire kimondod, most, már nem az a most van, amire gondoltál... ez hosszú filológiai vitába torkollhat, szóval hagyjuk) de a lényeg, hogy még ha el is fogadjuk, hogy Hiddink ugyan most az edzőnk, a meccsig még akár kiebrudalhatják. 100% a futballban nincs a jövőre nézve. Meg másban sem. Két dolog biztos: az adó és a halál.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Edzőkérdés

#4545 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

ZenZo írta:
tiszi írta:Dani1905 teljesen igazad van!! nem kell leírni mindenkinek hogy Hiddink és Mourinho jöjjön vagy maradjon mert ők ketten akik 100% hogy nem fognak a padon ülni a következő idényben!!!
Ha valami tényleg 100%, azaz biztos, a foci világában nincs olyan, hogy 100%, max 99,99 és bármennyi tizedesjegy.
de van 100%! mégpedig az, hogy Hiddink most a menedzserünk. :D én már korábban írtam, hogy szvsz Riijkard lenne a jó megoldás. Az már hogy Hank Ten Cate-el vagy nélküle, azt nem tudom

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4546 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tiszi írta:Dani1905 teljesen igazad van!! nem kell leírni mindenkinek hogy Hiddink és Mourinho jöjjön vagy maradjon mert ők ketten akik 100% hogy nem fognak a padon ülni a következő idényben!!!
Ha valami tényleg 100%, azaz biztos, a foci világában nincs olyan, hogy 100%, max 99,99 és bármennyi tizedesjegy.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4547 Hozzászólás Szerző: Daniel »

James Lee írta:Moruinho azt nyilatkozta, hogy szeretne visszatérni ide. 8)
Jaja, csak ha emlékszel rá egy fontos szó is elhagyta a száját: egyszer még leszek a Chelsea menedzsere, de nem most.
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4548 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Zsoca87 írta:Hova tűnt a kommentem? :o :o

Csak annyit írtam benne, hogy Hiddink távozása még mindig nem tuti. A klub nem nyilatkozhat mást, csak azt, hogy Hiddink nem marad, hiszen ellenkező esetben az orosz szövetség rinyálna. Persze, mindenki azt mondja, hogy elmegy nyáron de én még nem vagyok meggyőzve. :)
Reménykedni mindig szabad én is örülnék ha maradna (habár Tore óta tudjuk hogy nem a remény hal meg utoljára :lol: ), kérdés van az a pénz amiért bevállalja a kettőt együtt vagy nincs, hisz az orosz válogatottat és a klubbot is tudná/tudja irányítani egyszerre, ütközés sosincs, hiszen amíg válogatott meccsek vannak, addig nincsenek bajnokik, sőt edzés terén se lenne probléma hisz a legtöbb játékosunk válogatott, ergo nem a klubnál tartózkodik és nem velük edz. Kérdés Hiddink ezt a dupla melót gondolom vagy 10szeres pénzért hajlandó lenne-e bevállalni, mert az egyértelmű hogy ha már kijut a vb-re akkor megpróbál ott is valamit alakítani, ki tudja lehet egy Orosz sikerrel szeretne visszavonulni, stbstb...
*knock, and it shall be opened unto you*

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4549 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Dani1905 teljesen igazad van!! nem kell leírni mindenkinek hogy Hiddink és Mourinho jöjjön vagy maradjon mert ők ketten akik 100% hogy nem fognak a padon ülni a következő idényben!!!

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Edzőkérdés

#4550 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

misakd írta:1.Hiddink
2.Mourinho
3.HTC & AG
4.Zola tanácsadó hiddink
5.Felix Magath
Hmmm...Az 5. elgondolkodtató,neki mikor jár le a szerződése a Wolfsburgnál?Én Őt nagyon jó edzőnek tartom.Egyébként pedig Hiddink nem fog maradni-én őt egy szavát betartó embernek hiszem és többször is nyilatkozta,hogy nem marad.Persze...Mourinhonak én is örülnék,de szerintem ő sem fog jönni.
Who the fuck are Man.United

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4551 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Moruinho azt nyilatkozta, hogy szeretne visszatérni ide. 8)

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4552 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Nos. Én 2 dolog között ingázok. 1; Tapasztalt edző, akinek van eredménye. 2; Fiatal, dinamikus edző+jó segítő.

Na most. Az 1-be tartozik nekem Harry Redknapp! Gondolom most sokan meglepődtek. A második helyen van a "Fürtöske".

2-ba tartozik Zola. De nem hiszem, hogy ő elfog jönni. Most nem. Hogy miért? Mert ő a kalapácsosoknál kezdte meg az edzői karrierjét és ő nem az a "hálátlan emberke".

Zárszóként: Summa-summarum, az én szavazatomat Harry Redknapp nyerte meg.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4553 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hova tűnt a kommentem? :o :o

Csak annyit írtam benne, hogy Hiddink távozása még mindig nem tuti. A klub nem nyilatkozhat mást, csak azt, hogy Hiddink nem marad, hiszen ellenkező esetben az orosz szövetség rinyálna. Persze, mindenki azt mondja, hogy elmegy nyáron de én még nem vagyok meggyőzve. :)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4554 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mondjuk szerintem a vágyak helyett sokkal inkább a realitással kéne foglalkozni. Attól még mert xy leírja hogy kit szeretne oké, de ha bele döglünk és 1000-djére is leírjuk hogy Hiddink vagy Mourinho kell a Chelseaba attól még ez szinte biztos hogy nem fog bekövetkezni, a másik meg hogy szerintem tök felesleges, mert a Chelsea szurkerek 99%-a elfogadná ha Hddink vagy Mouri maradna/lenne az edzőnk jövőre.

Amúgy a Zola-Clark párosnak örülnék, legalább van tekintélyük a csapatnál, Ancelotti ne, Rijkaard hát nem tudom, egy Henk Ten Cateval együtt lehet nem lenne rossz, Deschampot mindenhonnan elküldték vagy ő jött el (???), mert ha elküldték akkor itt nem tudom mit tudnia alakítani, Laudrup na őt én szívesen látnám.
De mivel Hiddink és Mouri nem elérhető a legnagyobb álom Lippi vagy Vicente del Bosque, de ez a két személy is az érinthetetlen kategória.
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4555 Hozzászólás Szerző: Daniel »

misakd írta:1.Hiddink
2.Mourinho
3.HTC & AG
4.Zola tanácsadó hiddink
5.Felix Magath
3. mi akar lenni? Ugye az nem Henk ten Cate és Avram Grant :D?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Edzőkérdés

#4556 Hozzászólás Szerző: misakd »

1.Hiddink
2.Mourinho
3.HTC & AG
4.Zola tanácsadó hiddink
5.Felix Magath

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Edzőkérdés

#4557 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

ha nem marad Hiddink, és nem jön vissza JM akkor sztem Riijkard egy jó megoldás lenne

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4558 Hozzászólás Szerző: tiszi »

szerintem tisztázzunk két kérdést! Hiddink nem marad és Jose Mourinho nem fog jönni mert Abra már nem szereti mert összevesztek!

Moncsa
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 9:41
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Edzőkérdés

#4559 Hozzászólás Szerző: Moncsa »

Én azt szeretném ha visszajönne Jose Mourinho. Nekem ő a favorit!!!

1905
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. április 11., szombat 12:40

Re: Edzőkérdés

#4560 Hozzászólás Szerző: 1905 »

Remélem visszatér Mourinho, bár nincs rá sok ésely, de azért reménykedem. :)

Lezárt