Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6812
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#1 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 25 perccel ezelőtt Jesszus, most nagyon bedobták Mou nevét…
Bárcsak :D Akkor jövőre is kilátogatnék egy meccsre az tuti. Bírnám a harmadik regnálását az öregnek. Amúgy is mivel lenne elvetemültebb ötlet őt kinevezni, mint a nulla tapasztalattal rendelkező lejjebb említett trió közül bármelyiket? Carlo is visszament a realhoz és újra császár lett 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3858
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Edzőkérdés

#2 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Jesszus, most nagyon bedobták Mou nevét…

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9416
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#3 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: Ma, 11:57 Teljesen mindegy ki lesz a következő edző, mindegyik lutri és a jó isten sem tudja jó lesz e vagy sem, szimpi lesz a szurkolóknak/boardnak vagy sem.
Kap e türelmet, mennyit, milyen lesz a stilusa nálunk (nem egyenlő azzal, ahonnan jött).

A nagy komoly tapasztalattal rendelkező edzőknek van karakterük és lehet valamire szamitani tőlük, ellenben ők régi vágásúak, nem lehet belepofázni a munkájukba.
A kis fiatal edzőktől meg mindenki a messiást várja, fiatal energikus új erőt, ami majd ledózerolja a fél világot. (vagy sem. khöm. Lampard, potterke)

Én az utóbbit nem értem, mi ez a nagy fiatalitás fétis az edzők terén. Nem vagyok maradi, de ez szamomra rejtély.
Értem, itt van xabi alonso meg kompany, amorim akik azért elértek valamit. De könyörgöm, ezért én ezekre nem húznék rá egy új klubmodellt.

Persze a probléma forrása a board, akik egyik nap ezt mondjak, masik nap meg tök mast csinalnak. Hosszútávú projectet akarnak europai szerepléssel, majd év végén elmegy az az edző akivel igazabol ez meg lett. Most akkor mi az elvárás?!

Én azt mondom, ez a hosszútávú project nem a managerre értendő, hanem a dinamikusan fejlődő és változó fiatal játékosállományra, ez tisztan látszik. Ez a brigád ami most alkotja a kezdő 11+cseréket, nekik kell pár éven belül beérniük, ők lesznek majd a tapasztaltabb emberek és hozzájuk fog majd felcsapódni Paez és a csomo csodagyerek, messinho és társai.

Ez lesz a hosszútávú project, az, hogy milyen edzővel, sztem belátták bolyhosek, hogy nem tudnak megmaradni egy embernél. Lehet abban reménykednek, hogy egy fiatal manager olyan jó benyomást kelt, mint arteta az arsenalra, de ehhez megint csak idő kell és hagyni dolgozni a managert es a csapatot.
Nem fétis ez, egyszerűen kevés a klasszis edző. Sok jó és tehetséges edző van, de olyan alig aki bírja a nyomást, életben tudja tartani a tüzet és magamellé tudja állítani a médiát.

Gondolom sokan inkább próbálkoznak kisebb, feltörekvő nevekkel mint pl egy Allegrivel akinek kell 4 éves szerződés meg akkora fizetés mint egy sztárjátékosnak, azt most rúgták ki mert terrorozált egy újságírót...:D Annyi a végkielégítése mint palmer vételára.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Sindu
Hozzászólások: 796
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Edzőkérdés

#4 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Dízel írta: Ma, 11:57

Persze a probléma forrása a board, akik egyik nap ezt mondjak, masik nap meg tök mast csinalnak. Hosszútávú projectet akarnak europai szerepléssel, majd év végén elmegy az az edző akivel igazabol ez meg lett. Most akkor mi az elvárás?!

Ez lesz a hosszútávú project, az, hogy milyen edzővel, sztem belátták bolyhosek, hogy nem tudnak megmaradni egy embernél. Lehet abban reménykednek, hogy egy fiatal manager olyan jó benyomást kelt, mint arteta az arsenalra, de ehhez megint csak idő kell és hagyni dolgozni a managert es a csapatot.
Állítólag Boehly marasztalta volna Pochettinót, Eghbahli nem, és kettejük közül (most már?) Eghbahli a nagykutya. Sztem az egész fostengerhez az is hozzátartozik, h ők sem ugyanazt akarják. Aztán ott van alattuk ez a Winstanley meg Stewart, akik ki tudja mikor mit raknak eléjük, kenik el a felelősséget, miket hazudnak össze.

Anno lehozott az Atheltic egy cikket Emery Arsenalos időszakáról, és a bukásának egyik okaként azt nevezték meg, h ott is 4-5 ember is volt fölötte, különböző felelősségi körökkel, de amit egyenként csináltak, abból csak katyvasz lett. Arteta érkezésekor aztán letisztult ez a dolog, hagyták, h csinálja a dolgát a kiskirályok meg eltakarodtak.

Úgyhogy most Pochettinótól elvonatkoztatva is elég nagy szarban vagyunk, mert ez a két jenki mindenkinél okosabbnak hiszi magát, de ők se ugyanúgy képzelnek el mindent. Legyen irgalmas hozzánk a futballisten

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#5 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Teljesen mindegy ki lesz a következő edző, mindegyik lutri és a jó isten sem tudja jó lesz e vagy sem, szimpi lesz a szurkolóknak/boardnak vagy sem.
Kap e türelmet, mennyit, milyen lesz a stilusa nálunk (nem egyenlő azzal, ahonnan jött).

A nagy komoly tapasztalattal rendelkező edzőknek van karakterük és lehet valamire szamitani tőlük, ellenben ők régi vágásúak, nem lehet belepofázni a munkájukba.
A kis fiatal edzőktől meg mindenki a messiást várja, fiatal energikus új erőt, ami majd ledózerolja a fél világot. (vagy sem. khöm. Lampard, potterke)

Én az utóbbit nem értem, mi ez a nagy fiatalitás fétis az edzők terén. Nem vagyok maradi, de ez szamomra rejtély.
Értem, itt van xabi alonso meg kompany, amorim akik azért elértek valamit. De könyörgöm, ezért én ezekre nem húznék rá egy új klubmodellt.

Persze a probléma forrása a board, akik egyik nap ezt mondjak, masik nap meg tök mast csinalnak. Hosszútávú projectet akarnak europai szerepléssel, majd év végén elmegy az az edző akivel igazabol ez meg lett. Most akkor mi az elvárás?!

Én azt mondom, ez a hosszútávú project nem a managerre értendő, hanem a dinamikusan fejlődő és változó fiatal játékosállományra, ez tisztan látszik. Ez a brigád ami most alkotja a kezdő 11+cseréket, nekik kell pár éven belül beérniük, ők lesznek majd a tapasztaltabb emberek és hozzájuk fog majd felcsapódni Paez és a csomo csodagyerek, messinho és társai.

Ez lesz a hosszútávú project, az, hogy milyen edzővel, sztem belátták bolyhosek, hogy nem tudnak megmaradni egy embernél. Lehet abban reménykednek, hogy egy fiatal manager olyan jó benyomást kelt, mint arteta az arsenalra, de ehhez megint csak idő kell és hagyni dolgozni a managert es a csapatot.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#6 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Crap írta: Ma, 11:27 Here’s the part not many are mentioning that makes McKenna a very exciting manager for this Chelsea team:

He’s a former youth coach at United, Tottenham, and Leicester. Since he was hired at Ipswich, they’ve made 11 signings and only 2 were above the age of 25. With that young squad, he’s gotten more points the last two seasons than any other club in English football. The man himself is only 38.
Ez tök jól hangzik, de pont az ilyen emberek tudnak nagyon csúnyán megégni a felsőházban. Prédikálhatnak a tulajok, hogy milyen szexi dolog idehozni egy fiatal edzőt, de ha egyből óriási eredményt fognak elvárni, ez nem fog működni. Persze ez az összes jelöltre vonatkozik.

Crap
Hozzászólások: 1033
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Edzőkérdés

#7 Hozzászólás Szerző: Crap »

Here’s the part not many are mentioning that makes McKenna a very exciting manager for this Chelsea team:

He’s a former youth coach at United, Tottenham, and Leicester. Since he was hired at Ipswich, they’ve made 11 signings and only 2 were above the age of 25. With that young squad, he’s gotten more points the last two seasons than any other club in English football. The man himself is only 38.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#8 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: Ma, 6:30 Ruben Amorim is being considered for the managerial vacancy at Chelsea, however any move would have to be completed after Sporting’s Cup Final on Sunday vs Porto.

Sergio Conceição has been offered to Chelsea by Jorge Mendes, but is not thought to be a serious consideration.

-FelixJohnStone

Na ebben reménykedek, hogy a 4. név Amorim lesz-e. Kicsit visszaadná a hangulatomat.
Számomra bárki más jön a lehetséges jelöltek közül az csalódás.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4845
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#9 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Conceicao sem lenne rossz húzás olyan szempontból, hogy talán jobb áron férnénk Mendes játékosaihoz is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7010
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#10 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ruben Amorim is being considered for the managerial vacancy at Chelsea, however any move would have to be completed after Sporting’s Cup Final on Sunday vs Porto.

Sergio Conceição has been offered to Chelsea by Jorge Mendes, but is not thought to be a serious consideration.

-FelixJohnStone

Na ebben reménykedek, hogy a 4. név Amorim lesz-e. Kicsit visszaadná a hangulatomat.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6489
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#11 Hozzászólás Szerző: Dante »

Sindu írta: Tegnap, 22:04
kecske01 írta: Tegnap, 21:21

Maresca Pep tanítvány, dolgoztak együtt meg asszem a city akadémián dolgozott Palmer meg Laviaval is. Nem nagy eredmény azzal a kerettel bajnoknak lenni a champoba ami a leszternek van, meg eléggé beesett a játékuk a szezon második felében. Gondolom azt hiszik, hogy olyan húzás lenne, mint Arteta :D
McKenna pedig Mourinhóval dolgozott együtt a unitednél, viccet félretéve én neki örülnék a legjobban a 3 közül.
Egyébként a Brigthon is őt akarja, lehet ez alapján célozták meg Boehlyék? :D

Állítólag a utd is érdeklődik iránta, és Utd fan (volt gyerekként) McKenna:

https://www.skysports.com/football/news ... a-interest
Akkor Palmer-rel jól meglesznek, álmodozhatnak a Unitedről. :)

cech19960320
Hozzászólások: 3858
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Edzőkérdés

#12 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

koni0725 írta: Tegnap, 22:16
Sindu írta: Tegnap, 20:34
Amazing24 írta: Tegnap, 18:11 Chelsea expect to appoint a new head coach by the end of next week.

The leading candidates are Thomas Frank, Enzo Maresca and Kieran McKenna. - Sky Sports.
https://www.skysports.com/football/news ... coach-role

Kinek orulnenk a 3 nev kozul, mert szinte kijelentheto, hogy kozuluk kerul ki az uj edzonk.
Legyen Thomas Frank, drogos-csöves kinézetű edzőnk még nem volt
Sarri.
Ő a masszív bagós prosztó alkesz kinézetű kategória

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Edzőkérdés

#13 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Sindu írta: Tegnap, 20:34
Amazing24 írta: Tegnap, 18:11 Chelsea expect to appoint a new head coach by the end of next week.

The leading candidates are Thomas Frank, Enzo Maresca and Kieran McKenna. - Sky Sports.
https://www.skysports.com/football/news ... coach-role

Kinek orulnenk a 3 nev kozul, mert szinte kijelentheto, hogy kozuluk kerul ki az uj edzonk.
Legyen Thomas Frank, drogos-csöves kinézetű edzőnk még nem volt
Sarri.
211! NEW RECORD!

Sindu
Hozzászólások: 796
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Edzőkérdés

#14 Hozzászólás Szerző: Sindu »

kecske01 írta: Tegnap, 21:21

Maresca Pep tanítvány, dolgoztak együtt meg asszem a city akadémián dolgozott Palmer meg Laviaval is. Nem nagy eredmény azzal a kerettel bajnoknak lenni a champoba ami a leszternek van, meg eléggé beesett a játékuk a szezon második felében. Gondolom azt hiszik, hogy olyan húzás lenne, mint Arteta :D
McKenna pedig Mourinhóval dolgozott együtt a unitednél, viccet félretéve én neki örülnék a legjobban a 3 közül.
Egyébként a Brigthon is őt akarja, lehet ez alapján célozták meg Boehlyék? :D

Állítólag a utd is érdeklődik iránta, és Utd fan (volt gyerekként) McKenna:

https://www.skysports.com/football/news ... a-interest

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7010
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#15 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: Tegnap, 18:11 Chelsea expect to appoint a new head coach by the end of next week.

The leading candidates are Thomas Frank, Enzo Maresca and Kieran McKenna. - Sky Sports.
https://www.skysports.com/football/news ... coach-role

Kinek orulnenk a 3 nev kozul, mert szinte kijelentheto, hogy kozuluk kerul ki az uj edzonk.
McKenna vagy Frank de egyik sem fog sok sót itt megenni többek között a board miatt sem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7010
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#16 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: Tegnap, 20:47
Amazing24 írta: Tegnap, 18:11 Chelsea expect to appoint a new head coach by the end of next week.

The leading candidates are Thomas Frank, Enzo Maresca and Kieran McKenna. - Sky Sports.
https://www.skysports.com/football/news ... coach-role

Kinek orulnenk a 3 nev kozul, mert szinte kijelentheto, hogy kozuluk kerul ki az uj edzonk.
Egyiknek se. Marescarol konkretan azt sem tudom, hogy kicsoda. Pedig eleg rendesen követem a futbalt. Thomas Frank egyebkent ugy nez ki, mint egy elvonorol kiszabadult netto alkacs es Mckenna pedig ket eve meg a harmadik ligaban edzoskodott.
Maresca Pep tanítvány, dolgoztak együtt meg asszem a city akadémián dolgozott Palmer meg Laviaval is. Nem nagy eredmény azzal a kerettel bajnoknak lenni a champoba ami a leszternek van, meg eléggé beesett a játékuk a szezon második felében. Gondolom azt hiszik, hogy olyan húzás lenne, mint Arteta :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6812
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#17 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: Tegnap, 18:11 Chelsea expect to appoint a new head coach by the end of next week.

The leading candidates are Thomas Frank, Enzo Maresca and Kieran McKenna. - Sky Sports.
https://www.skysports.com/football/news ... coach-role

Kinek orulnenk a 3 nev kozul, mert szinte kijelentheto, hogy kozuluk kerul ki az uj edzonk.
Egyiknek se. Marescarol konkretan azt sem tudom, hogy kicsoda. Pedig eleg rendesen követem a futbalt. Thomas Frank egyebkent ugy nez ki, mint egy elvonorol kiszabadult netto alkacs es Mckenna pedig ket eve meg a harmadik ligaban edzoskodott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Sindu
Hozzászólások: 796
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Edzőkérdés

#18 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Amazing24 írta: Tegnap, 18:11 Chelsea expect to appoint a new head coach by the end of next week.

The leading candidates are Thomas Frank, Enzo Maresca and Kieran McKenna. - Sky Sports.
https://www.skysports.com/football/news ... coach-role

Kinek orulnenk a 3 nev kozul, mert szinte kijelentheto, hogy kozuluk kerul ki az uj edzonk.
Legyen Thomas Frank, drogos-csöves kinézetű edzőnk még nem volt

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9416
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#19 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: Tegnap, 8:48
kecske01 írta: Tegnap, 8:15 Sanyát jól elüldöztétek, pedig kíváncsi lennék a véleményére. :D
Mindig a board seggét védte, ugyanazt szajkózná, mint eddig. Újat nem olvasnál, valahogy meg lenne magyarázva, miért volt ez jó döntés. "Gondolod direkt akarnak rosszat a tulajok a klubnak?"

A strasbourgi projekt is nagyot ment idén, a nulla gólos Angelo vezetésével, akit annyiért vettük, amennyiért Chalobah el lesz adva. Engem az érdekelne, erről mit gondol.
Valszeg nem tudjuk meg, de hülyeség lenne tőle beleállni ebbe a kérdésbe. Angelo egy nagyon tehetségesnek tűnő brazil srác akit leigazoltunk, kb ő a 20. az utóbbi 20 évben. Ezek az igazolások minden topcsapatnál megvannak, a Madrid és a Barca évente három Angelot igazol. Én védeném mert volt egy hosszú sérülése, amúgy minden meccsén a csapat egyik legjobbja volt, az sajnos csalódás, hogy ez gólokban és GPokban nem mutatkozik, de anélkül is lehetsz hasznos.

Egyébként borzasztóan gyenge a Strasbourg játékosállománya, a Champoba nem lenne kezdő a nagyja.
Szerintem Paez, Fofana és Omari már most dupláját éri a vételárának, minimum, Casedei és Santos pedig megéri az árát...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4845
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#20 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: Tegnap, 18:11 Chelsea expect to appoint a new head coach by the end of next week.

The leading candidates are Thomas Frank, Enzo Maresca and Kieran McKenna. - Sky Sports.
https://www.skysports.com/football/news ... coach-role

Kinek orulnenk a 3 nev kozul, mert szinte kijelentheto, hogy kozuluk kerul ki az uj edzonk.
Jobbnál jobb nevek :lol: Ha mindenképp ebből a háromból kell választani, akkor Maresca. Rá Pepnél hátha ragadt valami, mint Artetára.

Válasz küldése