Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4501 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ZenZo írta:
Dani1905 írta:... Rijkaard van még akit szóba hoztak párszor, de őt több klubbal is Mancity, Ajax, sőt mostanában a Milánt hangoztatják, illetve a Milán padjára Van Bastent hallottam :o nem hinném hogy vele jobban járnának, mint Ancelottival :D
Rijkaard állítólag (bár ennek legalább annyi valóságalapja lehet, mint az Ancelottis hírnek) a Citeh-hez áll legközelebb, van Basten csak úgy került szóba a Milannál, hogy Cruyff nyilatkozta azt, hogy MvB készen áll a Milan edzői székére, miközben Berlusconi a sajtóban Ancelottit teszi felelőssé a gyatra szezon miatt. van Bastent én nálunk is el tudnám képzelni, de csak akkor, ha hagyunk neki időt is, nem dobjuk ki fél szezon után.
Persze ezek a hírek kuka mind csak megjegyeztem :) , egyébként az hogy egy edzőt, legyen az akárki is, nem kéne fél év alatt kidobni, mert semmi értelme az egésznek (hogy Zenzo szavaival éljek ettől agyf*szt kapok :D ), csak olyanok leszünk mint egy real madrid. Van a világon 3 edző aki képes egyből az érkeztével csapatot csinálni és kupákat nyerni, abból egy nálunk van :) de elmegy :( , egyet elküldtünk :( és egy akit biztos hogy nem fogunk megszerezni :( . Nem azt mondom hogy Scoalri jól csinálta amit csinált, vagy azt hogy rossz döntés volt kirúgni, de az tény hogy megpróbált valamit elkezdeni, elküldött játékosokat, akikre a legtöbb fórumozó szerint se volt szükség, próbált csapatot gyúrni ami sikerült is neki, de jött egy mélypont amiből nem bírt kievezni, sajnos :( Nem azt mondom hogy lett volna itt jövője, mert tényleg szörnyű volt úgy nagy csapatok ellen pályára menni (mondjuk tény amit Zenzo elírt az Arsenalos meccs tört meg a csapat lendületét amit szintén jogtalanul vettek el tőlünk, Poolos meccs hát Istenem van ilyen egy potya gól, Spurst ki verte meg nagyok közül? A mus meg abszolute égés volt tény) hogy taktika se volt kb. és tehetetlen volt az egész bagázs, de időt se hagytunk neki :roll: így meg azért elég nehéz.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4502 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dani1905 írta:... Rijkaard van még akit szóba hoztak párszor, de őt több klubbal is Mancity, Ajax, sőt mostanában a Milánt hangoztatják, illetve a Milán padjára Van Bastent hallottam :o nem hinném hogy vele jobban járnának, mint Ancelottival :D
Rijkaard állítólag (bár ennek legalább annyi valóságalapja lehet, mint az Ancelottis hírnek) a Citeh-hez áll legközelebb, van Basten csak úgy került szóba a Milannál, hogy Cruyff nyilatkozta azt, hogy MvB készen áll a Milan edzői székére, miközben Berlusconi a sajtóban Ancelottit teszi felelőssé a gyatra szezon miatt. van Bastent én nálunk is el tudnám képzelni, de csak akkor, ha hagyunk neki időt is, nem dobjuk ki fél szezon után.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4503 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
kiskacsa08 írta:
ZenZo írta:Mondj még egyet, s azt mondom, igazad van.
Pl. Gourcuff. Ő is remek játékos, és fiatal, csak kölcsön adták.
Kinevelte az akadémia, ahol Ancelotti nem csinál semmit. Pályára lépett a nagycsapatban vagy egyszerse, aztán meg kölcsönadták. Ez kb. olyan, mintha JM-re azt mondanád, hogy bazi nagy tehetségeket fedezett fel, mert játszott vagy 3 percet nála Sinclair meg Stoch is...
Igen, ez ügyben szerintem is mindenképp Zenzonak van igaza. Ancelotti szerintem nem is akar fiatalokkal foglalkozni. Vesz valami megbízható nevet és beépíti.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4504 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:
Dani1905 írta:de a Telegraph tudtommal elég megbízható vagy nem?
Én már sokszor leírtam ezzel kapcsolatban a véleményem :)
Nyilván, mivel régi szurkoló vagy, emlékszel a Gerrardos esetre :)
Meg a Robinhosra is :D

Én már csak akkor hiszek el hírt, ha látom a gusztustalan Kenyon mellett az új szerzeményt képen...
Én is csak akkor, és emlékszem persze, de te meg emlékezz a Bellettis ügyre, akkor ugyanezt mondtad, hogy csak a .com csak a .com (ami jogos és tényleg igaz, pláne az általad is felhozott példák és a sok kamu lap miatt) és rá félórára felrakták a .com-ra a szíve megállt mindenkinek, jó mondjuk azóta meg...imádjuk :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4505 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kiskacsa08 írta:
ZenZo írta:Mondj még egyet, s azt mondom, igazad van.
Pl. Gourcuff. Ő is remek játékos, és fiatal, csak kölcsön adták.
Kinevelte az akadémia, ahol Ancelotti nem csinál semmit. Pályára lépett a nagycsapatban vagy egyszerse, aztán meg kölcsönadták. Ez kb. olyan, mintha JM-re azt mondanád, hogy bazi nagy tehetségeket fedezett fel, mert játszott vagy 3 percet nála Sinclair meg Stoch is...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4506 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megyó írta:
Dani1905 írta:de a Telegraph tudtommal elég megbízható vagy nem?
Én már sokszor leírtam ezzel kapcsolatban a véleményem :)
Nyilván, mivel régi szurkoló vagy, emlékszel a Gerrardos esetre :)
Meg a Robinhosra is :D

Én már csak akkor hiszek el hírt, ha látom a gusztustalan Kenyon mellett az új szerzeményt képen...
Oké, megcsinálom, Messi lesz mellette! Megfelel?? :D :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4507 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ZenZo írta:
Dani1905 írta: de a Telegraph tudtommal elég megbízható vagy nem?
Hát, sporthíreknél ebben az időszakban mindenki gyanus, főleg, hogy senki más nem hozta le a sztorit. Ellenben Mendezzel egyetértésben azt kell mondjam, hogy érdekes, hogy más név még pletykaként sem merült fel mostanában, sőt, egész nap nem olvastam olyat, hogy bármely fél hivatalosan cáfolta volna ezt az információt.
Én egy goal.com-os :lol: tagadást láttam, Ancelotti ügyben, egyébként gondolom azért ő jön szóba folyton folyvást, mert idén se nyert semmit és tavaly is ő folyt a csapból, más jelöltet aki nagyobb névként felmerülhet, olyat meg nem tudnak, hisz olyat mi se tudunk, Rijkaard van még akit szóba hoztak párszor, de őt több klubbal is Mancity, Ajax, sőt mostanában a Milánt hangoztatják, illetve a Milán padjára Van Bastent hallottam :o nem hinném hogy vele jobban járnának, mint Ancelottival :D
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Edzőkérdés

#4508 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ZenZo írta:Mondj még egyet, s azt mondom, igazad van.
Pl. Gourcuff. Ő is remek játékos, és fiatal, csak kölcsön adták.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4509 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dani1905 írta:
Megyó írta:
ZenZo írta:Szerintük jó edző CA vagy sem? Mert az én Milan-szimpatizáns ismerőseim szerint nem. És ez itt a lényeg.
Enyémek szerint sem... És soktól hallom, hogy Pirlo a Vb óta (2006) csapat egyik legrosszabbja, ezt nem tudom se elvetni, se egyetérteni vele, mert mostanság nagyon kevés Milan meccset nézek.
És az enyémek szerint se, Pirlo meg szörnyű tényleg, de szerintem Kaká se a "régi", én szotkam Milan meccseket nézni.
Kakát elérte az aranylabdás másnaposság, sérült is volt, meg sűrű is lett a középpálya mostanság ott, ráadásnak korábban volt egy jó Seva, akit tömhetett labdával, most meg... Pirlo pedig öreg és sérülése után már egy lelakott semmi. 3 éve nincs formában.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4510 Hozzászólás Szerző: kdako »

Megyó írta:Várjuunk méég... pls...
Majd, ha a .com-on kezelget Kenyonnal, majd akkor van itt. Addig meg senki... Várjatok még...
Ami viszont jel lehet: eddig fél nap után cáfolták ezeket, meg helyreigazítást kértek, most semmi...
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4511 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dani1905 írta:de a Telegraph tudtommal elég megbízható vagy nem?
Én már sokszor leírtam ezzel kapcsolatban a véleményem :)
Nyilván, mivel régi szurkoló vagy, emlékszel a Gerrardos esetre :)
Meg a Robinhosra is :D

Én már csak akkor hiszek el hírt, ha látom a gusztustalan Kenyon mellett az új szerzeményt képen...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4512 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dani1905 írta: de a Telegraph tudtommal elég megbízható vagy nem?
Hát, sporthíreknél ebben az időszakban mindenki gyanus, főleg, hogy senki más nem hozta le a sztorit. Ellenben Mendezzel egyetértésben azt kell mondjam, hogy érdekes, hogy más név még pletykaként sem merült fel mostanában, sőt, egész nap nem olvastam olyat, hogy bármely fél hivatalosan cáfolta volna ezt az információt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4513 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:
ZenZo írta:Szerintük jó edző CA vagy sem? Mert az én Milan-szimpatizáns ismerőseim szerint nem. És ez itt a lényeg.
Enyémek szerint sem... És soktól hallom, hogy Pirlo a Vb óta (2006) csapat egyik legrosszabbja, ezt nem tudom se elvetni, se egyetérteni vele, mert mostanság nagyon kevés Milan meccset nézek.
És az enyémek szerint se, Pirlo meg szörnyű tényleg, de szerintem Kaká se a "régi", én szotkam Milan meccseket nézni.
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4514 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:Várjuunk méég... pls...
Majd, ha a .com-on kezelget Kenyonnal, majd akkor van itt. Addig meg senki... Várjatok még...
Ilyet a .com ne hozzon le, mert gigán szúrom magam tényleg, amúgy én várok direkt meg se szólaltam eddig ezzel kapcsolatba, de a Telegraph tudtommal elég megbízható vagy nem?
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4515 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Szerintük jó edző CA vagy sem? Mert az én Milan-szimpatizáns ismerőseim szerint nem. És ez itt a lényeg.
Enyémek szerint sem... És soktól hallom, hogy Pirlo a Vb óta (2006) csapat egyik legrosszabbja, ezt nem tudom se elvetni, se egyetérteni vele, mert mostanság nagyon kevés Milan meccset nézek.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4516 Hozzászólás Szerző: Daniel »

A vezetőség legnagyobb hibája ha idehozza Ancelottit, abban az irtó gyenge olasz bajnokságban képtelen eredményt felmutatni évek óta, a játékosok fele ahogy többen is írtátok 30 év felett van, fiatalok nuku, cserélni érzéssel nuku. Feleslegesen el*szunk egy évet megint egy olyan edzővel aki szerintem semmire nem fogja itt vinni. Nyert két blt igaz, de a pl sokkal fontosabb tudom hogya még nem nyertünk, de jobban örülnék ha visszahódítanánk a plt, nem vagyok pesszimista ember, sőt elég optimista vagyok, de ezt a helyzetet nem tudom úgy látni, szörnyű :cry: .
Kirúgjuk őt is fél év múlva és jön megint Hiddink, aki fél év alatt próbáljon meg csodát teni egy leamortizált csapattal? Attól meg a jó Isten mentsen meg minket hogy 100millióért idehozza Kakát (akinek az utóbbi időben nem si megy annyira) és Pirlot, minek???Főleg ha lehet hinni a híreknek és Ballack marad Mikel marad, Lamaprd és Essien nyáron kaptak új szerződést. Mért nem jó 8 millióért VDV, aki fiatal?Áhhh
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4517 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Várjuunk méég... pls...
Majd, ha a .com-on kezelget Kenyonnal, majd akkor van itt. Addig meg senki... Várjatok még...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4518 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Nekem is vannak Milanos kollégáim, haverjaim, egyikük a magyar szurkolói klub elnöke, velük rendszeresen megvitatjuk ezt a kérdést. Tőlük tudom úgy, hogy a brazilokhoz Berlusconi ragaszkodik, ő szereti a játékukat. Fiatalok: teljesen máshogy kezelik őket, mint máshol, lásd, Giovinco 21 évesen robbant be a juvéba, addig a tarcsiban jegelték.
Az én ismerőseim csak mezei szurkolók, de azért szurkolók. Én nem vitatom, (ők sem), hogy a brazilokhoz Berlusconi ragaszkodik, (mégha Ancelotti nem is tiltakozik ellenük), de itt nem is ez a lényeg. Szerintük jó edző CA vagy sem? Mert az én Milan-szimpatizáns ismerőseim szerint nem. És ez itt a lényeg.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4519 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kiskacsa08 írta: A Milan-ban azért ilyen magas az átlagéletkor, mert nem azt veszik meg, akit Ancelotti akar. De fedezett ő már fel remek fiatalokat is (gondolok itt pl. Pato-ra). Ja, és azt sem szabad elfelejteni, hogy miket nyert a Milan-nal, és nem mellesleg kétszer volt az év edzője is. Sztem remek lenne, ha jönne.
Hanem ki igazol akkor? Nyilván a vezetőségnek mindenhol köze van az igazolásokhoz, de azért durva lenne, ha az edzőnek semmi beleszólása nem lenne...

Patot nem ő fedezte fel, ő már "név"-ként érkezett, mondjuk azóta sem vágom, mit kereshet ott. De ok, Pato 1. Mondj még egyet, s azt mondom, igazad van.

Olaszországban. Ez itt a PL. Ott Mancini volt, meg Spaletti, itt SAF, Wenger, Benítez, O'Neill...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4520 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:Ezzel nem értek egyet, nem tudom, milyen felmérést olvastál erről...vagy megkérdezted 10 milanos haverodat? :lol:
Nincs olyan sok Milanos haverom :) csak kettő, de nekik van sok. Meg hát olvasok fórumokat (mégha azok magyarok s nem olaszok is). Ancelotti szerintük, amellett, hogy öregedő ex-aranylabdásokat és kipukkadt sztárokat vesz (hogy ebben mennyire van benne a keze a vezetőségnek, nem tudom), nem képes megszervezni a védelmet, s igazából a játékot, emellett cserélni sem tud. Nem hisz a fiatalokban, nem ad lehetőséget nekik. Nem játszat csúnya focit, de ehhez brazilok kellenek neki is. Tény, hogy érdekes módon szar formában lévő játékosokkal ott tud lenni a 2. helyen, de ez nem feltétlenül az ő dícsérete, hanem a liga "érdeme".
Nekem is vannak Milanos kollégáim, haverjaim, egyikük a magyar szurkolói klub elnöke, velük rendszeresen megvitatjuk ezt a kérdést. Tőlük tudom úgy, hogy a brazilokhoz Berlusconi ragaszkodik, ő szereti a játékukat. Fiatalok: teljesen máshogy kezelik őket, mint máshol, lásd, Giovinco 21 évesen robbant be a juvéba, addig a tarcsiban jegelték.
GO BLUES!

Válasz küldése