Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3741 Hozzászólás Szerző: Chucky »

AryanH írta:Legalább egy hete már sehol nem lehet fogadni arra, hogy ki lesz az edző, nem tudhatjuk, de valószínű, hogy már hónapokkal korábban eldöntött tégy volt Ancelotti menesztése és Hiddink érkezése csak a forma volt kérdés. Reméljük az érkezése után felgyorsulnak az események az igazolások terén is. Hiddink régebben is híve volt a fiatalításnak két játékost favorizált nagyon az egyik Bojan Krikic volt, tavaly állítólag leakartuk igazolni, de nem akart jönni, a Barca valószínű elengedné. A másik pedig Dzagoev volt, de őt már annyira nem sztárolja a sajtó sem, mint két éve.

Akkor ez csak egy látomás.... http://sports.williamhill.com/bet/hu/be ... nager.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Edzőkérdés

#3742 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Legalább egy hete már sehol nem lehet fogadni arra, hogy ki lesz az edző, nem tudhatjuk, de valószínű, hogy már hónapokkal korábban eldöntött tégy volt Ancelotti menesztése és Hiddink érkezése csak a forma volt kérdés. Reméljük az érkezése után felgyorsulnak az események az igazolások terén is. Hiddink régebben is híve volt a fiatalításnak két játékost favorizált nagyon az egyik Bojan Krikic volt, tavaly állítólag leakartuk igazolni, de nem akart jönni, a Barca valószínű elengedné. A másik pedig Dzagoev volt, de őt már annyira nem sztárolja a sajtó sem, mint két éve.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3743 Hozzászólás Szerző: Bon »

White írta:HIVATALOS: Guus Hiddink veszi újra át a Chelsea-t
Jaj ember...

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Edzőkérdés

#3744 Hozzászólás Szerző: White »

HIVATALOS: Guus Hiddink veszi újra át a Chelsea-t
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3745 Hozzászólás Szerző: Bon »

8Lampard8 írta:http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/13665584.stm

The Turkish Football Federation has accepted that Guus Hiddink is likely to leave his job as national team boss and return to Chelsea.
Nagyon remélem, hogy így lesz :D

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Edzőkérdés

#3746 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/13665584.stm" onclick="window.open(this.href);return false;

The Turkish Football Federation has accepted that Guus Hiddink is likely to leave his job as national team boss and return to Chelsea.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#3747 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

http://twitter.com/#!/garbosj" onclick="window.open(this.href);return false;
Ian McGarry twittere. Aki a BBC-nél dolgozik. Nem tudom mennyire megbízható de ír 1-2-érdekes dolgot. pl :OK. Here the story: Roman wants Hiddink to coach. Guus is unsure and would possibly prefer DoF. That conversation remains unresolved. #CFC

vagy:Talks between Hiddink and #CFC and Turkish Football Federation are on going. No final agreement reached as yet.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#3748 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Pilgrim írta:Kurvára kezd körvonalazódni, hogy a vezetőség igen nagy szarban van. Nincs senkivel semmi megállapodás és ilyen basten hughes tál fosokat tudnak csak meggyőzni h jöjjenek
Ehjj de nagy szarba vagyunk most gyerekek...
Ja, a januári átigazolási időszakban is mindenki ezt mondta, hogy hatalmas szarban vagyunk, és senki nem akar idejönni. Aztán a végén megvettük Luizt és Torrest, kvázi mindkettő bombaigazolás volt akkor, az már más kérdés, hogy egyelőre csak az egyik vált be.

Azért remélem, hogy nem nyár végén jelentünk be egy edzőt. De addig viszont minek siessünk, amíg a játékosok is nyaralni vannak?...

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Edzőkérdés

#3749 Hozzászólás Szerző: Sindu »

albundy írta:
martin08 írta:Már bánom hogy carlo elment mert hogyha Moyes vagy O'Neill jön nálluk jobb edző Carlo.
Ezeknél én is jobbnak tartom őt,bár Moyes egy nagy kérdőjel,ki tudja mit tudna csinálni a csapatunkkal
Nézzétek meg hogy O'Neill milyen keretekkel dolgozott, és milyen eredményt hozott ki belőlük, meg hogy Carlo kikkel ért el eredményeket.
Nem olyan biztos az, hogy Moyes vagy O'Neill rosszabb menedzser, mint ő.

Viszont azt láthattuk, hogy Hodgson a Liverpoolnál epic fail volt, pedig én marha jó edzőnek tartottam, mivel láttam hogy mit hozott ki a Fulhamból.
Ez is mutatja, hogy valszeg teljesen más egy középcsapatot menedzselni, mint egy élcsapatot.

Szóval Moyesokat meg O'Neilleket idehozni igencsak zsákbamacska, de jól is elsülhet. Bár ha Hiddink vagy Villas-Boas nem jön(Mourinho kb biztos, hogy nem), akkor inkább Moyes, mint ilyen Van Bastenek, Lippik stb...

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Edzőkérdés

#3750 Hozzászólás Szerző: albundy »

martin08 írta:Már bánom hogy carlo elment mert hogyha Moyes vagy O'Neill jön nálluk jobb edző Carlo.
Ezeknél én is jobbnak tartom őt,bár Moyes egy nagy kérdőjel,ki tudja mit tudna csinálni a csapatunkkal

martin08
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2009. július 1., szerda 6:58
Kedvenc játékos: lampard

Re: Edzőkérdés

#3751 Hozzászólás Szerző: martin08 »

Már bánom hogy carlo elment mert hogyha Moyes vagy O'Neill jön nálluk jobb edző Carlo.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3752 Hozzászólás Szerző: Chucky »

chiedis írta:na egyszerre Tru :D
én is rá gondoltam. Vagy a kis Marseille edző. Már letett vmit, és tekintélye is lehetne.

POnt ezt beszéltük 1 hete kb Dáviddal. Moyes és O'Neill.:) Szerintem jó választás lenne mindkettő. És ami előny. fiatalok.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#3753 Hozzászólás Szerző: focimark »

Egyébként addig nem is igazolunk míg nincs meg az edzőnk?

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3754 Hozzászólás Szerző: chiedis »

na egyszerre Tru :D
én is rá gondoltam. Vagy a kis Marseille edző. Már letett vmit, és tekintélye is lehetne.

ez meg ne hülyeség, mi a fenének van itt ez az Emenalo/Emelano ki tudja h kell írni. Nagyon fontos lenne egy jó 2.edző, ez a poszt pont erről szól.

http://nerazzurri.blog.nepsport.hu/arch ... ak_baszki/" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chiedis 2011. június 5., vasárnap 13:21-kor.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#3755 Hozzászólás Szerző: focimark »

tru23 írta:Csak azt nem értem Martin O'Neill neve miért nem merült még fel...
Meg Moyes-é se nagyon, pedig sztem ő is jó edző!

tru23

Re: Edzőkérdés

#3756 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Csak azt nem értem Martin O'Neill neve miért nem merült még fel...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3757 Hozzászólás Szerző: chiedis »

rafanadal írta:
Bon írta:Nem kell Sneijder ide? :shock: :shock:
Szerintem pont rá van a legnagyobb szükségünk. :)
Aztán sokat elérünk vele amikor 30 meccsből 20-at kihagy sérülés miatt.
Ebben van igazság, sok gond van a térdével. De azért nem egy hajthatatlan sérülésrekorder Van Persie.
Amúgy meg ne snájderezzünk, lenyilatkozta h marad az Interben. Ő olyan, hogy betartja. Max azért megy el, mert az Inter eladná mint Kakát a Milan.

Ha Hiddink nem jön, az jégcsap. Nagy darab jégcsap.
Akkor talán egy Martin O'Neill ? hm ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chiedis 2011. június 5., vasárnap 13:17-kor.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3758 Hozzászólás Szerző: chiedis »

béla írta:
Bon írta: Nem kell Sneijder ide? :shock: :shock:
Szerintem pont rá van a legnagyobb szükségünk. :)
szerintem se kell.. :D majdnem bajnokok lettünk idén,szélsők és irányító nélkül,ha jövőre lenne 2 jó szélsőnk,bajnokok lennénk.inkább szélső a fontosabb.szerintem :D
az a baj, hogy idén nagyon belehúz a City, és csak pislogni fog mindenki, amikor a UTD igazol 3-4 klasszist. Fergie nyilatkozta, hogy idén egy 80-ast elver(het)nek.
Erre ne alapozzunk, hogy idén így is majdnem bajnokok lettünk (ez az idei fos PL-nek köszönhető), mert jövőre nem lesz gyökér a UTD, sőt a City és Pool sem.
Ha marad minden ennyiben nálunk, és kb nem veszünk senkit, jó esélyünk van a bronzra.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3759 Hozzászólás Szerző: Bon »

Pilgrim írta:Kurvára kezd körvonalazódni, hogy a vezetőség igen nagy szarban van. Nincs senkivel semmi megállapodás és ilyen basten hughes tál fosokat tudnak csak meggyőzni h jöjjenek
Ehjj de nagy szarba vagyunk most gyerekek...
Remélem nincs igazad :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#3760 Hozzászólás Szerző: focimark »

Benítez alatt ki nem?
Jah rájuk ült az 500 kilójával :lol: (Amúgy értem mire gondoltál!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára focimark 2011. június 5., vasárnap 13:12-kor.

Lezárt