Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3921 Hozzászólás Szerző: Bon »

kdako írta:Hiddink megint érdekeset nyilatkozott:
Ha konkrét ajánlat érkezik, elgondolkodom rajta - mondta Guus Hiddink, a Chelsea egyik edzőjelöltje. A török válogatott szövetségi kapitánya hozzátette: ha kikapnak pénteken Belgiumban, elképzelhető, hogy azt mondják neki, jobb lenne, ha távozna..

Guardiola: abba a vonalba beillene, hogy Abra általában a BL-győztes edzőket próbálja elhozni.
És ugye Abra "Barca stílusú" focit szeretne látni, és hát ki ismeri a legjobban a Barcát?
Amúgy Hiddink érkezésének is nagyon örülnék. Megnyugtató, hogy már Basten,Lippi neve fel sem merül :D

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3922 Hozzászólás Szerző: Ramox »

kdako írta:Hiddink megint érdekeset nyilatkozott:
Ha konkrét ajánlat érkezik, elgondolkodom rajta - mondta Guus Hiddink, a Chelsea egyik edzőjelöltje. A török válogatott szövetségi kapitánya hozzátette: ha kikapnak pénteken Belgiumban, elképzelhető, hogy azt mondják neki, jobb lenne, ha távozna..

Guardiola: abba a vonalba beillene, hogy Abra általában a BL-győztes edzőket próbálja elhozni.
Személyes vélemény Guardiola-ról? Emberi és szakmai szempontok alapján.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#3923 Hozzászólás Szerző: kdako »

Hiddink megint érdekeset nyilatkozott:
Ha konkrét ajánlat érkezik, elgondolkodom rajta - mondta Guus Hiddink, a Chelsea egyik edzőjelöltje. A török válogatott szövetségi kapitánya hozzátette: ha kikapnak pénteken Belgiumban, elképzelhető, hogy azt mondják neki, jobb lenne, ha távozna..

Guardiola: abba a vonalba beillene, hogy Abra általában a BL-győztes edzőket próbálja elhozni.
GO BLUES!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3924 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ramox írta:Hát én is abból következtettem, ugyanakkor idén most nyáron még egyszer sem hozták szóba velünk, csak a nagy zuhanás időszakában emlegették, mikor nem volt hajlandó aláírni az új szerződést. Ugyanakkor Abra észjárásával, szerintem ő lesz a befutó, de ha ez így lesz, akkor már lehet okosabbak leszünk ma este. Mert ha Pep lelép Barcelonaból, csak mi vagyunk jelenleg olyan csapat, ahol kiköthet véleményem szerint.
Így igaz. Ha a meccs után bejelenti a távozását, akkor már nem kell találgatnunk az edző kilétét. Nem hiszem, hogy a Juventus edzője lenne :D

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3925 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Bon írta:
Ramox írta:Nagyon rákaptatok Guradiolara, pedig én csak az elméletemet osztottam meg, aztán ne rajtam verjétek le ha Benítez lesz az edzőnk
: DDD
Egyébként én nem vagyok oda Guardiolaért, de így végiggondolva, talán nem lenne olyan rossz. Ha esetleg Hiddink jönne DOF-nak, Guardiola managernek, és Zola MA-nek.... Hát az valami egészen álomszerű lenne. De ez marad is csak álom : )
De az tuti biztos, hogy egy ilyen trióval a csapat meghódítaná Európát.
Ha megnézzük amit belinkeltél (köszi) akkor szerintem abból egyértelműen kiderül, hogy tiplizik a Barcától. :D
Hát én is abból következtettem, ugyanakkor idén most nyáron még egyszer sem hozták szóba velünk, csak a nagy zuhanás időszakában emlegették, mikor nem volt hajlandó aláírni az új szerződést. Ugyanakkor Abra észjárásával, szerintem ő lesz a befutó, de ha ez így lesz, akkor már lehet okosabbak leszünk ma este. Mert ha Pep lelép Barcelonaból, csak mi vagyunk jelenleg olyan csapat, ahol kiköthet véleményem szerint.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3926 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ramox írta:Nagyon rákaptatok Guradiolara, pedig én csak az elméletemet osztottam meg, aztán ne rajtam verjétek le ha Benítez lesz az edzőnk
: DDD
Egyébként én nem vagyok oda Guardiolaért, de így végiggondolva, talán nem lenne olyan rossz. Ha esetleg Hiddink jönne DOF-nak, Guardiola managernek, és Zola MA-nek.... Hát az valami egészen álomszerű lenne. De ez marad is csak álom : )
De az tuti biztos, hogy egy ilyen trióval a csapat meghódítaná Európát.
Ha megnézzük amit belinkeltél (köszi) akkor szerintem abból egyértelműen kiderül, hogy tiplizik a Barcától. :D

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3927 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Nagyon rákaptatok Guradiolara, pedig én csak az elméletemet osztottam meg, aztán ne rajtam verjétek le ha Benítez lesz az edzőnk
: DDD
Egyébként én nem vagyok oda Guardiolaért, de így végiggondolva, talán nem lenne olyan rossz. Ha esetleg Hiddink jönne DOF-nak, Guardiola managernek, és Zola MA-nek.... Hát az valami egészen álomszerű lenne. De ez marad is csak álom : )
De az tuti biztos, hogy egy ilyen trióval a csapat meghódítaná Európát.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#3928 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Kezdhetünk lassan megbarátkozni Guardiolával. :wink:

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#3929 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... eturn.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hiddink

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3930 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ramox írta:Guardiola said: "Leaving? We'll leave that for another day."
"Today is not the day to talk about that."

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;?

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ő az új edzőnk. Ha maradna, nem gondoljátok, hogy kerek-perec megmondaná? De ő nyitva hagyja a kérdést....
Így van. Most már én is biztos vagyok benne.
Én örülök neki. :D

"Chelsea eye Barcelona boss Pep Guardiola

Chelsea were last night placed on red alert that Barcelona boss Pep Guardiola could be available this summer."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bon 2011. május 28., szombat 10:08-kor.

tru23

Re: Edzőkérdés

#3931 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Előre leszögezem, hogy behányok a Barcától, de kicsit azért furán látjátok itt a dolgokat.

Szerintem Guardiola nem lenne olyan rossz. Mit hoztatok fel, milyen kell legyen az új edző?

- Fiatal: Ok
- Bátor: Ok
- Építkezzen, nyúljon a fiatalokhoz: Ok
- Legyen nemzetközi, BL tapasztalata: Ok
- Jól motiválja a csapatát: Ok

Akkor? Mi a gond? Ennél jobban nehéz megfelelni, és tényleg ezek voltak felhoza Carlo ellen. Most akkor?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3932 Hozzászólás Szerző: emsanya »

GereZsolt írta:Kizártnak tartom h Pep bármilyen színtéren is beválna nálunk. Itt nem egy odavissza elclassico van egy évben. Itt van 6 top csapat, plusz a további 10 is képes bármikor megrakni bárkit, azért ez nem így van spanyolban. A fiatalok beépítéséhez meg annyit, hogy egy Messi mellé persze, hogy bátran rámolja be a Dos Santos féléket, mivel a kicsi úgyis megoldja az amúgy többnyire előre lefutott spanyol bajnokikat. Itt ez a rendszer, sőt ez a focistílus se működik, elég megnézni, hogy hány barca stílusú játékos válik be angliában.
A top 6-os támadó focit játszó angol arsenal nem lőtt kapura a nou camp-ban, nem hinném hogy lehetne különséget tenni a két liga között, ilyen szinten...
Nekünk meg nem tudom Carlo alatt az elmúlt idényben mi volt a stílusunk :D . És ezek után felőlem jöhet bárki, akinek van valami határozott elképzelése...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3933 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért ennyire ne túlozzunk már, hogy a barca csak Messi-ből áll, ez nem egyéni sport :D . Azért ahoz nem kell Messi, hogy minden meccsen labda tartással uralják a játékot, vagy Xavi és Iniesta szintén aranylabdás formában játszik, osztogatják a labdákat, már egy jó ideje. A védelmük is a legkevesebb gólt kapta.

Persze, ilyen egyszerű, hogy Messi-t beállítom és megnyertük a meccset...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3934 Hozzászólás Szerző: langidave »

Ramox írta:Guardiola said: "Leaving? We'll leave that for another day."
"Today is not the day to talk about that."

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;?

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ő az új edzőnk. Ha maradna, nem gondoljátok, hogy kerek-perec megmondaná? De ő nyitva hagyja a kérdést....
Azért valaki szolhatna neki, hogy itt nincs Messi aki megmenti a száját a vereségtől.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#3935 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

edeskeves írta:És arról Guardiola tehet h ilyen fáradt a la liga?
Mellesleg bizonyitott már európai elitcsapatok ellen is, hisz épp holnap készül bl-t nyerni ismét..
Az más kérdés h a Chelsea jelenlegi keretével nem lehet "barcásan" játszani.
Háááát azért én ezt így nem mondanám:D Nézd csak meg az elmúlt 3 év elődöntőit:D De tény, hogy nyert egy bl-t már, de azzal a csapattal nem is volt nehéz, ettől még ő nem klasszis edző, inkább csak egy jó motivátor.

Avatar
Cech 1
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 23:54
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Norwich

Re: Edzőkérdés

#3936 Hozzászólás Szerző: Cech 1 »

dankodavid írta:Juhe, neki ugy orulnek, mintha szogeket vernenek a talpamba, majd megkernenek, hogy ugraljak a fejemen...
Ezmekkora :lol: :lol: :lol:

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#3937 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

És arról Guardiola tehet h ilyen fáradt a la liga?
Mellesleg bizonyitott már európai elitcsapatok ellen is, hisz épp holnap készül bl-t nyerni ismét..
Az más kérdés h a Chelsea jelenlegi keretével nem lehet "barcásan" játszani.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#3938 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Kizártnak tartom h Pep bármilyen színtéren is beválna nálunk. Itt nem egy odavissza elclassico van egy évben. Itt van 6 top csapat, plusz a további 10 is képes bármikor megrakni bárkit, azért ez nem így van spanyolban. A fiatalok beépítéséhez meg annyit, hogy egy Messi mellé persze, hogy bátran rámolja be a Dos Santos féléket, mivel a kicsi úgyis megoldja az amúgy többnyire előre lefutott spanyol bajnokikat. Itt ez a rendszer, sőt ez a focistílus se működik, elég megnézni, hogy hány barca stílusú játékos válik be angliában.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#3939 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Juhe, neki ugy orulnek, mintha szogeket vernenek a talpamba, majd megkernenek, hogy ugraljak a fejemen...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Edzőkérdés

#3940 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Ramox írta:Teljesen biztos vagyok benne, hogy ő az új edzőnk. Ha maradna, nem gondoljátok, hogy kerek-perec megmondaná? De ő nyitva hagyja a kérdést....
csodálkoznék, és örülnék. ezzel a Barcelonánál vége lesz valaminek. Nagyon remélem. Pep nagy motivátor, bár van még sok hibája és csinál rutintalan sablonos dolgokat, de jó edző. Így viszont az a kérdés hogy ki lesz majd a Barca edzője... de szerintem az hogy Guardiola megy v marad az holnap ilyenkor ha nem lesz hosszabbítás, már sejthető lesz.Mourinho is már a pályán búcsúzkodott.

Lezárt