Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3901 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chiedis írta:miért szereti mindenki Neymart ? Nem értem.
Idegesítő nagyképű **** a hajával már off, de a 40 kilója még Ramires esetében is kikacagható. Sztem kitermeltek megint egy kicsapongó/alkoholista Adriano-t.
Gyors, technikás, gólérzékeny, nem beszari, szélső. Ez az ami nálunk évek óta nincs. Talán ezért... :wink:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#3902 Hozzászólás Szerző: Dante »

chiedis írta:miért szereti mindenki Neymart ? Nem értem.
Idegesítő nagyképű **** a hajával már off, de a 40 kilója még Ramires esetében is kikacagható. Sztem kitermeltek megint egy kicsapongó/alkoholista Adriano-t.
szerintem ez Neymar esetében nem dőlt még el. lehet hogy ő az új Adriano, de lehet hogy az új Ronaldo lesz. viselkedésükben nincs nagy különbség, de a pályán nyújtott teljesítmény alapján utóbbi sokkal jobb. (leszámítva a sírást) de Ronaldo elég sokat tett az aranylabdáért.
szerintem Neymar-ból lehetne a mi Ronaldonk, akár balhés, akár nem, ha a pályán térdig kopik a lába és lövi a gólokat.

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#3903 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Guardiola-nak nagyon nem örülnék! Jól megy a szekér egy olyan bajnokságban, ahol csak 1 ellenfél van, a többi csak "hab a tortán"
Egy olyan edzõ kell, aki kihozza a játékosokból a maximumot..
Aki képes ùgy felhangolni a csapatot, hogy még az életük árán is küzdjenek a végsõkig..
Aki olyan játékosokat igazol, akikben ott a futball!
-=Kék vér=-

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3904 Hozzászólás Szerző: kiki »

kdako írta:Hiddink megint érdekeset nyilatkozott:
Ha konkrét ajánlat érkezik, elgondolkodom rajta - mondta Guus Hiddink, a Chelsea egyik edzőjelöltje. A török válogatott szövetségi kapitánya hozzátette: ha kikapnak pénteken Belgiumban, elképzelhető, hogy azt mondják neki, jobb lenne, ha távozna..
itt van "eredetiben" : http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 52,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Úgy látszik kezdi meggondolni magát Hiddink, most már el kellene hozni, szerintem ő jobb megoldás lenne, mint Guardióla
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Edzőkérdés

#3905 Hozzászólás Szerző: gerawba »

chiedis írta:miért szereti mindenki Neymart ? Nem értem.
Miért utálsz mindenkit akinek a lábában van egy kis érzés? Nem értem.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3906 Hozzászólás Szerző: chiedis »

miért szereti mindenki Neymart ? Nem értem.
Idegesítő nagyképű **** a hajával már off, de a 40 kilója még Ramires esetében is kikacagható. Sztem kitermeltek megint egy kicsapongó/alkoholista Adriano-t.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Edzőkérdés

#3907 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

De ti komolyan Guardiola-t akarjátok? Ha Carlo-val az volt a bajotok, hogy nem tud belenyúlni a meccsekbe, akkor Pep-et nem tudom hogyan tudjátok favorizálni. Ő az, akinek B terve talán soha életében nem volt. Spanyolban mindent nyert az A tervvel, aztán a BL-ben szembejött egy olyan csapat, ahol olyan edző ült a padon, aki érti ezt a sportot, akkor meg ment a fejvakargatás, hogy mit kéne csinálni.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3908 Hozzászólás Szerző: Daniel »

tibi71 írta:Guardiola ezzel a játékos kerettel itt a chelsea-nél esélyten lenne,hogy a labdatartós tili-toli futballt játsza mint a barcával ! Baromi sok játékost kellene elküldeni és venni ! azért a barca Ienesta,Xavi,Messi nélkül maximum 1 középcsapat lenne !
Ha megvesszük neymart és veszünk egy irányító középpályást (esetleg aguerot is,bár nekem megfelel sturridge is, akkor ott van 3technikas játékos, aki megfelelő alapot nyújthat a "barca-focihoz".
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Edzőkérdés

#3909 Hozzászólás Szerző: laczze »

tibi71 írta: a barca Ienesta,Xavi,Messi nélkül maximum 1 középcsapat lenne !
:D :lol:
Drogba,Lampard,Terry <3

tru23

Re: Edzőkérdés

#3910 Hozzászólás Szerző: tru23 »

chiedis írta: az a siralmas ebben a szezonban, hogy túlzás nélkül senki sem vitte a hátán a csapatot. Sőt, egy ember sem volt, aki kiemelkedett volna a többi közül. Luiz 2 hónapra, és ennyi.
El-ke-se-rí-tő
Jogos. Tudod ki érdemli tőlem a legtöbb respectet a szezonért? Ivanovic. Rá tényleg mindig lehetett számítani. Mindig.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Edzőkérdés

#3911 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Guardiola ezzel a játékos kerettel itt a chelsea-nél esélyten lenne,hogy a labdatartós tili-toli futballt játsza mint a barcával ! Baromi sok játékost kellene elküldeni és venni ! azért a barca Ienesta,Xavi,Messi nélkül maximum 1 középcsapat lenne !

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3912 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Patrik17 írta:
emsanya írta:Ronaldo 50 gólt rakott hozzá a real játékához, valahogy mégse nyerték meg a bajnokságot és nem játszanak BL döntőt...
igen, de Ronaldo akkor kezdett meccsenként hármat rugdosni mikor már minden eldőlt. És ha megnézed a Realban volt még Özil,Ade, meg Benzema akik lőttek jó párat a vége felé. Vagyis Özil inkább osztogatott.
chiedis írta:hogy mennyire tehetetlen lesz az új csapataiban Messi nélkül.
ez meg lehet...
De azt tegyük hozzá hogy Xavinak is nagyon sokat köszönheti a Barca, meg Iniestának. De tény hogy Messi az az ember, akiakkor lövi a gólt (pontosabban akkoris) amikor a legnagyobb szükség van rá. Akkor egy már unalmas meccset,egy villanással eldönt. Ha elmegy a Chelseahez Pep kíváncsi leszek hogy ezt a kulcsszerepet kinek hagyja. Mert minden csapatba van egy valaki aki a hátán viszi a csapatot.
az a siralmas ebben a szezonban, hogy túlzás nélkül senki sem vitte a hátán a csapatot. Sőt, egy ember sem volt, aki kiemelkedett volna a többi közül. Luiz 2 hónapra, és ennyi.
El-ke-se-rí-tő
Nyugodj bekeben Mister !

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#3913 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Bon írta:
tru23 írta:Aki abban a hitben él, hogy itt majd Barca-féle passzolgatás meg anyámkínja játék fog menni, azt azért elbizonytalanítanám. Attól mert a Barca stílusa ez, és mert nyilván ő is ezt játszatta, ez a csapat nem lesz Barcelona. És ne is legyen. És értelme sem lenne.
Ezt Abrának mond :D

szerk.:
Pep Guardiola:
"Hogy távozok-e? Ezt a kérdést hagyjuk másnapra. Ez nem a megfelelő idő, hogy erről beszéljünk"
Érdekes... :roll:

az eurobarca hozzátett még valamit, ott így írják :D
Nem értékelné Cruyff szavait

Tényleg nem akarunk kommentárt fűzni, de itt érdemes: Johan Cruyff azt nyilatkozta a pénteki nap folyamán, hogy nem lepné meg, ha Guardiola - a döntő végkimenetelétől függetlenül - felállna a Barça kispadjáról a rá nehezedő nyomás miatt.

"Nem szeretném most ezt kommentálni. Annyit dolgoztunk azért, hogy itt lehessünk, annyit szenvedtek a játékosaim azért, hogy lehetőségük nyíljon megszerezni ezt a BL-trófeát, hogy ezt most nem tehetem meg velük. Ez a hely most nem alkalmas erre, mindenesetre annyit szögezzünk le: még egy év hátra van a szerződésemből és jövőre is folytatni szeretném."

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Edzőkérdés

#3914 Hozzászólás Szerző: albundy »

Bon írta:
Ramox írta:Hát én is abból következtettem, ugyanakkor idén most nyáron még egyszer sem hozták szóba velünk, csak a nagy zuhanás időszakában emlegették, mikor nem volt hajlandó aláírni az új szerződést. Ugyanakkor Abra észjárásával, szerintem ő lesz a befutó, de ha ez így lesz, akkor már lehet okosabbak leszünk ma este. Mert ha Pep lelép Barcelonaból, csak mi vagyunk jelenleg olyan csapat, ahol kiköthet véleményem szerint.
Így igaz. Ha a meccs után bejelenti a távozását, akkor már nem kell találgatnunk az edző kilétét. Nem hiszem, hogy a Juventus edzője lenne :D

Biztos forrásból tudom hogy megkörnyékezte őt a kiesett MTK az öreg Garami mellé szeretnék,de ma este dől el mi lesz :D :D :D

tru23

Re: Edzőkérdés

#3915 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Btw, lehet tényleg csak trollkodás. :D Kíváncsi vagyok.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3916 Hozzászólás Szerző: Bon »

tru23 írta:Aki abban a hitben él, hogy itt majd Barca-féle passzolgatás meg anyámkínja játék fog menni, azt azért elbizonytalanítanám. Attól mert a Barca stílusa ez, és mert nyilván ő is ezt játszatta, ez a csapat nem lesz Barcelona. És ne is legyen. És értelme sem lenne.
Ezt Abrának mond :D

szerk.:
Pep Guardiola:
"Hogy távozok-e? Ezt a kérdést hagyjuk másnapra. Ez nem a megfelelő idő, hogy erről beszéljünk"
Érdekes... :roll:

tru23

Re: Edzőkérdés

#3917 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Évek múlva nyilván bármi előfordulhat, én most csak arra gondolok, hogy mi lesz ha esetleg Pep leül a kispadra júliusban.

Megelőzendő a sok iq-betyár kommentet ilyen változatról. :D

shade3
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010. október 3., vasárnap 19:03
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3918 Hozzászólás Szerző: shade3 »

tru23 írta:Előre leszögezem, hogy behányok a Barcától, de kicsit azért furán látjátok itt a dolgokat.

Szerintem Guardiola nem lenne olyan rossz. Mit hoztatok fel, milyen kell legyen az új edző?

- Fiatal: Ok
- Bátor: Ok
- Építkezzen, nyúljon a fiatalokhoz: Ok
- Legyen nemzetközi, BL tapasztalata: Ok
- Jól motiválja a csapatát: Ok

Akkor? Mi a gond? Ennél jobban nehéz megfelelni, és tényleg ezek voltak felhoza Carlo ellen. Most akkor?
Ez rendben van, de az a stílus, ahogy a Barca játszik, az a halálom.
Sorra nyernek mindent, de nem bírom végignézni a meccseiket.
Idejük 90%-ban passzolgatnak és közben nem történik semmi.
És nem vagyok benne biztos, hogy más stílust is tud játszatni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shade3 2011. május 28., szombat 10:42-kor.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3919 Hozzászólás Szerző: Ramox »

tru23 írta:Aki abban a hitben él, hogy itt majd Barca-féle passzolgatás meg anyámkínja játék fog menni, azt azért elbizonytalanítanám. Attól mert a Barca stílusa ez, és mert nyilván ő is ezt játszatta, ez a csapat nem lesz Barcelona. És ne is legyen. És értelme sem lenne.
Na erre sem vehetsz mérget, mert szerintem(!) az elkövetkezendő 3 éven belül, Cech - Luiz - Ramires trión kívül az egész felnőttkeret ki fog cserélődni. Senki sem képes jelenleg megmondani, hogy mi lesz itt néhány éven belül.

tru23

Re: Edzőkérdés

#3920 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Aki abban a hitben él, hogy itt majd Barca-féle passzolgatás meg anyámkínja játék fog menni, azt azért elbizonytalanítanám. Attól mert a Barca stílusa ez, és mert nyilván ő is ezt játszatta, ez a csapat nem lesz Barcelona. És ne is legyen. És értelme sem lenne.

Lezárt