Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4541 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Hiddink: A java még hátravan!

A Chelsea menedzsere nem titkolta: imád a Chelsea-nél dolgozni, és bár már eddig is voltak sikerei a csapatnál, a java még hátravan.

Guus Hiddink érkezésével a Chelsea ismét magára talált, a Bajnokok Ligájában elődöntős, és még az angol bajnoki címre is van halvány reménye. A holland szakvezetőnek kimondottan tetszik a munka, ennek ellenére tartja magát korábbi elhatározásához, és a szezon végén elhagyja Londont, hogy kizárólag az orosz válogatottra tudjon koncentrálni. Bár távozását illetően hajthatatlan, néhány kedves szava azért volt jelenlegi munkahelyére, és bízik benne, hogy a hátralévő néhány hét alatt további életre szóló élményekkel gazdagodik.

- Amikor elvállaltam a munkát, a vezetőség megfogalmazott néhány célt, amit el kell érnem az együttessel. Azt mondták, ki kell harcolni a BL-részvételt, ez volt a legfontosabb cél, és az akkori körülmények között nem volt olyan egyértelmű, hogy sikerül megvalósítani. A feladat tehát adott, de szeretnénk az első háromban végezni, talán az első kettőben, de még van egy kis esély a bajnoki címre is. Minden más extra teljesítmény, közte az is, hogy a Juventus és a Liverpool kiverésével bejutottunk a BL elődöntőjébe, és hétvégén az FA-kupa döntőjébe is bejuthatunk - mondta Hiddink, aki amellett, hogy nem győzte segítőit dicsérni, azt is elárulta: nagyon szeret a Chelsea-nél tevékenykedni.

- Imádok ebben a fantasztikus környezetben dolgozni, ezért elképzelhető, hogy hiányozni fog, ha már nem leszek itt. De ilyen az élet, mindenkinek megvannak a saját elkötelezettségei. Hogy mik voltak a legjobb élményeim? Azok még csak most jönnek, a java még hátravan - fogalmazott a tréner.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Edzőkérdés

#4542 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nem nyilatkozta azt Hiddink, hogy hamarosan vissza akar vonulni? Ez esetben lehet hogy nem akar már bevállalni egy 2-3 éves(re tervezett) munkát nálunk. És igen, lehet hogy sok neki a klubcsapattal járó pörgés, és kényelmesebb egy válogatottnál dolgozni.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4543 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

tiszi írta:Szerintem Hiddinket akkor tudnák megszerezni ha a játékosok beszélnének vele hogy őt akarják edzőnek.
De már Alex is nagyon örülne neki ha ő maradna...
Az a baj, hogy nemcsak Hiddinken vagy a játékosokon múlik, hanem az orosz szövetségen is. Ők nem biztos, hogy beleegyeznek, hogy Hiddink elmenjen.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4544 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Szerintem Hiddinket akkor tudnák megszerezni ha a játékosok beszélnének vele hogy őt akarják edzőnek.
De már Alex is nagyon örülne neki ha ő maradna...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4545 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Berzéki Gábor21 írta:Murinho is szóba került,de később megcáfolták az angolok a hírt.Zola biztos nem jön és szerintem Riijkard sem fog!
De akk ki lesz az?
Messze még a következő szezon.Biztos addig találnak még egy jó managert!;)
:P 8) :D
Csak nehogy olyat, mint bajszos!! :wink:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Edzőkérdés

#4546 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

chaoskid18 írta:szerintem a legvalószínűbb hogy jövőre Rijkaard lesz az edző mert az angol sajtó már hónapokkal ezelőtt megszellőztette és az angol újságírók általában igen jól értesültek.De én személy szerint
Gianfranco Zola-t szeretném mert ő egy darab a csapat múltjából! :roll:
Az semmit sem jelent, hogy mint mond a sajtó, hisz összehoztak már minket a világ összes edzőjével. Én annak örülnék a legjobban személyszerint, ha Hiddink maradna. Pont akkor amikor a csúcsra érünk (szerintem bldöntősök leszünk minimum, akár még meg is nyerhetjük) akkor lép le a megváltónk. Aranyat ér ez az ember, ez tudja Abramovics, tudják a játékosok, tudják a szurkolók is, még maga Hiddink is. Azt nem értem, hogy mivan Oroszországban ami nincs itt Londonban? A pénz nem dominál sztem ez esetben, abra biztos nem szűkmarkú vele. Vagy nem szereti ezt az állandó pörgést ami a klubcsapatokkal jár? Remélem egyszer erre is fény derül. Azt sem lehet mondani, hogy nem kap pozitív visszajelzéseket, hisz mindenki felnéz rá.
Hacsak nem arról van szó, hogy már megvan az új edző....? Még októberben Mourinho tett egy olyan nyilatkozatot, hogy még visszatér a Stamford bridge-re mint edző. Ha tényleg erről van szó akkor a bőség zavara áll fent, két ilyen pazar edző közül választani nem lehet könnyű.
Ha Hiddink mindenképpen megy akkor jöjjön vissza a "special one", ha őt sem lehet visszacsalogatni akkor Rijkaard+Cate, aztán jöhet Zola... Zola nagyot alkotott érzésem szerint idén a west ham-mel, de sztem egy Chelsea szintű csapat irányításához MÉG kevés, jóllehet a szíve kék.
"I think I'm a special one"

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4547 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Murinho is szóba került,de később megcáfolták az angolok a hírt.Zola biztos nem jön és szerintem Riijkard sem fog!
De akk ki lesz az?
Messze még a következő szezon.Biztos addig találnak még egy jó managert!;)
:P 8) :D
Farewell Didier!

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Edzőkérdés

#4548 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Rijkaard csak Ten Cate val, Ten Cate jöhet egyedül is,Advoocat esetleg vagy Zola

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Edzőkérdés

#4549 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Ha Hiddink-gel behúzzuk a BL-t, szerintem Abra letesz annyi pénzt az asztalra, hogy valahogy
maradásra bírja az öreg Guunárt.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Edzőkérdés

#4550 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

chaoskid18 írta:szerintem a legvalószínűbb hogy jövőre Rijkaard lesz az edző mert az angol sajtó már hónapokkal ezelőtt megszellőztette és az angol újságírók általában igen jól értesültek.De én személy szerint
Gianfranco Zola-t szeretném mert ő egy darab a csapat múltjából! :roll:
Nem is kicsi szelet, de nem sok rá az esély, hogy ő lesz az edző :(
211! NEW RECORD!

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#4551 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

szerintem a legvalószínűbb hogy jövőre Rijkaard lesz az edző mert az angol sajtó már hónapokkal ezelőtt megszellőztette és az angol újságírók általában igen jól értesültek.De én személy szerint
Gianfranco Zola-t szeretném mert ő egy darab a csapat múltjából! :roll:
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#4552 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

acsisti13 írta:Egyszer valahogyan, végre picit jobban megy a csapat szekere, lehet h nem Hiddink miatt, de azért szerintem eléggé valószínű, hogy "az ő keze van a dologban." Na mind1, le kell váltani. De miért is? Nem puszipajtás Abramovic-csal? Vagy csak én nem értem a dolgot? A játékosok (legalábbis olvastam ilyen nyilatkozatokat) szeretik Guust, nem bánnák, ha maradna. Nem biztos, h jót tenne a csapatnak ez a '3 év=5 tréner' felállás.
Ha edzőtől függetlenül jól menne a csapatnak, akkor felőlem Bajnai Gordon is ülhetne a kispadon. Holott Scolari irányítása alatt bebizonyosodott, hogy nem mindegy, ki ül azon a bizonyos padon... :?
Hiddink egy átmeneti megoldás nyárig,de ő az orosz válogatott szövetségi kapitánya,és nyártól csak az oroszokkal akar foglalkozni..Mindenki szeretné ha maradna Hiddink,Abra is szereti,és ha nem lenne a válogatott Ő is szivesen maradna szerintem..nem akarja őt elküldeni innen az égvilágon senki..de,hogy még ezt se tudd :?

Avatar
acsisti13
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2006. november 25., szombat 21:43
Kedvenc játékos: J. Terry
Kedvenc exjátékos: E. Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szászvár, Baranya m./Bp.

Re: Edzőkérdés

#4553 Hozzászólás Szerző: acsisti13 »

Egyszer valahogyan, végre picit jobban megy a csapat szekere, lehet h nem Hiddink miatt, de azért szerintem eléggé valószínű, hogy "az ő keze van a dologban." Na mind1, le kell váltani. De miért is? Nem puszipajtás Abramovic-csal? Vagy csak én nem értem a dolgot? A játékosok (legalábbis olvastam ilyen nyilatkozatokat) szeretik Guust, nem bánnák, ha maradna. Nem biztos, h jót tenne a csapatnak ez a '3 év=5 tréner' felállás.
Ha edzőtől függetlenül jól menne a csapatnak, akkor felőlem Bajnai Gordon is ülhetne a kispadon. Holott Scolari irányítása alatt bebizonyosodott, hogy nem mindegy, ki ül azon a bizonyos padon... :?
Mindörökké Chelsea!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1578
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4554 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez költői volt :lol: :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4555 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Norbertoo írta:
ZenZo írta:
tiszi írta:Dani1905 teljesen igazad van!! nem kell leírni mindenkinek hogy Hiddink és Mourinho jöjjön vagy maradjon mert ők ketten akik 100% hogy nem fognak a padon ülni a következő idényben!!!
Ha valami tényleg 100%, azaz biztos, a foci világában nincs olyan, hogy 100%, max 99,99 és bármennyi tizedesjegy.
de van 100%! mégpedig az, hogy Hiddink most a menedzserünk. :D
Hm, mivel a 'most' igazából nem létező fogalom, fiktív és gyakorlatilag csak a múltban létezik (mire kimondod, most, már nem az a most van, amire gondoltál... ez hosszú filológiai vitába torkollhat, szóval hagyjuk) de a lényeg, hogy még ha el is fogadjuk, hogy Hiddink ugyan most az edzőnk, a meccsig még akár kiebrudalhatják. 100% a futballban nincs a jövőre nézve. Meg másban sem. Két dolog biztos: az adó és a halál.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Edzőkérdés

#4556 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

ZenZo írta:
tiszi írta:Dani1905 teljesen igazad van!! nem kell leírni mindenkinek hogy Hiddink és Mourinho jöjjön vagy maradjon mert ők ketten akik 100% hogy nem fognak a padon ülni a következő idényben!!!
Ha valami tényleg 100%, azaz biztos, a foci világában nincs olyan, hogy 100%, max 99,99 és bármennyi tizedesjegy.
de van 100%! mégpedig az, hogy Hiddink most a menedzserünk. :D én már korábban írtam, hogy szvsz Riijkard lenne a jó megoldás. Az már hogy Hank Ten Cate-el vagy nélküle, azt nem tudom

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4557 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tiszi írta:Dani1905 teljesen igazad van!! nem kell leírni mindenkinek hogy Hiddink és Mourinho jöjjön vagy maradjon mert ők ketten akik 100% hogy nem fognak a padon ülni a következő idényben!!!
Ha valami tényleg 100%, azaz biztos, a foci világában nincs olyan, hogy 100%, max 99,99 és bármennyi tizedesjegy.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4558 Hozzászólás Szerző: Daniel »

James Lee írta:Moruinho azt nyilatkozta, hogy szeretne visszatérni ide. 8)
Jaja, csak ha emlékszel rá egy fontos szó is elhagyta a száját: egyszer még leszek a Chelsea menedzsere, de nem most.
*knock, and it shall be opened unto you*

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4559 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Zsoca87 írta:Hova tűnt a kommentem? :o :o

Csak annyit írtam benne, hogy Hiddink távozása még mindig nem tuti. A klub nem nyilatkozhat mást, csak azt, hogy Hiddink nem marad, hiszen ellenkező esetben az orosz szövetség rinyálna. Persze, mindenki azt mondja, hogy elmegy nyáron de én még nem vagyok meggyőzve. :)
Reménykedni mindig szabad én is örülnék ha maradna (habár Tore óta tudjuk hogy nem a remény hal meg utoljára :lol: ), kérdés van az a pénz amiért bevállalja a kettőt együtt vagy nincs, hisz az orosz válogatottat és a klubbot is tudná/tudja irányítani egyszerre, ütközés sosincs, hiszen amíg válogatott meccsek vannak, addig nincsenek bajnokik, sőt edzés terén se lenne probléma hisz a legtöbb játékosunk válogatott, ergo nem a klubnál tartózkodik és nem velük edz. Kérdés Hiddink ezt a dupla melót gondolom vagy 10szeres pénzért hajlandó lenne-e bevállalni, mert az egyértelmű hogy ha már kijut a vb-re akkor megpróbál ott is valamit alakítani, ki tudja lehet egy Orosz sikerrel szeretne visszavonulni, stbstb...
*knock, and it shall be opened unto you*

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4560 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Dani1905 teljesen igazad van!! nem kell leírni mindenkinek hogy Hiddink és Mourinho jöjjön vagy maradjon mert ők ketten akik 100% hogy nem fognak a padon ülni a következő idényben!!!

Válasz küldése