Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#321 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Azért az idő úgy tűnik valakiknél megszépíti az emlékeket, Lampard-al elég nézhetetlen fos focit játszottunk a végén, látszott rajta hogy teljesen elvesztette az irányítást és olyan taktikai baklövéseket csinált hogy azt Potter is megirigyelné :D azóta volt egy gyenge időszaka az Everton-nál, szóval nem hiszem hogy ezek alapján felmerült Boehly-ékben hogy a szezon után is alkalmazni kellene, ez a kinevezés a szurkolóknak szólt, akartak egy jó pontot szerezni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#322 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2023. április 7., péntek 18:15
emsanya írta: 2023. április 7., péntek 16:53
broduer írta: 2023. április 7., péntek 15:35

Pont ettől félek, hogy jönnek az eredmények, és Boelhy kinevezi véglegesen hosszútávra, holott Lampard egy gyenge edző egyelőre sajnos, nincs itt a helye. Nem működhet egy profi klub érzelmi alapon...
Elvileg siman lehet hogy hetek mulva mar megegyeznek az uj edzővel, de csak nyartol ül le. Az ki van mondva hogy Lampard barmit csinal, nem marad, csak atmeneti megoldas.
Nincs kimondva és ezt az interjúban is mondja. Ha jól dolgozik, akkor semmi akadálya, annak hogy kinevezzék.
Én nekem meg pont az jött le abbol amit mondott, higy tisztában van vele hogy rövid táv. Azért is átmeneti edző, annak lett kinevezve.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#323 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2023. április 7., péntek 16:53
broduer írta: 2023. április 7., péntek 15:35
Pityee írta: 2023. április 7., péntek 14:37 Egyébként ha jól emlékszem Ancelottit is egyszer már kirúgták a realból, mégis visszament másodjára és most királyként beszélnek ott róla. Miért ne lehetne Lampardnak is hasonló története itt? Én őszintén szórítok neki, hogy jól süljön el a szezon hátralévő része és ne csak két hónapra nevezzék ki őt. Lampard egy rendkívül intelligens ember, maxi respectje van és már az első interjún egyszerűen élmény volt nézni ahogy nem tudta elrejteni az örömét. Mosolyogott és látni rajta, hogy imádja minden percét annak hogy újra itt lehet.
Pont ettől félek, hogy jönnek az eredmények, és Boelhy kinevezi véglegesen hosszútávra, holott Lampard egy gyenge edző egyelőre sajnos, nincs itt a helye. Nem működhet egy profi klub érzelmi alapon...
Elvileg siman lehet hogy hetek mulva mar megegyeznek az uj edzővel, de csak nyartol ül le. Az ki van mondva hogy Lampard barmit csinal, nem marad, csak atmeneti megoldas.
Nincs kimondva és ezt az interjúban is mondja. Ha jól dolgozik, akkor semmi akadálya, annak hogy kinevezzék.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#324 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2023. április 7., péntek 15:35
Pityee írta: 2023. április 7., péntek 14:37 Egyébként ha jól emlékszem Ancelottit is egyszer már kirúgták a realból, mégis visszament másodjára és most királyként beszélnek ott róla. Miért ne lehetne Lampardnak is hasonló története itt? Én őszintén szórítok neki, hogy jól süljön el a szezon hátralévő része és ne csak két hónapra nevezzék ki őt. Lampard egy rendkívül intelligens ember, maxi respectje van és már az első interjún egyszerűen élmény volt nézni ahogy nem tudta elrejteni az örömét. Mosolyogott és látni rajta, hogy imádja minden percét annak hogy újra itt lehet.
Pont ettől félek, hogy jönnek az eredmények, és Boelhy kinevezi véglegesen hosszútávra, holott Lampard egy gyenge edző egyelőre sajnos, nincs itt a helye. Nem működhet egy profi klub érzelmi alapon...
Elvileg siman lehet hogy hetek mulva mar megegyeznek az uj edzővel, de csak nyartol ül le. Az ki van mondva hogy Lampard barmit csinal, nem marad, csak atmeneti megoldas.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#325 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2023. április 7., péntek 15:35
Pityee írta: 2023. április 7., péntek 14:37 Egyébként ha jól emlékszem Ancelottit is egyszer már kirúgták a realból, mégis visszament másodjára és most királyként beszélnek ott róla. Miért ne lehetne Lampardnak is hasonló története itt? Én őszintén szórítok neki, hogy jól süljön el a szezon hátralévő része és ne csak két hónapra nevezzék ki őt. Lampard egy rendkívül intelligens ember, maxi respectje van és már az első interjún egyszerűen élmény volt nézni ahogy nem tudta elrejteni az örömét. Mosolyogott és látni rajta, hogy imádja minden percét annak hogy újra itt lehet.
Pont ettől félek, hogy jönnek az eredmények, és Boelhy kinevezi véglegesen hosszútávra, holott Lampard egy gyenge edző egyelőre sajnos, nincs itt a helye. Nem működhet egy profi klub érzelmi alapon...
Szerintem manapság fontosabb, hogy az edző népszerű legyen, legyen respectje a médiában és a klubon belül, a stáb megoldja a szakmai részét. Ilyen Ancsa is, Klopp is és anno Hiddink is így működött.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Edzőkérdés

#326 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2023. április 7., péntek 14:37 Egyébként ha jól emlékszem Ancelottit is egyszer már kirúgták a realból, mégis visszament másodjára és most királyként beszélnek ott róla. Miért ne lehetne Lampardnak is hasonló története itt? Én őszintén szórítok neki, hogy jól süljön el a szezon hátralévő része és ne csak két hónapra nevezzék ki őt. Lampard egy rendkívül intelligens ember, maxi respectje van és már az első interjún egyszerűen élmény volt nézni ahogy nem tudta elrejteni az örömét. Mosolyogott és látni rajta, hogy imádja minden percét annak hogy újra itt lehet.
Pont ettől félek, hogy jönnek az eredmények, és Boelhy kinevezi véglegesen hosszútávra, holott Lampard egy gyenge edző egyelőre sajnos, nincs itt a helye. Nem működhet egy profi klub érzelmi alapon...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#327 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2023. április 7., péntek 14:45 JM és Nuno is a kalapban a Sün szerint :lol:
Pityee írta: 2023. április 7., péntek 14:37 Egyébként ha jól emlékszem Ancelottit is egyszer már kirúgták a realból, mégis visszament másodjára és most királyként beszélnek ott róla. Miért ne lehetne Lampardnak is hasonló története itt? Én őszintén szórítok neki, hogy jól süljön el a szezon hátralévő része és ne csak két hónapra nevezzék ki őt. Lampard egy rendkívül intelligens ember, maxi respectje van és már az első interjún egyszerűen élmény volt nézni ahogy nem tudta elrejteni az örömét. Mosolyogott és látni rajta, hogy imádja minden percét annak hogy újra itt lehet.
Első ottléte során is megnyerte a BLt Ancsa, csak a bajnoki cím maradt el, úgyhogy az kissé más történet.
A lényeg, hogy egyszer már kirúgták őt és pont az Evertonból hívták vissza. Ahogy mi is Lampardot :D Reméljük hasonlóan jó utat jár be nálunk mint Ancsa a realnál.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#328 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. április 7., péntek 14:37 Egyébként ha jól emlékszem Ancelottit is egyszer már kirúgták a realból, mégis visszament másodjára és most királyként beszélnek ott róla. Miért ne lehetne Lampardnak is hasonló története itt? Én őszintén szórítok neki, hogy jól süljön el a szezon hátralévő része és ne csak két hónapra nevezzék ki őt. Lampard egy rendkívül intelligens ember, maxi respectje van és már az első interjún egyszerűen élmény volt nézni ahogy nem tudta elrejteni az örömét. Mosolyogott és látni rajta, hogy imádja minden percét annak hogy újra itt lehet.
Kicsit más a tudása a két edzőnek :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#329 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

JM és Nuno is a kalapban a Sün szerint :lol:
Pityee írta: 2023. április 7., péntek 14:37 Egyébként ha jól emlékszem Ancelottit is egyszer már kirúgták a realból, mégis visszament másodjára és most királyként beszélnek ott róla. Miért ne lehetne Lampardnak is hasonló története itt? Én őszintén szórítok neki, hogy jól süljön el a szezon hátralévő része és ne csak két hónapra nevezzék ki őt. Lampard egy rendkívül intelligens ember, maxi respectje van és már az első interjún egyszerűen élmény volt nézni ahogy nem tudta elrejteni az örömét. Mosolyogott és látni rajta, hogy imádja minden percét annak hogy újra itt lehet.
Első ottléte során is megnyerte a BLt Ancsa, csak a bajnoki cím maradt el, úgyhogy az kissé más történet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#330 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként ha jól emlékszem Ancelottit is egyszer már kirúgták a realból, mégis visszament másodjára és most királyként beszélnek ott róla. Miért ne lehetne Lampardnak is hasonló története itt? Én őszintén szórítok neki, hogy jól süljön el a szezon hátralévő része és ne csak két hónapra nevezzék ki őt. Lampard egy rendkívül intelligens ember, maxi respectje van és már az első interjún egyszerűen élmény volt nézni ahogy nem tudta elrejteni az örömét. Mosolyogott és látni rajta, hogy imádja minden percét annak hogy újra itt lehet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#331 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Crap írta: 2023. április 6., csütörtök 19:10 Amúgy Lampard meg is tartotta az első sajtó értkezletet. Kibaszott felüdülés volt végre. Az energia, a vigyor, a szenvedély ami benne van, ahogy kijelentette, hogy ez a klubb a Chelsea stb. már most tízerszer jobban átjön az üzenete, mint Potternek bármikor.
Ahogy az Athleti szakértői értékelték Franky beszédét, annál jobban én se tudom.:

"“Lampard made a point of thanking Graham Potter, not wanting to judge him, and also gave a shout-out to Bruno Saltor. But that ‘we are Chelsea’ message — this is what we’re going to do, this is how we’re going to get Chelsea back — would have come across well down the camera lens. It’s the kind of talk that has been missing — and that the owners will probably love to hear."

Egyébként túl sok extra ezen kívül nem hangzott el. Elmondta, hogy nagyon sok tehetség van a csapatba. Kérdezték Mountról, akiről elmondta, hogy mindenképp beszélgetni fog vele és egy klasszisnak tartja stb. stb. Baszogatták kicsit Potterrel, de igazából kerülte mindegyik kérdést.
Elmesélte, hogy vázolták neki mekkora shitshow van itt és teljesen képben van ezzel, de sohase tudna nemet mondani a Chelseanek, ez itt a családja stb. stb.
Edit1.: Annyit még kihagytam, mikor arról beszélt, hogy az ilyen helyzetekben (Mikor alatta vette át a csapatot Gus + Dimatteo) természetesen sok tapasztalatot merített és ezeket nyílván használni is akarja az első edzéseken / beszélgetéseken.

https://www.youtube.com/watch?v=Y4dLbZWvf5k
Akit érdekel, bár elég hosszú. Nekem is csak a háttérben ment munka alatt :D Ahogy az első kommentelő írta.: "This guy said more in one press conference than Potter did in his whole 7 months. Passion for the club he exudes it. Welcome back Frank!"
Jah, azt is mondta, hogy ez a Chelsea, nem akarunk 11ikek lenni... Igaza van! vele 9-ike voltunk:D
Viccet félretéve, én is nagyon kedvelem és komolyan remélem, hogy ha nem is javít a helyzetünkön, legalább rosszabbá nem teszi! Sok sikert kívánok neki.

Viszont, továbbra sem tartom épeszű és logikus döntésnek a kinevezését, attól függetlenül, hogy valóban én magam is komolyabb karakternek tartom, mint Potter-t. De azt sem felejtem el, amikor nem jöttek az eredmények, hogyan viselkedett. Duzzogva ült a padon, kb elbújva, mint egy sértődőtt gyerek. Akkor nem hadonászott meg kiabált energiától fűtve a csapatnak, mint ahogyan aszt sokan várják sok edzőtől. Illetve a press conference-ek sem voltak ennyire üdítőek, mint most.

Szóval gyerük Frankie, szorítok neked! Kérlek ne baszd el!!!

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#332 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ricko írta: 2023. április 6., csütörtök 19:29 Potter és Lampard között az a legnagyobb különbség, hogy Lampard ért a fiatalokhoz, ezt korábban már bebizonyította és rengeteg fiatal van ebben a keretben.

Nem gondolnám, hogy a Real ellen sok esélyünk van, vagy, hogy a top6-ba kerülünk év végére a Premier League-ben. A játékosok morálját azonban rendbe fogja rakni az tuti.

Ez az első jónak tűnő döntése Boehly-nak, év végén pedig jöhet José, ha megnyeri az Európa Ligát a Rómával.
Remélem az utolsó bekezdés csak poén volt :D

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#333 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Potter és Lampard között az a legnagyobb különbség, hogy Lampard ért a fiatalokhoz, ezt korábban már bebizonyította és rengeteg fiatal van ebben a keretben.

Nem gondolnám, hogy a Real ellen sok esélyünk van, vagy, hogy a top6-ba kerülünk év végére a Premier League-ben. A játékosok morálját azonban rendbe fogja rakni az tuti.

Ez az első jónak tűnő döntése Boehly-nak, év végén pedig jöhet José, ha megnyeri az Európa Ligát a Rómával.
Yes, We BLUE!!!

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Edzőkérdés

#334 Hozzászólás Szerző: Crap »

Amúgy Lampard meg is tartotta az első sajtó értkezletet. Kibaszott felüdülés volt végre. Az energia, a vigyor, a szenvedély ami benne van, ahogy kijelentette, hogy ez a klubb a Chelsea stb. már most tízerszer jobban átjön az üzenete, mint Potternek bármikor.
Ahogy az Athleti szakértői értékelték Franky beszédét, annál jobban én se tudom.:

"“Lampard made a point of thanking Graham Potter, not wanting to judge him, and also gave a shout-out to Bruno Saltor. But that ‘we are Chelsea’ message — this is what we’re going to do, this is how we’re going to get Chelsea back — would have come across well down the camera lens. It’s the kind of talk that has been missing — and that the owners will probably love to hear."

Egyébként túl sok extra ezen kívül nem hangzott el. Elmondta, hogy nagyon sok tehetség van a csapatba. Kérdezték Mountról, akiről elmondta, hogy mindenképp beszélgetni fog vele és egy klasszisnak tartja stb. stb. Baszogatták kicsit Potterrel, de igazából kerülte mindegyik kérdést.
Elmesélte, hogy vázolták neki mekkora shitshow van itt és teljesen képben van ezzel, de sohase tudna nemet mondani a Chelseanek, ez itt a családja stb. stb.
Edit1.: Annyit még kihagytam, mikor arról beszélt, hogy az ilyen helyzetekben (Mikor alatta vette át a csapatot Gus + Dimatteo) természetesen sok tapasztalatot merített és ezeket nyílván használni is akarja az első edzéseken / beszélgetéseken.

https://www.youtube.com/watch?v=Y4dLbZWvf5k
Akit érdekel, bár elég hosszú. Nekem is csak a háttérben ment munka alatt :D Ahogy az első kommentelő írta.: "This guy said more in one press conference than Potter did in his whole 7 months. Passion for the club he exudes it. Welcome back Frank!"

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#335 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

antimaci írta: 2023. április 6., csütörtök 15:10
BlueBlood1993 írta: 2023. április 6., csütörtök 13:59 Ezt a BL győzelmet felejtsük már el nagyon gyorsan. Abszolút semmi közünk jelenleg a top szinthez, egy BVB továbbjutásra futotta egy ajándék ujrarugatott tizivel. A real könyörtelen, abszolút a BL a fókusz náluk, és jó formában vannak. Otthon egy szoros döntetlen, idegenben egy tisztességes vereség mindezt tűrhető játék mellett ha megkapjuk és már boldog leszek és Lampardot sem érheti szó ha ez megtörténik. Minden efelett emberfeletti teljesítmény ami nem elvárható
Azért ha nem haragszol meg nagyon, akkor a csapat lejátszaná azt a két mérkőzést.

De lehet felesleges, mert úgyis mindig a papíron esélyesebb nyer, vagy épp jut tovább.
A korábbi BL években, évtizedekben is igazából mindig mi csak "TOP szinten", a kötelezőt hoztuk, amikor megnyertük a BL-t Di Matteoval vagy bejutottunk oda egy Avram Granttal, vagy ahogy szerepeltünk Hiddinkkel 2009-ben azon a "történelmi" elődöntőben egy korszakalkotó Barca ellen...

Nyilván benne van az is, hogy oda-vissza égünk, mint a rongy.
Gondolom, aki kicsit is reménykedett az ellenkezőben, majd megkapja hogy te ezt "megjósoltad" előre 🤔
Semmi jóslás nincs, de azt se szeretném, ha kapná a savat az edző, mert ez most jogtalan lenne, ha csak nem 0-4-gyel esünk ki.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#336 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

david368 írta: 2023. április 6., csütörtök 17:41 Kirugtuk az edzot (Tuchelt), aki ertett hozza, aki BL-t nyert es bizonyitott, hogy helye van top csapatoknal. Aztan felvettunk egy fogalmatlan bohocot, majd azt is kirugtuk, s most megint felvettunk egy klublegendat, aki edzokent megbukott es teljesseggel alkalmatlan a klubvezeteshez. Nem talalok szavakat a dontesre, borzaszto ahogy tonkrevagjak a csapatot.
Boehly már bebénázta, hogy Tuchel kirúgása(aki alatt ugyancsak gólszegény volt a játékunk és senki nem játszott a posztján) után idehozta Pottert. Mostmár van szakmai vezetés, akik belátták, hogy nem lehet szembeszélbe húgyozni és kirúgták Pottert is, ezzel eleget téve a szurkolói zúgolódásnak. Valószínűleg a felsőpolcos edzők közül senki nem akar nyár előtt leülni a padra vagy a klubvezetés úgy látja nyáron ideális az új éra megkezdése. A másodhegedűs portugál nevű tag nem vállalja a szezon hátrelevő részét

Az adott szituban te mit tettél volna másképp? Mármint nem a jajjnerúgjukkituchelt verzió érdekel, hanem jelenleg Lamps kinevezése helyett mégis mit tettél volna, ami miatt az ő kinevezése a csapat tönkrevágásának minősül? Szerintem épp Boehly ámokfutásának a helyrehozatala zajlik, ezért vagyok kiváncsi a véleményedre.

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Edzőkérdés

#337 Hozzászólás Szerző: david368 »

Kirugtuk az edzot (Tuchelt), aki ertett hozza, aki BL-t nyert es bizonyitott, hogy helye van top csapatoknal. Aztan felvettunk egy fogalmatlan bohocot, majd azt is kirugtuk, s most megint felvettunk egy klublegendat, aki edzokent megbukott es teljesseggel alkalmatlan a klubvezeteshez. Nem talalok szavakat a dontesre, borzaszto ahogy tonkrevagjak a csapatot.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#338 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2023. április 6., csütörtök 15:39
AwayRoller írta: 2023. április 6., csütörtök 15:29 Kiváncsi vagyok Mount mellett előkerül a másik mellőzött kedvenc Zijes is? :mrgreen: Valamint ha nem lesz nyomás vajon Havertzet meri mellőzni és valaki mással próbálkozni csatár poszton? Felix/Sterling vagy egy Lampstól nem annyira meglepő módon a fiatal Fofana.
Szerintem Auba érkezik vissza kezdőbe :D
Na tessék, az ő létezését már el is felejtettem :lol: Chily-Badi-Fofana-James, Mount/Chucky-Enzo/Kova-Kanté/RLC, Sterling/Felix-Auba/Fofana-Zijes/Mudryk, és a többi csere, nem egy PL-t nyerő névsor, de a kötelezőt simán hozniuk kell. Ha a pool előtt végzünk, számomra ki lett maxolva ez a 2 hónap.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#339 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. április 6., csütörtök 15:40
kecske01 írta: 2023. április 6., csütörtök 15:39
AwayRoller írta: 2023. április 6., csütörtök 15:29 Kiváncsi vagyok Mount mellett előkerül a másik mellőzött kedvenc Zijes is? :mrgreen: Valamint ha nem lesz nyomás vajon Havertzet meri mellőzni és valaki mással próbálkozni csatár poszton? Felix/Sterling vagy egy Lampstól nem annyira meglepő módon a fiatal Fofana.
Szerintem Auba érkezik vissza kezdőbe :D
Biztos, hogy mindenki lehetőséget kap, így szokott lenni.
Meg is kell adni neki a lehetőséget. Érdekes a barszában nem volt ennyire telibeszart zsákként kezelve.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#340 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2023. április 6., csütörtök 15:39
AwayRoller írta: 2023. április 6., csütörtök 15:29 Kiváncsi vagyok Mount mellett előkerül a másik mellőzött kedvenc Zijes is? :mrgreen: Valamint ha nem lesz nyomás vajon Havertzet meri mellőzni és valaki mással próbálkozni csatár poszton? Felix/Sterling vagy egy Lampstól nem annyira meglepő módon a fiatal Fofana.
Szerintem Auba érkezik vissza kezdőbe :D
Biztos, hogy mindenki lehetőséget kap, így szokott lenni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Lezárt