Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#401 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Boehly amerikai showműsort csinál ebből a klubvezetésből, kár érte. Remélem Terry és Drogba lesznek a másodedzők, Cech-et meg hívjuk vissza interim igazgatónak, aztán összeállhat a banda.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#402 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pilgrim írta: 2023. április 6., csütörtök 0:44 Mi az elvaras? Hozza le a hatralevo merkozeseket, lehetoleg minel tobb ponttal? Nyerje meg a BL-t? Egyszeruen nem ertem, hogy ennek az egesznek mi ertelme van. Kidobunk megint 2 honapot az ablakon, nyaron kezdhetjuk elorol. A jakesainktol sem varhatjuk, hogy igy hosszabbitsanak, amikor fogalmuk sincs ki lesz a kovetkezo edzo,mik az elkepzelesei, felfogasa...etc

Amator emberek alkotjak a vezetoseget, atgondolatlan dontesetek hoznak.
Ez ilyen win-win szitu. Lamps is hátha be tudja inditani a karrierjét ezzel újra. Nekünk meg nem kell kapkodni az edző kiválasztásával. Ez a 2 hónap már mindegy, de lehet a morálnak jót fog tenni most Lampard. Bruno amúgy nem vállalta az interimet, mert lojális Potterhez azt írják. Ezért kellett addig valaki.

Terry meg Ashley Cole is jön a stábba elvileg :D jól fog kinézni

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#403 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szabi írta: 2023. április 6., csütörtök 1:10 Valóban gáz döntésnek tűnik, viszont az alapvető és nyilvánvaló hiányosságaitól eltekintve én örülök a beugrásának, egy rokonszenves és tiszteletnek örvendő ember lesz ismét az oldalvonal mellett.

Az mondjuk megdöbbentett és elkeserített, hogy van itt olyan, akitől annyi futotta, hogy a klub történetének egyik legnagyobb ikonját megillesse a nagyon nemes fogalmatlan jelzővel. Ehhez ezűton is gratulálok!
Hagyjuk már ezt...
Senki nem kérdőjelezi meg a klubbhoz való kötődését, azt amit aktív pályafutása alatt labdarúgóként elért.
Viszont azt, hogy eddig edzőként nem tündőköl - és ez még enyhe kifejezés - azt eddig bizonyította itt is meg az Evertonnál is. Teljesen mindegy milyen jelzővel illetjük...ő még annyit sem tud felmutatni, EDZŐI szinten, mint Potter. Azt meg ugye tudjuk, őt milyen jelzővel illették...
Nem akarom elkezdeni megint a "Potter féle adok-kapokot" de ezt a lépést megint nem tudom a legkevésbé sem felfogni.
Kirugjuk szezon közben azt az edzőt (Tuchel) akit Lampard helyére hoztunk mert szenvedtünk vele. Majd ugyanazon szezon közben akit a helyére hoztunk (Potter) megint elküldjük, mert vele is szenvedünk...és visszahozzuk a helyére 2 HÓNAPRA azt a Lampardot, akivel hasonló módon szenvedtünk (9-ikek voltunk amikor kirúgták).

Ennek mégis megint mi értelme van? Mivel nagyobb garancia Lampard arra, hogy ebben a két hónapban jobban fogunk szerepelni, mint Potterrel? Mert, hogy az eddigi edzői munkássága nem, az biztos. Ennyi erővel Potter is maradhatott volna...
Mondom ezt úgy, hogy nem arra célzok, hogy nem kellett kirúgni... De miért nem gondolták át ezt a Potter kirúgást azután, hogy megnézték, milyen lehetőségeink vannak jelenleg?
Ha már radikális döntéseket hozunk, hozzuk meg úgy, hogy van értelme és olyat teszünk a helyére akiben bízhatunk...Mert Lampardban maximum reménykedhetünk. A kettő meg nem ugyanaz.
Tényleg maximum arra tudok gondolni, hogy abban reménykednek, hogy a játékosok motiváltabbak lesznek...mert, hogy taktikailag nem fogja őket új magaslatokba emelni, az biztos.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#404 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amazing24 írta: 2023. április 6., csütörtök 1:18
Szabi írta: 2023. április 6., csütörtök 1:10 Valóban gáz döntésnek tűnik, viszont az alapvető és nyilvánvaló hiányosságaitól eltekintve én örülök a beugrásának, egy rokonszenves és tiszteletnek örvendő ember lesz ismét az oldalvonal mellett.

Az mondjuk megdöbbentett és elkeserített, hogy van itt olyan, akitől annyi futotta, hogy a klub történetének egyik legnagyobb ikonját megillesse a nagyon nemes fogalmatlan jelzővel. Ehhez ezűton is gratulálok!
Boehleyra irtam, nem Lampardra. Lampardot tiszteletem es szeretem, semmi bajom nincs vele. Boehley egy fogalmatlan, hozza nem erto ember, aki egyre lejebb taszitja a klub hirnevet.
Nem rád gondoltam. :wink:
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#405 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szabi írta: 2023. április 6., csütörtök 1:10 Valóban gáz döntésnek tűnik, viszont az alapvető és nyilvánvaló hiányosságaitól eltekintve én örülök a beugrásának, egy rokonszenves és tiszteletnek örvendő ember lesz ismét az oldalvonal mellett.

Az mondjuk megdöbbentett és elkeserített, hogy van itt olyan, akitől annyi futotta, hogy a klub történetének egyik legnagyobb ikonját megillesse a nagyon nemes fogalmatlan jelzővel. Ehhez ezűton is gratulálok!
Boehleyra irtam, nem Lampardra. Lampardot tiszteletem es szeretem, semmi bajom nincs vele. Boehley egy fogalmatlan, hozza nem erto ember, aki egyre lejebb taszitja a klub hirnevet.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#406 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Valóban gáz döntésnek tűnik, viszont az alapvető és nyilvánvaló hiányosságaitól eltekintve én örülök a beugrásának, egy rokonszenves és tiszteletnek örvendő ember lesz ismét az oldalvonal mellett.

Az mondjuk megdöbbentett és elkeserített, hogy van itt olyan, akitől annyi futotta, hogy a klub történetének egyik legnagyobb ikonját megillesse a nagyon nemes fogalmatlan jelzővel. Ehhez ezűton is gratulálok!
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#407 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Mi az elvaras? Hozza le a hatralevo merkozeseket, lehetoleg minel tobb ponttal? Nyerje meg a BL-t? Egyszeruen nem ertem, hogy ennek az egesznek mi ertelme van. Kidobunk megint 2 honapot az ablakon, nyaron kezdhetjuk elorol. A jakesainktol sem varhatjuk, hogy igy hosszabbitsanak, amikor fogalmuk sincs ki lesz a kovetkezo edzo,mik az elkepzelesei, felfogasa...etc

Amator emberek alkotjak a vezetoseget, atgondolatlan dontesetek hoznak.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#408 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. április 6., csütörtök 0:31 Nem gondoltam basszus, hogy Lampsot mégegyszer látom edzőként a Bridgen. Nekem nincs vele bajom, imádom őt még mindig és tudjuk úgyis hogy csak erre a két hónapra ugrik be. Sokkal inkább nézem őt egy élő legendát mint pottert 8)

https://www.skysports.com/football/news ... -of-season
Nyilván mindenki, de nem értem miért nem kezdhet már most valaki. Sztem tényleg ez a gond hogy Julian nyártól akarna és őt szeretnék igazából.

Na mindegy ha már muszáj volt átmeneti, nyilván örömmel látom viszont én is. Ha ráveszi Mountot hogy hosszabbitson már többet tett mint Potter az elmúlt fél év alatt, márpedig kizárt hogy ne lenne rohadt jó a kapcsolata azzal, aki gyakorlatilag felépítette és sztárt csinált belőle.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#409 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem gondoltam basszus, hogy Lampsot mégegyszer látom edzőként a Bridgen. Nekem nincs vele bajom, imádom őt még mindig és tudjuk úgyis hogy csak erre a két hónapra ugrik be. Sokkal inkább nézem őt egy élő legendát mint pottert 8)

https://www.skysports.com/football/news ... -of-season
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#410 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hát erre nem számítottam. Ezekszerint Nagelsmann lesz a befutó mert ő az, aki nem jött volna nyárig, más logikát nem látok hogy miért nem jöhetett most az új edző már ..

Picit bíztam benne hogy az új edzővel meglehet a Real és bár szeretem Lampardot mint ember és játékos, de sajnos edzőként mèg bőven fejlődnie kéne kisebb csapatoknál. Terry mindenesetre lehetne mellette akkor már másodedző. Ráadásul mivan ha véletlen hozza az eredményeket és közben fixre megállapodtunk Nagelsmannal? Akkor milyen idiotan néz ki hogy jön...ezért is baromság ez az egész

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#411 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea set to Frank Lampard as boss until end of the season - BBC
https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co ... 196241.amp

Ugy nez ki ez eldolt, es brutal rossz otletnek tartom...persze boehleytol mit is lehetett varni, teljesen fogalmatlan...

En nem szerettem Potter-t, de igy semmi ertelme nem volt elkuldeni, raert volna a szezon vegen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Amazing24 2023. április 6., csütörtök 0:29-kor.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#412 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Na vegul Lampard lett a befuto. Mega giga gaz ez az egesz tulajdonosi kor azon kivul, hogy a penzt koltik nulla kozuk van a focihoz.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#413 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én nem bánom Frankiet de nem azért van Bruno, hogy lehozza a szezon maradékát? De legjobb lenne már most Enriquevel nyomni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#414 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Frank Lampard could be in the dugout for Saturday’s game at Wolves if talks go smoothly.

Lampard is ready to help on a short-term basis.

#CFC

(@JacobSteinberg)


Lampard beugrik a Wolves elleni meccsre egyre biztosabb

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#415 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Megérteném Boehly-éket ha inkább Enrique-t választják, elég nagy kockázat lenne beleugrani megint egy hasonló projektbe mint amilyen Potter volt, mert azért valljuk be vannak hasonlóságok közte és Nagelsmann között, még akkor is ha a német komolyabb eredményeket tudhat magáénak. Enrique sem életbiztosítás de talán nagyobb tekintéllyel rendelkezik szerintem ennek a keretnek most egy ilyen emberre van szüksége, nem pedig egy fiatalos, innovatív menedzserre mert annak láttuk mi lett a vége.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Edzőkérdés

#416 Hozzászólás Szerző: almos »

emsanya írta: 2023. április 5., szerda 17:17 Akkor mar ha jon Lampard johetne melle Terry is. Ketten lehozzak ezt a ket honapot, legalabb kapnanak unneplest, tamogatasuk lenne es ők is élveznék szerintem.
Mondjuk az biztos, hogy erre a rövid időre 120%-os szurkolói támogatást kapnának. Jó lenne átélni ezt a tündérmesét 1,5 hónapra.
LAMPARD#8

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#417 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Former Barcelona and Spain boss Luis Enrique is in London to hold talks with Chelsea over their managerial vacancy.

No potential suitors have yet made contact with Bayern over compensation, something only expected to happen when Nagelsmann has settled on his new employers.

https://www.skysports.com/football/news ... lsea-talks

Nem volt megkereses a klub reszerol a Bayern fele, hogy kivasaroljuk Nagelsmann-t.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#418 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Marca szerint Enrique az uj edzonk, aki elsonek a madridi elleni meccsunkon mutatkozhat be.


Ivan de la Pena, Enrique ugynoke is megerkezett Londonba, es mar csak formalitasok vannak hatra.

https://www.marca.com/futbol/premier-le ... b4583.html

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Edzőkérdés

#419 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2023. április 5., szerda 15:45 We’ve just been told that Luis Enrique’s representatives sent Chelsea a full PowerPoint presentation from him outlining every detail about his vision and his plans for each individual player.

#CFC

(@siphillipssport)

Külön pdf-t készített a játéktervről meg, hogy egyenként a játékosoknak mi lenne a szerepe a csapatban.
Remélem használt mindenfajta jó animációt, mint pl: mikor felülről jön lefelé a szöveg vagy mikor ilyen tükrozodessel eltűnik egy dia és előjön a következő. Ha igen akkor szerintem övé a meló 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#420 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akkor mar ha jon Lampard johetne melle Terry is. Ketten lehozzak ezt a ket honapot, legalabb kapnanak unneplest, tamogatasuk lenne es ők is élveznék szerintem.

Lezárt