Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#501 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szerintem ez az edzőkérdés olyan egyértelmű, mint a tulajdonos váltás...Egy név van, akivel komolyan tárgyalnak, és az nem más mint Nagelsmann!

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#502 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A hiteles forrasok szerint, tobbek kozott Romano szerint is 4 jelolt van a kalapban:

•Nagelsmann
•Luis Enrique
•Zidane
•Ruben Amorium

Szinte 100%, hogy negyujuk kozul kerul ki a befuto.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Edzőkérdés

#503 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Pilgrim írta: 2023. április 3., hétfő 18:32

Egyetlen egy kerdes merulhet fel vele kapcsolatban, hogy azt a iszonyu tragedia amit o erte, feltudta e mar dolgozni, mert sajnos valakinel egy egesz elet sem eleg.
Ahogyan olvastam az Enrique-s kommenteket, ugyanez volt nekem is az elso gondolatom. Nem hiszem, hogy egy ilyet valaha fel lehet dolgozni (szemely szerint nem tudok ennel fajdalmasabb esemenyt elkepzelni egy ember eleteben) a kerdes inkabb az, hogy mennyire tudja ezt a munkajan kivul helyezni. Bar igaz, hogy megis csak elvallalta a spanyol valogatottat az EB alatt.
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#504 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nagelsmannal a kor az egyedüli baj azt írják. 35 éves csak :D Silva idősebb.

Luchonak is örülnék, de tőle is tartok. Régóta nem volt már klubja


🚨 Chelsea talks with Nagelsmann went positive. (@FabrizioRomano @podcastherewego) #CFC

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#505 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 17:50 Luis Enrique-t nagyon sokan akarjak a szurkolok kozott, sokkal tobben mint Nagelsmannt.

Aki jobban kovette a munkassagat, ez miert van? Olyan nagy dolgok nem remlenek vele kapcsolatban, Celta, Roma alig volt ezeknel a csapatoknal, VB-n se alkotott most nagyot a spanyolokkal. Barcelonaval mindet megnyert de az nem annyira mérvadó azzal a csapattal. Tiki-takás edzőnek tűnik ennyiből.
Nem veletlenul, zsenialis szakember es roppant intelligens. En bizakodom, hogy Boehleyk az itt toltott 1 evuk alatt eloszor hoznak egy jo dontest es kinevezik a spanyolt.

Szisztematikusan 2 szezon alatt ugy felepithetne a csapatot, mint a fenykoraban levo Jose tette, persze ehhez nelkulozhetetlen a vezetoseg tamagotasa.

Egyetlen egy kerdes merulhet fel vele kapcsolatban, hogy azt a iszonyu tragediat amit o erte, feltudta e mar dolgozni, mert sajnos valakinel egy egesz elet sem eleg.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Edzőkérdés

#506 Hozzászólás Szerző: fst200 »

emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 17:50 Luis Enrique-t nagyon sokan akarjak a szurkolok kozott, sokkal tobben mint Nagelsmannt.

Aki jobban kovette a munkassagat, ez miert van? Olyan nagy dolgok nem remlenek vele kapcsolatban, Celta, Roma alig volt ezeknel a csapatoknal, VB-n se alkotott most nagyot a spanyolokkal. Barcelonaval mindet megnyert de az nem annyira mérvadó azzal a csapattal. Tiki-takás edzőnek tűnik ennyiből.
nyert már BL -t - mondhatni bizonyított , idős =/ van neve, így elismert edzőként van nyílvántartva, dolgozott nagy sztárokkal , tudta is őket kezelni , Nagelsmann megkapta a BM kispadját, ahol a kötelezőt úgymond behúzta (bajnokság) de másfél év után kirúgták, szóval ő magasabb polc mint Potter ,de azért ő sem garancia a sikerre

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Edzőkérdés

#507 Hozzászólás Szerző: Crap »

cech19960320 írta: 2023. április 3., hétfő 17:54
emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 17:50 Luis Enrique-t nagyon sokan akarjak a szurkolok kozott, sokkal tobben mint Nagelsmannt.

Aki jobban kovette a munkassagat, ez miert van? Olyan nagy dolgok nem remlenek vele kapcsolatban, Celta, Roma alig volt ezeknel a csapatoknal, VB-n se alkotott most nagyot a spanyolokkal. Barcelonaval mindet megnyert de az nem annyira mérvadó azzal a csapattal. Tiki-takás edzőnek tűnik ennyiből.
Nekem pl mint ember sem szimpi, de nem tudom megmondani miért :D
A Barcaval le hódította a világot. Szoktak írni hogy a prime MSN volt alatta és így könnyű, de azért ez rohadt gyenge kifogás. Mindenki tudja hogy a nagy nevek nem elég egy csapatba, + azokat menedzselni rohadt nehéz és neki sikerült, le iskolazta Pep münchenet, city + PSG, prime juvet. Két éven keresztül bajnok és kupagyőztes. Kvázi mindent megnyert.

Aztán a romokban lévő spanyol csapatot reformálta meg és vitte el az EB elődöntőig. A mostani vb-n viszont nem szerepelt jól. ( nyilván ebben közre játszik, hogy ha jól emlékszem sok időre ott kellet hagynia a csapatot mert a lánya súlyos beteg lett és a selejtezőket nem is vele játszottak. A VB-re már csak beugrott kb)

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#508 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 17:50 Luis Enrique-t nagyon sokan akarjak a szurkolok kozott, sokkal tobben mint Nagelsmannt.

Aki jobban kovette a munkassagat, ez miert van? Olyan nagy dolgok nem remlenek vele kapcsolatban, Celta, Roma alig volt ezeknel a csapatoknal, VB-n se alkotott most nagyot a spanyolokkal. Barcelonaval mindet megnyert de az nem annyira mérvadó azzal a csapattal. Tiki-takás edzőnek tűnik ennyiből.
Nekem is o a favoritom. Remek szeme van a tehetsegekhez, ezt tobbszor bizonyitotta, es o a jelenleg elerheto edzok kozul, akivel tenyleg lehetne hosszu tavon epitkezni.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Edzőkérdés

#509 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 17:50 Luis Enrique-t nagyon sokan akarjak a szurkolok kozott, sokkal tobben mint Nagelsmannt.

Aki jobban kovette a munkassagat, ez miert van? Olyan nagy dolgok nem remlenek vele kapcsolatban, Celta, Roma alig volt ezeknel a csapatoknal, VB-n se alkotott most nagyot a spanyolokkal. Barcelonaval mindet megnyert de az nem annyira mérvadó azzal a csapattal. Tiki-takás edzőnek tűnik ennyiből.
Nekem pl mint ember sem szimpi, de nem tudom megmondani miért :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#510 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Luis Enrique-t nagyon sokan akarjak a szurkolok kozott, sokkal tobben mint Nagelsmannt.

Aki jobban kovette a munkassagat, ez miert van? Olyan nagy dolgok nem remlenek vele kapcsolatban, Celta, Roma alig volt ezeknel a csapatoknal, VB-n se alkotott most nagyot a spanyolokkal. Barcelonaval mindet megnyert de az nem annyira mérvadó azzal a csapattal. Tiki-takás edzőnek tűnik ennyiből.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#511 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. április 3., hétfő 15:29 Chelsea want a manager immediately - they are going to take today, tomorrow and the next few days to speak to managers. Naglesmann is considered perfect #CFC manager and Chelsea is actually tempting Nagelsmann. (@FabrizioRomano @ChampsHouseCBS) #CFC

The feeling in the industry is that Chelsea will be a great job, I’ve not heard of any top managers who have turned Chelsea down. (@FabrizioRomano @ChampsHouseCBS)

Keep an eye on Luis Enrique and Ruben Amorim. (@FabrizioRomano)

Chelsea FC is attractive for ALL the top managers in World Football, this is the feeling. (@FabrizioRomano)

A héten el akarjuk dönteni az edző kérdést. Nagelsmann a prior akár Barryt is bevonhatjuk az üzletbe.
Semelyik edző nem utasítja el a Chelseat, inkább impresszívnek találják a projektet amiben vannak.
Magyarul:

A Chelsea azonnal szeretne egy új vezetőedzőt kinevezni, és ma, holnap beszélni fognak azokkal, akik a listájukon szerepelnek. Julian Nagelsmann tökéletes jelöltnek számít, a Chelsea pedig komolyan gondolja a szerződtetését. Az az érzés a szakmában, hogy a Chelsea egy kiváló munka lesz, és nem hallottam olyan edzőről, aki visszautasítaná ezt a lehetőséget. Akiknek a helyzetét még figyelni kell, az Luis Enrique és Ruben Amorim.

-Fabrizio Romano
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#512 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea want a manager immediately - they are going to take today, tomorrow and the next few days to speak to managers. Naglesmann is considered perfect #CFC manager and Chelsea is actually tempting Nagelsmann. (@FabrizioRomano @ChampsHouseCBS) #CFC

The feeling in the industry is that Chelsea will be a great job, I’ve not heard of any top managers who have turned Chelsea down. (@FabrizioRomano @ChampsHouseCBS)

Keep an eye on Luis Enrique and Ruben Amorim. (@FabrizioRomano)

Chelsea FC is attractive for ALL the top managers in World Football, this is the feeling. (@FabrizioRomano)

A héten el akarjuk dönteni az edző kérdést. Nagelsmann a prior akár Barryt is bevonhatjuk az üzletbe.
Semelyik edző nem utasítja el a Chelseat, inkább impresszívnek találják a projektet amiben vannak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#513 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2023. április 3., hétfő 14:55 Nem tudom esett-e róla szó, de egyelőre Bruno Saltor a megbízott edző. Én nem is hallottam róla eddig. Holnap megint paralimpia derbi, kíváncsi vagyok miben változik a játékunk.
Potter stábjában volt szóval nagy változást nem várok

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#514 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem tudom esett-e róla szó, de egyelőre Bruno Saltor a megbízott edző. Én nem is hallottam róla eddig. Holnap megint paralimpia derbi, kíváncsi vagyok miben változik a játékunk.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#515 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem igazán van bizodalmam az ilyen nagyon fiatal edzőkben mint Nagelsmann, valahogy nem tudom elképzelni hogy bármiféle tekintélyt tudna kialakítani ezek között az agyonfizetett, érzékeny lelkű játékosok között. Biztos nagyon tehetséges, a statisztikái is ezt támasztják alá, de talán egy Luis Enrique féle tapasztaltabb edzővel jobban járnánk. Mondom ezt úgy hogy a spanyol is zsákbamacska lenne, lehet hogy neki meg nagyon idegen lenne ez a környezet. Nehéz döntés lesz, reméljük olyan valaki fog dönteni aki érti a dolgát és nem fél éve van jelen az európai labdarúgásban :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#516 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Crap írta: 2023. április 3., hétfő 11:23
-Nem volt identitása a csapatnak ill. a játék képe elég rosszul nézett ki a meccseken, függetlenül attól, hogy úgy ahogy jöttek a nyertes meccsek és a gólok ;
Úgy érezték a kritikus közeg, hogy nem lehet látni vagy tudni, hogy mit is akar játszani a csapat / mit is akar az edző a pályán és így nagyon sokszor nézhetetlen volt a játék (Bayern szurkolói szemmel). Nagyon sokszor változtatott formációt, vagy játszatott egy-egy játékost pozíción kívül.
Na nekunk ez kell. Ugyis az volt mostanában is hogy sok helyzetünk volt (dortmund ellen vagy 50 kapura lövés), mindenben lenyomtuk az ellent, de nem nyertünk. Ha nézhetetlen szar játékkal, de nyerünk akkor van eredmény, más nem számít.

A sok váltott formáciot és posztot is megszoktuk már.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#517 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta: 2023. április 3., hétfő 12:55
Crap írta: 2023. április 3., hétfő 11:23 Abszolút nem elvetemült ötlet Conte.

Egyébként nem tudom ki mennyire nézett utána Nagelsmannek, azon kívül, hogy rohadt erős és jó statjai vannak. Bayernesek között elég megosztó volt az ő menesztése, de akik jó döntésnek vélték azoknak a legerősebb pontja a következő volt és igazából ezt az egyet emelném csak ki tőlük.:

-Nem volt identitása a csapatnak ill. a játék képe elég rosszul nézett ki a meccseken, függetlenül attól, hogy úgy ahogy jöttek a nyertes meccsek és a gólok ;
Úgy érezték a kritikus közeg, hogy nem lehet látni vagy tudni, hogy mit is akar játszani a csapat / mit is akar az edző a pályán és így nagyon sokszor nézhetetlen volt a játék (Bayern szurkolói szemmel). Nagyon sokszor változtatott formációt, vagy játszatott egy-egy játékost pozíción kívül.

Azért ez nem valami bíztató, mielőtt Potter is hasonló problémával szenvedett nálunk.
De sokkal többre tartom Nagelsmant és ha esetleg itt köt ki, akkor a jó tulajdonságait is össze fogom olvasni. Szerencsére azokat sokkal több idő összegyűjteni, mert brutális statisztikája van Nagelsmannek, ezért nem is összehasonlítható Potterrel.

Igazából csak azért akartam ezt kiemelni, mert nem biztos, hogy elvetemült ötlet inkább egy olyan edzőt hozni, akinek már van egy jól ismerhető kiforrot játéka, amit minden csapatára rászab és azzal már sikerült is komoly eredményeket elérnie (Conte, Enrique) Abszolút megértem azokat, akik emiatt inkább más nevet látnának a padon.
Nekem is hasonló kételyeim vannak a némettel kapcsolatban, és nagyjából ugyanezeket olvastam én is. Olyat is láttam, hogy elvileg akkor romlott meg a tekintélye az öltözőben, amikor Mané az egyik meccs után nekiment, amiért le merte cserélni. Erre Nagelsmannak nem hogy egy rendre utasító szava nem volt, de a következő meccsen még a kezdőben is helyet kapott. Agyrém.
Nincs a kezükben semmi. Ez megy mindenhol. A mellőzöttebb játékosok belázadnak azt kibasszák az edzőt. Ha meg kezdőbe rakja azokat a neveket akiknek nagy a hangja de szar a hozzáállása akkor ő lesz a kókler mert nem tudja összerakni a csapatot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#518 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Crap írta: 2023. április 3., hétfő 11:23 Abszolút nem elvetemült ötlet Conte.

Egyébként nem tudom ki mennyire nézett utána Nagelsmannek, azon kívül, hogy rohadt erős és jó statjai vannak. Bayernesek között elég megosztó volt az ő menesztése, de akik jó döntésnek vélték azoknak a legerősebb pontja a következő volt és igazából ezt az egyet emelném csak ki tőlük.:

-Nem volt identitása a csapatnak ill. a játék képe elég rosszul nézett ki a meccseken, függetlenül attól, hogy úgy ahogy jöttek a nyertes meccsek és a gólok ;
Úgy érezték a kritikus közeg, hogy nem lehet látni vagy tudni, hogy mit is akar játszani a csapat / mit is akar az edző a pályán és így nagyon sokszor nézhetetlen volt a játék (Bayern szurkolói szemmel). Nagyon sokszor változtatott formációt, vagy játszatott egy-egy játékost pozíción kívül.

Azért ez nem valami bíztató, mielőtt Potter is hasonló problémával szenvedett nálunk.
De sokkal többre tartom Nagelsmant és ha esetleg itt köt ki, akkor a jó tulajdonságait is össze fogom olvasni. Szerencsére azokat sokkal több idő összegyűjteni, mert brutális statisztikája van Nagelsmannek, ezért nem is összehasonlítható Potterrel.

Igazából csak azért akartam ezt kiemelni, mert nem biztos, hogy elvetemült ötlet inkább egy olyan edzőt hozni, akinek már van egy jól ismerhető kiforrot játéka, amit minden csapatára rászab és azzal már sikerült is komoly eredményeket elérnie (Conte, Enrique) Abszolút megértem azokat, akik emiatt inkább más nevet látnának a padon.
Nekem is hasonló kételyeim vannak a némettel kapcsolatban, és nagyjából ugyanezeket olvastam én is. Olyat is láttam, hogy elvileg akkor romlott meg a tekintélye az öltözőben, amikor Mané az egyik meccs után nekiment, amiért le merte cserélni. Erre Nagelsmannak nem hogy egy rendre utasító szava nem volt, de a következő meccsen még a kezdőben is helyet kapott. Agyrém.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#519 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. április 3., hétfő 11:45 Chelsea will try to interview at least five candidates. Sources are adamant that the Chelsea job is not Nagelsmann’s to turn down at this stage.

That is likely to see Chelsea also interview Mauricio Pochettino and Luis Enrique. While talks are likely to also be sought with representatives of Napoli’s Luciano Spalletti and at least one more candidate.

#CFC

(@Matt_Law_DT)

Spaletti :lol:
Izgalmas lesz ez az tuti. Magam részéről nagyon örülök, hogy nem kapkodjuk el és interjúztatunk másokat, Potternél nagyon azt éreztem, hogy impulzív és gyors döntés volt TT menesztése, mint ahogy GP kinevezése is. Ennek a szezonnak kuka, kiesni nem fogunk, konferencia ligával meg hagyjanak békén. A Real ellen új edzővel se reális továbbmenni, szóval szánjanak rá nyugodtan időt.

Annyi, hogy remélem nem nyártól jön, mert jó lenne ha szokná a közeget és nincs is tökéletesebb idő erre, mint a mostani, ahol az egyetlen Real elleni meccset kivéve tét nélküli felkészülési meccseket játszhatunk gyakorlatilag hónapokig.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#520 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea will try to interview at least five candidates. Sources are adamant that the Chelsea job is not Nagelsmann’s to turn down at this stage.

That is likely to see Chelsea also interview Mauricio Pochettino and Luis Enrique. While talks are likely to also be sought with representatives of Napoli’s Luciano Spalletti and at least one more candidate.

#CFC

(@Matt_Law_DT)

Spaletti :lol:

Lezárt