Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Edzőkérdés

#541 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Az milyen Epic lenne ha Nagelsmannt kineveznék és összejönne egy Bayern -Chelsea Bl elődöntő :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Edzőkérdés

#542 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Topic újranyitva (még sose vártam ezt a napot ennyire)... :D

https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... t-02-04-23

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#543 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Teljes kaosz szakmailag amit eddig muvel az uj tulajdonosi kor, 5 eves szerzodes egy olyan edzonek aki meg eleteben nem vezetett nagy csapatot es nem tudja milyen nyomassal jar egyszerre tobb fronton is helytallni…
Ami penzt beleolnek a klubba az rendben van es koszonjuk, de jo lenne par embert szerzodtetni aki ert is a dolgokhoz es ok meg huzodjanak meg a hatterben. Nem tudom mennyire lesz jo hatassal a klubra hosszutavon ez az egesz, majd kiderul.

Potternek sok szerencset es sikert kivanok, remelem bevalik es mindenki elegedett lesz, de a tapasztalatlansaga miatt nem sok jora szamitok, ezert nem is ertem ezt az 5 eves szerzodest.
Eleve fizetni kellett Tuchelnek, a Brightonnak es mivel nyakamat teszem ra, hogy nem huzza ki 5 evig ujabb vegkielegites neki is. Szoval ebbol az egesz edzovaltasbol lehetett volna venni egy egesz jo jatekost..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#544 Hozzászólás Szerző: Dízel »

BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 17:53
zoli0415 írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 16:47 Chelsea Football Club is delighted to welcome Graham Potter as our new Head Coach, joining us on a five-year contract to bring his progressive football and innovative coaching to the Club.
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... mpaign=non
Minek 5 év :lol:
Majd megtanuljak az 5. év 5. edzővaltasa utan az uj tulajok, hogy felesleges. :D
Nem tudjak, hogy megy itt az edzőkeringő.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Edzőkérdés

#545 Hozzászólás Szerző: Traxver »

BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 17:53
zoli0415 írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 16:47 Chelsea Football Club is delighted to welcome Graham Potter as our new Head Coach, joining us on a five-year contract to bring his progressive football and innovative coaching to the Club.
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... mpaign=non
Minek 5 év :lol:
nagy "bánat" pénzt adjunk majd neki a kirúgás után

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#546 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

zoli0415 írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 16:47 Chelsea Football Club is delighted to welcome Graham Potter as our new Head Coach, joining us on a five-year contract to bring his progressive football and innovative coaching to the Club.
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... mpaign=non
Minek 5 év :lol:

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#547 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea Football Club is delighted to welcome Graham Potter as our new Head Coach, joining us on a five-year contract to bring his progressive football and innovative coaching to the Club.
https://www.chelseafc.com/en/news/artic ... mpaign=non

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#548 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 15:34 Documents are ready for Graham Potter to sign a five-year deal with Chelsea. Matter of hours and it will be completed/announced.

5 év :mrgreen:
Szép kis végkielégítést fog kapni 1,5 év múlva :mrgreen:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#549 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Documents are ready for Graham Potter to sign a five-year deal with Chelsea. Matter of hours and it will be completed/announced.

5 év :mrgreen:

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Edzőkérdés

#550 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 13:52 Sporting Lisbon coach Ruben Amorim is being considered to be the new Chelsea manager.

Ruben Amorim is more a candidate for the future with Graham Potter having verbally agreed to become Chelsea's head coach.

Nizaar Kinsella


A Sporting edzője is a jelöltek között van/volt, de arra jutottak hogy ő még a jövő embere.

Így már megvan az is hogy Potter után ki a következő edző.
AVB volt a Special 2, Amorim lesz a Special 3. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#551 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sztem kibirja azt a max 1.5 évet, mire sorra kerül.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#552 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sporting Lisbon coach Ruben Amorim is being considered to be the new Chelsea manager.

Ruben Amorim is more a candidate for the future with Graham Potter having verbally agreed to become Chelsea's head coach.

Nizaar Kinsella


A Sporting edzője is a jelöltek között van/volt, de arra jutottak hogy ő még a jövő embere.

Így már megvan az is hogy Potter után ki a következő edző.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#553 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 11:44 Eleg bukta gyanus ez az edzo, de van nemi esely hogy bejojjon.
Nekem olyan kiserletezes gyanus. Vagy bejon es akkor nagy win. Vagy elbaszunk es szenvedunk fel evet es kibasszak.
Nyilvan ezt egy komolyabb edzovel is elofordulhat, de sokkal kevesebb az esely ra.
Masik dolog, ha ugyan azt jatszatja ez a potter mint tuchel, akkor jo lesz az nekunk? Illetve jo lesz Todd-eknak?
Ha o lesz az edzo kivancsi vagyok az indokokra miert pont ot valasztottak.
Egyrészt elvileg Toddéknak nem a játékstílussal vagy a szisztematikával volt bajuk hanem azzal, hogy nem egy húrt pengettek Tuchellel, egyéb kérdésekben nem értettek egyet.

Másik, hogy lehet nagy különbség két 3 védős felállás mutatott játékában, elvileg a Brighton sokkal szervezettebb volt mint mi, csapat szinten védekeztek és támadtak, sokan érkeztek a kapu elé és nem középen mint mi hanem magasan támadtak le.
Az sem biztos, hogy ugyan azt akarja majd játszatni ezzel a kerettel mint a Brighton keretével.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#554 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Eleg bukta gyanus ez az edzo, de van nemi esely hogy bejojjon.
Nekem olyan kiserletezes gyanus. Vagy bejon es akkor nagy win. Vagy elbaszunk es szenvedunk fel evet es kibasszak.
Nyilvan ezt egy komolyabb edzovel is elofordulhat, de sokkal kevesebb az esely ra.
Masik dolog, ha ugyan azt jatszatja ez a potter mint tuchel, akkor jo lesz az nekunk? Illetve jo lesz Todd-eknak?
Ha o lesz az edzo kivancsi vagyok az indokokra miert pont ot valasztottak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#555 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Graham Potter will be appointed as new Chelsea manager, as expected. Agreement in place, contracts now being prepared as proposal has been accepted. Here we go. 🚨🔵 #CFC

Chelsea will complete the agreement with Brighton in the next hours.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#556 Hozzászólás Szerző: focimark »

No press conference today for Potter as talks are entering into final stages with Chelsea. All parties expect the agreement to be completed in the next hours.
(Fabrizio)

Valoszinuleg ma be is jelentik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#557 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 21:12
kazomester írta: 2022. szeptember 7., szerda 21:07 Tényleg ennyire örülünk neki? Akkor most elindul majd egy újabb youth/angol revolution?
Én mondtam, ha tuchel megy akkor csak ő jöjjön. Sokat nem tudok róla, de jó focit nyom meg twitteren csak dicsérik mindenhol. :D de 3 védőzik ő is
Ja értem... Hát ez nem győzött meg. De majd biztos lesz róla analízis, majd megnézem azt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#558 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pár nap múlva lehet Klopp is szabad lesz. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Edzőkérdés

#559 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2022. szeptember 7., szerda 21:13
White írta: 2022. szeptember 7., szerda 21:09 Valaki nézett amúgy Brighton meccseket ? Mert amit én láttam az egy Tuchel féle szárnyvédős passzív labdatartásos foci.
Idén elvittek csomó kulcsjátékosukat.
Én amiennyit láttam, igaz inkább tavaly, ott pont az tűnt ki, hogy Tuchelénál sokkal kevésbé passzív játék, sokkal több beindulással, kiugratási kísérlettel, és átlövési próbálkozással, és ahogy emsanya is írja, szar csatárokkal. De várjuk ki, azért az összes támadónk jobb mint Welbeck :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#560 Hozzászólás Szerző: emsanya »

White írta: 2022. szeptember 7., szerda 21:09 Valaki nézett amúgy Brighton meccseket ? Mert amit én láttam az egy Tuchel féle szárnyvédős passzív labdatartásos foci.
A statisztikák szerint a Brighton kiscsapatként mindig ott van a topon helyzetkialakitásban.

Legalább 3 éve röhög rajtuk mindenki, hogy a legmagasabb xg-t hozzák és nem tudják belőni a helyzeteket, mert fosok a csatáraik (Wellbeck, Maupay korábban). Folyamatos magas letámadást nyomat.

Mindenki várja régota, hogy Potter mire menne egy jobb kerettel, mert látványos amit brightonban művel. Ebből vagy nagy bukta lesz vagy bejön.

Persze egy nagy csapatnál nincs idő épitkezni meg van nyomás. Na ebben még nem volt része és nálunk kezdené tanulni ezt...

Lezárt