Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1441
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#701 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta:Azért egy jo szervezo AM se artana egy 4231-hez, Barkley nem ez a szint, RlC meg oktoberben, ha mar jatszhat.
Mason Mount :) Ha jön Lamps,akkor ő tuti megkapja az esélyt a bizonyításra!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#702 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pulisical megint az a baj, hogy őt ki a fasznak igazoltuk le? Kiadtunk egy szép összeget, edző nélkül valakire, hátha jo lesz. Ő a board igazolása volt, mert amerikai.

Ettől függetlenül még lehet hogy jó lesz, de megint nem az történt hogy az edző kért egy játékost és a vezetőség megtett mindent és leigazolta. Csak úgy jött a semmibe 65 millio euroért.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#703 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Derby have entered talks with Frank Lampard over an extension to his contract - although Chelsea are still expected to make a formal approach to hire him, Sky Sports News understands.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#704 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
Mesti írta: Christian Pulisic 64,00 Mio. € - ezt a pénzt bőven el lehetett volna okosabban költeni
Korrekt vélemény úgy, hogy a bemutatásán kívül még marára sem húzta a kék mezt.
Én sem vagyok maradéktalanul meggyőződve arról, hogy ő volt a legtökéletesebb vétel, de várjunk már addig ezekkel a kijelentésekkel, míg legalább kettőt belerúg a labdába ez a szerencsétlen. Az is elképzelhető, hogy feküdni fog neki a PL és húzóemberünk lesz, egyelőre nem tudjuk.
így van, Pulisic még csak 20 éves és bizonyított már bl-ben és a német bajnokságban is.
én várom már, hogy bemutatkozzon meccsen is, azt a hibát nem szabad elkövetni, hogy Hazard-hoz hasonlítsuk mert teljesen más típus az amerikai.
CHO és Pulisic hosszútávon megoldhatják a támadósor 2 szélét. :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#705 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mesti írta: Christian Pulisic 64,00 Mio. € - ezt a pénzt bőven el lehetett volna okosabban költeni
Korrekt vélemény úgy, hogy a bemutatásán kívül még marára sem húzta a kék mezt.
Én sem vagyok maradéktalanul meggyőződve arról, hogy ő volt a legtökéletesebb vétel, de várjunk már addig ezekkel a kijelentésekkel, míg legalább kettőt belerúg a labdába ez a szerencsétlen. Az is elképzelhető, hogy feküdni fog neki a PL és húzóemberünk lesz, egyelőre nem tudjuk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6947
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#706 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azért egy jo szervezo AM se artana egy 4231-hez, Barkley nem ez a szint, RlC meg oktoberben, ha mar jatszhat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#707 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chucky írta:Akinek mindig az az elvárás, akkor az hülye. Legyen az valaki a vezetőségből, vagy szurkoló. Egyébként ott van Kepa, Rüdi, mentalitásban DL, RLC, CHO. Azért ez nem kevés. Nem kell "minden szempontból" követni valakit. De ha Te úgy gondolod, hogy inkább vegyünk horror áron szar játékosokat (mint az elmúlt 5 évben), akkor a Te helyed is ott van a vezetőségben, mert most is az megy.... Alig költöttünk kevesebbet, mint a MC és meg lehet nézni, hogy mekkora a különbség. A pool konkrétan kevesebbet költött és azt is megnézhetjük.

Idő kell egy átépítéshez és hogy CSAPAT legyen ebből a hitehagyott brigádból. Ez van. De maradhatunk azon az úton, mint eddig. Ami szerintem egy kalap szedret nem ér.....
De nem értem, ki mondta, hogy igazoljunk szar játékosokat? Kezdő kaliberű, érett labdarúgók és kirívó tehetségek elegyével kell feltölteni a csapatot, de csak annyira, hogy megfelelő játékidőhöz juthassanak a saját nevelt játékosaink.

Nagyon földtől elrugaszkodott elképzelés az, hogy bebaszunk 5 fiatalt a mélyvízbe, , bevállaljuk, hogy a következő 3 évben a béka segge alatt lesz a helyezésünk és elesünk irgalmatlan bevételektől, majd vagy lesz a koncepcióból valami, vagy nem. Fokozatosan kell terhelni őket, finoman. Van hogy egy fiatal jól teljesít, simán kezdő szint, még sem kezd minden meccsen, nehogy elpattanjon magától (Rashford). Vannak akikhez türelem kell, több idő ahhoz, hogy kiteljesedjenek..

Szerintem egyébként elég alacson elvárás a múlt eredeményeihez képest, önmagában a BL helyezés. Ha úgy fejlődünk, úgy frissítjük a keretet, mint ahogy ezelőtt csináltuk 10 évig, akkor még mindig top5 csapat lennénk. Jövőre valószínüleg még tovább romlik a renoménk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#708 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Volt/van itt pénz, csak rossz játékosokra lett/lesz elköltve...és ez nem a mindenkori edző hibája.
Itt most nem Jorginhora gondolok, az ő 60 milliója teljesen reális..nem olyan rossz ő mint itt beállítjátok.(sztem)

Nem tudom ki találta ezt az öregedős szabályzatot ki, de kb onnantól van szopó.
27 éves + játékosokat kb nem is igazolunk, pedig egyáltalán nem öregek, sőt karrierjük csúcspontján vannak.
(ez amúgy a 17-18-as időszakban a legjobban megfigyelhető)

Aztán van az FFP, ami csak minket érdekel, illetve a problémák az ügynökökkel, pl.: Raiola.

Itt tényleg minden mindentől bűzlik, csak az a baj, hogy a klub kb szarik az szurkolókra és soha semmilyen közleményt nem adnak ki amivel tájékoztatva lennénk, hogy mi-miért történik.

Végezetül nézzük ezt a csodát:

15/16:

Pedro 27,00 Mio. € - ???????
Abdul Rahman Baba 20,00 Mio. €- ???????
Asmir Begovic 11,00 Mio. €- ???????
Kenedy 8,00 Mio. €- ???????
Falcao Leihgebühr:7,00 Mio. €- ???????
Michael Hector 5,40 Mio. €- ???????
Matt Miazga 4,60 Mio. €- ???????
Nathan 4,00 Mio. €- ???????- ???????
Papy Djilobodji 3,50 Mio. €- ???????

16/17:

Michy Batshuayi 39,00 Mio. € - ???????
N'Golo Kanté 35,80 Mio. € -egyetlen értelmes transfer
David Luiz 35,00 Mio. € - elmegy
Marcos Alonso 23,00 Mio. € - kerékkötő

17/18:

Álvaro Morata 66,00 Mio. € - ???????
Tiemoué Bakayoko 40,00 Mio. € - ???????
Danny Drinkwater 37,90 Mio. €- ???????- ???????- ???????- ???????- ???????- ???????- ???????
Antonio Rüdiger 35,00 Mio. € - elmegy
Davide Zappacosta 25,00 Mio. € - ???????
Emerson 20,00 Mio. € - egy jó csapatban cserének jó lenne
Olivier Giroud 17,00 Mio. € - ???????
Ross Barkley 16,90 Mio. € - neki legalább reális volt az ára

18/19:

Kepa Athletic 80,00 Mio. € - végre újra egy értelmes igazolás
Christian Pulisic 64,00 Mio. € - ezt a pénzt bőven el lehetett volna okosabban költeni
Jorginho 57,00 Mio. € - elmegy
Gonzalo Higuaín Leihgebühr: 9,00 Mio. €- ???????

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#709 Hozzászólás Szerző: Chucky »

kazomester írta:
Chucky írta:
kazomester írta:Én vhogy nem látom ilyen egyértelműen, hogy Jorginho ki lesz baszva Lampard érkezése okán. Simán elképzelhető, hogy Lamps látja benne a potenciált (a szerepkörében) és nem csak 433ban látja a világot. Plusz nem gondolnám, hogy a ban következtében 2 kézzel szórnánk el a játékosainkat. Alonso még ok, mert simán pótolható (más is bármikor fennragad minden támadásnál és kocog, ha szépen megkérik rá), de Jorginho passzpontossága és szervezőképessége hiánycikk, még ha nincs is olyan szinten, mint Fabregas-é. Ugye nem akarjátok, hogy Barkley adogassa a labdákat a 10 iqjával. Ugye nem :)
Szerintem sem tuti, hogy eladjuk. Új edző lesz, simán kihozhat emberekből valami jót. Alonso sem volt ennyire foshalmaz korábban.... Nem tudom. Leszarom, csak legyen változás, mert ez így egy nagy 0.
Alonso csak a 3 védős rendszerben nem hulladék, de ott is ugyanazt csinálta, mint tavaly, csak ott be volt védve a picsája. Kizárt dolog, hogy lamps 3 védőzzön, szóval nincs maradása. Mondjuk részemről amúgy sem, visszataszító ember.
Elhiheted, hogy én sem ragaszkodom hozzá. ;) Mondjuk felőlem akár a kezdő fele mehet a fenébe. Ha ez az ára, hogy megint egy szerethető csapatot láthassak, én benne vagyok. :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#710 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chucky írta:
kazomester írta:Én vhogy nem látom ilyen egyértelműen, hogy Jorginho ki lesz baszva Lampard érkezése okán. Simán elképzelhető, hogy Lamps látja benne a potenciált (a szerepkörében) és nem csak 433ban látja a világot. Plusz nem gondolnám, hogy a ban következtében 2 kézzel szórnánk el a játékosainkat. Alonso még ok, mert simán pótolható (más is bármikor fennragad minden támadásnál és kocog, ha szépen megkérik rá), de Jorginho passzpontossága és szervezőképessége hiánycikk, még ha nincs is olyan szinten, mint Fabregas-é. Ugye nem akarjátok, hogy Barkley adogassa a labdákat a 10 iqjával. Ugye nem :)
Szerintem sem tuti, hogy eladjuk. Új edző lesz, simán kihozhat emberekből valami jót. Alonso sem volt ennyire foshalmaz korábban.... Nem tudom. Leszarom, csak legyen változás, mert ez így egy nagy 0.
Alonso csak a 3 védős rendszerben nem hulladék, de ott is ugyanazt csinálta, mint tavaly, csak ott be volt védve a picsája. Kizárt dolog, hogy lamps 3 védőzzön, szóval nincs maradása. Mondjuk részemről amúgy sem, visszataszító ember.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Edzőkérdés

#711 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

szerintem csak 2 poszt van ami ordít az erősítésért az egyik a balhátvéd a másik a csatár.
ha CHO felépül és tud fejlődni akkor szép kis jövő áll előtte, de előbb neki is hosszabbítania kéne.
én valahol azt olvastam, hogy a CAS-nál elvileg bármikor be lehet kérni, hogy fagyasszák be a tiltást és akkor amíg az ügy nem zárul le lehet igazolni.
Alonso-ra és Emerson-ra is lenne vevő így a kettejükért kapott pénzből lehetne venni egy igazi jó balhátvédet.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#712 Hozzászólás Szerző: Chucky »

kazomester írta:Én vhogy nem látom ilyen egyértelműen, hogy Jorginho ki lesz baszva Lampard érkezése okán. Simán elképzelhető, hogy Lamps látja benne a potenciált (a szerepkörében) és nem csak 433ban látja a világot. Plusz nem gondolnám, hogy a ban következtében 2 kézzel szórnánk el a játékosainkat. Alonso még ok, mert simán pótolható (más is bármikor fennragad minden támadásnál és kocog, ha szépen megkérik rá), de Jorginho passzpontossága és szervezőképessége hiánycikk, még ha nincs is olyan szinten, mint Fabregas-é. Ugye nem akarjátok, hogy Barkley adogassa a labdákat a 10 iqjával. Ugye nem :)
Szerintem sem tuti, hogy eladjuk. Új edző lesz, simán kihozhat emberekből valami jót. Alonso sem volt ennyire foshalmaz korábban.... Nem tudom. Leszarom, csak legyen változás, mert ez így egy nagy 0.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#713 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én vhogy nem látom ilyen egyértelműen, hogy Jorginho ki lesz baszva Lampard érkezése okán. Simán elképzelhető, hogy Lamps látja benne a potenciált (a szerepkörében) és nem csak 433ban látja a világot. Plusz nem gondolnám, hogy a ban következtében 2 kézzel szórnánk el a játékosainkat. Alonso még ok, mert simán pótolható (más is bármikor fennragad minden támadásnál és kocog, ha szépen megkérik rá), de Jorginho passzpontossága és szervezőképessége hiánycikk, még ha nincs is olyan szinten, mint Fabregas-é. Ugye nem akarjátok, hogy Barkley adogassa a labdákat a 10 iqjával. Ugye nem :)

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#714 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Akinek mindig az az elvárás, akkor az hülye. Legyen az valaki a vezetőségből, vagy szurkoló. Egyébként ott van Kepa, Rüdi, mentalitásban DL, RLC, CHO. Azért ez nem kevés. Nem kell "minden szempontból" követni valakit. De ha Te úgy gondolod, hogy inkább vegyünk horror áron szar játékosokat (mint az elmúlt 5 évben), akkor a Te helyed is ott van a vezetőségben, mert most is az megy.... Alig költöttünk kevesebbet, mint a MC és meg lehet nézni, hogy mekkora a különbség. A pool konkrétan kevesebbet költött és azt is megnézhetjük.

Idő kell egy átépítéshez és hogy CSAPAT legyen ebből a hitehagyott brigádból. Ez van. De maradhatunk azon az úton, mint eddig. Ami szerintem egy kalap szedret nem ér.....

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#715 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chucky írta:
Azért túlzásokba ne essünk már. Nincs senki? Akkor szerinted 11 embert kell lecserélni? Ha halasztanánk, akkor Isten összes pénze nem lenne elég. És ennyit egy értelmes klub sem költ. Igenis vannak jó játékosaink, akikhez be kell építeni fiatalokat.

És ha rossz eredmény jön? Régen is volt ilyen. Máshol sem jön mindig az eredmény. Főleg akkor nem, ha át kell alakítani a keretet. Csak ezt tisztázni kell a játékosokkal, vezetőséggel és ahogy látom, a szurkolókkal is.
Van egy Kanté, és talán egy Azpi akiket minden szempontból érdemes követni. Ennyi. Ha szerinted ez elég, akkor ott a helyed a vezetőségben.

Biztos sokat segítenek majd a rossz eredmények, és az hogy az alsóházban végzünk a fiataljaink fejlődésében, pont ilyen közegre van szükségük. Azt meg felejtse el mindenki, hogy megelégszünk majd az európa ligával és a 6.-7. helyekkel, mindig elvárás lesz a BL pozíció.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#716 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Bubi írta:
Chucky írta:
Bubi írta:A világ barmai ezek. Mindenkinek sikerült eddig halasztani, csak nekünk nem.
De mi értelme lenne a halasztásnak? 4-5 játékost kéne venni (abból kiindulva, hogy itt sok ember szerint rengeteg a kutyaütő a csapatba) egy raklap pénzért. Majd biztos elköltünk 3-400 millát játékosokra. Pont arról vagyunk híresek. Kell egy gerinc fiatalokból és amikor ez kész, akkor jöhetnek a drágább igazolások.

Ez sok csapat életében lejátszódik. Kell fiatalítani, újra kell építkezni. Vagy.... halasszunk, veszünk 1 értelmes játékost (a 3-4 helyre) és még sok Drinkwater-t. Értelme nem sok van (szerintem).
Nem így kell fiatalítani. Nincsenek játékosaink akik megadnák a mércét, akikre felnézhetnének és akiktől tanulhatnának. Csupa kutyaütő közé fognak bekerülni, rengeteg lesz a rossz eredmény ami nem tesz majd jót az önbizalmuknak és a vezetőség is azt fogja gondolni, hogy nem megfelelőek a neveltjeink.

Nem normális dolog, hogy egy teljesen leépült, középszerűn csapatba bedobsz 4-5 fiatalt fiatalítés címén.

Persze, úgy nincs értelme igazolni, hogy ha nem költünk elég pénzt, csak hát muszáj lenne pénzt költeni.
Azért túlzásokba ne essünk már. Nincs senki? Akkor szerinted 11 embert kell lecserélni? Ha halasztanánk, akkor Isten összes pénze nem lenne elég. És ennyit egy értelmes klub sem költ. Igenis vannak jó játékosaink, akikhez be kell építeni fiatalokat.

És ha rossz eredmény jön? Régen is volt ilyen. Máshol sem jön mindig az eredmény. Főleg akkor nem, ha át kell alakítani a keretet. Csak ezt tisztázni kell a játékosokkal, vezetőséggel és ahogy látom, a szurkolókkal is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#717 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chucky írta:
Bubi írta:A világ barmai ezek. Mindenkinek sikerült eddig halasztani, csak nekünk nem.
De mi értelme lenne a halasztásnak? 4-5 játékost kéne venni (abból kiindulva, hogy itt sok ember szerint rengeteg a kutyaütő a csapatba) egy raklap pénzért. Majd biztos elköltünk 3-400 millát játékosokra. Pont arról vagyunk híresek. Kell egy gerinc fiatalokból és amikor ez kész, akkor jöhetnek a drágább igazolások.

Ez sok csapat életében lejátszódik. Kell fiatalítani, újra kell építkezni. Vagy.... halasszunk, veszünk 1 értelmes játékost (a 3-4 helyre) és még sok Drinkwater-t. Értelme nem sok van (szerintem).
Nem így kell fiatalítani. Nincsenek játékosaink akik megadnák a mércét, akikre felnézhetnének és akiktől tanulhatnának. Csupa kutyaütő közé fognak bekerülni, rengeteg lesz a rossz eredmény ami nem tesz majd jót az önbizalmuknak és a vezetőség is azt fogja gondolni, hogy nem megfelelőek a neveltjeink.

Nem normális dolog, hogy egy teljesen leépült, középszerűn csapatba bedobsz 4-5 fiatalt fiatalítés címén.

Persze, úgy nincs értelme igazolni, hogy ha nem költünk elég pénzt, csak hát muszáj lenne pénzt költeni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#718 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Bubi írta:A világ barmai ezek. Mindenkinek sikerült eddig halasztani, csak nekünk nem.
De mi értelme lenne a halasztásnak? 4-5 játékost kéne venni (abból kiindulva, hogy itt sok ember szerint rengeteg a kutyaütő a csapatba) egy raklap pénzért. Majd biztos elköltünk 3-400 millát játékosokra. Pont arról vagyunk híresek. Kell egy gerinc fiatalokból és amikor ez kész, akkor jöhetnek a drágább igazolások.

Ez sok csapat életében lejátszódik. Kell fiatalítani, újra kell építkezni. Vagy.... halasszunk, veszünk 1 értelmes játékost (a 3-4 helyre) és még sok Drinkwater-t. Értelme nem sok van (szerintem).

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#719 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A világ barmai ezek. Mindenkinek sikerült eddig halasztani, csak nekünk nem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Edzőkérdés

#720 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Talán 2 éve írtam először, akkor még nagyon le lettem ugatva érte itt a fórumon. Most úgy néz ki, végre ez jön..

Én személy szerint szívesebben elnézek 1-2 évet bukdácsolva, BL-EL nélkül, de a fiatalokat használva, olyanok vezetése által akik kötődnek a klubhoz, mint a stabil harcot a 3-4. helyért, félévente edzőt kirúgva. Hosszú távon így lehetne egy gerincet építeni, egy arculatot adni a csapatnak, ami akár későbbi sikerekhez is vezethet.
Úgy néz ki, félig meddig kényszerből realizálták ezt a vezetősében is.... remélem tényleg megvalósul.

Lezárt