Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1061 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://24.hu/sport/foci/2018/05/31/zin ... -lemondas/" onclick="window.open(this.href);return false;
:)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#1062 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Dante írta:Annak aki szerint Courtois Conte miatt menne.
https://youtu.be/X16dws4L1sg?t=7m38s
Eleg egyertelmu, hogy itt sokaknak szurja a szemet a vezetoseg. Az elemzes Lampardek reszerol is erre a konkluziora jut.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#1063 Hozzászólás Szerző: Dante »

Annak aki szerint Courtois Conte miatt menne.
https://youtu.be/X16dws4L1sg?t=7m38s

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#1064 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:
Pityee írta: Bárcsak maradna, de nem látok rá sok esélyt. Megérdemelné, hogy végre megkapja azokat a játékosokat, akiket kér és szerintem újra bajnoki esélyessé tenné a csapatot! (Lewandowskival kezdhetnék) Luiz meg ha ilyen hisztikriszti, nyugodtan menjen Costa pajtása után, a PSG-s esete óta amúgy sincs olyan közel a szívemhez. Remélem Zouma elfoglalja a helyét.
Én is szeretném ha maradna, de ha emiatt Courtois, Hazard, Wili és Luiz is távozna, akkor inkább jöjjön Sarri.
Ebből a névsorból csak Hazardot sajnálnám igazán. Ha jönne Alisson, Martial és visszatérne Zouma is, akkor a többinek nagyjából meg is lenne oldva a pótlása.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#1065 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:
Gaba írta:
Dízel írta:Hatalmas! :D Dübörög a board. :D
Ma elméletileg választ kapunk erre az egészre...Tényleg vicc hogy megint mit alkot a vezetőség....:) Nekem van egy olyan érzésem,hogy Sarri nem fog érkezni. Kizárt dolog hogy kifizessenek érte 8 millát+ Conte-nak 20-at. David Liuz tegnapi kép letörlős megmozdulása is eléggé jelzésértékű. Mindenhol azt lehetett hallani hogy attól függ a maradása,hogy marad e Conte vagy sem. Szerintem maradni fog Don Antonio :)
Bárcsak maradna, de nem látok rá sok esélyt. Megérdemelné, hogy végre megkapja azokat a játékosokat, akiket kér és szerintem újra bajnoki esélyessé tenné a csapatot! (Lewandowskival kezdhetnék) Luiz meg ha ilyen hisztikriszti, nyugodtan menjen Costa pajtása után, a PSG-s esete óta amúgy sincs olyan közel a szívemhez. Remélem Zouma elfoglalja a helyét.
Én is szeretném ha maradna, de ha emiatt Courtois, Hazard, Wili és Luiz is távozna, akkor inkább jöjjön Sarri.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#1066 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:
Dízel írta:Hatalmas! :D Dübörög a board. :D
Ma elméletileg választ kapunk erre az egészre...Tényleg vicc hogy megint mit alkot a vezetőség....:) Nekem van egy olyan érzésem,hogy Sarri nem fog érkezni. Kizárt dolog hogy kifizessenek érte 8 millát+ Conte-nak 20-at. David Liuz tegnapi kép letörlős megmozdulása is eléggé jelzésértékű. Mindenhol azt lehetett hallani hogy attól függ a maradása,hogy marad e Conte vagy sem. Szerintem maradni fog Don Antonio :)
Bárcsak maradna, de nem látok rá sok esélyt. Megérdemelné, hogy végre megkapja azokat a játékosokat, akiket kér és szerintem újra bajnoki esélyessé tenné a csapatot! (Lewandowskival kezdhetnék) Luiz meg ha ilyen hisztikriszti, nyugodtan menjen Costa pajtása után, a PSG-s esete óta amúgy sincs olyan közel a szívemhez. Remélem Zouma elfoglalja a helyét.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1067 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dízel írta:
Bandi írta:Tehát a helyzet az most hogy a Napoli már kinevezte Ancelotti-t úgy hogy Sarri-t még nem rúgták ki, miközben mi úgy próbáljuk ideigazolni őt hogy még nem köszöntünk el Conte-tól. Classic Chelsea :lol:
Hatalmas! :D Dübörög a board. :D
Ma elméletileg választ kapunk erre az egészre...Tényleg vicc hogy megint mit alkot a vezetőség....:) Nekem van egy olyan érzésem,hogy Sarri nem fog érkezni. Kizárt dolog hogy kifizessenek érte 8 millát+ Conte-nak 20-at. David Liuz tegnapi kép letörlős megmozdulása is eléggé jelzésértékű. Mindenhol azt lehetett hallani hogy attól függ a maradása,hogy marad e Conte vagy sem. Szerintem maradni fog Don Antonio :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#1068 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta:Tehát a helyzet az most hogy a Napoli már kinevezte Ancelotti-t úgy hogy Sarri-t még nem rúgták ki, miközben mi úgy próbáljuk ideigazolni őt hogy még nem köszöntünk el Conte-tól. Classic Chelsea :lol:
Hatalmas! :D Dübörög a board. :D

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#1069 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Tehát a helyzet az most hogy a Napoli már kinevezte Ancelotti-t úgy hogy Sarri-t még nem rúgták ki, miközben mi úgy próbáljuk ideigazolni őt hogy még nem köszöntünk el Conte-tól. Classic Chelsea :lol:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#1070 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Blanc szerintem szakmailag egy topcsapathoz kevés, arról már nem is beszélve, hogy nem örvendett túl nagy tiszteletnek a PSG-nél sem az öltözőben. Aurier egy ostoba fazon, de ahol ilyenek megtörténnek (http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... do-2483797" onclick="window.open(this.href);return false;), ott valami egészen biztosan nincs rendben. Ibrahimovic-ék is bohócnak nézték, nem tűnik egy túl karizmatikus személynek. Nálunk az ilyet semmibe néznék.
emsanya írta:Már valami átmeneti edző ötletet is bedobtak, hogy kibekkeljék Sarri lelépési díját. Azt jelentené, hogy Sarri 1 évig pihen, addig nálunk valaki átmenetileg vezeti a csapatot és akkor nem kell kifizetni a Napolinak a 8 millio euros lelépési díját. (Footballitalia)
Akkor végül is csak Conte-nak kéne kiperkálni emiatt 10 millió eurót, teljesen megfontolt lépés lenne. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#1071 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak azért lenne érdekes számomra Sarri érkezése, hogy tudná átadaptálni azt a kispasszos stílust, amit a Napolival játszott. Idegen ország, új környezet/bajnokság, valoszinüleg kevésbbé fogékony játékosok rá. Nincs rá garancia. Pep-nek sikerült a cityvel, de ő egyrészt dolgozott más helyen is, volt tapasztalata, másrészt mindenkit megkap akit kér.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Edzőkérdés

#1072 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

csak azt nem értem, minek pörögtök ennyire? Jól tudjuk milyen a média, a sztorik 90%-a kamu.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#1073 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Már valami átmeneti edző ötletet is bedobtak, hogy kibekkeljék Sarri lelépési díját. Azt jelentené, hogy Sarri 1 évig pihen, addig nálunk valaki átmenetileg vezeti a csapatot és akkor nem kell kifizetni a Napolinak a 8 millio euros lelépési díját. (Footballitalia)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#1074 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:After Napoli refuse to release Maurizio Sarri without €8m pay-off, France Football claim Chelsea have met with Laurent Blanc
Na jó, én ezen a ponton szállok ki a témából, agyfasz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#1075 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
focimark írta:After Napoli refuse to release Maurizio Sarri without €8m pay-off, France Football claim Chelsea have met with Laurent Blanc
Zsugoriskodás at it's best :D annyi a gond, hogy Blanc nem igazán jó edző, bár kevésbé visszataszító ember. Igazolás szempontjából mindegy ki az edző, Hazard-nak meg a franciáinknak jól jöhet.
Szerintem Blanc nem rossz edző, legalábbis Sarritól semmivel sem gyengébb. Anno minket a BL-ből kétszer is kiejtett (2015,2016) az általa vezetett PSG, letaktizálta Mourinhot és Hiddinket is és nem játszottak rossz focit emlékeim szerint. Én örülnék neki.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#1076 Hozzászólás Szerző: Dante »

focimark írta:After Napoli refuse to release Maurizio Sarri without €8m pay-off, France Football claim Chelsea have met with Laurent Blanc
Zsugoriskodás at it's best :D annyi a gond, hogy Blanc nem igazán jó edző, bár kevésbé visszataszító ember. Igazolás szempontjából mindegy ki az edző, Hazard-nak meg a franciáinknak jól jöhet.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#1077 Hozzászólás Szerző: focimark »

After Napoli refuse to release Maurizio Sarri without €8m pay-off, France Football claim Chelsea have met with Laurent Blanc

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1078 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea have not made any formal offer to buy Sarri out of his contract, despite agreeing personal terms with the Coach last week. (Calcio Napoli) #CFC

Nevetnek kell nembaj majd marad Conte jó lesz... még egy 5.hely és még egy év bunker
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1079 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Szabi írta:
chaoskid18 írta:
Szabi írta:Szerintem ennyire azért nem visszataszító a gondolat, hogy megspórolunk cirka 28 milliót. :)
ja fizethetünk még többet vagy kereshetünk egy rosszabb edzőt hű de jó!
Nyilván abban az esetben, ha Sarri nem jön össze, Conte maradna, nem kell ezt túldimenzionálni.
Zseniális lesz még egy év bunkerfoci és nyígás a sajtóban.. igazán pozitív kilátások...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#1080 Hozzászólás Szerző: Szabi »

chaoskid18 írta:
Szabi írta:
kazomester írta:footballitalia @footballitalia

#ChelseaFC reportedly won't pay the €8m Maurizio Sarri release clause, which expires on Thursday, so the #Napoli Coach risks sitting a year out

Rosszul vagyok :(
Szerintem ennyire azért nem visszataszító a gondolat, hogy megspórolunk cirka 28 milliót. :)
ja fizethetünk még többet vagy kereshetünk egy rosszabb edzőt hű de jó!
Nyilván abban az esetben, ha Sarri nem jön össze, Conte maradna, nem kell ezt túldimenzionálni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Lezárt