Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Edzőkérdés

#1641 Hozzászólás Szerző: gerawba »

langidave írta:aki a psgvel addigra már a második bajnoki címét és éppen aktuális bl trófeáját ünnepli.
Azért nagy pénzt ne rakj az utóbbira, az első meg Scolarinak is vajsimán menne. Egylőre JM az esélyes csapatokkal nagyon csúnyán leszerepelt a BL-ben eddig mindig (egy nyamvadt BL döntőt nem tudott összehozni), az underdogokkal nyerte a 2 címét.


Arról nem beszélve, ha van egy kis ész Párizsban, akkor Blancot biztosan nem most küldik el.





Hiddink fél szezonra jó lesz, főleg ha tényleg jön Wilkins. A hollandokkal iszonyat csúnyán leszerepelt, remélem itt hasonlóan fog menni neki, mint legutóbb. Az a Barca elleni Chelsea volt az egyik legjobb, amit valaha láttam (még ha Övrebö miatt ki is estünk)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#1642 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélem tényleg Guus lesz a megbízott. Az utóbbi időben nem ment a csapatainak, de mielőtt idejött sem voltak kiemelkedő eredményei, aztán nagyon összeállt az a csapat (ha nincs a kopasz gwci tuti a BL győzelem és ki tudja most hogy nézne ki az EU-i focitérkép)
Sőt, megfelelő teljesítmény mellett azt se bánnám ha maradna, remélem hozza a gyors holland focit, akár 433-mal, illetve a már beépített Zouma mellé berakja néha Baba-t, Kenedy-t, Traoré-t, de legfőképp RLC-et.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1643 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Sky Sports News HQ ‏@SkySportsNewsHQ 17s17 seconds ago
BREAKING: Sky Sources: Guus Hiddink in London & expected to hold talks over vacant #CFC manager job #SSNHQ

David Ornstein ‏@bbcsport_david 22m22 minutes ago
Guus Hiddink currently at a London hotel discussing Chelsea job with #CFC hierarchy. Contract not yet signed but will be caretaker manager

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Edzőkérdés

#1644 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Allitolag az ausztral szövetseg mar kiposztolta a Twitteren, hogy Hiddink a Chelsea-be megy.
(Azert allitolag, mert hamar töröltek a posztot, igy nincs bizonyitek.)

Bocs ha mar volt. Es persze a repülöteri fotok is eleg "gyanusak" ;)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1645 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Guus Hiddink megérkezett a Cobhambe. Hivatalos bejelentés magyar idő szerint 2 és 4 óra közé tehető.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1646 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Kristof Terreur ‏@HLNinEngeland 7m7 minutes ago
The man who posted the Guus Hiddink picture was on the plane from Amsterdam to Heathrow. #cfc
Kép

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#1647 Hozzászólás Szerző: langidave »

tuti kapunk valaki idiótát jövőre, egyszerűen már nincs olyan épeszű edző aki normális és tudna is valamit kezdeni a kerettel... megkezdődik megint az edzőspirál, fél évente pöröghet megint ez a topic, két év múlva meg megint joséért sír majd mindenki, aki a psgvel addigra már a második bajnoki címét és éppen aktuális bl trófeáját ünnepli.


biztos vagyok benne amúgy, hogy most fel fog támadni a csapat és lehet még nyerünk is valamit, de ez engem kurvára nem érdekel. elküldtük a valaha volt legjobb edzőt aki a kispadunkon ült és ez nagyon bánt.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1648 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kezman (sky Sports): "Nem tudom mi hivatalos és mi nem.de nekem Guus már 2 héttel ezelőtt közölte,hogy December környékén átveszi a Chelsea-t"
Egyébként állítólag Hiddink megkérte Abra-t hogy hozz vissza Wilkins-t is.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1649 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Ancellotti fasza lenne. Anno teljesen felesleges volt elküldeni. A reálnál is rendben volt. Guardiola kétlem, hogy jönne, annyira messze van a keret összetétele a neki valótól, hogy senki nem járna vele jól. Más meg nagyon nincs, ha jól látom.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#1650 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Ehhh.. nem tudom. Nekem valahogy a hidegrázásom van a szokványos nevektől. Carlo, Pep, Simi, van még valaki? Egyszerűen nem tudom őket elképzelni itt. De Wilkins papának örülnék! Mondjuk ő + Terry. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#1651 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chucky írta:Azon gondolkodom már pár órája, hogy ki lenne alkalmas a folytatásra. Oké, itt lesz Hiddink (ha minden igaz) átmenetileg. De utána? Ki? Tényleg gőzöm sincs.... Kloppot bírom, de róla már lekéstünk ugye.. Akkor ki???
Carlo + Wilkins! :)

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#1652 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Azon gondolkodom már pár órája, hogy ki lenne alkalmas a folytatásra. Oké, itt lesz Hiddink (ha minden igaz) átmenetileg. De utána? Ki? Tényleg gőzöm sincs.... Kloppot bírom, de róla már lekéstünk ugye.. Akkor ki???

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#1653 Hozzászólás Szerző: Spring »

edeskeves írta:
Chester írta:Kíváncsi vagyok, bár elég necces most kockáztatni Hollanddel, ha kikapunk, akkor kiesőhelyen vagyunk...
Szerintem 100% hogy nyerunk, amit kapni fognak a szurkoloktol mindenki ugy fog teperni mintha az eleteert jatszana es bedaraljuk ezt a Sunderlandet. Egyszeruen nem lehet mas forgatokonyv, nemi valtozas biztosan lesz egy-ket dologban, de ez a meccs a mienk lesz. Mondjuk azzal nem sok jot tesznek a szurkolok, ha ezeket a kutban levo jatekosokat meg melyebbre lokik a fujolassal stb.
Ezek a játékosok arra nem képesek, hogy idegenbeli meccs után megkoszonjek a szurkoloknak a drukkolast. Nem két filler Londonból Leicester meccsre elmenni, főleg nem hétköznap, szabadnapot is ki kell venniük. Talán annyit megerdemelnenek az ilyen emberek,hogy a játékosok megkoszonjek a biztatást. Azpi, Iva és Courtois tette csak még ezt a szivesseget. A lehető legszarabb hangulatot érdemlik ezek után minden hazai meccsen, bár nem hiszem, hogy az esőn és a hidegen kívül érdekli őket más a pályán mostanában szóval a futtyszo nem fogja meghatni őket q
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#1654 Hozzászólás Szerző: Chester »

edeskeves írta:Mondjuk azzal nem sok jot tesznek a szurkolok, ha ezeket a kutban levo jatekosokat meg melyebbre lokik a fujolassal stb.
Aztán az a plasztik, aki fikázza a játékot. :D

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#1655 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Chester írta:Kíváncsi vagyok, bár elég necces most kockáztatni Hollanddel, ha kikapunk, akkor kiesőhelyen vagyunk...
Szerintem 100% hogy nyerunk, amit kapni fognak a szurkoloktol mindenki ugy fog teperni mintha az eleteert jatszana es bedaraljuk ezt a Sunderlandet. Egyszeruen nem lehet mas forgatokonyv, nemi valtozas biztosan lesz egy-ket dologban, de ez a meccs a mienk lesz. Mondjuk azzal nem sok jot tesznek a szurkolok, ha ezeket a kutban levo jatekosokat meg melyebbre lokik a fujolassal stb.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#1656 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kíváncsi vagyok, bár elég necces most kockáztatni Hollanddel, ha kikapunk, akkor kiesőhelyen vagyunk...

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edzőkérdés

#1657 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

https://www.facebook.com/ChelseaFC/vide ... 055397259/" onclick="window.open(this.href);return false;
Emenalo nyilatkozik a Chelsea TV-nek. A végén azt mondta, hogy rendben leszünk szombatra, mert sok quality coach-unk van, és hogy keményen dolgoznak, hogy olyan hamar legyen menedzserünk, amilyen hamar csak lehet. Ha lehet hinni a Hiddinkes pletykáknak, akkor szerintem ez azt jelenti, hogy hétvégén Holland fog irányítani (az első FA-kupa meccset is Wilkins kapta anno a Watford ellen, mikor Prskintől kaptunk gólt, de Anelka lőtt hármat) és azután fog jönni a 2009-es megmentőnk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#1658 Hozzászólás Szerző: Chester »

Remélem Wilkins is visszatér a klubhoz, azóta nem volt olyan fasza védekezésünk.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#1659 Hozzászólás Szerző: Spring »

kecske01 írta:Több hiteles forrás szerint Guus Hiddink már Londonban tartózkodik. A holnapi nap folyamán bejelenthetik őt!
Emlékszem amikor idejott scolari után edzésen csak futottak a játékosok úgy el voltak hizva. Nem tudom, hogy ezeknek a játékosoknak elég lesz-e 5 kilót ledobni, na jó costanak és hazard nak 10et.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1660 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Több hiteles forrás szerint Guus Hiddink már Londonban tartózkodik. A holnapi nap folyamán bejelenthetik őt!

Lezárt