Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#1761 Hozzászólás Szerző: gerawba »

marknagy írta: Ui: Priceless volt vissza olvasni Gera topikzáró posztját :D
Ennyi arról, hogy én nem kedvelem (kedveltem...) Mourinhot, vagy utálom a személyét... :D Egyszerűen csak az ő ostoba döntései és makacssága miatt jutott ide ő maga, és ami ennél nagyobb probléma, hogy a csapat is.

Az meg egyértelmű, hogy akik még mindig mellette állnak azok csak és kizárólag a múltja miatt teszik ezt, a szép emlékek miatt, meg valami eposzi hősnek képzelik, az egyedüli embernek, akivel a Chelsea sikeres lehet... Pedig nagyon nem. Voltak már jelentősebb menedzserek is a Chelsea történelmében, csak éppen nekik egészen más körülmények között kellett dolgozniuk, más célokért. (Drake, Docherty Sexton)
Neki meg mindene megvan, mégis elherdálja.

Szóval ha Benítez vagy Boas tenné hétről-hétre pontosan ugyanezeket a dolgokat, pontosan ugyanilyen kontextusban, akkor valahogy szerintem más vélemények lennének az edzőről, mint így, hogy Mourinho a neve... Így is savazták őket rendesen, amíg itt voltak, pedig ez a jelenlegi Chelsea produkálja körülbelül az elmúlt 15 év leggyalazátosabb teljesítményét a vezetésével. Szép munka.




pulci03 írta:Én korábban is azt írtam, hogy okt. végéig pool elleni meccsig adnék neki időt bizonyítani, hisz ott magának, a szurkolóknak és Abrának is meg kell mutatni, hogy le tudja győzni a motivált, de PL-ben új Kloppot.
De az, hogy október végéig, a Liverpool elleni meccsig lenne neki haladék, az nagyon nem azt jelenti, hogy azon az egy meccsen kéne, hogy eldőljön el a sorsa... Megnyerjük azt a meccset, és akkor mivan, minden oké, nincs probléma? Az Arsenalt is megvertük a bajnokságban, aztán előtte-utána csupa szopás/x.
Még ha az lenne, hogy a 2 hetes válogatott szünet óta minden meccset nyerünk, biztató játékkal, és látszódna, hogy nagyon elindultunk felfelé, akkor oké lenne, de hát azóta is sorra bukjuk a pontokat, egy fikarcnyi változás nincs...

Még hova adunk, meddig haladékot neki? Itt nem 3-4 hete van probléma, hanem kb. 3/4 éve, ami ráadásul egyre súlyosabb, és világosan látszik, hogy nem képes kellő idő alatt kezelni a problémát, de még csak tünetileg sem. A viselkedése is elég sokatmondó, teljesen kicsúszott a kontroll a keze alól. (meg is érdemli mondjuk, nem sajnálom, legalább móresre tanítja mostanság az élet)
pulci03 írta:Továbbra is hiszem, hogy oda lehet érni 4. helyre hisz a két manchesteri gárda és arsenal mögött nincs más stabilan erős gárda de ehhez gyökeres változásra van szükség és már novembertől, hogy ki fogja elhozni ezt a változást az kérdéses...
Egyértelmű, hogy oda lehet érni, ez nem kérdés. Ha 10 forduló lenne hátra, még akkor is, mindössze 9 pont a hátrány az utolsó BL helyig. Na persze az is biztos, hogy ahhoz nagyon más mentalitás meg minden egyéb szükséges, mint ami most van, és még 1-2 hónapig nem fog beleférni, hogy ne nyerjük zsinórban a meccseket.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: José Mourinho

#1762 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nem tudom meddig várhat Abra a döntéssel, sok szempont játszik itt szerepet és nem lenne a kérdés ha látható lenne valamiféle fejlődés vagy kitartás, de ehelyett csak a szenvedés és kilátástalanság érződik.
Biztos szerepet játszik, hogy 30-40 millát ki kéne fizetni Josénak az új szerződése okán és az is, hogy nincs igazi alternatíva jelenleg épp ezért 2 hetet mindenképp várni fog a döntéssel goal szerint:
http://www.goal.com/en/news/1862/premie ... ID=HP_HN_1" onclick="window.open(this.href);return false;
Én korábban is azt írtam, hogy okt. végéig pool elleni meccsig adnék neki időt bizonyítani, hisz ott magának, a szurkolóknak és Abrának is meg kell mutatni, hogy le tudja győzni a motivált, de PL-ben új Kloppot.
Továbbra is hiszem, hogy oda lehet érni 4. helyre hisz a két manchesteri gárda és arsenal mögött nincs más stabilan erős gárda de ehhez gyökeres változásra van szükség és már novembertől, hogy ki fogja elhozni ezt a változást az kérdéses...
Minden csapat életében van mélypont, rövidebb-hosszabb hullámvölgy és mi is ki fogunk ebből lábalni, de nem mindegy milyen gyorsan történik meg ez!

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#1763 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta:Mail,Mirror,Telegraph mind megìrta,hogy ez az utolsó hete Josénak,hogy bizonyìtson. Mind hàrom lap szerint Carlo Ancelotti vagy Guus Hiddink űlhet le a kispadra.
James Gray az Express írója szerint José Mourinho sorsa a Liverpool elleni meccsen dől el. Ha a mérkőzésen José gárdája nem szerzi meg a három pontot,a portugál szakembert azonnali hatállyal eltávolítják a pozíciójából.
Mr.Gray volt az első aki Brendon Rodgers menesztését is megjósolta.
Igen, tényleg azt írják Mou utolsó hete. Bár én azt olvastam Ancelotti nem vállalja el a tűzoltás szerepét. :(

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6977
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1764 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mail,Mirror,Telegraph mind megìrta,hogy ez az utolsó hete Josénak,hogy bizonyìtson. Mind hàrom lap szerint Carlo Ancelotti vagy Guus Hiddink űlhet le a kispadra.
James Gray az Express írója szerint José Mourinho sorsa a Liverpool elleni meccsen dől el. Ha a mérkőzésen José gárdája nem szerzi meg a három pontot,a portugál szakembert azonnali hatállyal eltávolítják a pozíciójából.
Mr.Gray volt az első aki Brendon Rodgers menesztését is megjósolta.

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1765 Hozzászólás Szerző: casma »

Nem értem miért nyomjátok ennyire Ancelottit ?
2x olyan erős kerete volt a Reállal mint Mounak volt.
És mit ért el ?
Egy szerencsés BL győzelmet és a második évben ezzel a kerettel egy nagy 0-át !!!!

Egyébként, nem hiszem hogy a játékosok meg akarják buktatni.
Direkt kapufákat rúgnának ?
2 centivel rövidebbet fejel Zouma hogy ne legyen gól ?
Ők mondták a bírónak hogy ne adjon tizit a Kiev ellen ?
Matic direkt mellé rúgta a helyzetét ?
A tegnapi meccs is simán lehetett volna fordítva is.

Aki sportolt már az tudja, lehet olyan széria amikor semmi nem jön be. Ez a mostani is ilyen.
Nézzétek meg azokat a játékosokat, akik nekünk gólt rúgtak :
Carrolt mindenhonnan kirúgták mert nem tud gólt rúgni
Naismith csak nekünk tudott gólt rúgni, azóta egy egészséges labdába rúgása nem volt stb.

Akármit is mondtok, az utolsó 3 meccsben láttam az akarást a csapaton.
De nézzétek meg a hétvégi meccseket. Egy rakás szar az összes, csak arról nem beszél senki.
Ezt az évet még meg lehet menteni, max a PL elsőség nem lesz meg.
Ma délelőtt fociztam a haverokkal. Rúgtunk 5 kapufát, kihagytunk 4 üres kapus helyzetet, az ellenfél 3-at rúgott a labdába és győzött 3-1-re. Van olyan széria amikor semmi nem jön be. Bízzunk a jobb folytatásban.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Edzőkérdés

#1766 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Gereb írta: Ez a szezon, bárki bárit mond, már el van b@szva. Adjuk meg a lehetőséget még neki, ha már annyit vártunk rá, hogy újra ő legyen a menedzser, hogy eltakarítsa ezt a bűzölgő fost, ami a csapatnál van. Kiesni már úgy sem fogunk, kis szerencsével pedig akár még a BL helyezést is elérheti a csapat. Ki tudja, akár ez össze is kovácsolhatja évekre ezt a társaságot. Legalábbis remélem.
A BL-helyet MUSZÁJ elérni, nehogy már szerencsével gondoljunk rá, ha az nincs meg, jöhet egy pár év vegetálás, sztár/klasszis igazolás nélkül és megint ott vagyunk ahol már vagy 5 éve mindig: csapatot kell építeni. Mourinho már nem fogja ezt a csapatot felrázni, vannak tündérmesék a futballban (ezért is szép) de itt látszik, hogy a játékosk és Mourinho között megromlott a viszony, egység nélkül meg nem várható el a javulás.

Nálam Ancelotti az első számú favorit lenne Mourinho helyére, régen azt gondoltam én is, hogy megbukott itt, de azért egy második hely meg BL-negyeddöntő egy rossz szezontól nem kéne kirúgást jelentenie. A Real Madriddal végzett munkája teljesen meggyőzött, szerintem a lehető legjobb megoldás lenne, mint a játékfilozófiája mind az edző karaktere szempontjából.

Favre se lenne rossz, jó focit játszatott a Mönchengladbach-kal, csak sztárokkal még nem volt dolga. Simeone ugyanaz mint Mourinho, csak még nem bukott bele ebbe a stílusba, szóval nem kéne ide, megint ugyanilyen defenzív focit látni.

Aztán jöhetnek az olyan nevek mint Koeman, Redknapp meg társai, de azt szerintem mindenki érzi, hogy ők nem megoldás.

Ui: Priceless volt vissza olvasni Gera topikzáró posztját :D
We are the famous, the famous Chelsea!

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Edzőkérdés

#1767 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Spring írta:
becus3 írta:Nekem csak egy okom van rá, hogy Mourinho maradjon. Jövőre nem kéne utaznom mecsre,. eljön a csapat Nottinghambe, de Derby sincs messze.
és jövőre simán lehetünk elsők is, ha marad Mourinho
1. Chelsea
2. Nottingham forest
3. Derby
4. Burnley
Ja . 3 Birminghami csapat, Sheffield, ha tupírozni akarjuk. De inkább Leicesterbe , meg Manchesterbe mennék.

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Edzőkérdés

#1768 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

José csak rombolni tud már. Háborúban áll mindenkivel, mindenki hülye csak õ nem.. Sokat tett a csapatért, de csak árt a személye. Lassan egy éve nézhetetlen szinte az összes meccsünk, pedig ülök, ugrálok és remélek.. Köszönöm José, nekem elegem van ebbõl, a klub és a csapat a legfontosabb, menj mielõtt a közönség küld el.. :(

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Edzőkérdés

#1769 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

gerawba írta:Kár, hogy fordítva már nem a csapat teljesítményétől függ a fizetése, mert akkor jóideje nem nagyon lennének beérkező utalásai.
Ugyanez igaz a játékosaink 90%-ára. Ha teljesítmény alapján kapnák a pénzüket, egyszerre nem akarnának edzőt buktatni...
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Edzőkérdés

#1770 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Mr Robot írta:Ha Mourinho mondana fel, akkor nem kéne az FFP miatt foglalkozni, de hát az egoja ezt nem engedi (itt jön az, hogy most akkor vajon mennyire is szereti a klubot igazából).
Ennyi.
Már amúgy is teletömte a zsebét (sansosan a normál fizuján kívül amikor innen, meg amikor a Realtól kibaszták akkor is rengeteget akasztott), de ha eltávolítják megint akkor gondolom mindenképp ragaszkodik majd a szerződésben ilyen esetre megjelölt összeghez (ami persze teljesen jogszerű, de egy vicc).

Kár, hogy fordítva már nem a csapat teljesítményétől függ a fizetése, mert akkor jóideje nem nagyon lennének beérkező utalásai.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Edzőkérdés

#1771 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Ott b@sztuk el, hogy nem hoztuk el Allardycet, amíg még lehetett. Ő simán benntartana minket.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#1772 Hozzászólás Szerző: Spring »

becus3 írta:Nekem csak egy okom van rá, hogy Mourinho maradjon. Jövőre nem kéne utaznom mecsre,. eljön a csapat Nottinghambe, de Derby sincs messze.
és jövőre simán lehetünk elsők is, ha marad Mourinho
1. Chelsea
2. Nottingham forest
3. Derby
4. Burnley
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Edzőkérdés

#1773 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Gereb írta:Szerintem Mourinhonak idén még maradnia kell.
Több okom is van rá. Először is az FFP miatt. Ha most kirúgnák, a szerződése miatt 40 millióba fájna ez a klubnak, ami nem elhanyagolható. Másodszor, a piacon jelenleg nincs megfelelő jelölt a helyére. Bár Ancelottit szívesen látnám megint nálunk, viszont ő azt nyilatkozta a Reálos buli után, hogy szeretne pihenni egy évet. Harmadszor, évek óta arról álmodozunk, hogy milyen is lenne ha a padunkon, nem 1-2 évente, ne adjisten néhány havonta lenne új arc, hanem lenne nekünk is egy olyanunk, mint amilyen Ferguson volt a MU-nak. És ki ha nem Mourinho lenne erre a legjobb jelölt. Szívből szereti a klubbot, Abramovic bízik benne, a játékosok szeretik, és(szerintem) még mindig a világ legjobb menedzsere. Persze tudom, hogy sok baromsága van, és néhány felett én sem tudok napirendre térni, de ismertük már rég ezeket a dolgokat, csak talán a krízishelyzet miatt most kerültek igazán középpontba.
Sokan rinyálnak a nyilatkozatai miatt, a sajtótájékoztatókon, stb. Én őket nem értem, eddig én azt hittem, hogy tudja minden Chelsea drukker, hogy a nyilatkozataiból nem szabad elhinni, elemezni egy szót sem. Az nem nekünk, hanem a médiának, a rivális csapatoknak, és néha az FA-nak szól.
Ez a szezon, bárki bárit mond, már el van b@szva. Adjuk meg a lehetőséget még neki, ha már annyit vártunk rá, hogy újra ő legyen a menedzser, hogy eltakarítsa ezt a bűzölgő fost, ami a csapatnál van. Kiesni már úgy sem fogunk, kis szerencsével pedig akár még a BL helyezést is elérheti a csapat. Ki tudja, akár ez össze is kovácsolhatja évekre ezt a társaságot. Legalábbis remélem.
Nekem csak egy okom van rá, hogy Mourinho maradjon. Jövőre nem kéne utaznom mecsre,. eljön a csapat Nottinghambe, de Derby sincs messze.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#1774 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha Mourinho mondana fel, akkor nem kéne az FFP miatt foglalkozni, de hát az egoja ezt nem engedi (itt jön az, hogy most akkor vajon mennyire is szereti a klubot igazából).

Hogy nincs megfelelő helyettes, időt kéne neki adni, nem kéne 1-2 évente váltani menedzsert, és hasonló érvek, ez mind megbukik azon a tényen, hogy egy hullakönnyű BL csoportban jelenleg a 3. helyezett a csapat, a bajnokságban meg 15. (!!!!), még Moyes sem állt így a földbe egy, a mostani Chelsea-nél rosszabb keretű MU-val címvédőként (mert hogy ez a Chelsea címvédő, amúgy).

Az öltöző szét van esve, kulcsjátékosok vannak formán kívül, mert vagy nem tud rájuk hatni, vagy szar időben cseréli be/le őket. Elvesztette a kontrollt, ezt a legnagyobb Mourinho párti fórumozó is láthatja, de a valóság az, hogy január óta játékban semmit nem lépett előre a klub, csak amíg tavasszal ezzel a fos játékkal sikerült nyerni, ez őszre elmúlt. Úgyhogy addig kéne mennie - mivel változtatni úgy sem fog - amíg még fel lehet jönni, és meg lehet menteni a szezont - mert ugye az nem kérdés, hogy ennek a csapatnak a BL-ben a helye, ami ezzel a Mourinhoval nem garantált.

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Edzőkérdés

#1775 Hozzászólás Szerző: Gereb »

Szerintem Mourinhonak idén még maradnia kell.
Több okom is van rá. Először is az FFP miatt. Ha most kirúgnák, a szerződése miatt 40 millióba fájna ez a klubnak, ami nem elhanyagolható. Másodszor, a piacon jelenleg nincs megfelelő jelölt a helyére. Bár Ancelottit szívesen látnám megint nálunk, viszont ő azt nyilatkozta a Reálos buli után, hogy szeretne pihenni egy évet. Harmadszor, évek óta arról álmodozunk, hogy milyen is lenne ha a padunkon, nem 1-2 évente, ne adjisten néhány havonta lenne új arc, hanem lenne nekünk is egy olyanunk, mint amilyen Ferguson volt a MU-nak. És ki ha nem Mourinho lenne erre a legjobb jelölt. Szívből szereti a klubbot, Abramovic bízik benne, a játékosok szeretik, és(szerintem) még mindig a világ legjobb menedzsere. Persze tudom, hogy sok baromsága van, és néhány felett én sem tudok napirendre térni, de ismertük már rég ezeket a dolgokat, csak talán a krízishelyzet miatt most kerültek igazán középpontba.
Sokan rinyálnak a nyilatkozatai miatt, a sajtótájékoztatókon, stb. Én őket nem értem, eddig én azt hittem, hogy tudja minden Chelsea drukker, hogy a nyilatkozataiból nem szabad elhinni, elemezni egy szót sem. Az nem nekünk, hanem a médiának, a rivális csapatoknak, és néha az FA-nak szól.
Ez a szezon, bárki bárit mond, már el van b@szva. Adjuk meg a lehetőséget még neki, ha már annyit vártunk rá, hogy újra ő legyen a menedzser, hogy eltakarítsa ezt a bűzölgő fost, ami a csapatnál van. Kiesni már úgy sem fogunk, kis szerencsével pedig akár még a BL helyezést is elérheti a csapat. Ki tudja, akár ez össze is kovácsolhatja évekre ezt a társaságot. Legalábbis remélem.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#1776 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Norbertoo írta:Most komolyan gondolta az, aki azt írta, hogy jöhetne Rodgers? El kell magyarázni, hogy miért él a Deluded Brendan nevű twitter fiók? :D
Irtam azt, hogy johetne? Azt irtam, ha szezon kozben kirugjak Mout szerintem szezon vegeig Rodgers lenne az edzonk. Aminek en sem orulnek.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#1777 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

cech19960320 írta:Tudjátok mit?!
Dárdai kell ide XD
Hat en elhoznam.
Ohh Chelsea we love you..

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Edzőkérdés

#1778 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Tudjátok mit?!
Dárdai kell ide XD

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Edzőkérdés

#1779 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Norbertoo írta:Most komolyan gondolta az, aki azt írta, hogy jöhetne Rodgers? El kell magyarázni, hogy miért él a Deluded Brendan nevű twitter fiók? :D
Eladná Hazardot, Costát és venne belőle 11 Emre Cant :D

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Edzőkérdés

#1780 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

kecske01 írta:
andrewm93 írta:
kecske01 írta: Na m1 Nyárra kérem Pep-et azt kussolok.
Akkor már inkább maradjon Mourinho.
Guardiola jobb mint Mou szóval nem igazán értem ezt. Más ha nem egy valamire edző jön és a bl sem lesz meg akkor a nagy játékosaink lelépnek és ennyi volt. (Costa,Fabre,Hazard,Courtois...)
Sry számomra Pep nem egy jó edző, nem egyszer kifejtettem, hogy mindig annál a csapatnál van, ami per pillanat a legerősebb a világon, majd hoz egy minimális szintet, ha meg beüt a kaki, elmegy egy másik világklasszis szintű csapathoz kezdeni az elejéről. Nem mellesleg ütnivaló feje van(nem csoda, Barcás :D ), remélem nem jön.

Lezárt