Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#2601 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudom mi a bajotok Guardiolaval. Persze Di Matteot szemet dolog lenne elkuldeni - hozzateszem abszolut ertheto is egyben.

Guardiola remek jatekos volt, kivalo szeme van a fiatalokhoz es egy elkepesztoen sikeres idoszakot tudhat a hata mogott a Barcaval. Rengeteg tapasztalatot szerezhetett, es tudja mi fan terem a modern futball. Szvsz jo lenne nalunk.

Mondjuk en meg mindig Steve McLaren parti vagyok :P
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Edzőkérdés

#2602 Hozzászólás Szerző: Greench »

jkopfner írta:Szerintem meg itt kevés lesz az éremhalmozás. Ha RDM 1-2 kupát meg is nyer, de nem lesz látványos, attraktív támadófoci, akkor menni fog. Szerencsére meglesznek hozzá úgy tűnik a megfelelő játékosok én nagyon fogok szorítani neki. Sajnos stadion bővítés vagy új stadion egyhamar még nem lesz. A bevételek növelésére szerintem még több emberrel kellene megszerettetni a klubot. A japán piac miatt nem lett volna rossz pl. szerződtetni Kagawát. Vagy keressünk egy kínai csodafocistát, a majd másfél milliárdból csak találni egyet:)
Idén se volt látványos foci RDM-el, akkor most miért nem küldte el?! :P Talán azért, mert Gardióla pihenni akar?
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2603 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Szerintem meg itt kevés lesz az éremhalmozás. Ha RDM 1-2 kupát meg is nyer, de nem lesz látványos, attraktív támadófoci, akkor menni fog. Szerencsére meglesznek hozzá úgy tűnik a megfelelő játékosok én nagyon fogok szorítani neki. Sajnos stadion bővítés vagy új stadion egyhamar még nem lesz. A bevételek növelésére szerintem még több emberrel kellene megszerettetni a klubot. A japán piac miatt nem lett volna rossz pl. szerződtetni Kagawát. Vagy keressünk egy kínai csodafocistát, a majd másfél milliárdból csak találni egyet:)

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Edzőkérdés

#2604 Hozzászólás Szerző: Greench »

koni0725 írta:Két variációt tudok elképzelni, ha RDM egy éves szerződést kap:

1. Abra meg akarja nézni, hogy mire képes egy teljes szezonban, és ha hozza az elvártat, akkor maradhat. Itt kérdés az, hogy mi az elvárt.

2. Mivel Guardiola 1 évig nem vállal munkát, átmeneti megoldásként itt tartja Robbiet, és eredménytől függetlenül át kell adni a helyét év végén. Ez viszont undorító lenne, ennél többet érdemelne.
Nem azért az egy forintért... de én a másodikat nem akarom, és senki sem.
RDM-nek most oké, nagy rajta szerintem a nyomás, de ki kell hoznia a keretből a maximumot (Hazard, Hulk, Marin és társai) egy teljes éven át.. 6 kupáért versengünk, és ebből kb 3-4 teljesíthető. Ligakupa felejtős szerintem... BL nehéz lesz a címvédés, de nem lehetetlen, jó sorsolás is kell hozzá + szerencse is, tudjuk. PL - Sh.tty, MU, Arsenal erősödött, utóbbi alig.

Én kíváncsian várom az új szezont... ha 3 trófea megvan RDM-nek, gond nem érheti szerintem, de ez nézőpont kérdése.
Ui.: Gardiólát nem akarom!
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Edzőkérdés

#2605 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Két variációt tudok elképzelni, ha RDM egy éves szerződést kap:

1. Abra meg akarja nézni, hogy mire képes egy teljes szezonban, és ha hozza az elvártat, akkor maradhat. Itt kérdés az, hogy mi az elvárt.

2. Mivel Guardiola 1 évig nem vállal munkát, átmeneti megoldásként itt tartja Robbiet, és eredménytől függetlenül át kell adni a helyét év végén. Ez viszont undorító lenne, ennél többet érdemelne.
211! NEW RECORD!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Edzőkérdés

#2606 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Blueflag írta:
Spring írta:Roman's targets for Di Matteo are as follows: top 3 Premier League finish, reach the latter stages of the CL and semi-final of the FA Cup
Hogy ez nincs beleírva a szerződésbe, arra a nyakamat tenném... ez egy újság által tippelt elvárás, de mi jobban ismerjük Abrát. Szarik a top3-ra a PL-ben, Robinak meg kell majd nyernie ahhoz, hogy maradhasson... esetleg kiváltania a BL-el, de egy FA-kupa győzelemtől nem kap majd új szerződést, ha a másik kettőben csak top3-as.
Na úgy tűnik akkor edzőnk már megvan reméljük most sikerül megegyezni Hulkról és akkor mindenképp cél a bajnoki cím elhódítása ill. BL-ben végsőkig harcolni!!!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2607 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Spring írta:Roman's targets for Di Matteo are as follows: top 3 Premier League finish, reach the latter stages of the CL and semi-final of the FA Cup
Hogy ez nincs beleírva a szerződésbe, arra a nyakamat tenném... ez egy újság által tippelt elvárás, de mi jobban ismerjük Abrát. Szarik a top3-ra a PL-ben, Robinak meg kell majd nyernie ahhoz, hogy maradhasson... esetleg kiváltania a BL-el, de egy FA-kupa győzelemtől nem kap majd új szerződést, ha a másik kettőben csak top3-as.

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Edzőkérdés

#2608 Hozzászólás Szerző: Greench »

Twitteren is lehoztak: As expected Roberto Di Matteo has signed a 1 year contract with Chelsea. #CFC
via Agent007ITK

Kiralysag!!!
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#2609 Hozzászólás Szerző: Spring »

Roman's targets for Di Matteo are as follows: top 3 Premier League finish, reach the latter stages of the CL and semi-final of the FA Cup

di Matteo 1 éves szerződést kap. Ha jövőre PL top 3-ban, FA kupa elődöntőben és legalább negyeddöntőt elérünk a BL-ben akkor maradhat és aláírhat egy 3 éves szerződést. Remek hír, nagyon fontos tényező lesz ez jövőre, hogy nem Guardiola jön, ha nem egy olyan edző marad, akit imádnak a játékosok és tud motiválni.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#2610 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

dankodavid írta:Elvileg egy éves szerződést ír alá Robbie...
Szerintem ez így tökéletes. Nem is adunk neki 700 éves szerződést, hogy aztán ha Abra megint ki akar rúgni egy edzőt akkor fizethessen egy tonna pénzt, de meg is marad edzőnknek. Ha sikerül egy egész idényen át bizonyítania kaphat egy hosszabbat is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2611 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Elvileg egy éves szerződést ír alá Robbie...
Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Gabor20
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012. május 30., szerda 23:12
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Karancsberény

Re: Edzőkérdés

#2612 Hozzászólás Szerző: Gabor20 »

Nagyon kíváncsian várom hogy mikor lesz hivatalos bejelentés hogy marad e Di Matteo vagy ha nem akkor ki jön a helyére:S :) van egy olyan érzésem hogy nem ő lesz jövőre is az edzőnk, de ne legyen igazam. :)

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Edzőkérdés

#2613 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

korábban di matteo azt nyilatkozta h 1 éves szerződés nem érdekli
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Edzőkérdés

#2614 Hozzászólás Szerző: Greench »

Agent007ITK ‏@Agent007ITK

As expected, Di Matteo is set to be offered a one year rolling contract at CFC. Does that pave the way for Pep next summer? I think so.
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Edzőkérdés

#2615 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Norbert írta:Daily Fail szerint Robbie esélyei javultak: http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ds-newsxml
Úgy látszik van benn valami mert más angol lapok is lehozták!
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... a-job.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2616 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Daily Fail szerint Robbie esélyei javultak: http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ds-newsxml
IN CHELSEA WE TRUST!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2617 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Na, már Abra sem akar rendesen adózni? :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#2618 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Mai nap elég sok pletyka látott napvilágot Redknappról, de kizártnak tartom, hogy ő legyen az új edző.
http://www.talksport.co.uk/radio/andy-g ... job-173792" onclick="window.open(this.href);return false;

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#2619 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Николаевич írta:
ZsoltiLuiz írta:
asderedsa írta:Lehet,hogy iszonyat lassú a felfogásom de nekem gyanús,hogy nem jelentik be RDM maradását!
Azt nem fogom még egyszer leírni,hogy miért maradjon mert evidens!

Nagyon remélemy,hogy csak fölösleges félelem a részemről de megnyugodnék ha hosszabbítanánk vele
én is ezen gondolkoztam, hogy ha az akarnák hogy maradjon, akkor már a bl döntő megnyerése után pár nappal adtak volna új hírt... meg a leigazolt játékosokkal is az edző szokott fényképet csinálni (általában)

Ez nálunk egyáltalán nem szokás. Vagy mezzel pózolnak a játékosok, vagy kezet fognak Gourlay-al. Arról nem is beszélve, hogy Di Matteonak még él a szerződése, azaz még ő az edzőnk.

Egyébként az is lehet, hogy már rég megegyeztünk vele, csak valamilyen oknál fogva várunk vele. Fura lenne, ha úgy igazoltunk volna, hogy edzőnk még nincs. Bár olyan manager szerintem nincs, akinek Hazard ne kéne. :D
Skysportson olvastam 2 hete Gurli nyilatkozatot, azt mondta 2-3 hét mire megtudják hozni a megfelelő döntést. Na az lassan itt van.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Edzőkérdés

#2620 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ZsoltiLuiz írta:
asderedsa írta:Lehet,hogy iszonyat lassú a felfogásom de nekem gyanús,hogy nem jelentik be RDM maradását!
Azt nem fogom még egyszer leírni,hogy miért maradjon mert evidens!

Nagyon remélemy,hogy csak fölösleges félelem a részemről de megnyugodnék ha hosszabbítanánk vele
én is ezen gondolkoztam, hogy ha az akarnák hogy maradjon, akkor már a bl döntő megnyerése után pár nappal adtak volna új hírt... meg a leigazolt játékosokkal is az edző szokott fényképet csinálni (általában)

Ez nálunk egyáltalán nem szokás. Vagy mezzel pózolnak a játékosok, vagy kezet fognak Gourlay-al. Arról nem is beszélve, hogy Di Matteonak még él a szerződése, azaz még ő az edzőnk.

Egyébként az is lehet, hogy már rég megegyeztünk vele, csak valamilyen oknál fogva várunk vele. Fura lenne, ha úgy igazoltunk volna, hogy edzőnk még nincs. Bár olyan manager szerintem nincs, akinek Hazard ne kéne. :D

Lezárt