Guus Hiddink

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Page85
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 14:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Cudicini
Tartózkodási hely: Győr

Re: Guus Hiddink

#121 Hozzászólás Szerző: Page85 »

Na ezzel a felállással egyetértek, és az opcionális lehetőségekkel is(részben), bár sinclairt vissza kéne hívni sztem van olyan jó mint stoch...
Az én felállásom ez lenne... (ha mindenki egészséges, és közel 100%-os teljesítménnyel játszik)

--------------Cech----------------
Bosingwa---Carvalho---Terry----AC
------Essien-------Mikel-----------
Joe Cole----Lampard--------Quaresma
--------------Drogba--------------

s minden posztra van opció:
---------------Hilario--------------
(Mancienne/Belletti--Ivanovics--Alex----PF/Bertrand)
(-----Belletti--------Cork/Grant----------)
(Stoch/Kalou--Ballack/Deco----Malouda/Sinclair/Kalou)
(--------Anelka/Di Santo/Kalou------)

Ja és nem kötözködésből, de mintha kihagytad volna a KAPUST!!! az pedig elég fontos, különben félpályáról simán gólt kapnánk :roll:
Blue is the color, football is the game...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Guus Hiddink

#122 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyébként én nem feltétlenül ragaszkodom a kétcsatáros játékhoz - lehet azért, mert míg nem láttam, több reményt fűztem hozzá. Essien felépülésével pedig akár kiküszöbölhető lenne a kevés védekezős felállás, mintegy 4-2-3-1: (ebből lényegében egy Essien-Anelka cserével máris 4-4-2 vagy 4-1-3-2 varázsolható.

Bosingwa---Carvalho---Terry----AC
------Essien-------Mikel-----------
Quaresma----Lampard--------Kalou
--------------Drogba--------------

s minden posztra van opció:

(Mancienne--Ivanovics--Alex----PF)
(-----Belletti--------Cork----------)
(JC/Stoch--Ballack/Deco----Malouda)
(---------Anelka/Di Santo----------)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Guus Hiddink

#123 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Elég kevés lenne így aki védekezni is tud...
Kalou szinte egyáltalán nem tud, Quaresma még talán visszajárna a vonal mellett, azt ennyi...
A két csatár meg biztos hogy nem...
Addig egyetértek, hogy talán ezzel kevés, aki védekezni is tud. Nade. Egyrészt ez így azért nem igaz, mert akkor Lampardra több védekező feladat jut (láttunk már ilyet, és nem volt jó, mert sokkal kevesebb idő jutott a szervezésre, de attól még védekezett). Anelkat még én sem láttam az életben védekezni, de Drogba? Arról a Drogbáról beszélünk, aki sorban fejelgette ki a labdákat szögleteknél, volt, hogy gólvonalról mentett, s amennyire tehette egy csatár (JM alatt) hátrajárt? Szerintem nála többet egy csatár ne is védekezzen. És Kalou-RQ... Kalou nem tud védekezni? Maradjunk annyiban, hogy szerintem védekezik annnyira jól, mint bármely szélső, sőt, sokaknál (CR7, RQ, Robben, Malouda, stb) jobban.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Guus Hiddink

#124 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Speedie93 írta:
Dani1905 írta: --------Cech-------
-----Terr---Carv----
Bos-------------Ash
-----Mikel----------
-----------Lamp----
Qua-----------Kalou
---Drogs--Anelka---
ez jó lenne.. :) Ivanovic Carv helyett :D
Elég kevés lenne így aki védekezni is tud...
Kalou szinte egyáltalán nem tud, Quaresma még talán visszajárna a vonal mellett, azt ennyi...
A két csatár meg biztos hogy nem...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#125 Hozzászólás Szerző: Daniel »

BlueBlood1993 írta: Csak azt mondtam, hogy ha szerződtetnénk idény végén, akkor sem lenne sok értelme, mer visszavonul hamar.
Honnan is szülted ezt hogy visszavonul nso vagy sun esetleg pepsifoci, samsungsport? :roll: Mért vonulna vissza?Scolari szerinted hány éves? Segítek 1948-ban született november 9-én, Hiddink pedig 1947 november 8-án. Ennyi erővel Scoalrit is kár volt szerződtetni, mert visszavonulhatott volna, mert idős,nem?De mi szerencsére megelőztük túl jártunk az eszén és a "korán" is :wink:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3619
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Guus Hiddink

#126 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

grimrieper írta:
BlueBlood1993 írta:http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/gu ... 21829.html hát ez nagyszerű... minek kell 1 ilyen öreg edzőt szerződtetni? Vele sem számolhatunk hosszú távon...
ember o meg mindig jobb mint barki mas. meg kulonben is kijelentette hogy o csak temporary replacment szivessegbol az Abra szamara. ha marad az jo ha nem ugy is jo mert 3-4 honap megtalalni a jo ew normalis edzot hosszu tavra.mielott lefikazod nezd meg hogy mit ert el eddig club szinten es utana bufogj be a forumra.
Mielőtt lefikázol, tanulj meg olvasni és utána büfögj be a forumra :wink: . Szted hol mondtam 1 árva szóval is, hogy nem jó edző? Csak azt mondtam, hogy ha szerződtetnénk idény végén, akkor sem lenne sok értelme, mer visszavonul hamar.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Guus Hiddink

#127 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

BlueBlood1993 írta:http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/gu ... 21829.html hát ez nagyszerű... minek kell 1 ilyen öreg edzőt szerződtetni? Vele sem számolhatunk hosszú távon...
ember o meg mindig jobb mint barki mas. meg kulonben is kijelentette hogy o csak temporary replacment szivessegbol az Abra szamara. ha marad az jo ha nem ugy is jo mert 3-4 honap megtalalni a jo ew normalis edzot hosszu tavra.mielott lefikazod nezd meg hogy mit ert el eddig club szinten es utana bufogj be a forumra.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#128 Hozzászólás Szerző: Robi »

Cech
Bosingwa Carvalho Terry A.Cole
Essien
Lampard
J.Cole Quaresma
Drogba Anelka


természetesen ez csak akkor ha mindenki egészséges. De sok a belső középpályás (Mikel,Ballack,Deco,J.Cole is). Anelka-t csak azért játszatnám,mert nincs más,vagy jobb...

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Guus Hiddink

#129 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Dani1905 írta: --------Cech-------
-----Terr---Carv----
Bos-------------Ash
-----Mikel----------
-----------Lamp----
Qua-----------Kalou
---Drogs--Anelka---
ez jó lenne.. :) Ivanovic Carv helyett :D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#130 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Robi írta:állítólag 2 csatárral fogunk játszani....ez egy nagyon jó hír,örülök neki...végre valaki bevállalja
Remélem kellőképp tudja motiválni Dorgbát is és Anelkát is, mert Scolarit Anelka csak támadta, Drogba meg piszkosul szar volt az irányítása alatt. Ha már két csatár akkor remélem így fogunk felállni:
--------Cech-------
-----Terr---Carv----
Bos-------------Ash
-----Mikel----------
-----------Lamp----
Qua-----------Kalou
---Drogs--Anelka---
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Guus Hiddink

#131 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Én is pont ezt akartam írni :D
Én is örülök neki, kell a változás...
Csak arra leszek kíváncsi, hogy a középpályán marad-e a 2 szélső a 2 csatárhoz, vagy 4 középső kp-val fogunk játszani??? Gondolom Lampard így vagy úgy, de marad, a másik 3 kp a kérdés,mert gondolom a 4 védő is marad :D Szóval a középpályán egy kicsit sokan leszünk...De ez legyen a legkevesebb!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#132 Hozzászólás Szerző: Robi »

állítólag 2 csatárral fogunk játszani....ez egy nagyon jó hír,örülök neki...végre valaki bevállalja

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3619
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Guus Hiddink

#133 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ok köszi srácok, akkor még 1 oldal, amit fejben hozzárakok a szennylapok közé :wink:

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Guus Hiddink

#134 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Zsoca87 írta:
BlueBlood1993 írta:http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/gu ... 21829.html hát ez nagyszerű... minek kell 1 ilyen öreg edzőt szerződtetni? Vele sem számolhatunk hosszú távon...
Nem tudom hány ezerszer írtuk már, de az NSO-t nem szabad komolyan venni, szar pletykalap... Holnap majd azt írják, hogy Hiddink beleszeretett a Chelsea-be és 80 éves koráig akar maradni... Ilyeneken nehogy már felhúzd magad.
Azt ne felejtsd ki hogy az NSO szerkesztői 2 csoportra oszlanak: egyik fele manscum-nak szurkol a másik fele meg a barca-nak.

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Guus Hiddink

#135 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Ahogy figyeltem tegnap Hiddinknek az arcmimikáját, nagyon hasonlít JM-re. Amikor gólt kaptunk, amikor anelka rúgott egy mesterhármast akkor is ugyanolyan rezzenéstelen arccal figyelte az eseményeket, néha ugyan tapsolt, de kicsit olyan érzésem támadt mintha azt a kis tapsot is a mellette ülő abramovics kedvéért eresztette volna meg. Már nagyobb karakternek, karizmatikusabb embernek látom hiddinket mint mondjuk scolari volt, de még grantnél is fegyelmezettebbnek látszik így távolról is. Az egyéniség pedig szerintem elengedhetetlen egy bajnoki apiráns csapatnál, a tekintély az alapköve egy sikerre született csapatnak.
Persze ettől még lehet szar edző, de nem hinném, hogy az lenne, az eredményei magukért beszélnek.
"I think I'm a special one"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#136 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

BlueBlood1993 írta:http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/gu ... 21829.html hát ez nagyszerű... minek kell 1 ilyen öreg edzőt szerződtetni? Vele sem számolhatunk hosszú távon...
Nem tudom hány ezerszer írtuk már, de az NSO-t nem szabad komolyan venni, szar pletykalap... Holnap majd azt írják, hogy Hiddink beleszeretett a Chelsea-be és 80 éves koráig akar maradni... Ilyeneken nehogy már felhúzd magad.

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#137 Hozzászólás Szerző: Japep »

BlueBlood1993 írta:http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/gu ... 21829.html hát ez nagyszerű... minek kell 1 ilyen öreg edzőt szerződtetni? Vele sem számolhatunk hosszú távon...
NSO
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3619
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Guus Hiddink

#138 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/gu ... 21829.html" onclick="window.open(this.href);return false; hát ez nagyszerű... minek kell 1 ilyen öreg edzőt szerződtetni? Vele sem számolhatunk hosszú távon...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#139 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

dankodavid írta:És a stoke ellen??? :roll:
Tök mindegy, 1 vagy 2 meccs. Ez egy Chelseatől szegényes teljesítmény. Persze az ideális az lenne, ha hátrányba se kerülnénk. :)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#140 Hozzászólás Szerző: Daniel »

dankodavid írta:
Dani1905 írta:Engem legjobban az fáj ,hogy képtelenek vagyunk vesztett helyzetből győztesen kijönni, idén egyetlen fordításunk volt a mancity ellen még az év elején és azóta semmi, pedig régen ebbe erősek voltunk :roll:

És a stoke ellen??? :roll:
Jujj tényleg, 2 ilyen volt, nem semmi akkor visszaszívok mindent, utcalány jók vagyunk idén :lol:
*knock, and it shall be opened unto you*

Lezárt