Guus Hiddink

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#161 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:
ZenZo írta: Úgy látom, van még mit tanulni a futballtörténelemről, márha pár év annak számít. Ilyen szánalmas 1-0-ákkal lettünk bajnokok 50 év után.
Igen, ezt én is akartam írni, bár szerintem inkább a 2005/06-os PL cím volt ilyen.
Szerintem is. 05ben a rangadókat is nyertük, akkor mi voltunk a legjobbak. 06ban mi voltunk a legkevésbé rosszak a nagyok közül. Akkor a kisebbekből lettünk bajnokok.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#162 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: Úgy látom, van még mit tanulni a futballtörténelemről, márha pár év annak számít. Ilyen szánalmas 1-0-ákkal lettünk bajnokok 50 év után.
Igen, ezt én is akartam írni, bár szerintem inkább a 2005/06-os PL cím volt ilyen.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Guus Hiddink

#163 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

koni0725 írta:
ZenZo írta:Megkérdezték a PL orosz kontingensét is, mi a véleményük az ügyről, s Pavljucsenko is azt mondta, nem lenne meglepve, ha a Chelsea bajnok lenne. Veszve semmi nincs, de tény, hogy ehhez már a ManU botlásai is kellenek.
A manu mostanában csak szánalmas 1-0-ás győzelmeket hoz, ezt szerintem nem fogják tudni fenntartani a szezon végéig. Nem mentheti meg őket mindíg 1 gól.
Úgy látom, van még mit tanulni a futballtörténelemről, márha pár év annak számít. Ilyen szánalmas 1-0-ákkal lettünk bajnokok 50 év után.

Egyébként angolul tudóknak egy érdekes elemzés erről:
ManU

egy lényeges adatsor:
Opta stats show that last season United averaged 458.5 passes per game, with a completion rate of 80.50%. This season, they're up to 518.5 passes per game and a completion rate of 83.54%, and in the last 13 games, they've made an average of 540.5 passes per game with a completion rate of 84.33%. Possession has risen from 58% last season to 62% in the last 13 games.

Correspondingly, as they hold the ball better, the number of tackles they have had to make has fallen from 25.7 per game last season to 19.7 this. The opposition has managed only 22 shots against over the 13-game run of clean sheets;

És tavaly is bajnokok lettek...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Guus Hiddink

#164 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Székfoglalójában azt mondta Hiddink, hogy még van esély a PL-elsőségre.
mégse mondhatta, hogy már gyakorlatilag esélytelen a dolog ;)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Guus Hiddink

#165 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ZenZo írta:Megkérdezték a PL orosz kontingensét is, mi a véleményük az ügyről, s Pavljucsenko is azt mondta, nem lenne meglepve, ha a Chelsea bajnok lenne. Veszve semmi nincs, de tény, hogy ehhez már a ManU botlásai is kellenek.
A manu mostanában csak szánalmas 1-0-ás győzelmeket hoz, ezt szerintem nem fogják tudni fenntartani a szezon végéig. Nem mentheti meg őket mindíg 1 gól.
211! NEW RECORD!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#166 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én azért ennyire nem vagyok optimista. Engem inkább az érdekel, hogy hogyan fog játszani a csapat, mi fog változni és legyen meg a 3. hely minimum. Persze ha beindul a csapat nincs ellenemre a PL-cím de ez elég távoli jelen pillanatban. :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Guus Hiddink

#167 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megkérdezték a PL orosz kontingensét is, mi a véleményük az ügyről, s Pavljucsenko is azt mondta, nem lenne meglepve, ha a Chelsea bajnok lenne. Veszve semmi nincs, de tény, hogy ehhez már a ManU botlásai is kellenek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#168 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

kdako írta:Székfoglalójában azt mondta Hiddink, hogy még van esély a PL-elsőségre.

Persze, hogy meglehet! Még semmi sincs veszve, csak az a gond, hogy innen már nem csak rajtunk áll a dolog...Gondolok itt arra, hogy hiába verünk meg mindenkit a szezon hátralévő részében ha ugyan ezt teszi a munscum is...
I'm Chelsea till I die

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#169 Hozzászólás Szerző: kdako »

Székfoglalójában azt mondta Hiddink, hogy még van esély a PL-elsőségre.
GO BLUES!

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#170 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

undertow írta:
Patrikblues írta:„Egyelőre nem tudok róla, hogy hosszabb időre is szólhat a szerződésem, de ki tudja.”


Reméljük a legjobbakat...

(NSO-ról másoltam át)
nem mondott ilyet az interjúban. feltették neki a kérdést, de kerülte a választ. annyit mondott, hogy tetszik neki a hangulat az alapján amit ma látott, de a két munkát nagyon nehéz egyszerre végezni. most csak azért volt erre lehetőség, mert a szezon végéig már csak pár meccse lesz az orosz válogatottnak.
Akkor bevált a tippem miszerint csak az újságíró egészítette ki...
I'm Chelsea till I die

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Guus Hiddink

#171 Hozzászólás Szerző: undertow »

grimrieper írta: mas az erdeklodes es mas az amikor valaki igenis kitolja a penzt.
azt mondanám más egy 80 millás tartozás átütemezése, és más több száz milla azonnali befektetése.
az az állítás viszont, hogy abra nélkül csődbe mentünk volna pont annyira annyira fix tény, mint az én állításom, hogy jött volna helyette más befektető. mindkettőt bele lehet magyarázni az információkba, de egyik sem bizonyítható minden kétséget kizáróan.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Guus Hiddink

#172 Hozzászólás Szerző: undertow »

Patrikblues írta:„Egyelőre nem tudok róla, hogy hosszabb időre is szólhat a szerződésem, de ki tudja.”


Reméljük a legjobbakat...

(NSO-ról másoltam át)
nem mondott ilyet az interjúban. feltették neki a kérdést, de kerülte a választ. annyit mondott, hogy tetszik neki a hangulat az alapján amit ma látott, de a két munkát nagyon nehéz egyszerre végezni. most csak azért volt erre lehetőség, mert a szezon végéig már csak pár meccse lesz az orosz válogatottnak.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Guus Hiddink

#173 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

undertow írta:
grimrieper írta:egyelore o a messiaasunk aki miatt nem mentunk csodbe.
ez szerintem továbbra is urban legend. tisztán emlékszem a cikkekre, más érdeklődőkkel is tárgyalt bates(ecclestonék, pl). nyilván nem lennénk top csapat, de a csőd nem több merész találgatásnál.
mas az erdeklodes es mas az amikor valaki igenis kitolja a penzt.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Guus Hiddink

#174 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Megyó írta:Fölösleges vitázni vele... Nem észérveket sorol, csak sérteget. Kitalálja, hogy leköpöm Abramovichot, mert azt irom nem jönnék a mai Chelseabe edzőnek a nagy elvárások miatt... Amúgy is Hiddinké a topic és nem bizonyos emberek önbmutató portfóliójának a nyilvánosság elé dobása a cél!
teged nem lemhet sertegetni mert te annal pitibb vagy

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#175 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

koni0725 írta:
Patrikblues írta:Egyelőre nem tudok róla, hogy hosszabb időre is szólhat a szerződésem, de ki tudja.
Szerintem ez bíztatóan hangzik :wink:
Bizony-bizony! Ha csak nem egy újságírói húzás volt...
I'm Chelsea till I die

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Guus Hiddink

#176 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Patrikblues írta:Egyelőre nem tudok róla, hogy hosszabb időre is szólhat a szerződésem, de ki tudja.
Szerintem ez bíztatóan hangzik :wink:
211! NEW RECORD!

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#177 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

„Az igaz, hogy nem lesz olyan nagy rálátásom az orosz bajnokságra, mint eddig, de az utóbbi két és fél év alatt megismertem a fontos játékosokat. Válogatottbeli segédeimmel, Alekszandr Borodjukkal és Igor Kornyejevvel szoros kapcsolatban leszek, és minden fontos információt megkapok majd. A Chelsea-vel csak az idény végéig állapodtunk meg. Egyelőre nem tudok róla, hogy hosszabb időre is szólhat a szerződésem, de ki tudja.”


Reméljük a legjobbakat...

(NSO-ról másoltam át)
I'm Chelsea till I die

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Guus Hiddink

#178 Hozzászólás Szerző: undertow »

ma érkezett meg cobham-be, fél8-tól exklúziv interjú a chelsea tv-n.
http://www.justin.tv/chelseatv
http://www.freeetv.com/modules.php?name ... ch&id=2441

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#179 Hozzászólás Szerző: tiszi »

nem tudja valaki mikor fogják bemutatni hiddenket mint anno scolarit?

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

Re: Guus Hiddink

#180 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Én speciel nagyon örülök h Hiddink lett az edző már Mourinho után is őt szerettem volna.
Aztán mire tud menni a csapattal ennyi pont hátránnyal és egyáltalán mit szabtak meg neki mint cél.
Grant kirúgása szerintem is hiba volt azért csak össze szedte a társaságot akárhogy is nézzük, majd nem meg volt a bL és a bajnokság is.
Nem is értem miért kellett a Scolari és miért kell erőltetni a portugál vonalat. Lassan már zöld-pirosban játszunk majd és portugál lesz a hivatalos nyelv.
Sok szerencsét az új mesternek.
Edmonton Oilers fan

Lezárt