Guus Hiddink

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Guus Hiddink

#181 Hozzászólás Szerző: undertow »

grimrieper írta:egyelore o a messiaasunk aki miatt nem mentunk csodbe.
ez szerintem továbbra is urban legend. tisztán emlékszem a cikkekre, más érdeklődőkkel is tárgyalt bates(ecclestonék, pl). nyilván nem lennénk top csapat, de a csőd nem több merész találgatásnál.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#182 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Fölösleges vitázni vele... Nem észérveket sorol, csak sérteget. Kitalálja, hogy leköpöm Abramovichot, mert azt irom nem jönnék a mai Chelseabe edzőnek a nagy elvárások miatt... Amúgy is Hiddinké a topic és nem bizonyos emberek önbmutató portfóliójának a nyilvánosság elé dobása a cél!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Guus Hiddink

#183 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Joey írta:
grimrieper írta: na figyusz pubi ha nyugira vagysz akkor drukkolj a libasoknak(MTK/zsido csapat)ez a csapat soha nem volt hires arrol hogy nyugi van . ha nem tetszik valakinek ne jojjon ide sajnos majdnem mindegyik csak loveert jott (deco,malouda,analka)te ugy fikasztad le es azzal hogy mintha az o hibaja lenne hogy a kenyon es tarsai dilettansok sajnos elhitte es bedolt nekik. egyelore o a messiaasunk aki miatt nem mentunk csodbe.
És TErry és lampard is csak a nagy pénzért maradt...
de ők legalább teljesítenek. igaz nem mindig a legjobbak, de legalább tesznek vmit a cspatért

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#184 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

grimrieper írta: na figyusz pubi ha nyugira vagysz akkor drukkolj a libasoknak(MTK/zsido csapat)ez a csapat soha nem volt hires arrol hogy nyugi van . ha nem tetszik valakinek ne jojjon ide sajnos majdnem mindegyik csak loveert jott (deco,malouda,analka)te ugy fikasztad le es azzal hogy mintha az o hibaja lenne hogy a kenyon es tarsai dilettansok sajnos elhitte es bedolt nekik. egyelore o a messiaasunk aki miatt nem mentunk csodbe.
És TErry és lampard is csak a nagy pénzért maradt...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#185 Hozzászólás Szerző: Megyó »

grimrieper írta: egyelore o a messiaasunk aki miatt nem mentunk csodbe.
Megkérdőjelezhetetlen. Ezzel soha nem vitáznék, nem is tettem.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Guus Hiddink

#186 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Megyó írta:
grimrieper írta:te mar ne haragudj ,ki vagy te hogy kopkodjed a tulajunkat. 1; ha o nem lett akkor most meg mindig a Coca Cola ligaban tolnank vagy lejjebb mint a L..ds . Bates tett volna rola. ez az ember idejott betett £ 500 millat nyertunk 2 PL-t FA,CC, stb . mi bajod van vele. Az hogy a korulotte levo sok geci lehuto aki nem csinal mast mit a sajat pecsenyejet sutogeti az az o hibaja de semmi mas. remeljuk hogy most felebred es kesz. mielott beokadsz valami hulyeseget moderald magad ha mar ugyis moderator vagy. de ha igy haladsz lehet hogy nem sokaig.
Nem tudom mivel köpködtem le, csak az igazságot írtam. Aki nyugalomra vágyik, az nem jön a Chelseabe...
Az, hogy mennyit ölt a klubba az egy dolog, meg az is, hogy mindenkit kirúg, aki nem nyer azonnal kupát.
Ennek is kb mi értelme volt? Hiddink miatt fog Drogba motivált lenni a CFC iránt és Malouda megtanulni focizni? Nem hiszem.

A moderátorság inteligenciához és tárgyilagossághoz kötött jog és kötelezettség. A feladatom rendet tartani és tereleni az újakat. Bármit is mondok a tulajra (még mindig nem értem, mit mondtam ami nem igaz), akkor is megmarad ez a "rangom", amíg az elvárásoknak megfelőlen teljesítem a hozzákapcsolódó feladataim!
na figyusz pubi ha nyugira vagysz akkor drukkolj a libasoknak(MTK/zsido csapat)ez a csapat soha nem volt hires arrol hogy nyugi van . ha nem tetszik valakinek ne jojjon ide sajnos majdnem mindegyik csak loveert jott (deco,malouda,analka)te ugy fikasztad le es azzal hogy mintha az o hibaja lenne hogy a kenyon es tarsai dilettansok sajnos elhitte es bedolt nekik. egyelore o a messiaasunk aki miatt nem mentunk csodbe.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Guus Hiddink

#187 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Megyó írta: A moderátorság inteligenciához és tárgyilagossághoz kötött jog és kötelezettség. A feladatom rendet tartani és tereleni az újakat. Bármit is mondok a tulajra (még mindig nem értem, mit mondtam ami nem igaz), akkor is megmarad ez a "rangom", amíg az elvárásoknak megfelőlen teljesítem a hozzákapcsolódó feladataim!
Hallod ez tiszta olyaan volt mint az Amerikai pitében a "serminátor" xD :lol: :lol:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

qiroga
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008. szeptember 1., hétfő 22:22
Kedvenc játékos: deco
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Guus Hiddink

#188 Hozzászólás Szerző: qiroga »

kálmán! most teljesen igazat adok abban , hogy abra nem tehet arról(sevát kivéve), hogy az a sok szemét megvezette. rossz belegondolni mennyit költöttünk fölöslegesen. grant menesztését viszont nem acceptálom(finoman akartam fogalmazni). ha csak egy kis szerencséje van, vagy inkább nem szerencsétlen, akkor bl és pl. győztes. gondolok tehát arra, hogy ha terry nem csúszik meg. ill a pl.-ben nincs annyi sérült akkor most ünnepelt edző. remélem hiddingnek több szerencséje lesz.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#189 Hozzászólás Szerző: Megyó »

grimrieper írta:te mar ne haragudj ,ki vagy te hogy kopkodjed a tulajunkat. 1; ha o nem lett akkor most meg mindig a Coca Cola ligaban tolnank vagy lejjebb mint a L..ds . Bates tett volna rola. ez az ember idejott betett £ 500 millat nyertunk 2 PL-t FA,CC, stb . mi bajod van vele. Az hogy a korulotte levo sok geci lehuto aki nem csinal mast mit a sajat pecsenyejet sutogeti az az o hibaja de semmi mas. remeljuk hogy most felebred es kesz. mielott beokadsz valami hulyeseget moderald magad ha mar ugyis moderator vagy. de ha igy haladsz lehet hogy nem sokaig.
Nem tudom mivel köpködtem le, csak az igazságot írtam. Aki nyugalomra vágyik, az nem jön a Chelseabe...
Az, hogy mennyit ölt a klubba az egy dolog, meg az is, hogy mindenkit kirúg, aki nem nyer azonnal kupát.
Ennek is kb mi értelme volt? Hiddink miatt fog Drogba motivált lenni a CFC iránt és Malouda megtanulni focizni? Nem hiszem.

A moderátorság inteligenciához és tárgyilagossághoz kötött jog és kötelezettség. A feladatom rendet tartani és tereleni az újakat. Bármit is mondok a tulajra (még mindig nem értem, mit mondtam ami nem igaz), akkor is megmarad ez a "rangom", amíg az elvárásoknak megfelőlen teljesítem a hozzákapcsolódó feladataim!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Guus Hiddink

#190 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

BlueBlood1993 írta:Na ne hülyülj már! Coca cola vagy lejjebb??? Abra előtt is bőven első osztályú volt a csapat és nem a kiesés ellen küzdött, hanem a kupás helyekért!!!! Am meg igenis nevetséges, hogy lassan több edző csere van nálunk mint a realnal, ez a játékosoknak sem tesz jót
csakhogy tudjad haa te csodbe mesz elso lepes azonnali demotion to lower leage.(coca cola ) second ha nem tudsz fizetni extra 15 pont minusz kezdesnek ami nem semmi . mielott beirsz tajekozodj a szablyokrol vagy tanulj mas peldajabol ie; L..ds.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Guus Hiddink

#191 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Norbertoo írta:
BlueBlood1993 írta:Na ne hülyülj már! Coca cola vagy lejjebb??? Abra előtt is bőven első osztályú volt a csapat és nem a kiesés ellen küzdött, hanem a kupás helyekért!!!! Am meg igenis nevetséges, hogy lassan több edző csere van nálunk mint a realnal, ez a játékosoknak sem tesz jót
azért Coca Cola vagy lejjebb mert rohadt sok volt a tartozásunk
végülis ez igaz, én kérek elnézést, de 1 kicsit ezen felkaptam a vizem.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Guus Hiddink

#192 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

BlueBlood1993 írta:Na ne hülyülj már! Coca cola vagy lejjebb??? Abra előtt is bőven első osztályú volt a csapat és nem a kiesés ellen küzdött, hanem a kupás helyekért!!!! Am meg igenis nevetséges, hogy lassan több edző csere van nálunk mint a realnal, ez a játékosoknak sem tesz jót
azért Coca Cola vagy lejjebb mert rohadt sok volt a tartozásunk

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Guus Hiddink

#193 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Na ne hülyülj már! Coca cola vagy lejjebb??? Abra előtt is bőven első osztályú volt a csapat és nem a kiesés ellen küzdött, hanem a kupás helyekért!!!! Am meg igenis nevetséges, hogy lassan több edző csere van nálunk mint a realnal, ez a játékosoknak sem tesz jót

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Guus Hiddink

#194 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Megyó írta:
AwayRoller írta:hat az utobbi par ev edzoakcioi ota telleg kerdeses...de enis nagyon remelem hogy aktualis lesz;):D
Költői kérdés volt :D
Szerintem képtelenség... Emberileg több ő annál, hogy ide jöjjön bohóckodni. Én sem lennék ilyen klub edzője, ahol ilyen a tulaj.
te mar ne haragudj ,ki vagy te hogy kopkodjed a tulajunkat. 1; ha o nem lett akkor most meg mindig a Coca Cola ligaban tolnank vagy lejjebb mint a L..ds . Bates tett volna rola. ez az ember idejott betett £ 500 millat nyertunk 2 PL-t FA,CC, stb . mi bajod van vele. Az hogy a korulotte levo sok geci lehuto aki nem csinal mast mit a sajat pecsenyejet sutogeti az az o hibaja de semmi mas. remeljuk hogy most felebred es kesz. mielott beokadsz valami hulyeseget moderald magad ha mar ugyis moderator vagy. de ha igy haladsz lehet hogy nem sokaig.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#195 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:Úgy legyen Dani!
De azt mondom nyárig erről kár találgatni is, mind2 eshetőség kb eshetőség is marad...
Remélem így lesz, de tényleg kár előre találgatni, az se biztos hogy beválik, de nagyon örülök és bizakodó vagyok :)
*knock, and it shall be opened unto you*

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#196 Hozzászólás Szerző: kdako »

Mendez írta:Nem tudja valaki,hogy Wilkins marad-e,vagy Hiddink hozza a sját stábját mint Scolari,vagy ez még korai kérdéss..
Azt mondta, egyelőre marad az eddigi stáb. kíváncsi, mennyire tud velük dolgozni.
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#197 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Úgy legyen Dani!
De azt mondom nyárig erről kár találgatni is, mind2 eshetőség kb eshetőség is marad...

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Guus Hiddink

#198 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Nem tudja valaki,hogy Wilkins marad-e,vagy Hiddink hozza a sját stábját mint Scolari,vagy ez még korai kérdéss..

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#199 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:
AwayRoller írta:hat az utobbi par ev edzoakcioi ota telleg kerdeses...de enis nagyon remelem hogy aktualis lesz;):D
Költői kérdés volt :D
Szerintem képtelenség... Emberileg több ő annál, hogy ide jöjjön bohóckodni. Én sem lennék ilyen klub edzője, ahol ilyen a tulaj.
Ne fejtsük el, hogy ő jóban van ezzel a tulajjal, nem úgy mint a többi edzőnk. Esetleg Grant volt akivel még jó viszonyt ápolt, de őt nem ismerte el, Hiddink tett már le az asztalra nem is keveset.Ha nem marad akkor is az orosz válogatott miatt, de remélem jó munkát fog végezni és nyáron másképp fogja gondolni.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#200 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AwayRoller írta:hat az utobbi par ev edzoakcioi ota telleg kerdeses...de enis nagyon remelem hogy aktualis lesz;):D
Költői kérdés volt :D
Szerintem képtelenség... Emberileg több ő annál, hogy ide jöjjön bohóckodni. Én sem lennék ilyen klub edzője, ahol ilyen a tulaj.

Lezárt