Guus Hiddink

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#141 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dani1905 írta:Engem legjobban az fáj ,hogy képtelenek vagyunk vesztett helyzetből győztesen kijönni, idén egyetlen fordításunk volt a mancity ellen még az év elején és azóta semmi, pedig régen ebbe erősek voltunk :roll:

És a stoke ellen??? :roll:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Guus Hiddink

#142 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Engem legjobban az fáj ,hogy képtelenek vagyunk vesztett helyzetből győztesen kijönni, idén egyetlen fordításunk volt a mancity ellen még az év elején és azóta semmi, pedig régen ebbe erősek voltunk :roll:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Guus Hiddink

#143 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

kdako írta:
Zsoca87 írta: Ebben nem értünk egyet. Mutatott játékban sokkal rosszabb volt az az év, mint 04-05. 04-05ben a Chelsea volt a világ legjobb csapata. 05-06ban már nem voltam ebben biztos, akkor a Barca jobb volt. 05-06 kiizzadott év volt inkább szvsz.
Csak az angol bajnokságra gondoltam, és azért merem ilyen bátran kijelenteni, mert mindkét idény összefoglalóját a napokban néztem vissza nosztalgiából. olyan simán intéztük el a rangadókat (4 gól az anfield, zseniális játékkal), és már az idény elején akkora előnyre tettünk szert (10 győztes meccs zsinórban, utána egy dönci), hogy decemberre eldőlt a bajnokság. És mellette a játékkal sem volt gond (Robben és J.Cole remekelt, ha Drogábnak nem ment, ott volt Crespo...)
Félreértés ne legyen, a 04-05-ös szezon is zseniális volt, jó meccsekkel, és nemcsak 1-0-kkal (4-eket is rúgtunk sokszor)!
Tudnál adni vmi linket a felsorolt szezonokról? Én is megnézném. Ilyen ínséges időkben rámférne egy kis nosztalgia :wink:
(tudom, hogy ez offolás, de ez férjen még bele)
"I think I'm a special one"

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#144 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsoca87 írta: Ebben nem értünk egyet. Mutatott játékban sokkal rosszabb volt az az év, mint 04-05. 04-05ben a Chelsea volt a világ legjobb csapata. 05-06ban már nem voltam ebben biztos, akkor a Barca jobb volt. 05-06 kiizzadott év volt inkább szvsz.
Csak az angol bajnokságra gondoltam, és azért merem ilyen bátran kijelenteni, mert mindkét idény összefoglalóját a napokban néztem vissza nosztalgiából. olyan simán intéztük el a rangadókat (4 gól az anfield, zseniális játékkal), és már az idény elején akkora előnyre tettünk szert (10 győztes meccs zsinórban, utána egy dönci), hogy decemberre eldőlt a bajnokság. És mellette a játékkal sem volt gond (Robben és J.Cole remekelt, ha Drogábnak nem ment, ott volt Crespo...)
Félreértés ne legyen, a 04-05-ös szezon is zseniális volt, jó meccsekkel, és nemcsak 1-0-kkal (4-eket is rúgtunk sokszor)!
GO BLUES!

Avatar
dobos1992
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 13:40
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Eger

Re: Guus Hiddink

#145 Hozzászólás Szerző: dobos1992 »

vilmos94 írta:
dobos1992 írta:szerintem jó megoldás lesz Hiddink
jó edző nagyon
Jaja dobos ! ezt te is tudod dobos hogy jó lessz !

alap Hiddink !
ez így van, alapp
I believe Chelsea.

vilmos94
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 13:26
Kedvenc játékos: nincs.
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola - Legend
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#146 Hozzászólás Szerző: vilmos94 »

dobos1992 írta:szerintem jó megoldás lesz Hiddink
jó edző nagyon
Jaja dobos ! ezt te is tudod dobos hogy jó lessz !

alap Hiddink !
Gianfranco Zola the largest player the chelsea !!!

Avatar
dobos1992
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 13:40
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Eger

Re: Guus Hiddink

#147 Hozzászólás Szerző: dobos1992 »

szerintem jó megoldás lesz Hiddink
jó edző nagyon
I believe Chelsea.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#148 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:
Megyó írta: 06ban mi voltunk a legkevésbé rosszak a nagyok közül. Akkor a kisebbekből lettünk bajnokok.
Amikor már decemberben 12 pontos előnyünk volt??? a 05-06-os szezon sokkal meggyőzőbb volt.
Ebben nem értünk egyet. Mutatott játékban sokkal rosszabb volt az az év, mint 04-05. 04-05ben a Chelsea volt a világ legjobb csapata. 05-06ban már nem voltam ebben biztos, akkor a Barca jobb volt. 05-06 kiizzadott év volt inkább szvsz.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#149 Hozzászólás Szerző: kdako »

Megyó írta: 06ban mi voltunk a legkevésbé rosszak a nagyok közül. Akkor a kisebbekből lettünk bajnokok.
Amikor már decemberben 12 pontos előnyünk volt??? a 05-06-os szezon sokkal meggyőzőbb volt.
GO BLUES!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Guus Hiddink

#150 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Zsoca87 írta:mYkr0 : debütál, nem depütál... :D

Bocsáss meg, elgépeltem kissé :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Guus Hiddink

#151 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

mYkr0 : debütál, nem depütál... :D
kalandor írta:Számomra tök mind1,hogy hány góllal nyerünk csak nyerjünk remélem az edzőváltás olyan hatással lesz ránk is ahogy a TOTENHEMEL történt :wink:
Azért én remélem, hogy jobb hatása lesz. :D

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Guus Hiddink

#152 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

dankodavid írta:
Gaboor88 írta: Mikor kezd amúgy hiddink és ki ellen?

Jövő héten, és az első meccse az Aston Villa ellen lesz.

Reméljük győzelemmel depütál :) Egyenlőre nem mondanék véleményt róla, mert nem tudhatjuk , mint PL edző hogyan áll helyt. De nagyon remélem, hogy segít a csapatnak és ha esetleg sikerülne a juvét kiütni a bl-ből, az innen kb 1 hónap, és addigra már teljesen belelendülne a csapat. Na az nagyszerű lenne. Persze ezek csak találgatások. Én a multhéten még aztmondtam hogy félek, nem leszünk BL indulók. Nos, most érzek egy kis reményt, még a bajnokság 2. helyére is! :)

CHELSEA 4EVER!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#153 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Gaboor88 írta: Mikor kezd amúgy hiddink és ki ellen?

Jövő héten, és az első meccse az Aston Villa ellen lesz.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Guus Hiddink

#154 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

A következőket anélkül írom, hogy visszaolvastam volna a többi hsz-t, szal sorry ha repeatolok.
LFS elbocsájtása nagyon érett, örültem is neki nagyon. Igazából nem a harmadik vagy negyedik hely az ürügy szerintem hanem a siralmas rangadók. Győztes rangadók nélkül bajnokságot nem lehet nyerni, ha mégis sikerül valakinek akkor sem biztos, h nagyon megérdemli. Bár a bajnokságban már csak egy rangadónk lesz, az uccsó előtti fordulóban az arsenallal, de az sztem már nem oszt nem szoroz. Mostmár csak ölbe tett kézzel nézni kell, ahogy a többi nagy egymást nyúzza, bár sztem a bajnokság számunkra már elúszott, felesleges hiú reményeket táplálni.
Hiddink érkezése is feldobott, hisz az eredményei magukért beszélnek. Képes egy középcsapatból nagy csapatot csinálni (lásd korea, oroszország), akkor egy nagy csapattal bármit elérhet. Hiddink új színt hozhat a Bridge-re, azt hiszem a fegyelemmel és az öltözői hangulattal sem lesz baj, nagy karakternek látszik hiddink, nem olyan töketlennek mint scolari, hogy minden edzőnek kinyalta a seggét. Bár nem tudom, hogy milyen eredményeket kell teljesítenie ebben a maradék 3-4 hónapban, de ha megszerezzük a plben a második helyet+ FA kupát nyerünk meg a bl-ben minimum kiejtjük a juvét már többet teljesítene mint LFS az elúult 6 hónap során, és akkor egy hosszabb szerződést is elé lehetne tolni.
Mikor kezd amúgy hiddink és ki ellen?
"I think I'm a special one"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Guus Hiddink

#155 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kalandor írta:Számomra tök mind1,hogy hány góllal nyerünk csak nyerjünk remélem az edzőváltás olyan hatással lesz ránk is ahogy a TOTENHEMEL történt :wink:

TOTTENHAM :twisted: így írják
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kalandor
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 13:46
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: kalandor0706@freemail.hu

Re: Guus Hiddink

#156 Hozzászólás Szerző: kalandor »

Számomra tök mind1,hogy hány góllal nyerünk csak nyerjünk remélem az edzőváltás olyan hatással lesz ránk is ahogy a TOTENHEMEL történt :wink:
Hajrá chelsea ----------

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Guus Hiddink

#157 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Norbertoo írta:szerintem nem az a lényeg, hogy 1-0-kal vagy 4-0-kal nyerjük a bajnokságot, hanem hogy NYERJÜK MEG!


Ígyvan, jelen pillanatban én kifejezetten elégedett lennék / lettem volna, ha a hull city ellen szánalmas 1-0ra nyerünk. Jobb mitnha szánalmas 0-0 , vagy nem?

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Guus Hiddink

#158 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

koni0725 írta:
ZenZo írta: Úgy látom, van még mit tanulni a futballtörténelemről, márha pár év annak számít. Ilyen szánalmas 1-0-ákkal lettünk bajnokok 50 év után.
Tisztában vagyok vele, hogy így lettünk bajnokok, kritizálták is érte a csapatot eleget. Csak azt szerettem volna kifejezni, hogy remélem a MU nem fog így nyerni. Sőt egyáltalán nem fog nyerni.
szerintem nem az a lényeg, hogy 1-0-kal vagy 4-0-kal nyerjük a bajnokságot, hanem hogy NYERJÜK MEG!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Guus Hiddink

#159 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ZenZo írta: Úgy látom, van még mit tanulni a futballtörténelemről, márha pár év annak számít. Ilyen szánalmas 1-0-ákkal lettünk bajnokok 50 év után.
Tisztában vagyok vele, hogy így lettünk bajnokok, kritizálták is érte a csapatot eleget. Csak azt szerettem volna kifejezni, hogy remélem a MU nem fog így nyerni. Sőt egyáltalán nem fog nyerni.
211! NEW RECORD!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Guus Hiddink

#160 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jó, csak a 04/05-ös szezonban volt igazán feltűnő (újdonság) az 1-0-ás győzelem. 38 meccsből 12x nyertünk 1-0-ra. A bajnokságban ez a biztonság volt a cél, míg a BL-ben a szezon meccseit játszottuk a Barca vagy a Bayern ellen.

Az akkori PL mérlegünk 38--29-8-1-72–15--95, azaz 29 mérkőzésből 12 volt 1-0. 12/29=0,41, azaz a győztes meccsek 40%-át így hoztuk. A második szezonban már nem volt annyira meglepő (ismeretlen) a stabil védekezésre, labdatartásra, és a (min) 1 gól begyötrésére beállt taktika.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Lezárt