Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#1 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

It's understood if Chelsea make a change of manager they will move in a different direction. De Zerbi also is not thought to be looking at a potential Chelsea move as a priority.

Hansi Flick and Julen Lopetegui could be looked at, and even Eddie Howe.

Several of Chelsea's hierarchy feel a move for Jose Mourinho could back-fire in the long term

(JacobsBen)

Egyre jobb nevek :D megyünk lefele

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Mauricio Pochettino

#2 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ez a Maetsen sztori is amúgy félelmetes....
Én értem hogy pénz meg nyomás meg stb. De Cucu lenyomott egy kegyetlen szar évet majd egy ugyanolyan rossz előszezont és hozott kb. 1 jó meccset addig amíg bevethető volt....
Konkrétan nyáron az egész fórum látta, hogy Cucu szar lesz és hogy Chilwell pedig megsérül. 10-ből 9 ember Cucut küldte volna el és tartotta volna itt Maetsen és Hallt , Chilwell mögött. Emlékszem nyáron mindenki ezen a vélemény volt kb.
Annyira nyílvánvaló volt ez a balhátvéd sztori hogy utcalány nagy bukta lesz, hogy az egészen döbbenetes... és erre csak azért is úgy néz ki elpazaroljuk a két tehetséges játékosunkat és rajtunk maradt a drága "szar" meg a sztárunk aki fél szezonokra lesérül minden évben és lassan lehet nézni hogy kit lehet venni még arra a posztra.

Aztán ez a Casadei sztori is... visszahozza Poch egy valszeg bajnok Leicestertől, hogy 0 percet játszon. Angelot egy fasza előszezon után semmilyen módon nem próbáljuk beépíteni miközben olyan játékos mint Ugocsukuvuki meg lehetőséget kap és közben a kp meg kiált legalább egy csere opcióért.

Mármint ezek szerintem annyira nyílvánvaló nagy hülyeségek, hogy esküszöm ha mi itt 10-en leülnék Poch helyére vagy aki ezeket a faszságokat kitalálta, sokkal eredményesebb lenne a csapat. Borzasztó végig nézni ezeket a rossz döntéseket és ahogy leépítik vele a csapatot.

Már eljutottam oda, hogy nem nézem meg a meccseinket csak ha éppen rohadtul semmi dolgom nincs.
Ha De Zebri jön akkor valszeg ugyanígy marad. A csávó beleült egy tuti rendszerbe, amit a Brighton már lassan több mint 10 éve építget. Az első évében valamennyi lendületet hozzá tudott adni, ami szezon végére el is fogyott. Egyébként teljesen nulla, a hozzá adott értéke, ahhoz amit Potter is csinált ott. A védekezését a csapatnak egyszerűen képtelen összerakni függetlenül melyik évét nézzük. Hatalmas bukta lenne akárcsak bárki akit eddig a Birghtontól elhoztunk. Igazi nímand ő is, .... Eret vágok ha ő jön hozzánk.

Akkor inkább jöjjön ez az Armorim vagy ki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#3 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://x.com/Philipmelo126/status/1763 ... 88962?s=20

Maatsen első gólja a dortmundban. Jó, hogy ide nem fért be.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#4 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. március 5., kedd 18:48
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 18:18 Melyik németnek volt Tuchel korábban az edzője? Pulisicnek volt szerintem maximum.

Meg a németeinknek azért elég nagy szerepe volt a bl tavaszban
Az volt a duma, hogy azért lett ő a befutó a jelöltek közül, mert egy nyelvet beszélnek s így majd jobban beilleszkednek, kihozza belőlük TT a maxot és nem lesz kidobott pénz, amit elszórtunk rájuk. Ergo bizonyos játékosok "miatt" választották őt, ahogy ez lenne a Colwill-Caicedo miatt kiválasztott Zerbi eset is.

Nagy szerepük volt, mert egyszerűen nem volt más épkézláb játékos a posztjaikra. Chalobának is nagy szerepe volt a szuperkupában, csak nem azért, mert túlnőtt Silvan, hanem mert ő volt bevethető.

Nyáron Wernert ki is ebrudalta és szvsz ha Giroud nem lép le, a másik zseni elküldését se bánta volna.
Emlékeim szerint Werner meg Havertz játéka a befejezéseken kívül rendben volt azon a tavaszon. Imádtam ahogy szét futottuk az ellenfeleket, Werner rohadt jól pressingelt (redbull suli), de Kai is erős volt ebben.

Egyelőre tartsunk ott, hogy Pöcsi megy. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#5 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 18:18 Melyik németnek volt Tuchel korábban az edzője? Pulisicnek volt szerintem maximum.

Meg a németeinknek azért elég nagy szerepe volt a bl tavaszban
Az volt a duma, hogy azért lett ő a befutó a jelöltek közül, mert egy nyelvet beszélnek s így majd jobban beilleszkednek, kihozza belőlük TT a maxot és nem lesz kidobott pénz, amit elszórtunk rájuk. Ergo bizonyos játékosok "miatt" választották őt, ahogy ez lenne a Colwill-Caicedo miatt kiválasztott Zerbi eset is.

Nagy szerepük volt, mert egyszerűen nem volt más épkézláb játékos a posztjaikra. Chalobának is nagy szerepe volt a szuperkupában, csak nem azért, mert túlnőtt Silvan, hanem mert ő volt bevethető.

Nyáron Wernert ki is ebrudalta és szvsz ha Giroud nem lép le, a másik zseni elküldését se bánta volna.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#6 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. március 5., kedd 17:47
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 13:08
Bandi írta: 2024. március 5., kedd 12:31
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:
Oké csak itt vannak azok a játékosok akik de Zerbi alatt lettek kulcsemberek. Colwill is sokkal jobban nézett ki tavaly. Mudrykra meg ő mondta, hogy aranylabdás matéria (shaktarban edzette őt). Nekem mind2 edző teljesen jó lenne. 3 védőset nem félik használni, Amorim elég komoly kultúrát épített ki Sportingnál. Én a latin edzőket mindig is szerettem.
Ilyen gondolatszálon lett idehozva Tuchel, aztán a német kontingens ugyanolyan haszontalan volt a kezei közt, mint előtte.
Melyik németnek volt Tuchel korábban az edzője? Pulisicnek volt szerintem maximum.

Meg a németeinknek azért elég nagy szerepe volt a bl tavaszban

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#7 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 13:08
Bandi írta: 2024. március 5., kedd 12:31
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 7:47

Akkor legyen de zerbi
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:
Oké csak itt vannak azok a játékosok akik de Zerbi alatt lettek kulcsemberek. Colwill is sokkal jobban nézett ki tavaly. Mudrykra meg ő mondta, hogy aranylabdás matéria (shaktarban edzette őt). Nekem mind2 edző teljesen jó lenne. 3 védőset nem félik használni, Amorim elég komoly kultúrát épített ki Sportingnál. Én a latin edzőket mindig is szerettem.
Ilyen gondolatszálon lett idehozva Tuchel, aztán a német kontingens ugyanolyan haszontalan volt a kezei közt, mint előtte.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#8 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2024. március 5., kedd 17:29
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 13:08
Bandi írta: 2024. március 5., kedd 12:31
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:
Oké csak itt vannak azok a játékosok akik de Zerbi alatt lettek kulcsemberek. Colwill is sokkal jobban nézett ki tavaly. Mudrykra meg ő mondta, hogy aranylabdás matéria (shaktarban edzette őt). Nekem mind2 edző teljesen jó lenne. 3 védőset nem félik használni, Amorim elég komoly kultúrát épített ki Sportingnál. Én a latin edzőket mindig is szerettem.
Fele ekkora nyomás nem volt az említett kluboknál ezeken a játékosokon, azt azért ne felejtsük ki a képletből. Attól, hogy De Zerbi lenne az edző, nem biztos, hogy Caicedo sokkal gyakrabban találna ember helyett labdát.
Nekem már az is elég lenne, ha nem lennének kilométerek a középpályások között. Meg ha mindenki rendesen a posztján lenne használva.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Mauricio Pochettino

#9 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 13:08
Bandi írta: 2024. március 5., kedd 12:31
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 7:47

Akkor legyen de zerbi
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:
Oké csak itt vannak azok a játékosok akik de Zerbi alatt lettek kulcsemberek. Colwill is sokkal jobban nézett ki tavaly. Mudrykra meg ő mondta, hogy aranylabdás matéria (shaktarban edzette őt). Nekem mind2 edző teljesen jó lenne. 3 védőset nem félik használni, Amorim elég komoly kultúrát épített ki Sportingnál. Én a latin edzőket mindig is szerettem.
Fele ekkora nyomás nem volt az említett kluboknál ezeken a játékosokon, azt azért ne felejtsük ki a képletből. Attól, hogy De Zerbi lenne az edző, nem biztos, hogy Caicedo sokkal gyakrabban találna ember helyett labdát.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#10 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2024. március 5., kedd 16:48
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 16:36 Chelsea appreciate Roberto De Zerbi, Ruben Amorim and Xabi Alonso. Pochettino’s future is not predetermined however, and in an ideal world, they wouldn’t want to make a change. (@JacobsBen @caughtoffside)
Alonso bayernbe tart, ha nem oda megy akkor liverpool
Szóval ő felejtős
Egyébként De Zerbi idén nem sokat mutat (persze így is előttünk vannak) de tavaly sokkal jobb játékot mutattak.
Elvitték a komplett kp-t alóla, de idén nem annyira meggyőző az tény.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Mauricio Pochettino

#11 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 16:36 Chelsea appreciate Roberto De Zerbi, Ruben Amorim and Xabi Alonso. Pochettino’s future is not predetermined however, and in an ideal world, they wouldn’t want to make a change. (@JacobsBen @caughtoffside)
Alonso bayernbe tart, ha nem oda megy akkor liverpool
Szóval ő felejtős
Egyébként De Zerbi idén nem sokat mutat (persze így is előttünk vannak) de tavaly sokkal jobb játékot mutattak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#12 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea appreciate Roberto De Zerbi, Ruben Amorim and Xabi Alonso. Pochettino’s future is not predetermined however, and in an ideal world, they wouldn’t want to make a change. (@JacobsBen @caughtoffside)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#13 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2024. március 5., kedd 12:31
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 7:47
Gaba írta: 2024. március 5., kedd 7:37 Chelsea have identified Rúben Amorim and Roberto De Zerbi as potential replacements for Mauricio Pochettino.

~ @JacobSteinberg
Akkor legyen de zerbi
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:
Oké csak itt vannak azok a játékosok akik de Zerbi alatt lettek kulcsemberek. Colwill is sokkal jobban nézett ki tavaly. Mudrykra meg ő mondta, hogy aranylabdás matéria (shaktarban edzette őt). Nekem mind2 edző teljesen jó lenne. 3 védőset nem félik használni, Amorim elég komoly kultúrát épített ki Sportingnál. Én a latin edzőket mindig is szerettem.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Mauricio Pochettino

#14 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 7:47
Gaba írta: 2024. március 5., kedd 7:37 Chelsea have identified Rúben Amorim and Roberto De Zerbi as potential replacements for Mauricio Pochettino.

~ @JacobSteinberg
Akkor legyen de zerbi
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#15 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“17 - Erősen megkérdőjelezhető Cesare Casadei visszahívása a Leicester City csapatától. Az olasz tehetség, ugyanis január közepétől mindössze 17. percet töltött a pályán a Chelsea felnőtt csapatának a színeiben.

Talán egy mintapélda az elkapkodott vezetői döntéseknek és a sok sérült behatásának egy ígéretesen fejlődő játékos karrierjére.

BRE 2:2 CHE - Kispad, 0 játékperc
CHE 3:2 LEE - Nem volt a keretben
CHE 0:1 LIV - Nem volt a keretben
MCI 1:1 CHE - 10 perc játékidő
CRY 1:3 CHE - Nem volt a keretben
AVL 1:3 CHE - Nem volt a keretben
CHE 2:4 WOL - Kispad, 0 játékperc
LIV 4:1 CHE - 7 perc játékidő
CHE 0:0 AVL - Nem volt a keretben
CHE 6:1 MID - Nem volt a keretben”


Pokketino egyik fantasztikus döntése a sok közül.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#16 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta: 2024. március 5., kedd 7:37 Chelsea have identified Rúben Amorim and Roberto De Zerbi as potential replacements for Mauricio Pochettino.

~ @JacobSteinberg
Akkor legyen de zerbi

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Mauricio Pochettino

#17 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea have identified Rúben Amorim and Roberto De Zerbi as potential replacements for Mauricio Pochettino.

~ @JacobSteinberg

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#18 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hansi flicket irjak a barcahoz. Ennyi erovel hozzank is johetne. Ugyan ugy kaosz van, de elvileg a barca meg szarabbul is all anyagilag.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#19 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Crap írta: 2024. március 4., hétfő 12:31
kazomester írta: 2024. március 4., hétfő 12:18 Mauricio Pochettino:

"I think we need to put it in context. Even if sometimes people do not listen, it is our third game in six days, with L**ds and Brentford always having the advantage of a few days more to prepare for the game against us."

Pochettino: "I think the performances have been very good, I’m so happy with the performances".

"If the fans want to listen, perfect. If not, what can I do? They’ll keep booing. But I’m giving my best to this team. Boo me, not the players. It's fine".

Csak egy kis hét eleji kifogás és gaslighting cunami 8)
Pool U18-nak hány meccse is volt a lábában a kupadöntőben, mire kiálltak ellenünk? Ők is éppen 2-3 naponta meccseltek mégis mi "fáradtunk" el elvileg és kellet a tizikre játszanunk a hosszabításban.
Ott azért kaptunk ki, mert a fáradt pool B csapat hosszabbításra mentette a meccset, ahol végül a kipihent C csapat+a homokozóbol összeszedett játékosok (akiknek semmi más dolga nem volt hetek óta mint homokvarat építeni és jègkrèmet enni) ellen semmi esély nem volt ezen a több fronton is terhelt gárdával.

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#20 Hozzászólás Szerző: Sindu »

AwayRoller írta: 2024. március 4., hétfő 17:35 Dante, azért súlyozni kell ezeket a megbukásokat. Akkoriban nem nyert BL-t és döcögve indult a szekér megbukásnak minősült. Ancsánál detto. Di Matteonál a BL csoportkörös kizúgás és 2. helyen álltunk talán megbukásnak minősült. Most meg lassan a 10. hely és európai szereplés (nem BL) már lassan nem megbukás, miközben első Abra évek szinten toljuk a pénzt :lol:
Persze, de ott volt egy Cech-Terry-Lampard-Drogba-A. Cole tengely, akik egészségesek voltak, és a többi játszótársuk is igen jó volt (pl Ballack,Carvalho). Kb a legjobb keretünk volt a világon, de top3 biztosan 2005-11 közt. Most egy játékosunk sincs, aki ennek az öt embernek a szintjén volna, max Palmer talán egyszer ilyen lesz.

Ezzel most nem akarom védeni Pochettinót, de a költéssel nem jött az a minőség, ami akkor rendelkezésünkre állt. Második helyekért baromság volt kidobni edzőket, különöseb Ancelotti fáj nekem. De ez a keret max egy akkori Arsenal játékerejét képviseli . De egy top 6 benne kell, h legyen, a mostani keretünkben is , akárki is az edző.

Elképesztő pech volt, h 2005-11 közt nem nyertünk BL-t, 2 is befért volna. Pool elleni peches elődöntők, Övrebö, és egy tizipárbajos MU döntő választott el minket.

Válasz küldése