www.chelseafc.hu

Pontos idő: 2020. november 27., péntek 12:12

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 13896 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 695  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Keret, kezdőcsapat
HozzászólásElküldve: 2020. november 7., szombat 18:07 

Hawaii írta:
Kép

Csoda tortent!!! Bar egy kicsit se lenne meglepo ha Kova nem lenne top formaban..
Mindenkepp kotelezo a gyozelem ma, remelem ugy allnak hozza.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 7., szombat 17:38 

Hawaii írta:
Kép

Jó kezdő, bár én CHO-nak és Azpinak megadtam volna az esélyt. De legalább az olasz-brazil kikerült.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 7., szombat 17:31 
Moderátor

Kép

Like: Pat326
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 5., csütörtök 18:45 

Dízel írta:
Aha, szoval kommunikal. :roll: nekem is volt mar nem egy ilyen munkatarsam, aki egesz nap pofazott meg duruzsolt a fonok fulebe, a teljesitmenye meg egy nagy szar volt. Ugyan ez a helyzet az olaszunkkal. Kar hogy lampard ezt nem veszi eszre.

Ha már munkahelyi párhuzam, nekem is volt olyan főnököm akinél inkább háromszor annyira odatettem magam, semmint még egyszer szóljon hozzám egy szót és nekiálljon baszogatni :D
Úgyhogy egy nagypofájú embernek akkor is meglehet a maga haszna, ha emberileg/szakmailag óriási nulla és egy gramm hitelesség sincs abban amit mond.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 5., csütörtök 15:52 

Dízel írta:
Aha, szoval kommunikal. :roll: nekem is volt mar nem egy ilyen munkatarsam, aki egesz nap pofazott meg duruzsolt a fonok fulebe, a teljesitmenye meg egy nagy szar volt. Ugyan ez a helyzet az olaszunkkal. Kar hogy lampard ezt nem veszi eszre.

Azért itt ez kicsit mast jelent :D. Mondom eleg egy-ket jo szo a leosztasoknal sokat szamithat. Kanten latszik hogy egy rohadt szot nem szol senkihez de Kova is gondolom hasonlo alkat. Ami nem baj csak azert kell egy olyan is aki iranyit.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 5., csütörtök 15:09 

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 5., csütörtök 12:34 

Dante írta:
emsanya írta:
Csak annyi lehet a válasz hogy Jorginho vezér tipusu és sokat beszél, irányit. Kova és Kanté nem ilyen, hiába jo játékosok. Meg egy fokkal agreszivabb mint Kova, többet ütközik.

Ha lenne egy Rice ott középen Jorginho az életbe nem játszana.

Szerintem Silva érkezésével jól látszik, hogy sem Azpi, sem Jorginho nem "vezér alkat". "Vakok közt félszemű a király" alapon ki lettek kiáltva vezéregyéniségeknek, de gyakorlati hasznuk nincs, nem adnak stabilitást. Az se elhanyagolható, hogy a teljesítményükkel tudják motiválni a többieket, a tetteiknek hatása legyen. Azpi-t nem szeretném bántani, mert nem érdemli meg, de kb annyira csk, mint Mikel volt. (És ez nem degradálás, sokra tartom a nigériait is)
Jorginhoról már leírtam amit gondolok, nulla teljesítménnyel mutogathat a társaknak, semmiben nem jobb, mint a többiek. Legtöbbször az akció közelében sincs.

A kommunikácio amit így nem lehet mérni. Kova meg Kanté valoszinüleg meg se mukkannak edzésen se és ez a pálya közepén azért nagyon kell. Tegnap is csk is volt.

Én se szeretném a csapatban látni mert egy fos játékos csak találgatok gondolom a karaktere miatt játszik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 5., csütörtök 11:40 

emsanya írta:
Csak annyi lehet a válasz hogy Jorginho vezér tipusu és sokat beszél, irányit. Kova és Kanté nem ilyen, hiába jo játékosok. Meg egy fokkal agreszivabb mint Kova, többet ütközik.

Szerintem Silva érkezésével jól látszik, hogy sem Azpi, sem Jorginho nem "vezér alkat". "Vakok közt félszemű a király" alapon ki lettek kiáltva vezéregyéniségeknek, de gyakorlati hasznuk nincs, nem adnak stabilitást. Az se elhanyagolható, hogy a teljesítményükkel tudják motiválni a többieket, a tetteiknek hatása legyen. Azpi-t nem szeretném bántani, mert nem érdemli meg, de kb annyira csk, mint Mikel volt. (És ez nem degradálás, sokra tartom a nigériait is)
Jorginhoról már leírtam amit gondolok, nulla teljesítménnyel mutogathat a társaknak, semmiben nem jobb, mint a többiek. Legtöbbször az akció közelében sincs.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 5., csütörtök 11:40 

emsanya írta:

Ma megint olvastam hogy télen ramegyunk, elvileg a játékossal megegyeztünk jönni akar, úgyhogy reméljük osszejon

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 5., csütörtök 11:06 

Like: James Lee
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 5., csütörtök 7:43 

Dízel írta:
Dante írta:
Gondolkoztam, hogy hirtelen felindulásból írok egy rant hsz-t, hogy "mégis mi a retkes p.csáért kezd a világ legnagyobb antitalentuma, Sarri hű szeretője, Jorginho Kovacic helyett", de úgy döntöttem, hogy inkább csak annyit fűzök a dologhoz, hogy botrány.
Miért kell mindig lennie egy ilyen embernek, ráadásul valaki olyan helyett játszva, aki amúgy hasznos és megérdemelné a kezdőt? Mit ad Jorginho a csapatnak, amiben nem jobb Kovacic? A kérdés költői, semmit, mindenben sokkal jobb a horvát.

Ez Lampard egyik nagy hibája. Nem értem. Senki sem érti, de ott van a kezdőben. Kova a tavalyi év játékosa meg teljesen leépül és parkolópályára került. Szarok a rotálásra, meg hogy ő majd még jól fog jönni.

Igen, lassan ideje elengedni ezt a " csúnya rossz Sarri miatt van itt " témát. Persze, ő miatta került ide, ez tény és való, de nem küldözget fenyegető leveleket Lampard-nak lassan másfél éve, hogy márpedig az olasznak játszania kell :) Én se nézem szívesen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 4., szerda 20:53 

Dante írta:
Gondolkoztam, hogy hirtelen felindulásból írok egy rant hsz-t, hogy "mégis mi a retkes p.csáért kezd a világ legnagyobb antitalentuma, Sarri hű szeretője, Jorginho Kovacic helyett", de úgy döntöttem, hogy inkább csak annyit fűzök a dologhoz, hogy botrány.
Miért kell mindig lennie egy ilyen embernek, ráadásul valaki olyan helyett játszva, aki amúgy hasznos és megérdemelné a kezdőt? Mit ad Jorginho a csapatnak, amiben nem jobb Kovacic? A kérdés költői, semmit, mindenben sokkal jobb a horvát.

Ez Lampard egyik nagy hibája. Nem értem. Senki sem érti, de ott van a kezdőben. Kova a tavalyi év játékosa meg teljesen leépül és parkolópályára került. Szarok a rotálásra, meg hogy ő majd még jól fog jönni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 4., szerda 20:30 

Like: Dízel
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 1., vasárnap 8:48 

cech19960320 írta:
fst200 írta:
Akkor így a bl ben szerintem Rudi, Kova, Hdo, Pusilic, Abraham fog kezdeni, Werner remélem pihen

Hdo az CHO új neve lett? :D

aha :D

Like: cech19960320
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 1., vasárnap 8:44 

fst200 írta:
Akkor így a bl ben szerintem Rudi, Kova, Hdo, Pusilic, Abraham fog kezdeni, Werner remélem pihen

Hdo az CHO új neve lett? :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. november 1., vasárnap 7:28 

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. október 31., szombat 16:09 

cech19960320 írta:
Pulisic megsérült a bemelegítésen, és elvileg Caba is, így Werner kezd, a padon pedig Ziger

Ez igy nem lesz jo..

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. október 31., szombat 16:03 

Lampard is ember, nem isten, nem tökéletes, lehet ő is hibás... majd egyszer választ kapunk, remélhetőleg előbb és más választ.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. október 31., szombat 16:02 

DrAd írta:
cech19960320 írta:

egyrészt volt már csk korábbi meccsen is. másrészt igen, jó lenne, ha a régebbi játékosok közt lenne alkalmas, de nincs. a csk legyen karizmatikus, határozott, vezető személyiség... ebben a csapatban leginkább silva az... kanté??

képzeld már el, ha a bírónál kell reklamálni, vagy egy csapattársat leteremteni, esetleg megvédeni.. pont a 140 cm-es Kanté aki a világ legvisszahúzódóbb és legszerényebb játékosa? Ez nem szimpátiaszavazás

Számomra nem csak ezt jelenti a CSAPATKAPITÁNY, hogy menjen aztán reklamáljon.
Nekem a csk szakmailag és egyéniségileg is a keret legkiemelkedőbb tagját jelenti, aki az egész brand, mint Chelsea-t képviseli a pályán, akire talán még fel is lehet nézni. Régen Terry, Lampard, Drogba, Cech, A. Cole, Carvalho, Ballack, Essien, Makelele, vagy a keret nagy része simán megfelelt volna ezeknek a kritériumoknak, most meg olyan viseli a karszalagot, aki éppen beesett az ajtón.

Ha bárki ránéz Silvára, akkor az jut eszébe, hogy igen ez a Chelsea?
Nekem nem.

Ne keverd össze a vezéregyéniséget a karszalaggal. A szabályok szerint akin a karszalag van, annak van pl egyáltalán joga a játékvezetővel beszélni. Akiket te felsoroltál a régiek közül, mind temperamentumos, határozott, bátor személyiségek voltak, Kantéhoz képest még Makelele, Carvalho is. jelen kezdőben most épp nincs alkalmasabb erre, mint Silva. Mount, James pl később kapitánnyá válhat. és jelen pillanatban is mindenki tudja, hogy Silva azért kapitány, mert a Azpi nincs a keretben.
Arról nem is beszélve, hogy sokkal inkább fel kéne azon háborodnod, hogy Jorginho egyáltalán bármikor megkapta a karszalagot, nemhogy ő a csk helyettes..

Like: DrAd
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2020. október 31., szombat 15:59 

cech19960320 írta:
edeskeves írta:
Pityee írta:
Kova keretbe se fért be...

Ha nem serult es Lampard tonkreteszi azt a Joisten se magyarazza majd meg, hogy az egyik legjobb jatekosunkat miert tette tonkre illetve jelenleg miert teszi, semmilyen magyarazat nincs ra szerintem...

edzésmunka, edzésminőség, személyes ellentét, kis sérülés, stb sok minden lehet.. Vannak jobb, és kevésbé jó opciók. Vannak játékosok akik bizonyos edzőknél nem játszanak..

Kovacic egy gep minden meccsen megy mint az allat szoval munka miatt biztosan nem, ha nem kedveli akkor meg az az o hibaja lesz, mert szerintem nem engedhetunk meg olyanokat, hogy egy Kovacicot elpazaroljon..

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 13896 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 695  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra