Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14161 Hozzászólás Szerző: Megyó »

twopac írta:de kalou inkább csatár mint szélső mig wright igazi szélső játékos!természetes hogy kalou több gólt rúg.

swp azon kivül hogy tud futni mással nem érdemli ki a labadarugo titulust.

szélső = Duff, Gronks, Robben

swp= agyatlan, tátott száju (akinek mindig tátva van a szája arrol köztudott mennyire értlmes...) gnom

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#14162 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:de kalou inkább csatár mint szélső mig wright igazi szélső játékos!természetes hogy kalou több gólt rúg.
De pont te írtad, hogy Kalou és SWp váltogathatja egymást.... :?

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14163 Hozzászólás Szerző: twopac »

de kalou inkább csatár mint szélső mig wright igazi szélső játékos!természetes hogy kalou több gólt rúg.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#14164 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Figy, de mégis Kalou rúgdossa a gólokat nem pedig Wright-Phillips :!:

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#14165 Hozzászólás Szerző: Puti »

Joey írta:Szerintem SWp gyorsasága sokat jelenthet a csapatnak, de Kalou is jól cselez és ő se lassú. A gólokat viszont egyedül Kalou-tól várhatjuk szerintem. Tehát ha kéne választani,akkor KALOU :wink:

Kalounak nagyon rossz a helyzet kihasználása. Inkább SWP.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#14166 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Szerintem SWp gyorsasága sokat jelenthet a csapatnak, de Kalou is jól cselez és ő se lassú. A gólokat viszont egyedül Kalou-tól várhatjuk szerintem. Tehát ha kéne választani,akkor KALOU :wink:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14167 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Joey írta:
twopac írta:hát ja,philips is formába lendült más fél után,de remélem majd kalouval váltogatják egymást
Én is így képzeltem el,hogy Kalou és SWP váltogathqatja egymást, mert szerintem JC-nak biztos helyet kell szorítani a csapatban...
ja meg Kalounak is és meg van oldva a probléma :)

kérdés: meikőtök gondolja ugy hogy swp felér Kalou szintjére ? :)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#14168 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:hát ja,philips is formába lendült más fél után,de remélem majd kalouval váltogatják egymást
Én is így képzeltem el,hogy Kalou és SWP váltogathqatja egymást, mert szerintem JC-nak biztos helyet kell szorítani a csapatban...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14169 Hozzászólás Szerző: twopac »

hát ja,philips is formába lendült más fél után,de remélem majd kalouval váltogatják egymást

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#14170 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:végre joy formába lendült remélem nem szorítja ki philips vagy malouda!joyt minél többet kell jáccatni mert hatalmas tehetség ha ráérez
Egyet értek! :D Egyébként Grant kijelenette, hogy elege van SWP és Sheva siránkozásából és nem kiván a bébiszipterük lenni. Majd ő és ten Cate eldönti, hogy áll fel a csapat. (Bár sztem SWP reklomálása jogos :o )

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14171 Hozzászólás Szerző: twopac »

végre joy formába lendült remélem nem szorítja ki philips vagy malouda!joyt minél többet kell jáccatni mert hatalmas tehetség ha ráérez

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14172 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Balázsinho írta:Malouda még a padon sincs...
:?: :roll:
Végre eljöhet az a pillanat, hogy Grant nem posztra cserél, mert 1 szélsőnk sincs a padon, pedig első ránézésre 4-3-3-ban állunk fel alapból.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14173 Hozzászólás Szerző: twopac »

tetszik a kezdő!ezt a meccset muszáj hozni ha még akarunk valamit

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#14174 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

ToreAndre írta:Mai csapat:

1 Petr Cech
35 Juliano Belletti
33 Alex
6 Ricardo Carvalho
20 Paulo Ferreira
12 John Mikel Obi
5 Michael Essien
8 Frank Lampard (c)
10 Joe Cole
15 Didier Drogba
21 Salomon Kalou
Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 22 Tal Ben-Haim, 4 Claude Makelele, 14 Claudio Pizarro, 7 Andriy Shevchenko.

Bridgey utolsó eltiltása!
Malouda még a padon sincs...
:?: :roll:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14175 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mai csapat:

1 Petr Cech
35 Juliano Belletti
33 Alex
6 Ricardo Carvalho
20 Paulo Ferreira
12 John Mikel Obi
5 Michael Essien
8 Frank Lampard (c)
10 Joe Cole
15 Didier Drogba
21 Salomon Kalou
Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 22 Tal Ben-Haim, 4 Claude Makelele, 14 Claudio Pizarro, 7 Andriy Shevchenko.

Bridgey utolsó eltiltása!
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14176 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:Felőlem folytassuk, - nem vagyok az a sértődős, privátban üzengetős fajta :) - ha észérveket tudsz felsorakoztatni. Sajnos egyelőre csak az idő tesz majd igazságot, mert Terryt ismét nélkülöznünk kell - remélhetőleg nem sokáig. Gall Vilivel kapcsolatban csak zöld ágra vergődünk, igen, ha lenne egy klón, akkor ő lenne a megfelelő. De számomra Carvalho is tökéletes, szerintem jelenleg a legjobb formában lévő védőnk. A tavalyi szezonban szerzett érdemei pedig elévülhetetlenek. A Terry-Ricky párost még Alex sem zavarhatja szét egyelőre - ezt még ő is elismerte. Ez persze köszönhető annak is, hogy a Cech-Terry-Carvalho trió összeérett, rendkívül jól megértik egymást, Alex beépülése ezen változtathat. Itt megjegyzendő, hogy nyilván fontos szempont, hogy nem egy Valdez féle kapus áll mögöttük, hanem Petr. Mintahogyan az is, hogy általában - bár ez JM távozásával számottevően változhat - általában szűrővel állunk fel, és Maka érdemeit is ki kell emelni. Tehát a Cech-Terry-Carvalho-Make rombusz elég stabil pontja a keretnek. (sőt, ha így vesszük, a csapat középső tengelye meglehetősen állandó és stabil, ha mindenki egészséges: Cech-Carvalho, Terry-Makelele-Lampard-Drogba -> ezt Mourinho nagyon eltalálta. ) És abban is egyet értünk, hogy Alex érkezése semmiképp nem negatívum a csapat és a védelem számára.
Biztos vagyok benne, hogy rengeteg minden változni fog, és idén is lesz néhány igazolás, nyárrol nem is beszélve!Remélem az általad megnevezett "tengely" köré vesznek megfelelő játékosokat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14177 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:azt leszamitva, hogy alex csak szerinted gyors. a tenyek sajnos nem ezt mutatjak :)
arrol nem is beszelve, hogy nem is tud ugy helyezkedni, mint gallas. es lassabban fordul.
viszont erosebb es jobban fejel.
je, tenyleg, mint ket tojas! :lol: :wink:
Sztem akkor is gyors :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14178 Hozzászólás Szerző: undertow »

ezt a csapatot kuldenem palyara az este:

cech
belletti-ricky-alex-bridge
essien-maka-lamps
swp-drogs-joey

carlo, ferreira, tbh, mikel, malouda, kalou, sheva

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14179 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Felőlem folytassuk, - nem vagyok az a sértődős, privátban üzengetős fajta :) - ha észérveket tudsz felsorakoztatni. Sajnos egyelőre csak az idő tesz majd igazságot, mert Terryt ismét nélkülöznünk kell - remélhetőleg nem sokáig. Gall Vilivel kapcsolatban csak zöld ágra vergődünk, igen, ha lenne egy klón, akkor ő lenne a megfelelő. De számomra Carvalho is tökéletes, szerintem jelenleg a legjobb formában lévő védőnk. A tavalyi szezonban szerzett érdemei pedig elévülhetetlenek. A Terry-Ricky párost még Alex sem zavarhatja szét egyelőre - ezt még ő is elismerte. Ez persze köszönhető annak is, hogy a Cech-Terry-Carvalho trió összeérett, rendkívül jól megértik egymást, Alex beépülése ezen változtathat. Itt megjegyzendő, hogy nyilván fontos szempont, hogy nem egy Valdez féle kapus áll mögöttük, hanem Petr. Mintahogyan az is, hogy általában - bár ez JM távozásával számottevően változhat - általában szűrővel állunk fel, és Maka érdemeit is ki kell emelni. Tehát a Cech-Terry-Carvalho-Make rombusz elég stabil pontja a keretnek. (sőt, ha így vesszük, a csapat középső tengelye meglehetősen állandó és stabil, ha mindenki egészséges: Cech-Carvalho, Terry-Makelele-Lampard-Drogba -> ezt Mourinho nagyon eltalálta. ) És abban is egyet értünk, hogy Alex érkezése semmiképp nem negatívum a csapat és a védelem számára.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14180 Hozzászólás Szerző: undertow »

azt leszamitva, hogy alex csak szerinted gyors. a tenyek sajnos nem ezt mutatjak :)
arrol nem is beszelve, hogy nem is tud ugy helyezkedni, mint gallas. es lassabban fordul.
viszont erosebb es jobban fejel.
je, tenyleg, mint ket tojas! :lol: :wink:

Válasz küldése