Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14661 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Festa írta:Drogbának viszont nagyon szurkolok,hogy ő legyen a gólkirály.Erre reális esélye akkor lenne ha a tizenegyeseket is ő rúgná.A Végén valaki majd sasjnos belőzi mivel Jm-nél az egyéni érdekek sokat nem számítanak :?
Ez nem JM vesszőparipája, hanem csapatérdek. Nem szabad egy játékosra kihegyezni a gólokat. Drogbának éppen eléggé reális esélye van arra, hogy gólokat lőjön, (na meg a gólkirályi címre is), meg kell hagyni a lehetőséget mindenkinek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#14662 Hozzászólás Szerző: Dani »

Clarmont írta:Igen Gallas nagyon hianyzik.
Megis azt mondom, ha Cech visszajon, a mi csapatunknak nincs gyenge pontja!!!
aki egyszer így elhagyta a klubot,az nekem nem hiányzik..és a csapatnak sem hiányzik sztem...

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#14663 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Igen Gallas nagyon hianyzik.
Megis azt mondom, ha Cech visszajon, a mi csapatunknak nincs gyenge pontja!!!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#14664 Hozzászólás Szerző: Festa »

Sevcsenkonak nem nagyon fekszik,hogy nem rá épül a támadójáték.
Drogbának viszont nagyon szurkolok,hogy ő legyen a gólkirály.Erre reális esélye akkor lenne ha a tizenegyeseket is ő rúgná.A Végén valaki majd sasjnos belőzi mivel Jm-nél az egyéni érdekek sokat nem számítanak :?
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jó keret

#14665 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Titi írta:Szerintem jó ez a csapat csak a Shevchenkót nem játsztnám. :twisted:
miert?

Titi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006. december 21., csütörtök 12:44
Tartózkodási hely: Kemenesmagasi

Jó keret

#14666 Hozzászólás Szerző: Titi »

Szerintem jó ez a csapat csak a Shevchenkót nem játsztnám. :twisted:
Hajrá Chelsea!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14667 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Guddy hiányzik, de ez nem látszik meg a csapaton. Sajnos Gallas kiválása igen. Bár nem hiszem, hogy sokkal jobb lett volna vele. (egy rinyáló játékos sosem elpny) A hátvédsoron nagyon meglátszik, hogy nem Cech áll mögöttük. Amúgy meg átestünk a ló túloldalára: eddig a bal széllel voltak gondok, most van két remekbeszabott bal védőnk A. Cole és Bridge személyében, erre a jobb oldal nyújt felemás teljesítményt. Nade fiúk :roll:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14668 Hozzászólás Szerző: undertow »

Ricko írta:Guddy: Örülök, hogy elment, kevesebbet játszott volna, mint eddig Kalou.

Gallasról meg annyit, hogy nem akart balszélsőt játszani (középsőnek meg ott van Carvalho) ezért jobb is, hogy elment.
guddy tobbet jatszott volna kalounal. ez tuti.
gallas meg egy klasszissal jobb carvalhonal, es tuti nem kene balbacket jatszania. mellekesen a vilag egyik legjobb vedoje(top 5ben ott van).

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#14669 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:zenzo:
obi mikel serult.
boula(megint elmondom :)) nem szelsovedo.

swpben van meg aki hisz? van aki meg nem adta fel a remenyt? adjuk el, ugyse kell 4 szelso, ha tenyleg adna 10et a spammers, akkor diszcsomagolast is kaphatnak...

guddy nagyon beferne meg 3. csatarnak imo. igaz tul sokat nem jatszana, de akkor is... :)

de aki a legjobban hianyzik a tavozok kozul, az gallas. cech es terry nelkul finoman szolva kozepszeru a vedelmunk...
SWP amikor idejött úgy éreztem, hogy az akkor érkezők közül a legjobb igazolás, de tragikus a teljesítménye.

Kalou sem győzött meg egyáltalán, talán majd idővel, ha lesz rá lehetősége. (Duff-nál semmivel sem jobb, kb. tized annyit fut.)

Sheva is döbbenet... :cry: Gudjohnsen-nél csak az árát tekintve jobb. (A qtyát nem érdekli, hogy mi volt Milan-ban.)

Érdekes, hogy ahol Lebouef, Desailly vagy épp' Gallas játszott védőt, mit keres Boulahrouz vagy Ferreira... :shock:

Az kamu, hogy Gallas azért lépett le, mert nem szeret balhátvédet játszani. (Biztos jobban tetszik neki a középső szerep, de a válogatottban is játszott jónéhányszor bal oldalon.)

Essien és Drogba előtt viszont le a kalappal... :wink:

Joe Cole-t hiányolom, akárcsak Robben megváltást jelentő gólját.

* kicsit off, de belefér *

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#14670 Hozzászólás Szerző: Ricko »

undertow írta:
swpben van meg aki hisz? van aki meg nem adta fel a remenyt? adjuk el, ugyse kell 4 szelso, ha tenyleg adna 10et a spammers, akkor diszcsomagolast is kaphatnak...

guddy nagyon beferne meg 3. csatarnak imo. igaz tul sokat nem jatszana, de akkor is... :)

de aki a legjobban hianyzik a tavozok kozul, az gallas. cech es terry nelkul finoman szolva kozepszeru a vedelmunk...
SWP: Én sztem még lehetne benne vmi, év végéig nem kéne eladni.

Guddy: Örülök, hogy elment, kevesebbet játszott volna, mint eddig Kalou.

Gallasról meg annyit, hogy nem akart balszélsőt játszani (középsőnek meg ott van Carvalho) ezért jobb is, hogy elment.
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14671 Hozzászólás Szerző: undertow »

zenzo:
obi mikel serult.
boula(megint elmondom :)) nem szelsovedo.

swpben van meg aki hisz? van aki meg nem adta fel a remenyt? adjuk el, ugyse kell 4 szelso, ha tenyleg adna 10et a spammers, akkor diszcsomagolast is kaphatnak...

guddy nagyon beferne meg 3. csatarnak imo. igaz tul sokat nem jatszana, de akkor is... :)

de aki a legjobban hianyzik a tavozok kozul, az gallas. cech es terry nelkul finoman szolva kozepszeru a vedelmunk...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14672 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelsea: Hilario - Geremi (Wright-Phillips 66), Carvalho, Terry (c), A Cole - Makelele, Essien, Lampard - Ballack - Sevcsenko (Robben 66), Drogba.
Chelsea: Hilario, Geremi (Sevcsenko, 67.), Carvalho (Makelele, 46.), Terry, Ashley Cole, Ballack, Essien, Lampard, Wright-Phillips (Drogba, 46.), Kalou, Robben.
Chelsea: Hilario, Geremi (Kalou, HT), Boulahrouz (Bridge, 72.), Carvalho, A Cole - Makelele, Essien, Ballack, Lampard - Drogba, Robben (Shevcsenko, 72.)

Az utóbbi három kezdő és cserék. Mondhatjátok persze, hogy nincs olyan sok változás, de azért jól látszik, hogy JM ezt az időszakot jelölte ki arra, hogy a lehető legtöbb variációt kipróbálja, amit ki lehet hozni a csapatból. Ennek persze oka Sheva gyengébb formája, Drogba kisebb sérülése, JC mondhatni állandó sérülése, a rotációs rendszer és az "alap" játékosok pihentetése is, (na meg persze Cech és Carlo sérülése), de azért a mai meccsen a Make-nek beküldött cetli igen jól példázza azt, hogy igen sok a változás, és még a pályán lévők sem mindig tudják, ki épp merre és hogyan... összegezve: okoztak ugyan húzós perceket az összeszokatlan felállások, de azért jöttek az eredmények!
És ugyan nagyon jól látszik, ki az, aki a szezon előtt érkezett, mert az új játékosok és a régi motorosok közt vannak még értetlenségek, megy a szekér. Hilario jó kapus, de nem egy Cech. A. Cole-nak megy tán a legjobban jelenleg az újak közül, Ballack még sok labdát ad el, Kalou számunkra jelenleg a legideálisabb (húsz perces csere-) csatár, Boulah a "legkétszínűbb", hatalmas mentések és nagy, durva hibák, Sheva a régi-új, már-nem-befejző csatár, és ha beleszokik a "Drogba" figurába (labdáért visszalépő, védekező, középpályás, harcos csatár) akkor nem lesz baj. Egyedül Obi nem kapott mostanában lehetőséget, mert SWP-t erőltetjük, szerintem fel szeretnék mérni, hogy eladjuk-e, vagy maradjon. Én adnám.
Mindehhez persze kell egy Essien és Drogba, akik a hátukon viszik a csapatot, bármi legyen is.Talán ők ketten a nélkülözhetetlenek egyedül, nálam ők az érinthetetlenek, ha úgy tetszik. Lampy is igen jó teljesítményt nyújt mostanában, ráadásnak folyamatosan, és észrevenni persze, ha Terry vagy Make nincs pályán.
A jelenlegi legjobb kezdőm 18 forduló után:
--------------(Cech, Carlo)Hilario---------------
--Boulah-----Carvalho---Terry-------A. Cole--
-------------------Makelele-----------------------
---Essien----------Ballack----------Lampard----
-----------Drogba----------Sheva----------------
Akikre mindenképp szükség van még a keretben: JC, Robben, Brigde, Geremi
Akikre szükség van a keretben: Kalou, Diarra
Szvsz eladhatóak: SWP, Ferreira
Nem tudom hova tenni: Obi Mikel
Hoznék: egy (csere-) éket, egy jobbközéphátvédet (név szerint nem tudom, kiket)
Meg kell erősíteni a Geremi-Boulah párost, ne Essiennek kelljen visszalépni esetlegesen a jobbhátvéd posztra. És kell egy csatár, mert ha Drogba lesérül, bajban lehetünk. Persze addig Robben végre újra lőhetne gólokat, és Sheva is belelendülhetne, vagy Kalou is megelégedhetne azzal, hogy nem nagy gólt lő, hanem csak gólt ... vagy ha végre Joey felépülne a sérüléséből.
Asszem röviden ennyi :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14673 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

nandorfipeti írta:Szerintem azért már sokat fejlődött, mert régen tényleg nagyon öncélú volt.
És én szinte mindig beraknám a kezdőbe, mert ha megfigyeltétek, mindig akkor kezd el felpörögni a játékunk, amikor beáll, így vot az Man U és az Arse ellen is... Valahogy sokkal gyorsabb lesz általa a széljátékunk és ez jó.
Egyetértünk, Robben folyamatosan fejlődik, és ha felépül J. Cole, ketten újra megalakithatnák a Superb Chels Wingers Clubot. 8) Remek lenne végre meccsről meccsre való javulást látni, nem pedig ezt a leépülősdit az újváriak ellen. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dandeer 2006. december 18., hétfő 10:33-kor.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#14674 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Gyeszti írta:
Dandeer írta:Robbennel mi bajod? Nem bizonyított eleget már? Ez egyszer megérdemli a kezdőt. A többiek meg.. Majd meglátjuk.
Csak annyi, hogy önző! És nem is kicsit! Amúgy más bajom nincs vele!
Szerintem azért már sokat fejlődött, mert régen tényleg nagyon öncélú volt.
És én szinte mindig beraknám a kezdőbe, mert ha megfigyeltétek, mindig akkor kezd el felpörögni a játékunk, amikor beáll, így vot az Man U és az Arse ellen is... Valahogy sokkal gyorsabb lesz általa a széljátékunk és ez jó.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14675 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Ha csak annyira lesz önző, mint vasárnap, annyi nekem elég is. :wink:

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#14676 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Dandeer írta:Robbennel mi bajod? Nem bizonyított eleget már? Ez egyszer megérdemli a kezdőt. A többiek meg.. Majd meglátjuk.
Csak annyi, hogy önző! És nem is kicsit! Amúgy más bajom nincs vele!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14677 Hozzászólás Szerző: undertow »

Gyeszti írta:A mai kezdőn kicsit kiakadtam! Nem tudom mit akarunk az SWP, Kalou, Robben hármassal! De Drogba és Seva biztosan jól ellesznek majd a padon. Csak nehogy későn jöjjenek a cserék!
nem lattam meg a barcodes kezdojet, de ha meg akad 1-2 bramble sebessegu vedojuk, akkor ez a 3as komoly gondokat fog okozni az elfutasaival...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14678 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Robbennel mi bajod? Nem bizonyított eleget már? Ez egyszer megérdemli a kezdőt. A többiek meg.. Majd meglátjuk.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#14679 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

A mai kezdőn kicsit kiakadtam! Nem tudom mit akarunk az SWP, Kalou, Robben hármassal! De Drogba és Seva biztosan jól ellesznek majd a padon. Csak nehogy későn jöjjenek a cserék!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#14680 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Antifiu írta:egyébként tud valaki valamit Carlo-ról?
Fog holnap játszani?
Még kérdéses, egy lábizomsérülése van.

Válasz küldése