Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#14181 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:hát ja,philips is formába lendült más fél után,de remélem majd kalouval váltogatják egymást
Én is így képzeltem el,hogy Kalou és SWP váltogathqatja egymást, mert szerintem JC-nak biztos helyet kell szorítani a csapatban...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14182 Hozzászólás Szerző: twopac »

hát ja,philips is formába lendült más fél után,de remélem majd kalouval váltogatják egymást

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#14183 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:végre joy formába lendült remélem nem szorítja ki philips vagy malouda!joyt minél többet kell jáccatni mert hatalmas tehetség ha ráérez
Egyet értek! :D Egyébként Grant kijelenette, hogy elege van SWP és Sheva siránkozásából és nem kiván a bébiszipterük lenni. Majd ő és ten Cate eldönti, hogy áll fel a csapat. (Bár sztem SWP reklomálása jogos :o )

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14184 Hozzászólás Szerző: twopac »

végre joy formába lendült remélem nem szorítja ki philips vagy malouda!joyt minél többet kell jáccatni mert hatalmas tehetség ha ráérez

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14185 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Balázsinho írta:Malouda még a padon sincs...
:?: :roll:
Végre eljöhet az a pillanat, hogy Grant nem posztra cserél, mert 1 szélsőnk sincs a padon, pedig első ránézésre 4-3-3-ban állunk fel alapból.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14186 Hozzászólás Szerző: twopac »

tetszik a kezdő!ezt a meccset muszáj hozni ha még akarunk valamit

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#14187 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

ToreAndre írta:Mai csapat:

1 Petr Cech
35 Juliano Belletti
33 Alex
6 Ricardo Carvalho
20 Paulo Ferreira
12 John Mikel Obi
5 Michael Essien
8 Frank Lampard (c)
10 Joe Cole
15 Didier Drogba
21 Salomon Kalou
Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 22 Tal Ben-Haim, 4 Claude Makelele, 14 Claudio Pizarro, 7 Andriy Shevchenko.

Bridgey utolsó eltiltása!
Malouda még a padon sincs...
:?: :roll:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14188 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mai csapat:

1 Petr Cech
35 Juliano Belletti
33 Alex
6 Ricardo Carvalho
20 Paulo Ferreira
12 John Mikel Obi
5 Michael Essien
8 Frank Lampard (c)
10 Joe Cole
15 Didier Drogba
21 Salomon Kalou
Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 22 Tal Ben-Haim, 4 Claude Makelele, 14 Claudio Pizarro, 7 Andriy Shevchenko.

Bridgey utolsó eltiltása!
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14189 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:Felőlem folytassuk, - nem vagyok az a sértődős, privátban üzengetős fajta :) - ha észérveket tudsz felsorakoztatni. Sajnos egyelőre csak az idő tesz majd igazságot, mert Terryt ismét nélkülöznünk kell - remélhetőleg nem sokáig. Gall Vilivel kapcsolatban csak zöld ágra vergődünk, igen, ha lenne egy klón, akkor ő lenne a megfelelő. De számomra Carvalho is tökéletes, szerintem jelenleg a legjobb formában lévő védőnk. A tavalyi szezonban szerzett érdemei pedig elévülhetetlenek. A Terry-Ricky párost még Alex sem zavarhatja szét egyelőre - ezt még ő is elismerte. Ez persze köszönhető annak is, hogy a Cech-Terry-Carvalho trió összeérett, rendkívül jól megértik egymást, Alex beépülése ezen változtathat. Itt megjegyzendő, hogy nyilván fontos szempont, hogy nem egy Valdez féle kapus áll mögöttük, hanem Petr. Mintahogyan az is, hogy általában - bár ez JM távozásával számottevően változhat - általában szűrővel állunk fel, és Maka érdemeit is ki kell emelni. Tehát a Cech-Terry-Carvalho-Make rombusz elég stabil pontja a keretnek. (sőt, ha így vesszük, a csapat középső tengelye meglehetősen állandó és stabil, ha mindenki egészséges: Cech-Carvalho, Terry-Makelele-Lampard-Drogba -> ezt Mourinho nagyon eltalálta. ) És abban is egyet értünk, hogy Alex érkezése semmiképp nem negatívum a csapat és a védelem számára.
Biztos vagyok benne, hogy rengeteg minden változni fog, és idén is lesz néhány igazolás, nyárrol nem is beszélve!Remélem az általad megnevezett "tengely" köré vesznek megfelelő játékosokat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14190 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:azt leszamitva, hogy alex csak szerinted gyors. a tenyek sajnos nem ezt mutatjak :)
arrol nem is beszelve, hogy nem is tud ugy helyezkedni, mint gallas. es lassabban fordul.
viszont erosebb es jobban fejel.
je, tenyleg, mint ket tojas! :lol: :wink:
Sztem akkor is gyors :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14191 Hozzászólás Szerző: undertow »

ezt a csapatot kuldenem palyara az este:

cech
belletti-ricky-alex-bridge
essien-maka-lamps
swp-drogs-joey

carlo, ferreira, tbh, mikel, malouda, kalou, sheva

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14192 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Felőlem folytassuk, - nem vagyok az a sértődős, privátban üzengetős fajta :) - ha észérveket tudsz felsorakoztatni. Sajnos egyelőre csak az idő tesz majd igazságot, mert Terryt ismét nélkülöznünk kell - remélhetőleg nem sokáig. Gall Vilivel kapcsolatban csak zöld ágra vergődünk, igen, ha lenne egy klón, akkor ő lenne a megfelelő. De számomra Carvalho is tökéletes, szerintem jelenleg a legjobb formában lévő védőnk. A tavalyi szezonban szerzett érdemei pedig elévülhetetlenek. A Terry-Ricky párost még Alex sem zavarhatja szét egyelőre - ezt még ő is elismerte. Ez persze köszönhető annak is, hogy a Cech-Terry-Carvalho trió összeérett, rendkívül jól megértik egymást, Alex beépülése ezen változtathat. Itt megjegyzendő, hogy nyilván fontos szempont, hogy nem egy Valdez féle kapus áll mögöttük, hanem Petr. Mintahogyan az is, hogy általában - bár ez JM távozásával számottevően változhat - általában szűrővel állunk fel, és Maka érdemeit is ki kell emelni. Tehát a Cech-Terry-Carvalho-Make rombusz elég stabil pontja a keretnek. (sőt, ha így vesszük, a csapat középső tengelye meglehetősen állandó és stabil, ha mindenki egészséges: Cech-Carvalho, Terry-Makelele-Lampard-Drogba -> ezt Mourinho nagyon eltalálta. ) És abban is egyet értünk, hogy Alex érkezése semmiképp nem negatívum a csapat és a védelem számára.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14193 Hozzászólás Szerző: undertow »

azt leszamitva, hogy alex csak szerinted gyors. a tenyek sajnos nem ezt mutatjak :)
arrol nem is beszelve, hogy nem is tud ugy helyezkedni, mint gallas. es lassabban fordul.
viszont erosebb es jobban fejel.
je, tenyleg, mint ket tojas! :lol: :wink:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14194 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Bubi írta:...Mintha Gallas olyan törpe és vézna lett volna...ha jól emlékszem egymagas volt Terryvel!
Sztem Alex hasonlít Gallasra!

Ezt Vártam...Barca elleni... Terry azért lessú mert EGYSZER, egyetlen egyszer azona meccsen, Dinho befűzte? Dinho-t 3 ember fogja meccsenként, még is úgy bohóckodik, ahogy akar...
Ha ez a baj, akkor nem a lassúságával vannak gondok, hanem az adottságaival, mert Dinho bárkit befűz, és ez sztem nem szégyen! Angliában jól megélnek, ahogy te mondanád, a Terry tipusú védők, és nekem ez a fontos.Innentől kezdve a Terry Alex páros nálam nagyon is nyerő!

Egyébként meg mit gondolsz, miért alakult ki ez a hatalmas KB. hiány...?
Na most nézd. Ha nem akarod érteni, amit írok, és csak keresel egy mondatot, részt, szót, amibe beleköthetsz, akkor szólj előre.
Egyrészt: Gallas valóban nem volt alacsony, ennek ellenére sokkal gyorsabb, fordulékonyabb védő volt, mint mások - ez tette többek közt naggyá és értékessé. NEM azon van a hangsúly, hogy 186 vagy 188 centi magas-e egy védő, vagy sem. Valamint nem mondtam, hogy a Terry-Alex páros rossz lenne. Terryt nem egyszer forgatták be, és nem is erről van szó, mert nem ezt írtam. Nem írtam, hogy ez szégyen, nem írtam, hogy ez gond, leírtam egy tényt. Terry egy remekül helyezkedő, légteret uraló, harcos, zsoldos, (csapatkapitány), de stílus - vagy ha így jobban tetszik, alkati hátrányai vannak. Nem lomha, nem lassú, csak lassabb, mint pl. Carvalho. Ez legalább olyan, minthogy SWP-re hiába ívelünk magas labdát, mert ő alacsony. Nincs tökéletes játékos, mindenkinek vannak hiányosságai, hátrányai. Én annyit írtam, hogy Terry mellé sokkal inkább kell egy Carvalho vagy afféle hátvédpár, mint Alex. Hogy kellenek és "jól megélnek" a Terry típusú, alkatú, kvalitású védők a PL-ben? Persze, ez az angol foci miatt majdhogynem követelmény. De minthogy vannak különbőző (típusú, alkatú, stb.) csatárok, Crouch-Rooney, ugyanúgy vannak védők is... Nyilván nem véletlenül védő Terry vagy Alex, és nem véletlenül nem védő Sweep vagy Robben. Terry a legtöbb szempontból tökéletes, de nem minden szempotból. Mint ahogy bizonyos szempontból Huth is jó védő volt: fölborítani lehetetlen, lefejelni szintén, de ő annyira lassú és körülményes volt, ráadásnak technikailag annyira buta, hogy a róla lepattanó támadók bármikor el tudták érni, hogy befújják a szabadot róla.

Na most itt is beletudnék kötni egy két dologba, de a látszat ellenére, sok dologban egyetértek:)
Na meg ha folytatom, biztos kapok egy privát üzenetet a következőben, hogy "figyi, mi a bajod velem?" mint álltalában...

Gallas egy különleges védő volt, nincs még egy ilyen a világon. Magas, legtöbb labdát simán elfejeli, erős testalkatu, emellett nagyon gyors. Szóval sztem Terry mellé egy Gallas kvalitású védő kéne, aki egyaránt magas és gyors, nem pedig Carvalho!Ez a védő meg sztem Alex. Tudom, hogy szerinted nem, de majd a következő meccsek igazolják valamelyikőnket!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14195 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:...Mintha Gallas olyan törpe és vézna lett volna...ha jól emlékszem egymagas volt Terryvel!
Sztem Alex hasonlít Gallasra!

Ezt Vártam...Barca elleni... Terry azért lessú mert EGYSZER, egyetlen egyszer azona meccsen, Dinho befűzte? Dinho-t 3 ember fogja meccsenként, még is úgy bohóckodik, ahogy akar...
Ha ez a baj, akkor nem a lassúságával vannak gondok, hanem az adottságaival, mert Dinho bárkit befűz, és ez sztem nem szégyen! Angliában jól megélnek, ahogy te mondanád, a Terry tipusú védők, és nekem ez a fontos.Innentől kezdve a Terry Alex páros nálam nagyon is nyerő!

Egyébként meg mit gondolsz, miért alakult ki ez a hatalmas KB. hiány...?
Na most nézd. Ha nem akarod érteni, amit írok, és csak keresel egy mondatot, részt, szót, amibe beleköthetsz, akkor szólj előre.
Egyrészt: Gallas valóban nem volt alacsony, ennek ellenére sokkal gyorsabb, fordulékonyabb védő volt, mint mások - ez tette többek közt naggyá és értékessé. NEM azon van a hangsúly, hogy 186 vagy 188 centi magas-e egy védő, vagy sem. Valamint nem mondtam, hogy a Terry-Alex páros rossz lenne. Terryt nem egyszer forgatták be, és nem is erről van szó, mert nem ezt írtam. Nem írtam, hogy ez szégyen, nem írtam, hogy ez gond, leírtam egy tényt. Terry egy remekül helyezkedő, légteret uraló, harcos, zsoldos, (csapatkapitány), de stílus - vagy ha így jobban tetszik, alkati hátrányai vannak. Nem lomha, nem lassú, csak lassabb, mint pl. Carvalho. Ez legalább olyan, minthogy SWP-re hiába ívelünk magas labdát, mert ő alacsony. Nincs tökéletes játékos, mindenkinek vannak hiányosságai, hátrányai. Én annyit írtam, hogy Terry mellé sokkal inkább kell egy Carvalho vagy afféle hátvédpár, mint Alex. Hogy kellenek és "jól megélnek" a Terry típusú, alkatú, kvalitású védők a PL-ben? Persze, ez az angol foci miatt majdhogynem követelmény. De minthogy vannak különbőző (típusú, alkatú, stb.) csatárok, Crouch-Rooney, ugyanúgy vannak védők is... Nyilván nem véletlenül védő Terry vagy Alex, és nem véletlenül nem védő Sweep vagy Robben. Terry a legtöbb szempontból tökéletes, de nem minden szempotból. Mint ahogy bizonyos szempontból Huth is jó védő volt: fölborítani lehetetlen, lefejelni szintén, de ő annyira lassú és körülményes volt, ráadásnak technikailag annyira buta, hogy a róla lepattanó támadók bármikor el tudták érni, hogy befújják a szabadot róla.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14196 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Bubi írta:...
Ne röhögtess már...
Miért terry tipusú?Ben Haim egy favágó, hogy lehetne Terryhez hasonlítani?Terry típusú Alex, tény, mert SZINTE lehetetlen átmenni rajtuk... Az hogy nagydarab, már típust jelent?Én Terryt sem tartom lassúnak...Alexet meg aztán főleg nem!Ben Haim lassú...
És ha ingyen van?El kell hozni?Ott van Hutchinson(bocs ha rosszul írtam), ő sztem jobb már most, mint Ben haim...Azt, hogy Ballackot elhoztuk, mert ingyen volt, okés, de minek egy Ben haim?

Másrészt egy szóval se mondtam, hogy tartottuk volna meg Huth-ot, hisz Ő jól rúg, egyszerüen felsoroltam egy képességét, amiben jobb mint Ben haim, és ezért is értelmetlen volt eladni...
TBH meg szerinted jobb nála...Én nem látom, hogy bármit is jobban csinálna, mint Huth, aki a saját nevelt játékosunk volt.

De lehet, hogy csak az elfogultság beszél belőlem, én bírom Huthot.
Én is kezdhetném úgy, mint te, ugyan, ne röhögtess már... tény, hogy már az alapoknál szemben állunk, mert én a német fadarabot nem sokra tartottam. Sőt, ha őszinte akarok lenni, félelem kúszott fel bennem, ha becserélték. Terry típusú, igen, többek közt azért, mert nagydarab. Erős testalkatú, magas, jól fejelő védő, de termetéből adódóan igenis lassú. Mielőtt ettől ismételten fasiszta gondolataid támadnának :) Terryt a világ egyik legjobb belső védőjének tartom, személyes kedvencem, stb. de mellé nem Alex, hanem Carvalho kell. Olyan belső védő, aki termetéből adódóan (mert ugye az köztudott, és megfellebbezhetetlen tény, hogy az alacsonyabb emberek sokkalta robbanékonyabbak) gyorsabb, robbanékonyabb, jól becsúszó védő kell. Terry-t nem sokszor látod csúszkélni a pályán, Carvalho ellentétben ebben ász. Gallas is hasonló okokból volt jó párja Terrynek. Ben Haim pedig igen, olyan típusú védő, mint Terry vagy Alex. Magas, erős felépítésű, felborítani lehetetlen, de egy gyors csatár bizony megelőzheti, nem is kell messzire menni, de érdemes megnézni - most épp BL találkozók jutnak eszembe, de mondjuk a Barca elleni vagy hogy ne menjünk olyan messzire, a Rosenborg elleni meccsünket... Ben Haim nem rossz védő, de nem Terry vagy Alex kvalitású. Ja, és a végére: nem azért kellett elhozni, mert ingyen volt. Azért, hogy ne járjunk úgy, mint tavaly. (bármennyire is jó játékos Essien, és akármilyen jó formában is focizott tavaly, az Essien-PF belső védőpáros nem túl acélos. :wink: ) Hutchie-ra reagálva pedig nem szeretnék semmit mondani, mert szerintem nem láttam még összesen 90 percet játszani, de ha jobb, mint TBH, akkor pályára fog lépni a felnőtt csapatban.
Mintha Gallas olyan törpe és vézna lett volna...ha jól emlékszem egymagas volt Terryvel!
Sztem Alex hasonlít Gallasra!

Ezt Vártam...Barca elleni... Terry azért lessú mert EGYSZER, egyetlen egyszer azona meccsen, Dinho befűzte? Dinho-t 3 ember fogja meccsenként, még is úgy bohóckodik, ahogy akar...
Ha ez a baj, akkor nem a lassúságával vannak gondok, hanem az adottságaival, mert Dinho bárkit befűz, és ez sztem nem szégyen! Angliában jól megélnek, ahogy te mondanád, a Terry tipusú védők, és nekem ez a fontos.Innentől kezdve a Terry Alex páros nálam nagyon is nyerő!

Egyébként meg mit gondolsz, miért alakult ki ez a hatalmas KB. hiány...?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14197 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:...
Ne röhögtess már...
Miért terry tipusú?Ben Haim egy favágó, hogy lehetne Terryhez hasonlítani?Terry típusú Alex, tény, mert SZINTE lehetetlen átmenni rajtuk... Az hogy nagydarab, már típust jelent?Én Terryt sem tartom lassúnak...Alexet meg aztán főleg nem!Ben Haim lassú...
És ha ingyen van?El kell hozni?Ott van Hutchinson(bocs ha rosszul írtam), ő sztem jobb már most, mint Ben haim...Azt, hogy Ballackot elhoztuk, mert ingyen volt, okés, de minek egy Ben haim?

Másrészt egy szóval se mondtam, hogy tartottuk volna meg Huth-ot, hisz Ő jól rúg, egyszerüen felsoroltam egy képességét, amiben jobb mint Ben haim, és ezért is értelmetlen volt eladni...
TBH meg szerinted jobb nála...Én nem látom, hogy bármit is jobban csinálna, mint Huth, aki a saját nevelt játékosunk volt.

De lehet, hogy csak az elfogultság beszél belőlem, én bírom Huthot.
Én is kezdhetném úgy, mint te, ugyan, ne röhögtess már... tény, hogy már az alapoknál szemben állunk, mert én a német fadarabot nem sokra tartottam. Sőt, ha őszinte akarok lenni, félelem kúszott fel bennem, ha becserélték. Terry típusú, igen, többek közt azért, mert nagydarab. Erős testalkatú, magas, jól fejelő védő, de termetéből adódóan igenis lassú. Mielőtt ettől ismételten fasiszta gondolataid támadnának :) Terryt a világ egyik legjobb belső védőjének tartom, személyes kedvencem, stb. de mellé nem Alex, hanem Carvalho kell. Olyan belső védő, aki termetéből adódóan (mert ugye az köztudott, és megfellebbezhetetlen tény, hogy az alacsonyabb emberek sokkalta robbanékonyabbak) gyorsabb, robbanékonyabb, jól becsúszó védő kell. Terry-t nem sokszor látod csúszkélni a pályán, Carvalho ellentétben ebben ász. Gallas is hasonló okokból volt jó párja Terrynek. Ben Haim pedig igen, olyan típusú védő, mint Terry vagy Alex. Magas, erős felépítésű, felborítani lehetetlen, de egy gyors csatár bizony megelőzheti, nem is kell messzire menni, de érdemes megnézni - most épp BL találkozók jutnak eszembe, de mondjuk a Barca elleni vagy hogy ne menjünk olyan messzire, a Rosenborg elleni meccsünket... Ben Haim nem rossz védő, de nem Terry vagy Alex kvalitású. Ja, és a végére: nem azért kellett elhozni, mert ingyen volt. Azért, hogy ne járjunk úgy, mint tavaly. (bármennyire is jó játékos Essien, és akármilyen jó formában is focizott tavaly, az Essien-PF belső védőpáros nem túl acélos. :wink: ) Hutchie-ra reagálva pedig nem szeretnék semmit mondani, mert szerintem nem láttam még összesen 90 percet játszani, de ha jobb, mint TBH, akkor pályára fog lépni a felnőtt csapatban.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14198 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Bubi írta:
undertow írta:ben haim a PL kozepmezonye(ertsd top 4 alatt) szintjen egy jo vedo. a padra siman elfer nalunk is. ha eleg neki, hogy 4. a sorban...
a gond inkabb azzal van, hogy o es alex is inkabb JT cserejenek jo. gyors, mobil kozepsovedobol csak ricky van. inkabb egy fiatal gallas klon kene tbh helyett...
Minek még egy paraszt?Ha meg a játékára gondolunk, most vettünk egy Alexet!

TBH-hoz: Kérdem én, hogy akkor minek adtuk el Huth-ot?Ő is fiatal, Erős felépítésű...Ő is tud bénázni, és szórakoztatni a közönséget a gyenge mutatványaival...Nehogy azt mondd erre, hogy ő "top -4 es", mert sztem van olyan mint TBH...Mind a kettő favágó egy kicsit, de vannak jobb meccsei is...Padra jó!

Jah és Huth tudott szabit lőni:)
Olyat kérdeztél, ami benne volt undertow hszében. Alex és Ben Haim is Terry stílusú védő, Carvalho féle gyors védőnk nincs még 1 középen.

Miért adtuk el Huth-ot? Azért TBH nála jobb egyrészt, másrészt őt elvitték 6 milláért (azóta sem értem, ezt hogyan sikerült összehozni), TBH meg ingyen jött.

Tudott szabadot lőni? Lehet, de minek nekünk még 1 szabadrúgás lövő? Jelen sorrend durván így néz ki: Lampard, Drogba, Ballack, Malouda, JC, Alex, Belletti, Sevcsenko. Hogy itt van e Huth vagy sincs, ilyen szempotból (is) teljesen mindegy.

Ne röhögtess már...
Miért terry tipusú?Ben Haim egy favágó, hogy lehetne Terryhez hasonlítani?Terry típusú Alex, tény, mert SZINTE lehetetlen átmenni rajtuk... Az hogy nagydarab, már típust jelent?Én Terryt sem tartom lassúnak...Alexet meg aztán főleg nem!Ben Haim lassú...
És ha ingyen van?El kell hozni?Ott van Hutchinson(bocs ha rosszul írtam), ő sztem jobb már most, mint Ben haim...Azt, hogy Ballackot elhoztuk, mert ingyen volt, okés, de minek egy Ben haim?

Másrészt egy szóval se mondtam, hogy tartottuk volna meg Huth-ot, hisz Ő jól rúg, egyszerüen felsoroltam egy képességét, amiben jobb mint Ben haim, és ezért is értelmetlen volt eladni...
TBH meg szerinted jobb nála...Én nem látom, hogy bármit is jobban csinálna, mint Huth, aki a saját nevelt játékosunk volt.

De lehet, hogy csak az elfogultság beszél belőlem, én bírom Huthot.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14199 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:...amugy meg Zenzo. tényleg csak 1 de kérlek csak 1etlen egy indokot mondj miért van benne a szabadrugás specialistáid között ballack ill seva ? :)
Alex kb 2-3 eddigi lehetőségéből rugott golt, a másik kettőnek menet közbe sem megy... nem hogy 30-40 méterről
Ha ezt a kérdést komolyan gondolod, akkor nem nagyon van mit írnom, nincs miről beszélni. Mindketten rúgtak a Chelseaben is, válogatottjaikban is, korábbi csapataikban is szabadrúgásgólokat, nem is akármilyeneket, nem is akármennyit. Ha ez neked semmi, akkor itt több beszédnek helye nincs. Egy dolog nem kedvelni valakit. Egy másik dolog utálni a saját csapatod játékosait. Egy harmadik dolog valótlanságokat állítani, hülyeségeket kérdezni. Mindkettő baromi jó szabadrúgás lövő. És ők nem az én listámban szerepelnek, hanem a Chelsea-ében. Egyebet nem tudok mondani.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14200 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
Bubi írta:
undertow írta:ben haim a PL kozepmezonye(ertsd top 4 alatt) szintjen egy jo vedo. a padra siman elfer nalunk is. ha eleg neki, hogy 4. a sorban...
a gond inkabb azzal van, hogy o es alex is inkabb JT cserejenek jo. gyors, mobil kozepsovedobol csak ricky van. inkabb egy fiatal gallas klon kene tbh helyett...
Minek még egy paraszt?Ha meg a játékára gondolunk, most vettünk egy Alexet!

TBH-hoz: Kérdem én, hogy akkor minek adtuk el Huth-ot?Ő is fiatal, Erős felépítésű...Ő is tud bénázni, és szórakoztatni a közönséget a gyenge mutatványaival...Nehogy azt mondd erre, hogy ő "top -4 es", mert sztem van olyan mint TBH...Mind a kettő favágó egy kicsit, de vannak jobb meccsei is...Padra jó!

Jah és Huth tudott szabit lőni:)
Olyat kérdeztél, ami benne volt undertow hszében. Alex és Ben Haim is Terry stílusú védő, Carvalho féle gyors védőnk nincs még 1 középen.

Miért adtuk el Huth-ot? Azért TBH nála jobb egyrészt, másrészt őt elvitték 6 milláért (azóta sem értem, ezt hogyan sikerült összehozni), TBH meg ingyen jött.

Tudott szabadot lőni? Lehet, de minek nekünk még 1 szabadrúgás lövő? Jelen sorrend durván így néz ki: Lampard, Drogba, Ballack, Malouda, JC, Alex, Belletti, Sevcsenko. Hogy itt van e Huth vagy sincs, ilyen szempotból (is) teljesen mindegy.


én megforditanám a dolgot és azt kérdezem miért kellett Khalidot eladni... a Holland vállogatott alapemberét lecserétlük az izraeliére, lol :)
amugy meg Zenzo. tényleg csak 1 de kérlek csak 1etlen egy indokot mondj miért van benne a szabadrugás specialistáid között ballack ill seva ? :)
Alex kb 2-3 eddigi lehetőségéből rugott golt, a másik kettőnek menet közbe sem megy... nem hogy 30-40 méterről

Válasz küldése