Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13941 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ricsi93 írta:
DjNeo92 írta:Valaki tud kezdőcsapatot a boltoni vándorlók ellen?
Chelsea will line-up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
5 Michael Essien
33 Alex
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
13 Michael Ballack
4 Claude Makelele
8 Frank Lampard
10 Joe Cole
11 Didier Drogba
15 Florent Malouda
Ivanovics ott van a padon vagy ben-haim?

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Keret, kezdőcsapat

#13942 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

DjNeo92 írta:Valaki tud kezdőcsapatot a boltoni vándorlók ellen?
Chelsea will line-up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
5 Michael Essien
33 Alex
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
13 Michael Ballack
4 Claude Makelele
8 Frank Lampard
10 Joe Cole
11 Didier Drogba
15 Florent Malouda
Reach out touch blue (faith)

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13943 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Valaki tud kezdőcsapatot a boltoni vándorlók ellen?

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13944 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Már jó, a 2. félidőben. Legalábbis itt

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13945 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Itt Pécsen faszán nem jön be az ES2, fekete képernyő... :( Király.
Jam, az itt is :(
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13946 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Itt Pécsen faszán nem jön be az ES2, fekete képernyő... :( Király.

A kezdő meg... Ez a legrosszabb variáció arra, hogy kik legyenek a szélsőink... Szenvedős meccs lesz, már előre látom. :cry:

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13947 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ZenZo írta:mint valami elbaszott sivatagi forgószél az Antarktiszon.
Ez jó! :lol: :lol: :lol:

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13948 Hozzászólás Szerző: timoboll »

énsem értem miért erőlteti grant anelkát szélsőnek,s.w.p. pedig megint nincs a padon se pedig inkább adnék neki lehetőséget szélsőként mint anelkának

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13949 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

DjNeo92 írta:Könyörgöm mér nem jáccunk néha 2 csatárral???
Most is Anelka szélsőt fog jáccani nem az eredeti bef csatár poszton!
Seva meg megin a padon...
De ez már meg se lep!
Anelkaval egy baj van: ha egyszem középcsatárnak tesszük is be, akkor is a szélen meg a félpályán kavarog, mint valami elbaszott sivatagi forgószél az Antarktiszon. És valóban, a bosszantó az, hogy Seva a padon, és minden bizonnyal jut majd 3 perchez, ha Grantnek jó kedve van, akkor hathoz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13950 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Érdekes!
Az. Már csak azért is, mert szegény Seva (mostmár tényleg az, ezek a négypercek, taktikai cserék már-már megalázóak) ismét 3 percre van max koordinálva, felállunk két szűrővel és négy védővel, amiben max egy jó van, hogy Essien több támadófeladatot kaphat, bár lehet inkább az az oka, hogy Bridgey meccshiány miatt, PF pedig gyorsasága miatt (no meg a gyatra beadásai miatt) támogatásra szorul. Viszont remélem Ballack ismét jó napot fog ki, mert a Malouda-Anelka szélső párostól nem vagyok elragadtatva, főleg úgy, hogy Kalou padon sincs, JC pedig kicsit mintha fáradt lenne. Lampard pedig ha már nem kezdő, akkor annak egy oka lehet: lehet, hogy menet közben áttérünk a kétcsatáros játékra egy Malouda-Lamps cserével. Kíváncsi leszek, bár a meló miatt ismét csak a 2. félidőt látom majd...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13951 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Könyörgöm mér nem jáccunk néha 2 csatárral???
Most is Anelka szélsőt fog jáccani nem az eredeti bef csatár poszton!
Seva meg megin a padon...
De ez már meg se lep!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13952 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Chelsea will line-up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
18 Wayne Bridge
5 Michael Essien
12 John Mikel Obi
8 Michael Ballack
39 Nicolas Anelka
11 Didier Drogba
15 Florent Malouda

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 33 Alex, 8 Frank Lampard, 10 Joe Cole, 7 Andriy Shevchenko

Érdekes!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13953 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A kezdőben nem sok meglepetés van, legfeljebb Makelele padozása. Mondjuk én inkább Bellettit tenném a csapatba,ő jobban segíti a támadásokat mint PF. De jó lesz ez, ha mindenki hozza, amit tud, akkor nyerni fogunk.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13954 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kemény kezdő, ráadásnak a MU felállása Van der Sar; Brown, Ferdinand, Vidic, Evra; Carrick, Anderson, Fletcher; Nani, Rooney, Giggs, tehát Ronaldo és Tevez csak a padon kezd. Végül 2-1-et tippeltem, remélem egy gyors góllal elhúzunk, majd a szünet után vágunk még egyet, úgy az 55-60 perc környékén, és a csereként beálló Roni majd csak egyet tud hozni rajta :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13955 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kezdő
1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
5 Michael Essien
12 John Mikel Obi
13 Michael Ballack
10 Joe Cole
11 Didier Drogba
21 Salomon Kalou

Substitutes: 40 Hilario, 35 Juliano Belletti, 4 Claude Makelele, 7 Andriy Shevchenko, 39 Nicolas Anelka.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13956 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mindjárt kezdődik az év meccse, én meg nem is láthatom :evil: idióta szombati munkanap. Whááááá! Kívácsni leszek a kezdőnkre Lamps nélkül. Addig tippelni sem merek. Szeretnék hazai győzelmet tenni, de kizártnak tartom, hogy egynél többet tudnánk rúgni. Másrészről nem érzem azt, hogy nem kapunk gólt. Na most akkor 1-1 vagy mégis rúgunk kettőt? :) (arra gondolni sem merek, hogy a MU elveszi a 81 mérkőzés óta tartó veretlenségünket)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#13957 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Antifiu írta:http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=660799

Ez a cikk inkább idevaló, mint az Abráéba. Ha lehet hinni a cikknek, nagyjából minket igazolnak. Végülis az említett játékosok tényleg nem nagyon hozzák a formájukat. Lássuk:

"Andriy Shevchenko, Claudio Pizarro, Steve Sidwell and Tal Ben-Haim are near-certainties to be sold"

Ezzel szinte egyetértek, Pizza kevés lehetőséggel sem élt, nem beszélve Sidwellről sem, jobb lenne neki, ha egy középcsapatban nyomná, nem Chelsea szintű, ahogy TBH sem 4 középső védő (Ivanoviccsal) esélye se lesz, és jobbak ők annál, hogy a reserve-be játsszanak. Sheva más kérdés. Ha esetleg jönne egy új edző, lehet többet játszana és visszanyerné a formáját. Grant esélyt sem adott neki+sérülés. Én még egy évig meghagynám.

"while the likes of Florent Malouda, Shaun Wright-Phillips, Carlo Cudicini and Juliano Belletti are on thin ice."

SWP kivételével mindenkit itt hagynák. Cudicini :shock: ?, Ne már. Cserekapusnak a lehető legjobb (inkább már Hilárió), Belletti nagyon jó szezon produkált, bár lehet hogy Ivanovics érkezésével akarják megoldani a dolgokat. Maloudának is adnék még esélyt (az első szezon a "franciák" közül szinte senkinek nem volt jó). SWP bebizonyította 3 év alatt, hogy nem való ide. Az a pár meccses felvillanás ide kevés.

"And with Didier Drogba, Frank Lampard and Wayne Bridge all less than satisfied with their current situation"

Lampard kizárt hogy menjen, mint ahogy szerintem Bridge is marad. Drogba? Én már nem tudom mi lenne jobb ha megy vagy ha marad... Ha olyan szívvel játszana mint tavaly, akkor marasztalnám. De a jelenlegi helyzetben (nem is a góllövésről beszélek, hanem az egyre több hiszti meccsen vagy meccsen kivül egyaránt, újfent színészkedés...)

Az én keretem így nézne ki a kövi szezonra:

GK: Cech, Cudicini, Taylor
RB: Belletti, PF
CB: Terry, Carvalho, Alex, Ivanovic, +tarcsi
LB: Bridge, A.Cole
DM: Makelele, Mikel +tarcsi
CM: Lampard, Ballack, Essien, Mikel +tarcsi
RW: Cole, Kalou
LW: Malouda, Sinclair
ST: Drogba, Sheva, Anelka, Sahar, DiSanto (vagy ha valaki elmegy a 3 nagyból akkor Benzema)

Bár sokan írták hogy ilyen meg olyan szélső kell ide, szerintem inkább a fejekben kell rendet rakni, mert vannak kiváló képességű játékosaink az adott posztokra. Én a védelemhez és a középpályához semmi esetre sem nyúlnék (konkrétan a vételre gondolok, az eladást már fent említettem.) Talán a szélső (csatár szekcióban változtatnék, de jelenleg nem jut eszembe szélső, akit szívesen látnék itt.

Röviden ennyi... :roll: :)

Szinte mindenben egyetértek veled, talán ha már igazolunk, akkor Benzema helyett Huntelaar sztem jobban beillene, már csak azért is, mert a 4-4-3-at nyomja elég régóta, meg nem az első jó szezonja, Benzemával szemben...de Benzema is nagyon jó játékos..

A szélsőkre nekem rengeteg ötletem lenne 8) , de sztem vmi nagyon kreatív, látványos futballt játszó játékos kéne, mert sztem az nagyon hiányzik, Joey-n kívűl ilyen nem nagyon van(tudom lerágott csont, Quaresma, vagy talán Mancini is jó lenne, de ő róla nincs egyáltalán szó)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13958 Hozzászólás Szerző: Anti »

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=660799

Ez a cikk inkább idevaló, mint az Abráéba. Ha lehet hinni a cikknek, nagyjából minket igazolnak. Végülis az említett játékosok tényleg nem nagyon hozzák a formájukat. Lássuk:

"Andriy Shevchenko, Claudio Pizarro, Steve Sidwell and Tal Ben-Haim are near-certainties to be sold"

Ezzel szinte egyetértek, Pizza kevés lehetőséggel sem élt, nem beszélve Sidwellről sem, jobb lenne neki, ha egy középcsapatban nyomná, nem Chelsea szintű, ahogy TBH sem 4 középső védő (Ivanoviccsal) esélye se lesz, és jobbak ők annál, hogy a reserve-be játsszanak. Sheva más kérdés. Ha esetleg jönne egy új edző, lehet többet játszana és visszanyerné a formáját. Grant esélyt sem adott neki+sérülés. Én még egy évig meghagynám.

"while the likes of Florent Malouda, Shaun Wright-Phillips, Carlo Cudicini and Juliano Belletti are on thin ice."

SWP kivételével mindenkit itt hagynák. Cudicini :shock: ?, Ne már. Cserekapusnak a lehető legjobb (inkább már Hilárió), Belletti nagyon jó szezon produkált, bár lehet hogy Ivanovics érkezésével akarják megoldani a dolgokat. Maloudának is adnék még esélyt (az első szezon a "franciák" közül szinte senkinek nem volt jó). SWP bebizonyította 3 év alatt, hogy nem való ide. Az a pár meccses felvillanás ide kevés.

"And with Didier Drogba, Frank Lampard and Wayne Bridge all less than satisfied with their current situation"

Lampard kizárt hogy menjen, mint ahogy szerintem Bridge is marad. Drogba? Én már nem tudom mi lenne jobb ha megy vagy ha marad... Ha olyan szívvel játszana mint tavaly, akkor marasztalnám. De a jelenlegi helyzetben (nem is a góllövésről beszélek, hanem az egyre több hiszti meccsen vagy meccsen kivül egyaránt, újfent színészkedés...)

Az én keretem így nézne ki a kövi szezonra:

GK: Cech, Cudicini, Taylor
RB: Belletti, PF
CB: Terry, Carvalho, Alex, Ivanovic, +tarcsi
LB: Bridge, A.Cole
DM: Makelele, Mikel +tarcsi
CM: Lampard, Ballack, Essien, Mikel +tarcsi
RW: Cole, Kalou
LW: Malouda, Sinclair
ST: Drogba, Sheva, Anelka, Sahar, DiSanto (vagy ha valaki elmegy a 3 nagyból akkor Benzema)

Bár sokan írták hogy ilyen meg olyan szélső kell ide, szerintem inkább a fejekben kell rendet rakni, mert vannak kiváló képességű játékosaink az adott posztokra. Én a védelemhez és a középpályához semmi esetre sem nyúlnék (konkrétan a vételre gondolok, az eladást már fent említettem.) Talán a szélső (csatár szekcióban változtatnék, de jelenleg nem jut eszembe szélső, akit szívesen látnék itt.

Röviden ennyi... :roll: :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13959 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:Nem tudtam hova írja, hát ide került:
Nyáron részt veszünk egy tornán Oroszországban. Másik két csapat: Lokomotiv Moszkva, Sevilla, AC Milan
Három csapat. ;) :D Amúgy jó a felhozatal.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Keret, kezdőcsapat

#13960 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

A 05/06-os szezon előtt is játszottunk velük.

Válasz küldése