Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14361 Hozzászólás Szerző: Megyó »

megjöttem a nyarálásból :D

gondolkodtam ez idő alatt hogy talán ismét olyanok lehetünk mint 2005ben :P
nah szal Cech ugye ua.
a védelemben a 2 széle változott meg, Ashley egyértelmü erősités, Johnsont még nem tom. --itt ez egy ->?
a kp egyértelmüen erősebb lett. Lamps ugyan nem olyan jo már (de ki tudja milyen lesz most) de rajta kivül ott volt Gudi aki azért csatár és Makelele, akinek a játékát én mindig is szerettem és tiszteltem, de... mondjuk ugy hogy Essien sokkal több mindent tud. Gudi helyén vszinü ballack fog játszani :) ha nem ment meg ettől minket a Real vagy valaki más akkor csak abba reménykedek hogy jol fog majd játszani :) vagy Mikel kezd majd mert pl ballack egész évben sérült :twisted:
a szélsők meg. ugye elment Duff de most itt van helyette Malouda. sztem a két játékos tudása tök egyszinten van. Joey jobb mint akkor Robben rosszabb... mondjuk itt az egész agyalás értelmét veszti ha jövöre jo szezont fog ki Robben... akkor minden a mienk.
jah és persze ott van Drogba aki azota 200* ugy nyomja. összeségében ugy érzem hogy a szélsőink voltak akkor a legjobbak és Ők nyerték meg a meccseket (na meg Lamps, ezt most Essientől várhatjuk), de mintha ez az idei szélső 4 es nem lenne olyan ütös. nem rossz, szo se rola, de csak, hogy ne menjek messzebb, ha megy Tevez a muba, akkor C Ronaldo meg Ő... nah az már ütös. amugy a csapat többi részét nagyon erősnek érzem.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#14362 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Zsoca87 írta:
Pethy írta:Én ezt tartanám jó kezdő 11-nek:
-----------------Cech----------------
-Johnson--Terry--Carvalho--Cole-
-----------------Essien---------------
-Joey-------Lampard------Malouda-
-------Drogba-------Kalou----------

És sztem ebben a szezonban lehetőséget kéne adni Sinclernek és a fiataloknak akik kiemelkednek az ifik közül. :wink:
Én is ilyenben gondolkodtam, ezzel 2 probléma: egyrészt szerintem tuti nem ezt fogjuk játszani, túl sebezhető lenne így a védelem, másrészt Essiennek túlságosan a védekezésre kéne koncentrálnia, ami szintén nem túl jó. Amúgy én örülnék ennek a felállásnak, csak Jose nem valszeg. :D
Én is tudom h. ez nem valószímű de nekem ez tetszene :twisted:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14363 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Pethy írta:Én ezt tartanám jó kezdő 11-nek:
-----------------Cech----------------
-Johnson--Terry--Carvalho--Cole-
-----------------Essien---------------
-Joey-------Lampard------Malouda-
-------Drogba-------Kalou----------

És sztem ebben a szezonban lehetőséget kéne adni Sinclernek és a fiataloknak akik kiemelkednek az ifik közül. :wink:
Én is ilyenben gondolkodtam, ezzel 2 probléma: egyrészt szerintem tuti nem ezt fogjuk játszani, túl sebezhető lenne így a védelem, másrészt Essiennek túlságosan a védekezésre kéne koncentrálnia, ami szintén nem túl jó. Amúgy én örülnék ennek a felállásnak, csak Jose nem valszeg. :D

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#14364 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Én ezt tartanám jó kezdő 11-nek:
-----------------Cech----------------
-Johnson--Terry--Carvalho--Cole-
-----------------Essien---------------
-Joey-------Lampard------Malouda-
-------Drogba-------Kalou----------

És sztem ebben a szezonban lehetőséget kéne adni Sinclernek és a fiataloknak akik kiemelkednek az ifik közül. :wink:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#14365 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:A jelenlegi kerettel a legerősebb kezdő szerintem:

Cech - Johnson, Terry, Carvalho, Bridge - Makelele - Essien, Lampard - Joe Cole, Robben - Drogba
Szuper kapus, bomba belsővédők, támadószellemű szélsővédők, világ legjobbja vkp, két támadó kp, villámgyors, technikás szélsők, szuper befejező! Új játékos nincs, mindenki ismeri egymás gondolatát is!

Valahogy így gondolom:

--------------Cech-----------------
--------Terry-----Carv------------
Glenda-------------------Bridgey--
--------------Maka-----------------
-------------------Lamps----------
----------Essien-------------------
--Robben-------------------Coley
--------------Drogba-------------

B (csere csapat)

Carlo - PF, Ben Haim, Alex (?), Cashley - Mikel (Diarra), Sidwell, Ballack - Malouda, (Kalou) Sweep, (Scotty) Seva (Pizzaro)


A szélső nélküli játékot el kell felejteni!
jo meg minden. csak nem ez lesz :) nemhiaba van ott a szerintem :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14366 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A jelenlegi kerettel a legerősebb kezdő szerintem:

Cech - Johnson, Terry, Carvalho, Bridge - Makelele - Essien, Lampard - Joe Cole, Robben - Drogba
Szuper kapus, bomba belsővédők, támadószellemű szélsővédők, világ legjobbja vkp, két támadó kp, villámgyors, technikás szélsők, szuper befejező! Új játékos nincs, mindenki ismeri egymás gondolatát is!

Valahogy így gondolom:

--------------Cech-----------------
--------Terry-----Carv------------
Glenda-------------------Bridgey--
--------------Maka-----------------
-------------------Lamps----------
----------Essien-------------------
--Robben-------------------Coley
--------------Drogba-------------

B (csere csapat)

Carlo - PF, Ben Haim, Alex (?), Cashley - Mikel (Diarra), Sidwell, Ballack - Malouda, (Kalou) Sweep, (Scotty) Seva (Pizzaro)


A szélső nélküli játékot el kell felejteni!
Only one Di Matteo!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#14367 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Vajon mi lesz az alap kezdőcsapat, ha lesz egyáltalán, alap?
Cech helye az biztos, Carlo csak a domestic kupákban kap helyet.
Ferreira...hát az attól függ, hogy jön-e chimbonda, vagy dani alves aminek örölnék+majd meglátjuk, hogy milyen g.johnson
Terry, Carvalho- tuti-Ben Haim és alex kispadoznak
Ashley helyett néha játszik Bridge
Essien és Lampard is tuti
Ballack helyett elvétve majd sidwell és mikel játszik
Makélelé és Diarra sztem közel azonos számú mecsset fognak játszani
Robben majd Maloudával cserélgeti a baloldalt
Sweep pedig Joe Cole(sztem mivel alapból jobblábas)helyettese lesz a jobb oldalon
Drogba kirobbanthatatlan úgyhogy Kalou, Seva és Pizarro majd "testvériesen" osztozik a második csatár helyén

De hozzáteszem ez csak az én véleményem, bármi megtörténhet

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14368 Hozzászólás Szerző: undertow »

siman mehetnek kolcsonbe januarig. aztan meglatjuk.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14369 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ezen kár is volt gondolkodni, mert a felállást jó esetben csak Mourinho tudja, vagy max a stáb, de ha le is van írva valahova, azt jobban őrzik, mint az angol királyi koronát :) Különben is még így is mi vagyunk az a klub, aki az egyik legkisebb játékoskerettel dolgozik. Alex (ha jön egyáltalán), Ben Haim, Sidwell, Pizarro mind-mind tudták, milyen csapathoz jönnek, hova, kik mellé igazolnak, így ha netán zúgolódnának félidőben, mehetnek - de nem hiszem, hogy erre sor kerülne. Sinclair és Sahar pedig jó eséllyel annyit lép pályára, mint tavaly, 3-4 mérkőzést. (egyébként honnan vetted, hogy fel sem merült a nevük?)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14370 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nah azon gondolkodtam, hogy afrika kupa ide vagy oda qrva sok a játékosunk és még szegény Sinclair vagy Sahar bele sincs számolva. sztem hamar elkezdenek madj morgolodni hogy ez igy nem jo. (a padosak)
meg jo lenne már tudini hogy állunk majd fel.
ha diamond akkor uristen 4 szélső.
ha 2szélső egy csatár akkor meg a sok kp és a sok bef csatár mit csinál majd.
meg ha jön egy extra jobb back is akkor már lesz 3 PF val együtt.
meg Alex és BEn haim nem hiszem hogy örülni fog hogy majd 4ed osztély ellenfelek ellen majd kapnak lehetőséget a ligakupába.. nah mind1, de sztem sokan majd elakarnak menni a téliszünetbe.
jah és még egyszer mondom szegény Sinclair neve fel sem merült...

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#14371 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Chelseafan írta:
Matuszka írta:
Ricsi93 írta:Az a baj hogy nem gólérzékeny. Eddig csak egy gól CFC színekben. De védőnek se jó. Kölcsönbe kell küldeni.
Carvalho-ra gondolsz?? Csak idén 3 gólt lőtt (3-ból 1-et fejelt :) )
Lehet Ferreirára. Mert ő tényleg csak 1 gólt rúgott. De nem is az a dolga. Jobb védőnek meg tökéletes. :wink:
jah...én is úgy gondolom,h nem az a feladata (góllövés),hanem a védekezés,amit véleményem szerint jól ellát. :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#14372 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Matuszka írta:
Ricsi93 írta:Az a baj hogy nem gólérzékeny. Eddig csak egy gól CFC színekben. De védőnek se jó. Kölcsönbe kell küldeni.
Carvalho-ra gondolsz?? Csak idén 3 gólt lőtt (3-ból 1-et fejelt :) )
Lehet Ferreirára. Mert ő tényleg csak 1 gólt rúgott. De nem is az a dolga. Jobb védőnek meg tökéletes. :wink:

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#14373 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Ricsi93 írta:Az a baj hogy nem gólérzékeny. Eddig csak egy gól CFC színekben. De védőnek se jó. Kölcsönbe kell küldeni.
Carvalho-ra gondolsz?? Csak idén 3 gólt lőtt (3-ból 1-et fejelt :) )

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#14374 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Az a baj hogy nem gólérzékeny. Eddig csak egy gól CFC színekben. De védőnek se jó. Kölcsönbe kell küldeni.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#14375 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:hat. szerintem a szelen nem lenne tul jo carvalho. de amig ugye nem latjuk... :)
viszont igy gallas nelkul mar erdektelen a kerdes is, ricky legyen csak kozepen JT mellett. ben haim, alex, boula, egyikuk sem jobb kozepen.
Ámen. :wink:
Szegény, mellőzött játékosok... :cry: :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14376 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat. szerintem a szelen nem lenne tul jo carvalho. de amig ugye nem latjuk... :)
viszont igy gallas nelkul mar erdektelen a kerdes is, ricky legyen csak kozepen JT mellett. ben haim, alex, boula, egyikuk sem jobb kozepen.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#14377 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
Arra lettem volna kíváncsi, hogy Carvalho mennyire lenne képes szélső védőt játszani...olyan ügyesen lép be időnként a támadásokba, hogy öröm nézni...
nem nagyon. a tamadasokhoz neha ugyesen lep fel, de ez azert egesz mas.
egyreszt a szeleken vedekezni maskep kell, mint kozepen. nem ugyanaz.
masreszt meg a szelen beadni kell tudni. sok szep beivelest is lattal rickytol? ;)
Még szép, hogy másképp' kell jobbhátvédet, mint középsőt játszani, különben PF nem mozgott volna olyan "stílus-idegenül" középen a Pool ellen... :wink: :lol:
...ha Carvalho Terry hiányában is képes volt középen "összefogni" a védelmet, akkor a jobb oldalt véleményem szerint lazán megoldaná...de ez csak egy felvetés, fantázia volt a részemről, mert valószínűleg soha nem kerül rá sor, hogy Jose kitolja Ricky-t jobbra...pedig én kíváncsi lennék rá... 8) :D (annyi középső védőnk lesz, mint a "nyű" :lol: , a jobb oldalon pedig nincs ideális játékos). :cry:
(Diarra-t viszont a kezdőbe "követelem"...) :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2007. július 1., vasárnap 10:04-kor.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14378 Hozzászólás Szerző: undertow »

az nem beadas volt. kozeprole s viszonylag hatulrol ivelte elore. szep volt, de egy fullbacknek nem ez a feladata.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#14379 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:sok szep beivelest is lattal rickytol? ;)
Én egyre emlékszem a Sheffield ellen, mikor Shevának tette oda pontosan a lábára, amiből egy szép gól született! :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14380 Hozzászólás Szerző: undertow »

..talán a túlságosan is a "csak a biztos" játéka az, ami nem az én világom, (időnként "indokolatlan", vagyis felesleges a hátrapassz) + amikor a támadásokat kellene segítenie az bizony nem igazán megy. (a mai fociban, a szélső hátvédeknek ez már a "feladata részét képezi")
viszont pont jose vilaga ;)
egyebkent felallastol fugg, hogy mennyire feladata a szelsovedonek reszt venni a tamadasban. az idei diamondban pl abszolut. nem is kulonosebben idealis paolo hozza. az eddigo 433hoz viszont pont passzol, oda vedekezo felfogasu fullbackek kellenek.
Arra lettem volna kíváncsi, hogy Carvalho mennyire lenne képes szélső védőt játszani...olyan ügyesen lép be időnként a támadásokba, hogy öröm nézni...
nem nagyon. a tamadasokhoz neha ugyesen lep fel, de ez azert egesz mas.
egyreszt a szeleken vedekezni maskep kell, mint kozepen. nem ugyanaz.
masreszt meg a szelen beadni kell tudni. sok szep beivelest is lattal rickytol? ;)

Válasz küldése