Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#14141 Hozzászólás Szerző: Daniel »

23 Carlo Cudicini
35 Juliano Belletti
22 Tal Ben-Haim
33 Alex
20 Paulo Ferreira
24 Shaun Wright-Phillips
9 Steve Sidwell
8 Frank Lampard (c)
17 Scott Sinclair
14 Claudio Pizarro,
7 Andriy Shevchenko

Substitutes: 40 Hilario, 5 Michael Essien, 12 John Mikel Obi, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou.

ez az sinclair :D :D :D,de ben haim azért kellett :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14142 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dani1905 írta:
Zsoca87 írta:Srácok szerintem hagyjátok abba. És maradjunk annyiban, hogy Dani, neked sem erősséged mostanában az írás. Olvasd vissza néhány hozzászólásodat. ;) :D

Ja és idéznék a fórum szabályzatból : " Vitatkozni lehet (sőt!...), de csak kulturált hangnemben! Aki nem képes észérveket felhozni saját igaza védelmében, ne akarjon fórumokra irogatni! Aki túl forrófejű, számoljon el tízig, mielőtt beírna valamit Gondolj bele, itt mindenki ugyanannak a klubnak szurkol! "

Szóval Bilha, Dani. Nyugi. :D

Az én véleményem amúgy szimplán annyi, hogy Ballack nálunk gyenge nagyon, swp idén javulgatott, de még mindig messze volt a mancity-s énjétől. És szerintem ezt mindenki látja.
igazad van és nem vitatkozni jöttem,cask egyszerüen nem értettem hogy minek kell szídni őket..elfogadom hogy így gondolja meg van is benne igaszság de minek mindennap leiirni??vele se akartam összeveszni emg megbántani,sőt vitatkozni sem..de én addig nem szídok valakit főleg tőlünk ha nem vagyok azon a szinten focitudásban,swp lehet en mvalami jó mostanában de idén tényleg egyre jobb..azt meg én se értem hogy ballack minek van itt cask kapja a pénzt azt sérült,meg nem emgy neki,elkéne adni..bocs bilha ha netán megántottalak(irni meg sose tudtam)

Ha csak azok véleményeznék a játékosokat, akik egy szinten vannak velük technikailag, sztem kihalt lenne a fórum! Nem létezik olyan magyar, aki felér SWP szintjére, ha az gyenge is a Chelsea-be.

Véleményezni lehet sztem, csak maradjunk a futballnál!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#14143 Hozzászólás Szerző: Daniel »

bilhacica írta:kösz Zsoca a gondolat ébresztőt :)
Dani, én is bocs.
és igazatok van, olyan vagyok, mint egy vén utcalány, aki leirja ugyanazt mindennap :D
csak büszke vagyok arra, hogy milyen jol ment mult héten a csapatnak és közük nem volt a 2 gyözelemhez az emlitett 4 játékosnak, de amikor meg szarul megy, akkor valahogy mindig ott vannak a pályán...

nah sry mindenkitől és örüljünk annak, hogy végre a feltámadás, arannyal borított útjára léptünk :)
:P
és reméljük hogy ez nem csak egy fellángolás,mostantol nem nagyon kaphatunk ki ha bajnokok is akarunk lenni,mert hát mért csak azok akarnánk :P (de azért ne bizzuuk el magunkat,reméljük grantnek sikerül minden ami mourinak nem és belőle is nagy manager lesz :D )

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14144 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kösz Zsoca a gondolat ébresztőt :)
Dani, én is bocs.
és igazatok van, olyan vagyok, mint egy vén utcalány, aki leirja ugyanazt mindennap :D
csak büszke vagyok arra, hogy milyen jol ment mult héten a csapatnak és közük nem volt a 2 gyözelemhez az emlitett 4 játékosnak, de amikor meg szarul megy, akkor valahogy mindig ott vannak a pályán...

nah sry mindenkitől és örüljünk annak, hogy végre a feltámadás, arannyal borított útjára léptünk :)
:P

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14145 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát igen, itt motivációs problémák vannak, mert ugye Sheva meg Ballack se valószínű hogy elfelejtett volna focizni. Egyébként ezt díjazom swp-ben nagyon, hogy ő hajt, és igaz ami igaz, szegény elég sok mindent el szokott bénázni, de ő nem akar eligazolni, nem akar padozni, inkább küzd. Ez nekem nagyon szimpatikus.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#14146 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Én személy szerint nem szeretem (rühellem) Ballackot, de BIZTOS vagyok benne, ha kevesebb fizetést kapna és akkor jobban hajtana tudna ő világklasszis teljesítményt is nyújtani!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#14147 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Zsoca87 írta:Srácok szerintem hagyjátok abba. És maradjunk annyiban, hogy Dani, neked sem erősséged mostanában az írás. Olvasd vissza néhány hozzászólásodat. ;) :D

Ja és idéznék a fórum szabályzatból : " Vitatkozni lehet (sőt!...), de csak kulturált hangnemben! Aki nem képes észérveket felhozni saját igaza védelmében, ne akarjon fórumokra irogatni! Aki túl forrófejű, számoljon el tízig, mielőtt beírna valamit Gondolj bele, itt mindenki ugyanannak a klubnak szurkol! "

Szóval Bilha, Dani. Nyugi. :D

Az én véleményem amúgy szimplán annyi, hogy Ballack nálunk gyenge nagyon, swp idén javulgatott, de még mindig messze volt a mancity-s énjétől. És szerintem ezt mindenki látja.
igazad van és nem vitatkozni jöttem,cask egyszerüen nem értettem hogy minek kell szídni őket..elfogadom hogy így gondolja meg van is benne igaszság de minek mindennap leiirni??vele se akartam összeveszni emg megbántani,sőt vitatkozni sem..de én addig nem szídok valakit főleg tőlünk ha nem vagyok azon a szinten focitudásban,swp lehet en mvalami jó mostanában de idén tényleg egyre jobb..azt meg én se értem hogy ballack minek van itt cask kapja a pénzt azt sérült,meg nem emgy neki,elkéne adni..bocs bilha ha netán megántottalak(irni meg sose tudtam)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14148 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Srácok szerintem hagyjátok abba. És maradjunk annyiban, hogy Dani, neked sem erősséged mostanában az írás. Olvasd vissza néhány hozzászólásodat. ;) :D

Ja és idéznék a fórum szabályzatból : " Vitatkozni lehet (sőt!...), de csak kulturált hangnemben! Aki nem képes észérveket felhozni saját igaza védelmében, ne akarjon fórumokra irogatni! Aki túl forrófejű, számoljon el tízig, mielőtt beírna valamit. Gondolj bele, itt mindenki ugyanannak a klubnak szurkol! "

Szóval Bilha, Dani. Nyugi. :D

Az én véleményem amúgy szimplán annyi, hogy Ballack nálunk gyenge nagyon, swp idén javulgatott, de még mindig messze volt a mancity-s énjétől. És szerintem ezt mindenki látja.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#14149 Hozzászólás Szerző: Daniel »

bilhacica írta:
Chelseafan írta:
bilhacica írta:csak röhögök azokon akik ballackot pl jonak tartják és tudom hogy azok még 2005 ben nem látták Lampardot játszani mert akkor tudnák mi az hogy "jó irányitó"
Akkor te még nem láttad Ballackot 2005 előtt... Pl. a 2002-es vb-n, meg mikor a Leverkusennel menetelt a bl-ben, meg utána a Bayernben... Azért ő nem "senki", nem a neve miatt ilyen ismert... :roll:


láttam játszani, de sehol nem kérdőjelezem meg, hogy anno milyen volt. de kérdés: mit érünk vele?

dani1905, te meg a piszkálodáson kivül valami értelmeset irjál a dologhoz, ha nem megy akkor meg csinálj magadnak "kislányok" topicot.

attol, hogy az értékrended el van tolodva még nem én vagyok a hülye...
amikor ide jön vki, akkor tisztalappal jön. mint ahogy Lamps is tette.
maradjunk annyiba, hogy azota jo pár oldal tele van irva Lampsnak szép dolgokkal, ballacknak meg nagy pacák mindenhol...
ugy szeretem amikro iylen diplomatikus vagy,nemtom miylen kislányokrol beszélsz,ha nem vennéd észre mindenki unja hogy szido itt az embereket..minenki látja hogy ballacknak nem megy se swpnek meg van még pár akinek nem,ugyhogy gondolkodjál már el azon hogy miket irsz.ez a kislányok topic nem hogy szidod a másikat azt azuért szeretnél ugy focizni amiylen szar az egyik is...de midnegy.az ám az értelems amit te irsz nem?"lófejü tátott száju..."vicc

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14150 Hozzászólás Szerző: twopac »

jó lenne ballack a chelsebe ha télleg a 2005ös formáját prudukálná,de én akor se látnám a helyét a csaaptba,2szélső kell lamps tuti kezdő,essien tuti,és én inkább obit favorizálom mint ballackot

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14151 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:
bilhacica írta:csak röhögök azokon akik ballackot pl jonak tartják és tudom hogy azok még 2005 ben nem látták Lampardot játszani mert akkor tudnák mi az hogy "jó irányitó"
Akkor te még nem láttad Ballackot 2005 előtt... Pl. a 2002-es vb-n, meg mikor a Leverkusennel menetelt a bl-ben, meg utána a Bayernben... Azért ő nem "senki", nem a neve miatt ilyen ismert... :roll:


láttam játszani, de sehol nem kérdőjelezem meg, hogy anno milyen volt. de kérdés: mit érünk vele?

dani1905, te meg a piszkálodáson kivül valami értelmeset irjál a dologhoz, ha nem megy akkor meg csinálj magadnak "kislányok" topicot.

attol, hogy az értékrended el van tolodva még nem én vagyok a hülye...
amikor ide jön vki, akkor tisztalappal jön. mint ahogy Lamps is tette.
maradjunk annyiba, hogy azota jo pár oldal tele van irva Lampsnak szép dolgokkal, ballacknak meg nagy pacák mindenhol...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#14152 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Chelseafan írta:
bilhacica írta:csak röhögök azokon akik ballackot pl jonak tartják és tudom hogy azok még 2005 ben nem látták Lampardot játszani mert akkor tudnák mi az hogy "jó irányitó"
Akkor te még nem láttad Ballackot 2005 előtt... Pl. a 2002-es vb-n, meg mikor a Leverkusennel menetelt a bl-ben, meg utána a Bayernben... Azért ő nem "senki", nem a neve miatt ilyen ismert... :roll:
hogy látott volna?lampard elött enm is tudta hogy mi az a foci

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#14153 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:a véleményem meg van minden játékosrol és kész.
csak röhögök azokon akik ballackot pl jonak tartják és tudom hogy azok még 2005 ben nem látták Lampardot játszani mert akkor tudnák mi az hogy "jó irányitó"

egy két játékosunk harcos másik részük egy vicc.
egyébként meg ha nem lennétek csőlátoak a jo eredmények swp seva pizza meg ballack nékül születnek mint ahogy most is igy lett meg szerdán...
Bilha ne haragudj meg,de ahhogy mondod tudja mindenki a véleményedet az adott játékosokról,ezért fölös 100szor leirni ugyanezt!Tiszta óvoda , az egyik gnóm a másik lófejü a 3.púpos stb:)
Attól függetlenül h a 4ből 3mmal egyetértek h fölös!
peace
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14154 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ricko írta:
Joey írta:
Ricko írta: De ő nem az eszével, han em a futball tudásával keresi a pénzt....
De a futballhoz is kell valamennyi ész...
Nem mondom, egy poszthoz kell ész, az pedig Lamps posztja.
De egy vonalszélsőnek, aki a gyorsaságából, és a cselezőkészségéből él, ha vanneki persze, (Utóbbi SWPre nem igaz) nem hinném, hogy mérnöknek kéne lennie...
Szóval ezt, hogy ő sokat keres, ezért biztos okos, elég naív kijelentésnek tartom.

Nem vagyok tisztában SWP értelmi képességeivel, de az biztos, hogy nálunk sose lesz kezdő!
Sztem középszerű! (hozzáteszem, hogy anno örültem, amikor leigazoltuk!)

Az, pedig pláne egy poén, vicc, parádé, cirkusz, hogy bárki Robbenhez hasonlítsa. Fényévek választják el a két játékost egymástól! Robben ha kihúz még fél évet, és tényleg az van, amit Grant nyilatkozott, hogy felmérik a játékosokat, és a nekik legmegfelelőbb posztot, és feladatot adják, akkor most a régi Robbent látnátok, ebben biztos vagyok.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#14155 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:csak röhögök azokon akik ballackot pl jonak tartják és tudom hogy azok még 2005 ben nem látták Lampardot játszani mert akkor tudnák mi az hogy "jó irányitó"
Akkor te még nem láttad Ballackot 2005 előtt... Pl. a 2002-es vb-n, meg mikor a Leverkusennel menetelt a bl-ben, meg utána a Bayernben... Azért ő nem "senki", nem a neve miatt ilyen ismert... :roll:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14156 Hozzászólás Szerző: Megyó »

a véleményem meg van minden játékosrol és kész.
csak röhögök azokon akik ballackot pl jonak tartják és tudom hogy azok még 2005 ben nem látták Lampardot játszani mert akkor tudnák mi az hogy "jó irányitó"

egy két játékosunk harcos másik részük egy vicc.
egyébként meg ha nem lennétek csőlátoak a jo eredmények swp seva pizza meg ballack nékül születnek mint ahogy most is igy lett meg szerdán...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#14157 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Joey írta:
Ricko írta:
bilhacica írta: Mégis annyit keres amennyit te még csak elképzelni sem tudsz, akkor te mi vagy? :lol: ha ő ennyire agyatlan...
De ő nem az eszével, han em a futball tudásával keresi a pénzt....
De a futballhoz is kell valamennyi ész...
Yes, We BLUE!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#14158 Hozzászólás Szerző: Daniel »

beszarok hogy miekt szoktál irni,"agyatlan ".ahha télleg az emg ügyetlen is nagyon..egyre jobb de midnegy amugy nézd már emg msot a duffot robbent,föleg robbent vicc az egész de mindegy..imádom öket de nem mondanám hogy jelenlleg jobbak mint swp.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#14159 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Ricko írta:
bilhacica írta:
twopac írta: swp= agyatlan, tátott száju (akinek mindig tátva van a szája arrol köztudott mennyire értlmes...) gnom
Mégis annyit keres amennyit te még csak elképzelni sem tudsz, akkor te mi vagy? :lol: ha ő ennyire agyatlan...
De ő nem az eszével, han em a futball tudásával keresi a pénzt....

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#14160 Hozzászólás Szerző: Ricko »

bilhacica írta:swp= agyatlan, tátott száju (akinek mindig tátva van a szája arrol köztudott mennyire értlmes...) gnom
Mégis annyit keres amennyit te még csak elképzelni sem tudsz, akkor te mi vagy? :lol: ha ő ennyire agyatlan...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricko 2007. október 28., vasárnap 20:00-kor.
Yes, We BLUE!!!

Válasz küldése