Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14661 Hozzászólás Szerző: undertow »

tore:

csak aprankent :)

duffer: miota is jatszik mar gyengen? nalunk is halovany volt mar sajnos, es a barcodesnal se szarnyal. fajdalmas, de ugy tunik, hogy a sok serules miatt megkoptak a kepessegei, nem az a jatekos mar, aki 3 eve volt.
gallas: tudod, hogy nem mi akartuk elengedni. sok valasztas nem volt.
ballack: a fizuja is ingyenes? 30-40k fonttal keres tobbet a legjobbjainknal. mennyi penz is ez a szerzodese vegeig?
hilario: kellett egy harmadik kapus. olcso volt, jose ismerte, megbizhatonak talalta. jobb kapust nem is talaltunk volna 3. szamunak. hogy csak azert lenne itt, mert jose baratja az sunyi es rosszindulatu pletyka. a suntol nem lepne meg, de toled...
egyebkent yves serult, es valami mutetje is volt, ha jol tudom, ugyhogy meg jo, hogy nem ra alapoztunk...
III. pont. mar bocs, de itt csak az indulat beszel beloled. egy darab logikus ervet nem mondtal.
es ha nem latod a csapategyseget a chelseaben, mar megbocsass(ismet :)), de vak vagy. merem allitani, hogy csapatszellem teren a legjobbak vagyunk.
Sajnálattal vettem észre, hogy Terry és Lampard is egyre többet reklamálnak, sosem gondoltam volna, hogy ilyenek lesznek valaha. Mintahogy azt sem, hogy Terry-t valaha kiállítják.
Vissza kell szállni a földre.
ezt meg be is kellett ideznem. mi van???
terry es lamps eddig is oda-oda szolt a bironak, sot terry eleg indulatosan szokta ezt tenni. es nem gyakoribb ez, mint tavaly. vagy 2 eve.
terry kiallitasa szerinted jogos volt? na ne rohogtess.
visszaszallni a foldre? mi van?
vazze tore, divatellendrukker lett beloled... :roll:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14662 Hozzászólás Szerző: undertow »

AryanH írta: Sheva. A bajnokság elején nem volt olyan ember - utólag persze már sok lesz - aki nem gondolta volna, hogy Sheva lesz a legjobb, legnagyobb és legtökéletesebb. Drogba már-már cserepadra ültettük volna. Shevchenko mérlege 25 meccs 5 gól. A Milánban az első évében 42 meccs alatt 29 gólt lőtt. Nem kétség ezt nem fogja beállítani sem megdönteni. Mi lehet a hiba? Motiválatlanság, alkalmazkodó képesség hiánya, rossz taktika, rossz poszt vagy akármi? Sajnálom őt. Sajnálom, hogy a pénz vagy akármi miatt idehozztuk, kétségtelen Milánóban már szobrot emeltek volna neki.
ido kell beilleszkedni egy uj bajnoksagba, es ez fokozottan igaz a kontinentalisnal sokkal jobban porgo angol focira. raadasul sheva eleg keson erkezett es serulten. elobb-utobb formaba fog lendulni, es eddig se volt olyan szar. drogbanak pl masfel ev kellett, mire raerzett az angol ritmusra...
Obi Mikel, mindenki csak azt kérdi, hogy miért. Én megadom a választ, azért, hogy ne legyen a Unitedé.
nem kovetted az elozmenyeket, igaz? obit a chelsea fedezte fel, mi vittuk ot norvegiaba, a chelsea penzen jart iskolaba, a chelsea tamogatta a csaladjat. jose ugy nyilatkozott rola mar joval a transfer elott is, hogy egy csiszolatlan gyemantot talalt. aztan a lyn es a manure eleg pofatlanul bekavart. azert fizettunk 16 millat, mert jose akarta a sracot.
es en a magam reszerol ot sem itelnem meg fel ev es minimalis jatekido utan.
II. Taktika: Azt mondták, hogy most már változtattni kell a taktikán, mert kiismerték. A két alaptaktika, amit használunk, az a 4-3-3 és 4-2-2 diamond. Mindkettőnek van előnye és hátránya. Akármilyen a felállás valaki mindig veszít. Egy jól müködő strukturát bontottunk meg egy új kedvéért. Mindenki döntse el, hogy megérte el. Sheva és Ballack megérte ezt az egészet.
jol mukodot? emlekezz vissza csak tavaszig. vegig szenvedtunk a 433mal, teljesen kiismertek mar az ellenfelek. hulyeseg lett volna nem valtani.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14663 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

AryanH: Nagyon tetszik az összegzésed. Én is írnék egy hasonlót ugyanezekkel a témakörökkel.

I. Átigazolások

Már nyáron megmondtam. Egy jó és sikeres csapatot NEM szabad megbontani sztárokkal. Úgy gondolom az elmúlt években igazi nagy "sztár" nem játszott a csapatban vagy pedig hamar továbbállt. Lampard itt lett sztár.
Ebbe a jól müködő rendszerbe 1-2 játékosnál többet nem kellett volna igazolni. Iszonyúan hiányzik a csapatból Duff, Gallas és Gudjohnsen játéka, baromság volt elengedni őket és ezt nem elfogultságból mondom.
Sheva: Rengeteget fizettünk egy 30 éves labdarúgóért. Klasszis játékos, aláírom, de sejteni lehetett, hogy valami ilyesmi lesz. Inkább egy fiatal, tehetséges játékost kellett volna hozni helyette. Ballack: Ő ingyen volt, ezt ne feledjétek. Sokszor nagyon szürke, pedig fantasztikus játékos. Szerintem Lampard miatt nem brillirozik. Megnézném egyszer Lampard nélkül. Boulahrouz: Egy-két meccset leszámítva egyáltalán nem azt nyújtja amiben bíztunk, fel sem ér Gallas-hoz. Obi Mikel: Sokszor elmondtam, nagyon nem tetszik a játéka. Más hasonló korú játékos az új csapatában, ha lehetőséget kap, úgy hajt, mint az állat nem pedig pocsékul játszik és másfélszer kiállítattja magát.... Ha meg azért kellett nekünk, hogy ne a Mu-é legyen...na akkor itt egy példa, hogy miért utál minket mindenki. Teljesen jogosan az ilyen dolgaink miatt. 16 millió volt a srác!!!! Több, mint Joey Cole, mint Robben, mint Lampard.... Gondolkozzatok!! Hilario: José leigazolta, mert a barátja. Undorító. Ma-Kalambay tökéletes 3. számú kapus lett volna. José sajnos túl nagyra van azzal, hogy végtelennek tünő pénze van.
A.Cole: Dilemmában vagyok vele kapcsolatban. Nagyon jó játékos, szeretem a játékát, de Bridge kárára igazoltuk le, ami nagy baromság volt. Ugyanolyan kvalitású játékosok, de mível Bridge-nek nincs akkora neve, a padon ül. Pedig milyen fantasztikusan játszott augusztusban.
Látjátok ez a szar. A neve miatt játszik mindenki, nem pedig a produkció miatt. Lampard játszhat nagyon szarul, akkor is kezdő. Baromság!!

II. Taktika

Az új taktika nyilván azért lett kitalálva, hogy az új sztárok helyet kapjanak a csapatban. Egy ideig ment is, de ez egy könnyen kiismerhető taktika. Hatalmas nagy szerencsénk van, hogy Essien ilyen bombaformában van valamint, hogy a védelmünk fantasztikus. Látjátok, Terry kiesett, 3 PL meccsen 4 gólt kaptunk. Mikor volt ilyen utoljára??
Én abszolút a 2 éve játszott 4 védő, 1 vkp, 2 középpályás, 2 winger, 1 csatár híve vagyok!

III. Miért vagyunk másodikok??

Egyszerű. Nálunk még nincs csapategység. Iszonyúan irigylem a MU-t, ami miatt olyan játékosok játszanak ott jó formában, akik már több, mint 10 éve ott vannak. Neville, Scholes, Giggs, Solksjaer olyan játékosok akik hatalmas erőt adnak a csapatnak. Jobban igazoltak, mint mi, nem bontották meg a csapatot.
Mi 3 év alatt lecseréltük az egész csapatot, 2 év alatt a 2/3-át...
Így nem fogunk BL-t nyerni.

IV: Következtetés:

Csapategység, nem elhamarkodott döntések, ezek kellenek. Valamint visszaszállni a földre. Sajnálattal vettem észre, hogy Terry és Lampard is egyre többet reklamálnak, sosem gondoltam volna, hogy ilyenek lesznek valaha. Mintahogy azt sem, hogy Terry-t valaha kiállítják.
Vissza kell szállni a földre. A pénz, nem minden. Most kiderült.
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14664 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

TERRY DILEMMA FOR CHELSEA

Chelsea manager Jose Mourinho does not know if captain John Terry will be available for the Barclays Premiership match against Reading on Boxing Day.

Terry has missed the last three matches with a back injury and may be out for another two to three weeks depending on the nature of the problem.

Carlo Cudicini is again doubtful with a thigh injury, while Joe Cole remains sidelined with a fractured foot.

Reading have no new injury worries ahead of the Boxing Day trip to Stamford Bridge.
http://www.premierleague.com

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#14665 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Most, hogy a bajnokság felénél vagyunk pár gondolatot megosztanék veletek az eddig történt dolgokról. Olvasgatam különböző médiumokban a csapattal kapcsolatos cikkeket, mind az itthoni sajtó, ami az angol cikkeket veszi át általában egy az egyben (bbc, skysport és stb.), vagy Blikk szintű sajtó anyagokból (Daily Mirror, The Sun és stb.). A hangvétel ott sem kedvező, de itthon meg főleg divat lett utálni a Chelseat, Mourinho, Abramovicstól kezdve mindent, ami vele kapcsolatos. Pár pontban szeretném összefoglalni az a gondolataimat kérdésről kérdésről.

I. Átigazolás: Egyértelmű volt, hogy valami hiányzik a csapatból. A védelem tengelye jó, a középpálya dinamikus, de a támadó játék, ami nem az igazi.
Ennek érdekében világklasszis játékost akartunk szerezni. Meg is érkezett. Sheva. A bajnokság elején nem volt olyan ember - utólag persze már sok lesz - aki nem gondolta volna, hogy Sheva lesz a legjobb, legnagyobb és legtökéletesebb. Drogba már-már cserepadra ültettük volna. Shevchenko mérlege 25 meccs 5 gól. A Milánban az első évében 42 meccs alatt 29 gólt lőtt. Nem kétség ezt nem fogja beállítani sem megdönteni. Mi lehet a hiba? Motiválatlanság, alkalmazkodó képesség hiánya, rossz taktika, rossz poszt vagy akármi? Sajnálom őt. Sajnálom, hogy a pénz vagy akármi miatt idehozztuk, kétségtelen Milánóban már szobrot emeltek volna neki. A következő páciens. Ballack. A világ egyik legjobb középpályása (volt), minden megvan benne, ami kell ütem érzék, jól fejel, sokat küzd mezőnyben, jó lő távolról, sok labdát szerezz. Volt védekező középpályás-támadó középpályás. Egy tipikus angol középpályás. Azt hittük, hogy Lampard mellett majd olyan hasznos lenne, mint ő. Nem jött be. Fejelt pár gólt, ebből egyik győztes is volt. Valahogyan úgy érzem, hogy ha J. Cole és Robben megtenné úgyanezt a posztján. A. Cole egy klasszis védő játékos, más játékos, mint Bridge szerintem több lehetőséget kéne adni az utóbbinak. Kétségtelen, hogy kellett. Kalou, hogy Henry legyen több idő kell. A legtöbbször becserélt játékos. Fiatal és még lehet több is belőle. Obi Mikel, mindenki csak azt kérdi, hogy miért. Én megadom a választ, azért, hogy ne legyen a Unitedé. Hilario kellett egy statiszta, de nem tudtuk, hogy főszereplő is lesz. Talán mellékszereplőnek elmenne.

II. Taktika: Azt mondták, hogy most már változtattni kell a taktikán, mert kiismerték. A két alaptaktika, amit használunk, az a 4-3-3 és 4-2-2 diamond. Mindkettőnek van előnye és hátránya. Akármilyen a felállás valaki mindig veszít. Egy jól müködő strukturát bontottunk meg egy új kedvéért. Mindenki döntse el, hogy megérte el. Sheva és Ballack megérte ezt az egészet.

III. Miért vagyunk másodikok?
Elsősorban az ellenfelet megnézzük. A MU-ban volt egy rendszer, amit alkalmaztak. Pár helyen voltak hibák és azt igazgatták. Ők rúgták a legtöbb gólt és kapták a legkevesebbet. Kétségtelen erősebb, mint akármikor. Viszont belül kell keresni a próblémát.
Taktika, kezdőcsapat stb. Ezen túl is vanak gondok. Mindig azt mondjuk, hogy nekünk van a legjobb kispadunk. Ez lehet. Viszont stabil alapemberek hiányát nem tudjuk elviselni. Cech védett volna a gólok legalább egyharmada menthető lett volna. Boula helyett egy Alex lett volna a védő akkor biztos nem kapunk ennyi gólt. Hiányoztak a kreativ játékosok J. Cole sérülés miatt, Robben sérülés meg játékhiány nélkül.

IV. Következtettés:
Az elmúlt pár meccsen már szinte temetem a bajnokságot. Félidőben vagyunk az egészben. Minden évben voltak igazolások amik nem jöttek be, remélem most nem Sheva meg Ballack lesz.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#14666 Hozzászólás Szerző: Festa »

ZenZo írta:
Festa írta:Drogbának viszont nagyon szurkolok,hogy ő legyen a gólkirály.Erre reális esélye akkor lenne ha a tizenegyeseket is ő rúgná.A Végén valaki majd sasjnos belőzi mivel Jm-nél az egyéni érdekek sokat nem számítanak :?
Ez nem JM vesszőparipája, hanem csapatérdek. Nem szabad egy játékosra kihegyezni a gólokat. Drogbának éppen eléggé reális esélye van arra, hogy gólokat lőjön, (na meg a gólkirályi címre is), meg kell hagyni a lehetőséget mindenkinek.
Egyetértek.Valóban ez a csapat érdeke,mármint,hogy ha kell Sevcsenko
a padon üljön.Én csak egyszerűen nem hiszem el,hogy egy aranylabdás egyik napról a másikra elsatnyul.Szerintem lelki eredetű formahanyatlásról van szó és nem vagyok benne biztos,hogy Jm az érinthetetlen listájával sokat segített volna Andrij lelki állapotán.
Én nem akarom,mentegetni csak próbálom megérteni,hogy eddig mért nem láttuk a Milánban megcsodált Sevcsenkot.
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14667 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Festa írta:Drogbának viszont nagyon szurkolok,hogy ő legyen a gólkirály.Erre reális esélye akkor lenne ha a tizenegyeseket is ő rúgná.A Végén valaki majd sasjnos belőzi mivel Jm-nél az egyéni érdekek sokat nem számítanak :?
Ez nem JM vesszőparipája, hanem csapatérdek. Nem szabad egy játékosra kihegyezni a gólokat. Drogbának éppen eléggé reális esélye van arra, hogy gólokat lőjön, (na meg a gólkirályi címre is), meg kell hagyni a lehetőséget mindenkinek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#14668 Hozzászólás Szerző: Dani »

Clarmont írta:Igen Gallas nagyon hianyzik.
Megis azt mondom, ha Cech visszajon, a mi csapatunknak nincs gyenge pontja!!!
aki egyszer így elhagyta a klubot,az nekem nem hiányzik..és a csapatnak sem hiányzik sztem...

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#14669 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Igen Gallas nagyon hianyzik.
Megis azt mondom, ha Cech visszajon, a mi csapatunknak nincs gyenge pontja!!!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#14670 Hozzászólás Szerző: Festa »

Sevcsenkonak nem nagyon fekszik,hogy nem rá épül a támadójáték.
Drogbának viszont nagyon szurkolok,hogy ő legyen a gólkirály.Erre reális esélye akkor lenne ha a tizenegyeseket is ő rúgná.A Végén valaki majd sasjnos belőzi mivel Jm-nél az egyéni érdekek sokat nem számítanak :?
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jó keret

#14671 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Titi írta:Szerintem jó ez a csapat csak a Shevchenkót nem játsztnám. :twisted:
miert?

Titi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006. december 21., csütörtök 12:44
Tartózkodási hely: Kemenesmagasi

Jó keret

#14672 Hozzászólás Szerző: Titi »

Szerintem jó ez a csapat csak a Shevchenkót nem játsztnám. :twisted:
Hajrá Chelsea!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14673 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Guddy hiányzik, de ez nem látszik meg a csapaton. Sajnos Gallas kiválása igen. Bár nem hiszem, hogy sokkal jobb lett volna vele. (egy rinyáló játékos sosem elpny) A hátvédsoron nagyon meglátszik, hogy nem Cech áll mögöttük. Amúgy meg átestünk a ló túloldalára: eddig a bal széllel voltak gondok, most van két remekbeszabott bal védőnk A. Cole és Bridge személyében, erre a jobb oldal nyújt felemás teljesítményt. Nade fiúk :roll:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14674 Hozzászólás Szerző: undertow »

Ricko írta:Guddy: Örülök, hogy elment, kevesebbet játszott volna, mint eddig Kalou.

Gallasról meg annyit, hogy nem akart balszélsőt játszani (középsőnek meg ott van Carvalho) ezért jobb is, hogy elment.
guddy tobbet jatszott volna kalounal. ez tuti.
gallas meg egy klasszissal jobb carvalhonal, es tuti nem kene balbacket jatszania. mellekesen a vilag egyik legjobb vedoje(top 5ben ott van).

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#14675 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:zenzo:
obi mikel serult.
boula(megint elmondom :)) nem szelsovedo.

swpben van meg aki hisz? van aki meg nem adta fel a remenyt? adjuk el, ugyse kell 4 szelso, ha tenyleg adna 10et a spammers, akkor diszcsomagolast is kaphatnak...

guddy nagyon beferne meg 3. csatarnak imo. igaz tul sokat nem jatszana, de akkor is... :)

de aki a legjobban hianyzik a tavozok kozul, az gallas. cech es terry nelkul finoman szolva kozepszeru a vedelmunk...
SWP amikor idejött úgy éreztem, hogy az akkor érkezők közül a legjobb igazolás, de tragikus a teljesítménye.

Kalou sem győzött meg egyáltalán, talán majd idővel, ha lesz rá lehetősége. (Duff-nál semmivel sem jobb, kb. tized annyit fut.)

Sheva is döbbenet... :cry: Gudjohnsen-nél csak az árát tekintve jobb. (A qtyát nem érdekli, hogy mi volt Milan-ban.)

Érdekes, hogy ahol Lebouef, Desailly vagy épp' Gallas játszott védőt, mit keres Boulahrouz vagy Ferreira... :shock:

Az kamu, hogy Gallas azért lépett le, mert nem szeret balhátvédet játszani. (Biztos jobban tetszik neki a középső szerep, de a válogatottban is játszott jónéhányszor bal oldalon.)

Essien és Drogba előtt viszont le a kalappal... :wink:

Joe Cole-t hiányolom, akárcsak Robben megváltást jelentő gólját.

* kicsit off, de belefér *

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#14676 Hozzászólás Szerző: Ricko »

undertow írta:
swpben van meg aki hisz? van aki meg nem adta fel a remenyt? adjuk el, ugyse kell 4 szelso, ha tenyleg adna 10et a spammers, akkor diszcsomagolast is kaphatnak...

guddy nagyon beferne meg 3. csatarnak imo. igaz tul sokat nem jatszana, de akkor is... :)

de aki a legjobban hianyzik a tavozok kozul, az gallas. cech es terry nelkul finoman szolva kozepszeru a vedelmunk...
SWP: Én sztem még lehetne benne vmi, év végéig nem kéne eladni.

Guddy: Örülök, hogy elment, kevesebbet játszott volna, mint eddig Kalou.

Gallasról meg annyit, hogy nem akart balszélsőt játszani (középsőnek meg ott van Carvalho) ezért jobb is, hogy elment.
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14677 Hozzászólás Szerző: undertow »

zenzo:
obi mikel serult.
boula(megint elmondom :)) nem szelsovedo.

swpben van meg aki hisz? van aki meg nem adta fel a remenyt? adjuk el, ugyse kell 4 szelso, ha tenyleg adna 10et a spammers, akkor diszcsomagolast is kaphatnak...

guddy nagyon beferne meg 3. csatarnak imo. igaz tul sokat nem jatszana, de akkor is... :)

de aki a legjobban hianyzik a tavozok kozul, az gallas. cech es terry nelkul finoman szolva kozepszeru a vedelmunk...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14678 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelsea: Hilario - Geremi (Wright-Phillips 66), Carvalho, Terry (c), A Cole - Makelele, Essien, Lampard - Ballack - Sevcsenko (Robben 66), Drogba.
Chelsea: Hilario, Geremi (Sevcsenko, 67.), Carvalho (Makelele, 46.), Terry, Ashley Cole, Ballack, Essien, Lampard, Wright-Phillips (Drogba, 46.), Kalou, Robben.
Chelsea: Hilario, Geremi (Kalou, HT), Boulahrouz (Bridge, 72.), Carvalho, A Cole - Makelele, Essien, Ballack, Lampard - Drogba, Robben (Shevcsenko, 72.)

Az utóbbi három kezdő és cserék. Mondhatjátok persze, hogy nincs olyan sok változás, de azért jól látszik, hogy JM ezt az időszakot jelölte ki arra, hogy a lehető legtöbb variációt kipróbálja, amit ki lehet hozni a csapatból. Ennek persze oka Sheva gyengébb formája, Drogba kisebb sérülése, JC mondhatni állandó sérülése, a rotációs rendszer és az "alap" játékosok pihentetése is, (na meg persze Cech és Carlo sérülése), de azért a mai meccsen a Make-nek beküldött cetli igen jól példázza azt, hogy igen sok a változás, és még a pályán lévők sem mindig tudják, ki épp merre és hogyan... összegezve: okoztak ugyan húzós perceket az összeszokatlan felállások, de azért jöttek az eredmények!
És ugyan nagyon jól látszik, ki az, aki a szezon előtt érkezett, mert az új játékosok és a régi motorosok közt vannak még értetlenségek, megy a szekér. Hilario jó kapus, de nem egy Cech. A. Cole-nak megy tán a legjobban jelenleg az újak közül, Ballack még sok labdát ad el, Kalou számunkra jelenleg a legideálisabb (húsz perces csere-) csatár, Boulah a "legkétszínűbb", hatalmas mentések és nagy, durva hibák, Sheva a régi-új, már-nem-befejző csatár, és ha beleszokik a "Drogba" figurába (labdáért visszalépő, védekező, középpályás, harcos csatár) akkor nem lesz baj. Egyedül Obi nem kapott mostanában lehetőséget, mert SWP-t erőltetjük, szerintem fel szeretnék mérni, hogy eladjuk-e, vagy maradjon. Én adnám.
Mindehhez persze kell egy Essien és Drogba, akik a hátukon viszik a csapatot, bármi legyen is.Talán ők ketten a nélkülözhetetlenek egyedül, nálam ők az érinthetetlenek, ha úgy tetszik. Lampy is igen jó teljesítményt nyújt mostanában, ráadásnak folyamatosan, és észrevenni persze, ha Terry vagy Make nincs pályán.
A jelenlegi legjobb kezdőm 18 forduló után:
--------------(Cech, Carlo)Hilario---------------
--Boulah-----Carvalho---Terry-------A. Cole--
-------------------Makelele-----------------------
---Essien----------Ballack----------Lampard----
-----------Drogba----------Sheva----------------
Akikre mindenképp szükség van még a keretben: JC, Robben, Brigde, Geremi
Akikre szükség van a keretben: Kalou, Diarra
Szvsz eladhatóak: SWP, Ferreira
Nem tudom hova tenni: Obi Mikel
Hoznék: egy (csere-) éket, egy jobbközéphátvédet (név szerint nem tudom, kiket)
Meg kell erősíteni a Geremi-Boulah párost, ne Essiennek kelljen visszalépni esetlegesen a jobbhátvéd posztra. És kell egy csatár, mert ha Drogba lesérül, bajban lehetünk. Persze addig Robben végre újra lőhetne gólokat, és Sheva is belelendülhetne, vagy Kalou is megelégedhetne azzal, hogy nem nagy gólt lő, hanem csak gólt ... vagy ha végre Joey felépülne a sérüléséből.
Asszem röviden ennyi :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14679 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

nandorfipeti írta:Szerintem azért már sokat fejlődött, mert régen tényleg nagyon öncélú volt.
És én szinte mindig beraknám a kezdőbe, mert ha megfigyeltétek, mindig akkor kezd el felpörögni a játékunk, amikor beáll, így vot az Man U és az Arse ellen is... Valahogy sokkal gyorsabb lesz általa a széljátékunk és ez jó.
Egyetértünk, Robben folyamatosan fejlődik, és ha felépül J. Cole, ketten újra megalakithatnák a Superb Chels Wingers Clubot. 8) Remek lenne végre meccsről meccsre való javulást látni, nem pedig ezt a leépülősdit az újváriak ellen. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dandeer 2006. december 18., hétfő 10:33-kor.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#14680 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Gyeszti írta:
Dandeer írta:Robbennel mi bajod? Nem bizonyított eleget már? Ez egyszer megérdemli a kezdőt. A többiek meg.. Majd meglátjuk.
Csak annyi, hogy önző! És nem is kicsit! Amúgy más bajom nincs vele!
Szerintem azért már sokat fejlődött, mert régen tényleg nagyon öncélú volt.
És én szinte mindig beraknám a kezdőbe, mert ha megfigyeltétek, mindig akkor kezd el felpörögni a játékunk, amikor beáll, így vot az Man U és az Arse ellen is... Valahogy sokkal gyorsabb lesz általa a széljátékunk és ez jó.

Válasz küldése