Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Keret, kezdőcsapat

#13541 Hozzászólás Szerző: undertow »

speedie, szemészhez nézz el szerintem ;) ha lampard a pályán van, akkor igen ritkán rúgja más.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Keret, kezdőcsapat

#13542 Hozzászólás Szerző: Pöri »

A másik, ami rendkívül zavar, hogy a szabadrúgásaink, szögleteink ismét elérték azt a szintet, ami az abszolut veszélytelenség kategóriáját súrolja.
abban igazad van h nem jók a szabadrúgásaink pedig jól lövő játékosaink vannak.. ennek az én szememben egy játékos az oka Aley ő akarja elválalni (Lampsék is hibásak mivel engedik)az összes szabadrúgást azért mert tavaly összejött 33ról vagy mennyiről az nem bizonyít semmit csak h vannak jó rúgásai 10/2 arányban nézzétek meg a Fulham elleni meccset Alex nem játszott Lamps vágott szabadból de ha alex fenn van ő rúgja és akkor nincs gól...
A szögihez meg mért Deco megy ez még mindig nem világos, mondjuk vannak ennek is érhető elvei mert ELVILEG ő az az alacsony akinek jó a rúgó teknikája..de 5ből -3v4et elbasz.. :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13543 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

s-h-i-n-e.com írta:Stimm... :)

/Számomra sem megfelelő, hogy a szélső védőink "csinálják a játékot". Márcsak azért sem, mert teljesen kiszámíthatóan teszik. A. Cole pl. be van oltva gólszerzés ellen. Ne is ők lőjenek gólt, hanem a többiek is "nőjenek fel" a feladathoz. Profi játékosokról van szó. Jó lenne érezni/látni, hogy többféle játékrendszerben is otthonosan mozognak. Talán még megérjük, hogy képesek leszünk betömörülő csapatot is magabiztosan "elintézni". Ehhez véleményem szerint nem ártana, ha igazolnánk a "hiányposztjainkra". Erős a keret, 2 "gyors és okos" :) ember bőven elég lenne./

A brazil válogatott sokkal komolyabb (taktikailag is) annál, mint amit leírtál. Manapság védekezés nélkül már nem lehet meccset nyerni, de ez már az offf offfja... 8) :)

game over :wink:
Na itt tartottunk.
Igen, valóban az a baj, hogy igazából ismét "csak" 1-2 embertől várjuk a gólokat. Mármint nem mi, szurkolók. De feltűnően kevés a távoli kísérlet, 16-ról még passzolunk lövés helyett, (többek közt ez is az oka, hogy jól tömörülő, illetve hátul sűrű csapatok ellen nem tudunk mit játszani), holott Lampard, Ballack, Drogba, meg ilyenek rohangálnak a pályán. Még Mikel kísérletezik a legtöbbet távolról mostanság, és ez el is mond mindent. Pedig nem egy gólt lőttünk már távolról idén sem (Bosingwa, Belletti, Deco...). A szélső védők felrohangálásával meg igen, pont az a baj, hogy ők nem a kapu elé termettek, így nehéz tőlük jó mutatót várni, mégis gyakran ők kerülnek helyzetbe. A másik, ami rendkívül zavar, hogy a szabadrúgásaink, szögleteink ismét elérték azt a szintet, ami az abszolut veszélytelenség kategóriáját súrolja. Ezt pedig nem tudom más nyakába varrni, mint az edzőjébe. Vannak jó rúgóink, vannak jól fejelőink, mégis nulla az egész. Ez legutóbb abban bontakozott ki jól láthatóan, hogy Deco kétszer egymás után telibe trafálta a 9 méterre álló egyszem védőjátékost. Azért ezen a szinten ez durva. De miért van? Mert vagy kisszöglettel próbálkozunk, amitől eleve agyfaszt kapok, vagy pedig a rövid kapufára tekerjük, ahol meg ha van is érkező, akkor száz védő veszi körül, plussz ott a kapus és a rövid kapufánál álló védő. Arra apellálunk tán, hogy a kavarodásban majd valahogy bemegy? Akkor játszassuk Kalout vazze, az minden harmadik meccsén vagy rúg egy ilyen gólt, vagy rúgat egyet valamelyik védővel, ebben nagy tehetség.

Na szóval lényegében egyet értünk (mik vannak mi?! :) ), bár te hiányposztokról beszélsz. Én egy nyamvadt gyors embert hiányolok a középpályáról.

(egyébként tisztában vagyok vele, hogy a brazil válogatott jóval több, mint leírtam. De még mindig alapvetően a támadásnak van alárendelve mindenki, a védekezés mellett, Alex, Maicon, Alves, stb.)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13544 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Dani1905 írta:
Patrikblues írta:Ez a felállás nekem nagyon tetszene! azt mondjuk sajnálom hogy Mancienne nem kezd...
Azt látod én is, ezért kéne eladni Pf-et, Beleltti is tud azon a poszton játszani ha Bosingwa lesérülne és "tapasztalt" játékosra van szükség (fontos meccs vagy valami), tudom hogy nem az eredeti posztja Mancienne-nek, de ott is jól megállja a helyét, amúgy meg Ivanovical cserélhetne helyet hisz ő meg ott érzi magát igazán "otthon".
Valahogy PF-t kellett volna rá tukmálni a cicire és nem Bridge-t elengedni! Őt sajnálom is meg nem is, hisz végre kap játéklehetőséget, de sajnálom is hisz nagyon megbízható volt! Ha bement tökéketesen helyettesítette Cashley-t!
I'm Chelsea till I die

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Keret, kezdőcsapat

#13545 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Pfff....Ezt nem hiszem el.Miért nem lehet egy "csicska"(már bocsánat a kifejezésért) League One-os csapat ellen a FIATALOKAT játszatni!Carvalho persze kivétel,mert ő ugye most tért vissza a sérüléséből.Ohh és mit látok még az összeállításon :shock: Stoch még a padon sincs!
Bravó Scolari.(persze nem tudom,hogy sérült-e Stoch,ha igen elnézést)Ez most kiakasztott.
Mondjuk nem vagyok manager de miért nem állhattunk volna így fel:
----------Cudi---------
Belletti-Iva-R.Carvalho-Mancienne(League Champions-ban a Wolverhamptonnál volt kezdő akkor egy League One-os csapat ellen miért nem kezdhetne)
-------Mikel---------
Sinclair--Lampard---Joey
Drogba----Kalou----
(mondjuk Di Santo állapotáról nem tudok semmit,de ha 100%-os akkor kezdhetett volna Drogba helyett)
Gondoljunk csak bele,ha továbbjutunk,akkor már nem nagyon lesz olyan tétmeccs ahol ezek a fiatalok játszanának.Engem sajnos ez elkeserít,hogy a fiatalokkal ennyit nem törődünk.

Jah és 6 éve vagyok Chelsea szurkoló---csak a problémák elkerülése végett :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sasur 2009. január 3., szombat 17:24-kor.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13546 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Patrikblues írta:Ez a felállás nekem nagyon tetszene! azt mondjuk sajnálom hogy Mancienne nem kezd...
Azt látod én is, ezért kéne eladni Pf-et, Beleltti is tud azon a poszton játszani ha Bosingwa lesérülne és "tapasztalt" játékosra van szükség (fontos meccs vagy valami), tudom hogy nem az eredeti posztja Mancienne-nek, de ott is jól megállja a helyét, amúgy meg Ivanovical cserélhetne helyet hisz ő meg ott érzi magát igazán "otthon".
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13547 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Mendez írta:bocs az offolásért de nem tudja valaki,hogy lesz-e egyáltalán összefoglaló,mert tavaly ugyan ez volt a QPR kupameccsen(nem lehetett nézzni sehogy se)
Állitólag a Chelsea TV ad egy félórás összefoglalót vasárnap éjjel!
I'm Chelsea till I die

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13548 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Dani1905 írta:Cudi, Pf, Iva, Belletti, Kalou nyilván azért játszik mert alig kaptak lehetőséget, Carvalho most épült fel szüksége van a játékra, Cashley azért mert Bridgy szinte biztos hogy elmegy, és más nem igen van arra a posztra, akivel számol Scolari, Joeynak és Drogbának bele kéne jönni a játékba. Lampard és Mikel pedig Scolari elmondása szerint kihagyhatatlan :D
Anelka azért van padon mert ha netán szükség van a gólra egy tapasztalt játékosra mégis szükség van, Minero alig-alig játszott még padra se nagyon fért oda, a többi meg fiatal valószínűleg, ha nem lesz nagy probléma Mineiron (őt tuti behozza a mester) becserélése után kettő tarcsi kap majd lehetőséget, remélem

És valóban a formánk nem azt mutatja hogy megengedhetjük magunknak a fiatalok játszatását, remélem Malouda hiánya azt jelenti hogy eladjuk :D

felállás meg talán:
---------------Cudi---------------
Pf----Iva--Carvalho----Cashley
-----Mikel------Belletti----------
Joey-----Lamapard-------Kalou
------------Drogba---------------

Ez a felállás nekem nagyon tetszene! azt mondjuk sajnálom hogy Mancienne nem kezd...
I'm Chelsea till I die

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Keret, kezdőcsapat

#13549 Hozzászólás Szerző: Mendez »

bocs az offolásért de nem tudja valaki,hogy lesz-e egyáltalán összefoglaló,mert tavaly ugyan ez volt a QPR kupameccsen(nem lehetett nézzni sehogy se)

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13550 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Cudi, Pf, Iva, Belletti, Kalou nyilván azért játszik mert alig kaptak lehetőséget, Carvalho most épült fel szüksége van a játékra, Cashley azért mert Bridgy szinte biztos hogy elmegy, és más nem igen van arra a posztra, akivel számol Scolari, Joeynak és Drogbának bele kéne jönni a játékba. Lampard és Mikel pedig Scolari elmondása szerint kihagyhatatlan :D
Anelka azért van padon mert ha netán szükség van a gólra egy tapasztalt játékosra mégis szükség van, Minero alig-alig játszott még padra se nagyon fért oda, a többi meg fiatal valószínűleg, ha nem lesz nagy probléma Mineiron (őt tuti behozza a mester) becserélése után kettő tarcsi kap majd lehetőséget, remélem

És valóban a formánk nem azt mutatja hogy megengedhetjük magunknak a fiatalok játszatását, remélem Malouda hiánya azt jelenti hogy eladjuk :D

felállás meg talán:
---------------Cudi---------------
Pf----Iva--Carvalho----Cashley
-----Mikel------Belletti----------
Joey-----Lamapard-------Kalou
------------Drogba---------------
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Keret, kezdőcsapat

#13551 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

4-4-2 lesz.
2012. 05. 19.

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Keret, kezdőcsapat

#13552 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Speedie93 írta:
Spring írta:világverő csapattal ismét...
Cudicini
Ferreira
Carvalho
Iva
Cashley
Belletti
Mikel
Lampard
Joey
Kalou
Drogba

Hilario, Mancienne, Sawyer, Mineiro (:D:D:D nem lehetett vonla egy ifit, ááá, dehogy) Sinclair, Di Santo, Anelka
lehetőséget kell nekik adni..Santo felépült?? a felállást nem nagyon vágom...Belletti szélső?? :lol:
Nekem szimpatikus a középpálya kiváncsi lennék hogy megy így fiatalokról meg annyit ,hogy Mancienne valószinűleg behozza LFS a2. félidőben ha az eredmény engedi :o :) nem lehet tarcsival kiállni

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Keret, kezdőcsapat

#13553 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Végre Kalou is játszik... :)
2012. 05. 19.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13554 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Szerintem ebből egy 4-2-3-1-es felállás lesz.
Belletti és Mikel szűr,Lamps a karmester, Joey és Kalou szélen, elől pedig Drogba

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Keret, kezdőcsapat

#13555 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Spring írta:világverő csapattal ismét...
Cudicini
Ferreira
Carvalho
Iva
Cashley
Belletti
Mikel
Lampard
Joey
Kalou
Drogba

Hilario, Mancienne, Sawyer, Mineiro (:D:D:D nem lehetett vonla egy ifit, ááá, dehogy) Sinclair, Di Santo, Anelka
lehetőséget kell nekik adni..Santo felépült?? a felállást nem nagyon vágom...Belletti szélső?? :lol:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#13556 Hozzászólás Szerző: Spring »

világverő csapattal ismét...
Cudicini
Ferreira
Carvalho
Iva
Cashley
Belletti
Mikel
Lampard
Joey
Kalou
Drogba

Hilario, Mancienne, Sawyer, Mineiro (:D:D:D nem lehetett vonla egy ifit, ááá, dehogy) Sinclair, Di Santo, Anelka
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

bedzo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. december 19., péntek 18:22
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Keret, kezdőcsapat

#13557 Hozzászólás Szerző: bedzo »

Hihetetlen h 1-0...

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Keret, kezdőcsapat

#13558 Hozzászólás Szerző: dunyha »

MÁr megint egy köcsög szabadrugás, MIkel drágám mit csináltál:S

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Keret, kezdőcsapat

#13559 Hozzászólás Szerző: dunyha »

NIncs ES 2-d azon megy a meccs

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Keret, kezdőcsapat

#13560 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

tud valaki nlinket adni ? köszi

Válasz küldése