Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Dusa Gáspár
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 14:25
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Keret, kezdőcsapat

#13461 Hozzászólás Szerző: Dusa Gáspár »

Scolari nem tudott rendesen intézkedni az év elején még jól ment neki de ezután már túl kiszámítható volt.

Sztem A legjobb felállás -a sérültek nélkül:Cech-Bosingwa,Terry,Alex,A.Cole-Deco,Lampard,Mikel-Drogba,Anelka,Malouda
-a sérüléseket leszámítva:Cech-Bosingwa,Terry,Alex,A.Cole-Deco,Mikel,Lampard-J.Cole,Anelka,Malouda
Didier Drogba

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Keret, kezdőcsapat

#13462 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Japep írta:28 év a csapat átlag életkora...kicsit sok... :S
igazoljunk le egy 4 éves csákót a felnőttbe visszaugrana az átlagéletkor nem is kicsit :D

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13463 Hozzászólás Szerző: Japep »

28 év a csapat átlag életkora...kicsit sok... :S
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#13464 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

így van! ha 4-3-3-ban is játszunk, az is csak azt jelenti, hogy 1 csatárral 2 szélsővel és 3 középső kp-vel játszunk!
Azt már nagyobb hülyeségnek szoktam tartani, hogy amikor Drobga bejön,akkor Anelka megy ki szélre...Sztem nem oda való, emellett esetleg ilyenor válthatnánk 2 csatárra...egy kis felállás változtatás meg ilyenek...nem csak a posztok felcserélése...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13465 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

James Lee írta: Sztem kicsit hülyeség volt, h Quaresmát berakta 3.csatárnak, és Drogbát pedig a 64.percben hozta be.
Megjegyzem az alapfelállásunk akár 4-1-4-1, akár 4-3-3, Quaresma minden volt, csak csatár nem. Szélső vagy szélsőkp.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#13466 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hege írta:
emsanya írta: Mondj Malouda-nak egy kiemelkedő képességét! Mert én nem tudok...
Azért akármennyire is nem játszik jól Malouda nem rossz játékos a lyonba klasszis teljesitményt nyujtott de valahogy nem jön neki össze semmi sem a chelseaben...gondolhatunk pl:sevára is neki sem ment a chelseaben de attól még ő sem volt rossz játékos!!
Továbbra sem tudok semmi kiemelkedőt mondani róla, hogy helye lenne. Gyors? Nem. Technikás egy-az-egybe? Nem. Jól lő vagy fejel? Nem. Jól ad be? Talán, de az sem kiemelkedő. Gólerős? Nem.
Sorolhatnám tovább akármelyik tulajdonságot, nem lesz egyikben sem jó...

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Keret, kezdőcsapat

#13467 Hozzászólás Szerző: Hege »

emsanya írta: Mondj Malouda-nak egy kiemelkedő képességét! Mert én nem tudok...
Azért akármennyire is nem játszik jól Malouda nem rossz játékos a lyonba klasszis teljesitményt nyujtott de valahogy nem jön neki össze semmi sem a chelseaben...gondolhatunk pl:sevára is neki sem ment a chelseaben de attól még ő sem volt rossz játékos!!
We love you Chelsea^^

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#13468 Hozzászólás Szerző: emsanya »

koni0725 írta:
Coldey írta:Ha Scolari el kezdte a nagytakarítást (amit Bridge és Cudicini elküldése miatt sajnálok), akkor ne végezzen félmunkát. Malouda, Drogba, Ferreira és Ballack eladása időszerű.
Szerintem meg nincs szükség az eladásukra. Egytől egyig nagyszerű játékosok akik ebben a taktikában nem találják a helyüket vétek lenne az eladásuk. Malouda még ráadásul fiatal is, ha eladnánk úgy járnánk vele mint Robbennel, hogy más csapatban meg formába jön. Szerintem a taktikán kéne változtatni nem a kereten. Lehetséges, hogy az edzőn is kéne mert hihetetlen, hogy ilyen emberekkel nem tud Scolari mit kezdeni.
Mondj Malouda-nak egy kiemelkedő képességét! Mert én nem tudok...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Keret, kezdőcsapat

#13469 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

koni0725 írta:Malouda még ráadásul fiatal is, ha eladnánk úgy járnánk vele mint Robbennel, hogy más csapatban meg formába jön.
Hát, Malouda a 28 évével szerintem már nem tartozik a fiatal játékosok közé... :wink:

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Keret, kezdőcsapat

#13470 Hozzászólás Szerző: Hege »

James Lee írta: De most jövök csak rá, h mennyire hiányzik a csapatból J. Cole. :cry:
azért joey se játszott idén élete formályában sajnos
We love you Chelsea^^

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13471 Hozzászólás Szerző: James Lee »

koni0725 írta:
Coldey írta:Ha Scolari el kezdte a nagytakarítást (amit Bridge és Cudicini elküldése miatt sajnálok), akkor ne végezzen félmunkát. Malouda, Drogba, Ferreira és Ballack eladása időszerű.
Szerintem meg nincs szükség az eladásukra. Egytől egyig nagyszerű játékosok akik ebben a taktikában nem találják a helyüket vétek lenne az eladásuk. Malouda még ráadásul fiatal is, ha eladnánk úgy járnánk vele mint Robbennel, hogy más csapatban meg formába jön. Szerintem a taktikán kéne változtatni nem a kereten. Lehetséges, hogy az edzőn is kéne mert hihetetlen, hogy ilyen emberekkel nem tud Scolari mit kezdeni.
Bizony... Maloudára is szükség lenne... Ugye nem sérült?
Mert sztem nem... De most jövök csak rá, h mennyire hiányzik a csapatból J. Cole. :cry:

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13472 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hát ja...
De Robben sokkal jobban érzi magát a Realban, mint itt.
Drogba pedig... hát nemtom... Ha nem kap esélyt, akkor nem tud bizonyítani. Sztem kicsit hülyeség volt, h Quaresmát berakta 3.csatárnak, és Drogbát pedig a 64.percben hozta be.
Mikelt tökéletesen pótolhatná, és akkor ha mondjuk Decot sem csereként hozták volna be, akkor mégiscsak két portugál egy középpályasorban... Lampard mellett.
Mind1. Most már nem csak Scolarin múlik, hanem a játékosoktól kezdve a gyúrókig mindenkin. Ha azt akarjuk, hogy a Juve takarodjon a BL-ből, akkor tisztességesen kell játszani.
Nem mintha eddig nem játszottunk volna tisztességesen, de ennél több kell

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Keret, kezdőcsapat

#13473 Hozzászólás Szerző: Hege »

drogbát nem szabad eladni bármennyire is nem megy neki...ő a világ egyik,ha nem a legjobb befejező csatára csak most nincs formába...kérdés hogy vissza nyeri e idén...mert szükség lenne rá lehetőleg minél elöbb hogy a juve meccsen már megint önbizalommal kezdőként mennyen pályára.Én azt nagyon bántam mikor eladtuk robbent az egyik nagy kedvencem volt a chelseaben...és most meg a húzó embere a realnak...kár érte
We love you Chelsea^^

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#13474 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Coldey írta:Ha Scolari el kezdte a nagytakarítást (amit Bridge és Cudicini elküldése miatt sajnálok), akkor ne végezzen félmunkát. Malouda, Drogba, Ferreira és Ballack eladása időszerű.
Szerintem meg nincs szükség az eladásukra. Egytől egyig nagyszerű játékosok akik ebben a taktikában nem találják a helyüket vétek lenne az eladásuk. Malouda még ráadásul fiatal is, ha eladnánk úgy járnánk vele mint Robbennel, hogy más csapatban meg formába jön. Szerintem a taktikán kéne változtatni nem a kereten. Lehetséges, hogy az edzőn is kéne mert hihetetlen, hogy ilyen emberekkel nem tud Scolari mit kezdeni.
211! NEW RECORD!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Keret, kezdőcsapat

#13475 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Zsoca87 írta:Egyszerűen Scolari bután cserél... Miért hozza le 0-0nál Quaresmát? Magyarázza meg nekem valaki.
Erre én is kíváncsi lennék... Akkor mértnem Anelka helyére hozta Drogbát? Nem értem...
2012. 05. 19.

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Keret, kezdőcsapat

#13476 Hozzászólás Szerző: Hege »

és egyeltálan milyen posztra külte be drogbát??RQ helyére??!!vagy az volt a taktika hogy anettka meg drogba középcsatár kalou meg melettük van??!vagy mi mert ez így tök hülyeség
We love you Chelsea^^

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13477 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egyszerűen Scolari bután cserél... Miért hozza le 0-0nál Quaresmát? Magyarázza meg nekem valaki.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#13478 Hozzászólás Szerző: emsanya »

emsanya írta:Chelsea will line-up in a 4-3-3 formation as follows:

40 Hilario
17 José Bosingwa
33 Alex
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
13 Michael Ballack
12 John Mikel Obi
8 Frank Lampard
18 Ricardo Quaresma
39 Nicolas Anelka
21 Salomon Kalou


Substitutes: 30 Rhys Taylor, 2 Branislav Ivanovic, 35 Juliano Belletti, 20 Deco, 43 Miroslav Stoch, 9 Franco Di Santo, 11 Didier Drogba.


Quaresma kezdő lesz, sztem 55-60.-perc környékén Drogba váltja...
Idézet magamtól 8)
Annyira kiismerhető volt Scolari csere taktikája, hogy percre pontosan megmondtam a Quaresma-Drogba cserét, a meccs előtt 30 percel...
És ez nam az én nagy érdemem, hanem a nagy "váratlan húzások" brazil mesterének...

Coldey
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2008. augusztus 27., szerda 22:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Keret, kezdőcsapat

#13479 Hozzászólás Szerző: Coldey »

Azért még várjunk Qauresmával. Az első meccse jól sikerült, de Maloudával is így volt ez, sőt ő még gólt is szerzett. Ha így fog játszani Quaresma a következő 5 meccsen és mondjuk szerez még egy vagy két gólt is, akkor azt mondom, el kell gondolkozni rajta, hogy megvegyük az Intertől. Persze Mourinhoék árgus szemekkel fogják figyelni, hogy mit nyújt Ricardo és ha tényleg jól szerepel, nem lesz egy olcsó vásár, de én már abba az esetben, ha Quaresma beválik, lemondanék érte Drogbáról, mert szemmel láthatóan "Didi" nem érzi jól magát már a Chelsea-ben. Nem érzem rajta a tűzt, a lelkesedést. Sajnálom, mert nagyon kedvelem Drogbát, sokat tett értünk, de eljött az ideje, hogy továbblépjen.
Azonban, ha Quaresma báválik, akkor Malouda távozása előtt is megnyílik az út. Hiába van 6 asszisztja a PL-ben, engem egyáltalán nem sikerült meggyőznie 1,5 év alatt.
Ha Scolari el kezdte a nagytakarítást (amit Bridge és Cudicini elküldése miatt sajnálok), akkor ne végezzen félmunkát. Malouda, Drogba, Ferreira és Ballack eladása időszerű.
Kapusposzton megfelelő a Cech, Hilario, Taylor trió, a védelembe kellene még egy játékos a balhátvéd posztra Cole mögé. Alcides?
Mindenképp szükség van még legalább egy csatárra, de akár kettőt is el tudnék képzelni. Első számú jelöltem David Villa, akit Malouda, Ferreira és Ballack eladásából akár fedezni is tudnánk. Malouda érhet kb. 10 millió fontot, Ballack 8-at, Ferreira 3-at, ez így 21 millió, ha kerül 30-35-be, azt még össze lehet spórolni, de nem tűnik rossz üzletnek. Ha Villa nem jön, jöhet Agbonlahor, akit hatalmas tehetségnek tartok, és az ára körülbelül 20 millió font lehet.
A középpályára Ballack helyére el tudok képzelni egy Moutinhot vagy egy Gourcufföt.
Emellett hozzá kell látni Stoch, Di Santo, valamint Mancienne beépítésére. Sinclairről jómagam már lemondtam.

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Keret, kezdőcsapat

#13480 Hozzászólás Szerző: Hege »

Gondoltam joey-ra is csak én most itt egy gyors szélsőt irrtam mint pl:robben de igaz mert kalou is gyors és tud cselezni is csak a helyzetkihasználásán kéne javítani...de joeyt szándékosan nem említettem!!!
We love you Chelsea^^

Válasz küldése