Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#201 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 14:05 Chilwell mit tehetett ugyan, hogy megint csere? Disasi az uj erinthetetlen :D

Mudryk viszont ujra kezdo, akik hianyoltak, hogy nem kap 2 meccset egymas utan akkor most itt a lehetoseg mutatni valamit, remelem fog is.
Azért ebben a keretben Chilit padoztatni kemény :D Az az ember érzése, hogy az itteni edzők szeretik saját magukat torkosra szopatni. Remélhetőleg Chilit is sikerül leépíteni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#202 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Chilwell mit tehetett ugyan, hogy megint csere? Disasi az uj erinthetetlen :D

Mudryk viszont ujra kezdo, akik hianyoltak, hogy nem kap 2 meccset egymas utan akkor most itt a lehetoseg mutatni valamit, remelem fog is.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#203 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 14:23
cech19960320 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 14:00 Kép

Winger a Winger posztokon :D És Stutter a padon... jól megy a srácnak az UP csapatban, nem felnőtt szint még, de motiváljuk csak őket amíg Broja bevethető lesz :D
Villámléptű Caicedoval mi van? Beteg vagy sérült? Az eredmények.com azt írja, hogy inaktív...
Lesz valaha olyan, hogy mindenki egészséges lesz és végre egy "top" kezdőt láthatunk? :D
Későn ért vissza a válogatottól, valamint kapott egy kissebb ütést/rúgást a térdérea válogatott meccsen, így még biztosra akartak menni vele.

Én Maduekéről maradtam le... A sérültek közt sem volt említve meg a meccskeretbe sem került be.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#204 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Gallagher megérdelemte azt a szalagot.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Keret, kezdőcsapat

#205 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

cech19960320 írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 14:00 Kép

Winger a Winger posztokon :D És Stutter a padon... jól megy a srácnak az UP csapatban, nem felnőtt szint még, de motiváljuk csak őket amíg Broja bevethető lesz :D
Villámléptű Caicedoval mi van? Beteg vagy sérült? Az eredmények.com azt írja, hogy inaktív...
Lesz valaha olyan, hogy mindenki egészséges lesz és végre egy "top" kezdőt láthatunk? :D

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#206 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 14:01 jézus mi az a kispad :|
Poch részben erről volt híres, ezért is örültek neki sokan, mert oda meri rakni a padra a fiatalokat, és akár be is állítja őket (bár ezt még itt kevesebbet láttuk :D)

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Keret, kezdőcsapat

#207 Hozzászólás Szerző: Traxver »

jézus mi az a kispad :|

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#208 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kép

Winger a Winger posztokon :D És Stutter a padon... jól megy a srácnak az UP csapatban, nem felnőtt szint még, de motiváljuk csak őket amíg Broja bevethető lesz :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2023. szeptember 17., vasárnap 14:01-kor.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Keret, kezdőcsapat

#209 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta: 2023. szeptember 2., szombat 17:08
Bandi írta: 2023. szeptember 2., szombat 17:07 De miért a balhátvédünk játszik második csatárt, miért nem mondjuk egy szélső aki a padon csücsül? Egy City vagy Liverpool ellen megértem ezt a taktikát de egy Forest ellen nem lehetne balhátvéd Chilwell, onnan is fel tud lépni és akkor mondjuk lenne +1 kreatív emberünk elől.
Csak azt tudom elképzelni, hogy Mudrykban és Maduekeben sincs még egy teljes meccs... más normális magyarázat nincs.
Erre vannak a cserelehetőségek.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#210 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2023. szeptember 2., szombat 17:07
Dante írta: 2023. szeptember 2., szombat 16:20 Az összes támadó statisztikában ott vagyunk a legjobbak között, labdabirtoklásban elsők, helyzetekben és lövések én is elől.
A Pool ellen is domináltunk.

Milyen bunkerezésről van szó? Chilwell második csatárt játszik és Gusto is a meccs nagy részében az ellenfél 16-osával van egy vonalban.
Ki a 9 védekező játékos? Fernandez, Gallagher? Caicedo érkezéséig nem is volt labdaszerző középpályás a keretben.
De miért a balhátvédünk játszik második csatárt, miért nem mondjuk egy szélső aki a padon csücsül? Egy City vagy Liverpool ellen megértem ezt a taktikát de egy Forest ellen nem lehetne balhátvéd Chilwell, onnan is fel tud lépni és akkor mondjuk lenne +1 kreatív emberünk elől.
Csak azt tudom elképzelni, hogy Mudrykban és Maduekeben sincs még egy teljes meccs... más normális magyarázat nincs.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Keret, kezdőcsapat

#211 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2023. szeptember 2., szombat 16:20 Az összes támadó statisztikában ott vagyunk a legjobbak között, labdabirtoklásban elsők, helyzetekben és lövések én is elől.
A Pool ellen is domináltunk.

Milyen bunkerezésről van szó? Chilwell második csatárt játszik és Gusto is a meccs nagy részében az ellenfél 16-osával van egy vonalban.
Ki a 9 védekező játékos? Fernandez, Gallagher? Caicedo érkezéséig nem is volt labdaszerző középpályás a keretben.
De miért a balhátvédünk játszik második csatárt, miért nem mondjuk egy szélső aki a padon csücsül? Egy City vagy Liverpool ellen megértem ezt a taktikát de egy Forest ellen nem lehetne balhátvéd Chilwell, onnan is fel tud lépni és akkor mondjuk lenne +1 kreatív emberünk elől.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#212 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2023. szeptember 2., szombat 16:20 Az összes támadó statisztikában ott vagyunk a legjobbak között, labdabirtoklásban elsők, helyzetekben és lövések én is elől.
A Pool ellen is domináltunk.

Milyen bunkerezésről van szó? Chilwell második csatárt játszik és Gusto is a meccs nagy részében az ellenfél 16-osával van egy vonalban.
Ki a 9 védekező játékos? Fernandez, Gallagher? Caicedo érkezéséig nem is volt labdaszerző középpályás a keretben.
Nem bunker mert ez egy 4-2-3-1 a legbeszaribb fajtából mert a balhátvédünk egy centerbekk aki meccsenként kb kétszer mozog úgy ahogy egy BHVnek kellene, a baloldali támadónk egy BHV aki jobblábbal teljesen amatőr szinten tud lőni /befejezni.

Azért nem bunker mert ha sok is a védekező ember köztük kettőnek támadó feladatai is vannak, de nem a jó adottságaik miatt játszanak ott ahol, azért vannak pályán hogy stabilabb legyen a védelem és hatékonyabb a pressing.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#213 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Izland írta: 2023. szeptember 2., szombat 16:31
Dante írta: 2023. szeptember 2., szombat 16:20 Az összes támadó statisztikában ott vagyunk a legjobbak között, labdabirtoklásban elsők, helyzetekben és lövések én is elől.
A Pool ellen is domináltunk.

Milyen bunkerezésről van szó? Chilwell második csatárt játszik és Gusto is a meccs nagy részében az ellenfél 16-osával van egy vonalban.
Ki a 9 védekező játékos? Fernandez, Gallagher? Caicedo érkezéséig nem is volt labdaszerző középpályás a keretben.
Melyik oldalon nézted, hogy az összes támadó statisztikában élen vagyunk?
Kíváncsiságból én is megnézném ezeket a statokat, mert szerintem is túl sok a védekező játékos a kezdőben, és ez konzekvensen minden meccsünkre igaz.
Labdabirtoklásban és passzpontosságban vagyunk elől. Lövések számában javultunk tavalyhoz képest, főleg az xG-t tekintve, de még nem az igazi :D

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#214 Hozzászólás Szerző: Izland »

Dante írta: 2023. szeptember 2., szombat 16:20 Az összes támadó statisztikában ott vagyunk a legjobbak között, labdabirtoklásban elsők, helyzetekben és lövések én is elől.
A Pool ellen is domináltunk.

Milyen bunkerezésről van szó? Chilwell második csatárt játszik és Gusto is a meccs nagy részében az ellenfél 16-osával van egy vonalban.
Ki a 9 védekező játékos? Fernandez, Gallagher? Caicedo érkezéséig nem is volt labdaszerző középpályás a keretben.
Melyik oldalon nézted, hogy az összes támadó statisztikában élen vagyunk?
Kíváncsiságból én is megnézném ezeket a statokat, mert szerintem is túl sok a védekező játékos a kezdőben, és ez konzekvensen minden meccsünkre igaz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#215 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az összes támadó statisztikában ott vagyunk a legjobbak között, labdabirtoklásban elsők, helyzetekben és lövések én is elől.
A Pool ellen is domináltunk.

Milyen bunkerezésről van szó? Chilwell második csatárt játszik és Gusto is a meccs nagy részében az ellenfél 16-osával van egy vonalban.
Ki a 9 védekező játékos? Fernandez, Gallagher? Caicedo érkezéséig nem is volt labdaszerző középpályás a keretben.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#216 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az hogy, a pool ellen 9 vedekezo jatekossal mentunk ki az elfogadhato volt, de hogy a luton es a nottingham ellen is bunkerezunk hazai palyan az mar kevesbe.

En ugy ismertem Poch eddigi munkassagat,hogy a tamadofocit preferalja, ennek ellennere kemenyebb bunkert nyomunk, mint az Atleti fenykoraban.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#217 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Azt hiszem ezt már evidensnek kell vennünk, hogy a mindenkori edzőnek tele van szarva a gatyája. Úgyhogy nem vártam mást tőle sem. Ez, meg a 80. percig nem cserélek stílusának köszönhetően egy millimétert sem mozdult el még pozitív irányba a szimpátia indexem.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Keret, kezdőcsapat

#218 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2023. szeptember 2., szombat 15:23 Aztán ha megsérülnek 6 hónapra akkor mindenki k.rva anyját, hogy kórház vagyunk. Madueke-nek nem volt előszezonja, Mudryk még friss sérült. Az ukrán játszott Amerikában, ha nem a sérülés az oka a hiányának, akkor Pochettino nem elégedett vele.
Hát ha 45-60 perc játékot nem bírnak akkor inkább üljenek a lelátón :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#219 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta: 2023. szeptember 2., szombat 15:17
cech19960320 írta: 2023. szeptember 2., szombat 15:13
kecske01 írta: 2023. szeptember 2., szombat 15:10
Amíg nem jönnek vissza a támadóink addig ez lesz. De Chilwell itt támadó szóval m1
Csakhogy már Mudryk és Madueke is bevethető elvileg..
Hát ez az, és lehet jönni azzal hogy nem 100%-osak, azért van 5 csere hogy szünetben is le lehet kapni őket ha annyit bírnak. Semmi nem indokolja ezt a beszari felállást egy Nottingham vagy Luton ellen…
Aztán ha megsérülnek 6 hónapra akkor mindenki k.rva anyját, hogy kórház vagyunk. Madueke-nek nem volt előszezonja, Mudryk még friss sérült. Az ukrán játszott Amerikában, ha nem a sérülés az oka a hiányának, akkor Pochettino nem elégedett vele.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#220 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2023. szeptember 2., szombat 15:13
kecske01 írta: 2023. szeptember 2., szombat 15:10
Bandi írta: 2023. szeptember 2., szombat 15:04 Vajon ki ellen meri majd kipróbálni először a 4 védős felállást Poch? Mert ha hazai pályán a Luton és a Nottingham ellen sem megy, akkor nem tudom ki ellen fog :roll:
Amíg nem jönnek vissza a támadóink addig ez lesz. De Chilwell itt támadó szóval m1
Csakhogy már Mudryk és Madueke is bevethető elvileg..
Majd válogatott szünet után meglátjuk. Bár így is dominálunk szóval nem érzem ezt annyira bajnak

Válasz küldése