Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13581 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

igy vegre valoszinuleg nyerunk :lol: :roll:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13582 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Végre egy normális kezdő!!! MOndjuk én Ballackot hagytam volna ki, de már annak is örülök, hogy valakit kihagyott!!! :)

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13583 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

DjNeo92 írta:Chelsea will line-up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
2 José Bosingwa
33 Alex
2 Branislav Ivanovic
3 Ashley Cole
13 Michael Ballack
12 John Mikel Obi
8 Frank Lampard (c)
20 J Cole
11 Didier Drogba
39 Nicolas Anelka

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 21 Paulo Ferreira, 35 Juliano Belletti, 27 Mineiro, 20 Deco, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou.
Ezt else hiszem hogy kihagyta a kezdőből a falábú deco-t!!
I'm Chelsea till I die

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13584 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Chelsea will line-up in a 4-3-3 formation as follows:

1 Petr Cech
2 José Bosingwa
33 Alex
2 Branislav Ivanovic
3 Ashley Cole
13 Michael Ballack
12 John Mikel Obi
8 Frank Lampard (c)
20 J Cole
11 Didier Drogba
39 Nicolas Anelka

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 21 Paulo Ferreira, 35 Juliano Belletti, 27 Mineiro, 20 Deco, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Keret, kezdőcsapat

#13585 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Hamár Ballack, akkor Deco se nyújt jobb teljesítménít. Azért mert év elején volt két jó meccse, attól most semmivel se jobb Ballacknál.
2012. 05. 19.

bedzo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. december 19., péntek 18:22
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Keret, kezdőcsapat

#13586 Hozzászólás Szerző: bedzo »

Spring írta:Én meg épp abban látom a hibát Scolari taktikájában, hogy berakja Ballack-ot!

Év elején sérült volt, és csak Lampard és Deco volt. Ők ketten még nem zavarják egymást, jöttek is a sokgólos meccsek Lampard gólokkal és gólpasszokkal, de most hogy Ballack visszajött... Félre ne értsetek, én szeretem Michael-t, de ha nem kapjuk vissza a januári Ballack-ot akkor mehet, mert ilyenre nincs sok szükség. Ráadásul a szerződése is lejár...
Teljesen egyetértek veled. Ballack kb tönkrevágta a középpályát, mert nincs helye. Sokan vannak ott középen. Mostanában már Lamps a bal oldalra megy ki :o hogy legyen vmi területe. Én legjobban Albinho képzeletbeli csapatával értek egyet. Nagyon jó lenne végre azt látni h nem csak a név miatt kerülnek be az emberek (lásd Deco) hanem mert télleg jó formába vannak. És itt jön a képbe Kalou. Nagyon sajnálom mert sztem simán még a kezdőbe is beférhetne, mert nagyon tehetséges, de attól félek h el fog menni ha csak ennyit játszhat.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Keret, kezdőcsapat

#13587 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Nekem biztos így lenne a mai kezdőm: 4-1-3-2:

---------------------Cech---------------------
-- Bosingwa -- Alex -- Ivanovic -- A.Cole --
---------------------Mikel---------------------
----- J.Cole ----- Lampard ----- Kalou ------
------------ Anelka ---- Drogba -------------
2012. 05. 19.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#13588 Hozzászólás Szerző: Spring »

Én meg épp abban látom a hibát Scolari taktikájában, hogy berakja Ballack-ot!

Év elején sérült volt, és csak Lampard és Deco volt. Ők ketten még nem zavarják egymást, jöttek is a sokgólos meccsek Lampard gólokkal és gólpasszokkal, de most hogy Ballack visszajött... Félre ne értsetek, én szeretem Michael-t, de ha nem kapjuk vissza a januári Ballack-ot akkor mehet, mert ilyenre nincs sok szükség. Ráadásul a szerződése is lejár...

És szerintem nem a felállással van a baj (4-1-4-1), mert Drogba százszorta hasznosabb így a padról beállva szerintem. BL-ben kezdenék csak 4-4-2-vel Drogbaval és Anelkaval elől

PL.:
Cech
Bosi Carvalho Terry Cole
Mikel
Joey Lampard Deco Kalou
Anelka

BL.:
Cech
Bosi Carvalho Terry Cole
Joey Mikel Lampard Deco
Anelka Drogba
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13589 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Hogyha már mindenki megírja a kezdő 11-ét, akkor én sem szeretnék kimaradni a sorból:
A zárójelben lévő játékosok, akkor lennének a csapatban, ha valaki kidőlne a sorból.
____Cech(Carlo)
Iva(Bos)-JT(Alex)-Ricky(Alex)-Cole(Bridge)
___Essien(Belletti)-Mikel(Mineiro ha már leigazoltuk...)
Joey(Malouda)--Lamps(Deco,Balle)---Kalou(Malouda)
_____Drogba(Anelka)

A cseh félisten helye szerintem senkinek nem okoz/okozhat nagy meglepetést. A bravúrjai,magabiztossága(ami tavaly kissé megkopott de idén újra a régi) nagyon kellenek a csapatnak.Ezt, az Everton ellen is láthattuk, mert ha ő nincs, akkor még a döntetlent se sikerült volna elérni.
A szerb Branislav-ot azért tenném a képzeletbeli csapatomba, mert a mellett, hogy a támadásokat is segíti(igaz nem annyira mint Bosingwa), a védelemben tökéletesen végzi a dolgát. Rendre visszazár és nem ragad fent, ami nagyon fontos egy nagyobb csapat ellen.
A kapitány igaz, idén nem játszik élete formájában, de őt kitenni a csapatból törvénysértés,bűn lenne.Ha újra belelendül, akkor ismét a védelem vezérévé válhat.
Carvalho helye(ha egészséges) megkérdőjelezhetetlen a vezér mellett.A robbanékonysága,szerelései, hihetetlen védőmunkája miatt, bennem nem maradt kétség, hogy ott-e a helye a csapatban.
A.Cole és Bridge közül nehéz választani... Cole sokszor elveszti a fejét, de mind támadásban, mind védekezésben kiváló.Talán azért nem Bridge mellett döntöttem, mert egy kis egészséges agresszió hiányzik belőle.(amiből talán Cole-ben kicsit sok is van...)
Essien hihetetlen munkabírásával tűnik ki a csapatból.Ő az, aki nem ismer elveszett labdát és ha kell, egy meccsen akár két ember helyett is fut.A lövései életveszélyesek, mind védekezésben, mind támadásban lehet rá számítani.
Lassana Diarra-ért adott a Madrid €20 milliót...Akkor vajon John Obi ára mennyi lehet?Ebben a szezonban a csapat legjobbja, aki feledteti Makelele távozását.A védőmunkája több mint tökéletes és támadásban is lehetne jobb ha kicsit többet próbálkozna.Azt, hogy képes megcsinálni egy-egy cselt már láthattuk most már csak arra kellene rávenni, hogy gyakrabban próbálkozzon a cselekkel és lövésekkel.
Lamps-nak(játsszon akármilyen gyatrán) helye van a csapatban.A magabiztossága nagyon fontos lehet nagyobb meccseken pl :Bl meccsek,rangadók...
Joey se nyújt idén maradandót, de ha nem is megy neki a foci akkor is küzd,hajt amit néhány játékosról nem lehet elmondani.E mellett a védekezésben is remek.
Salamon "the outcasted" Kalou... Hihetetlen, hogy egy ilyen lendületes,gyors játékos a padot koptatja...
Pont azt tudja, ami hiányzik a csapatból de ezt LFS nem veszi. vagy nem akarja észrevenni.
Dr. Ogba viszont egy talány...Ha újra látszik rajta az akarás ,akkor megállíthatatlan lesz, de ha nem, akkor nyugodtan távozhat.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13590 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Megyó írta::)
számomra az ideális csapat az lenne ami 10 emberrel is szarrá verte volna az evertnt
az kb ilyen

védők
----Lampard--Mikel
--Joey---Deco--Kalou
-------drogba
Igen, ez volt kb. év elején(legalábbis maga a formáció), amíg Herr Ballack fel nem épült, akit mindenképp kezdetni kell, akkor is ha nincs posztja és nem érdemes mert magunkat lőjük pöcsön...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13591 Hozzászólás Szerző: Megyó »

:)
számomra az ideális csapat az lenne ami 10 emberrel is szarrá verte volna az evertnt
az kb ilyen

védők
----Lampard--Mikel
--Joey---Deco--Kalou
-------drogba

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13592 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bosingwanak azert nehez lesz ket poszton :lol: :lol:

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13593 Hozzászólás Szerző: Albinho »

--------------Cech---------------
---Bosingwa-Terry-Ricky-A.Cole--
-------------Mikel---------------------
----Essien------------Ballack---------
------------Lampard------------------
------Drogba/Anelka-----Kalou/Joey--------------

Számomra ez lenne az ideális kezdőcsapat a meccseinkre. Hogy miért? A kapust asszem nem kell bemutatnom.A hátsó alakzat szerintem megkérdőjelezhetetlen. A középpálya...Nah ott kezdődnek a bajok. Szerintem LFS hülye lenne, hogy Mikelt iylen formában padoztassa. Claude szerepkörét tehát rá bíznám. A két másik középpáylás meg szerintem Essien és Ballack lehetne. Jó, elismerem, Ballack botrányosan játszik idén,(igaz volt pár jónak nevezhető meccse),de ettől függetlenül nálam ő kezdene. Igaz nem megy neki, de küzd és hajt. Ez átragadhat a társakra is, s ismét húzóember lehetne. Ne értsetek félre, Balle nem csak lelkesíteni menne fel, hanem olyan passzokat adni,fejelni,lőni mint szokott. Remélem visszatér tavalyi fantasztikus formálya. Michael Essien. Na ő talány. Ha visszatér, akkor képes lesz-e megtartani tavalyi és tavalyelőtti megbízható formályát? Bízom benne, csakúgy mint Ballackban. Frankie helye is megkérdőjelezhetetlen. Nah és akkor így, hog átrágtam a középpályát, elmondanám miért is ez lenne szerintem az ideális. Mikel tökéletesen szűr, Makelele utódja is lehet majd...Essien és Ballack személyében a Világ egyik legjobb középpályásait láthatjuk. Iszonyatosakat lőnek, bármikor képesek valami újat előhúzni, remekül passzolnak, s az indításaik is elsőosztályúak. Lampard pedig a csapat "esze". Már csak mentálisan is jó ha ott van a pályán. Egy szó mint száz, ez lenne a Világ legerősebb középpáylája. Szinte átjáchatatlan lenne, segítenák egymást, nagyon kevés gólt kapnánk így. És a csatársor. A két elefántcsontpartit játszattnám e két poszton. Drogba jól fedezi a labdát, jól lő, jól cselez. DE csak ha jó napja van. Ezért az ő helye nálam NEM biztos, pláne ha hisztizik. Ha viszont ezt megtenné, azonnal kiraknám a csapatból, helyére pedig Nicolast, aki a Chelsea zsákbamacskája(nem kell részuleteznem miért...)Salomon...nálam alapból kezdő lenne Scolari felállásában is. Ügyes, nagyon ügyes. Olyanokra képes, amiket ki sem néznél belőle, fontos gólpasszokat ad. De az ő helyére ott van még egy bizonyos Joe Cole. Szintén hasonlóan jó képességű, sőt jobb is. Nah ezen a ponton hezitáltam, de végül Joey a kispadra szorult nálam, mert Didiernek is könnyeb, ha a saját honfitársával rohamozza a kaput.

Remélem nem volatm túl hosszú. Lehet leoltani, de kérlek titeket csak kultúráltan. Én így látom, ez egy ütőképes csapat lehetne. Csak hát Scolari mesternek ott van Deco, aki a kiskedvence. Taktikai szempontból felesleges volt őt ide hozni, csupán Scolari kedvéért szerződtettük.

ui.: Azért egy csatár kéne szerintem Januárban!

C'mon Chelsea!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Albinho 2008. december 25., csütörtök 23:16-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Keret, kezdőcsapat

#13594 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Szerintem sem kell új edzőt hozni, ha belátja, hogy 4 belső középpályással nem lehet játszani.....Tore értékelése szerintem nagyon jó és a lényeg amiket kiemelt:
"Ritkán igazolunk fiatalt, Phil nem az alapján állítja csapatba a játékosokat, hogy milyen formában vannak, hanem név alapján...."
És igen amit Zenzo is irt hogy akkoriban mindenkinek meg volt a saját posztja....
Én a mostani "rosszabb" produkcióban nem csak a sz..r formájú játékosok, hanem a játékosok össze vissza mozognak ,nincs rendszeresen "begyakorolt támadások-távoli lövések vagy széleken mögé kerülés, csak szélen a felfutó védőket (kevés szélsőre utalok) és előrevágott vagy deco által!!! beívelt labdák, ami miatt kiakadok, ÉS amit legjobban hiányolok azok a "vízhordók" mint pl. Essien volt....lehet elment Clark de kidőlt Essien is ....és nem látom a pályán a pontos taktikát sem, és főleg középpályán nem.... elvileg 3 szervező kp van 1 védekező és egy szélsőként funkcionáló játékos....szerintem korán sem olyan stabil a csapat ez a része mint régebben pedig elvileg sokkal jobb játékosok érkeztek....
ÉN szívesen venném nyáron 5-6 játékos kicserélését, FIATALÍTÁSÁT, és igen úgy is lehet spórolni hogy az öregebb sztár játékosokat eladnánk és alacsonyabb fizetéső hasonló játékosokat igazolunk (mikor meghallotam Diarra madridi igazolását akkor is hanyatt vágtam magam)

Addig meg szeretnék egy ilyen csapatot látni a pályán :

------------Cech (carlo)-------------
Bosingwa -Terry, Carvalho (Ivanovic)-A.Cole (Bridge)
--------Essien (Beletti)-Mikel-----------
----------Lampard-----------
Joe-------Drogba (Anelka)------Kalou

És akiket nem írtam bele igen, ők lennének azokat kiket eladnék.....és igen erre is lenne variációm de ez nem az átigazolás topic....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13595 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én is az "egyelőre nem kell új edző"-párti vagyok. Pontosan abból az okból, ami kicsit kötődik Tore elemzéséhez, amivel nem feltétlenül értek egyet, de csak apróbb pontokban. Azt szedte most össze, amit én 100 másik hsz-ben leírtam részben. Szóval a keret fele-harmada még mindig a Ranieri féle garnitúra. Nem telt el öt év, viszont szakemberek garmadája jött és ment, változott. És ez nem olyan, mint amikor 5 év alatt ugyanannál az íróasztalnál dolgozol csak az ötödik cégnél. Minden szakember más, mást akar játszatni. Ezt nem tudják követni a játékosok. Új edzők, kapusedzők, erőnléti és egyéb, sok ez a változás. Hiába igazolunk bárkit egy edzőnek, ha fél év után jön egy új edző, aki már nem is akarja használni, vagy teljesen más szerepkörben. Gondolok itt arra, hogy Guddyból visszavont embert csináltunk, Essienből bármit, Mikelből védekezőt, naésatöbbi. Akkoriban Carlo (Cech) az Carlo volt, Make az Make, Lampard az Lampard. Megvolt a pozíciója, tudta, mi a dolga, mit várnak tőle, kik és hol állnak mellette. Most ott tartunk, hogy Deconak helyet találjunk, már Lampardot is átdobjuk a másik oldalra, stb. Ha LFS esetében van bizalom és stabilitás, akkor José-i magasságokba érhet a klub.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Keret, kezdőcsapat

#13596 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Flavio Teixeira, másodedző aki Scolarival érkezett.
Bövebb infó: http://www.chelseafc.com/page/TheManage ... 87,00.html

bedzo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. december 19., péntek 18:22
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Keret, kezdőcsapat

#13597 Hozzászólás Szerző: bedzo »

Perpetuum írta:
bedzo írta: És most h Clarke-ot kirúgták kicsit hullámvölgybe kerültünk.
Ő távozott, saját akaratából, azért mert egy régi jó barátja hívta a wet spam kispadjára.

Ja télleg, igazad van. De ki az a bajszos tag aki mindig LFS-vel van?

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Keret, kezdőcsapat

#13598 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

bedzo írta: És most h Clarke-ot kirúgták kicsit hullámvölgybe kerültünk.
Ő távozott, saját akaratából, azért mert egy régi jó barátja hívta a wet spam kispadjára.

bedzo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. december 19., péntek 18:22
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Keret, kezdőcsapat

#13599 Hozzászólás Szerző: bedzo »

Nagyon jó kis összegzés volt Tore. Télleg élmény volt olvasni :D
Azt nemtudom h kivel van a gond. DE az tény h év elején nagyon hengereltünk. És most h Clarke-ot kirúgták kicsit hullámvölgybe kerültünk. Sztem is elég lenne egy nagy fejmosás a játékosoknak, és újra jó lenne minden. Vhogy muszáj lesz feltüzelni a játékosokat, mert amit a Lamps-Ballack-Deco hármas leművel az botrány.

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Keret, kezdőcsapat

#13600 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Sajnos a rossz időszak Clarke távozásával kezdődött. Lehet hogy ez a játékosokat jobban megviselte, mint kellett volna, mert ugye Clarke volt az aki iszonyat sokat beszélgetett velük. Nem biztos hogy LFS-el van a baj, hanem inkább a játékosok fejében kellene rendet rakni, viszont ezt meg az edzőnek kellene megoldani, amiért már inkább okolható LFS hogy ezt nem veszi észre.

Válasz küldése