Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#14401 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Gergely Ákos írta:Ferreira az egész idény alatt nem csinált semmit. JÓ HA ELMENNE AZ NBII-BEN.
Azért Ferreira az utóbbi meccseken nem volt rossz, az FA-kupa döntőn meg kifejezetten jól játszott!

Avatar
Gergely Ákos
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007. január 29., hétfő 21:19
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

#14402 Hozzászólás Szerző: Gergely Ákos »

Na jó az NBII kicsit sok. De az első részhez tartom magam.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#14403 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Gergely Ákos írta:Ferreira az egész idény alatt nem csinált semmit. JÓ HA ELMENNE AZ NBII-BEN.
Nah ez meg hülyeség!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14404 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Gergely Ákos írta:Ferreira az egész idény alatt nem csinált semmit. JÓ HA ELMENNE AZ NBII-BEN.
ne bánts Őt. jo játékos Ő. én kedvelem nagyon. az aranylabdát kivéve annyi trofeája van mint Sevának :)
szerény és inteligens ember kár lenne elüldözni azért mert idén szar volt. amugy meg ez Muri hibája tuti kezdőből hirtelen pados játékost csinált... még jo hogy összetörte az önbizalmát...

Avatar
Gergely Ákos
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007. január 29., hétfő 21:19
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

#14405 Hozzászólás Szerző: Gergely Ákos »

Ferreira az egész idény alatt nem csinált semmit. JÓ HA ELMENNE AZ NBII-BEN.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#14406 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

És akkor Ferreira padozzon?Vagy Bridge?Kell a f**znak Alex :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14407 Hozzászólás Szerző: twopac »

alexnek minden féle képpen jönnie kell mert nem hiszem hugy murinho ne tanult volna a tavaly szezonból amikor a fél védelem sérült volt és ott ment el a bajnokság
mindörökké chelsea!!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#14408 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Etelkozi írta:Én is szívesen látnám már Mancienne-t beugróként. Sérüléscserének meg Ben Haim tökéletes.

Alex leigazolásást rajta kívűl még senki sem erősítette meg, mégis úgy beszéltek róla, mintha már kerettag lenne.
Azért nem erősíti meg senki mert olyan egyértelmű. Vagy nem? Attól függ hogy van -e már úniós útlevele meg attól hogy mennyi útlevél nélüli játékos van a csapatban. Tudja vki ezeket?

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#14409 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Én is szívesen látnám már Mancienne-t beugróként. Sérüléscserének meg Ben Haim tökéletes.

Alex leigazolásást rajta kívűl még senki sem erősítette meg, mégis úgy beszéltek róla, mintha már kerettag lenne.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14410 Hozzászólás Szerző: twopac »

zenzo félre értettél én azt mondtam hogy az a baj hogy egy ilyen jó játékos mint alex nem fér be a kezdőbe!mert ot van terry és carvalho de őket én is többre tartom mint alexet,csak kár lenne őt megvenni a csere padra mert jó játékos!és nem hsizem hogy carvalho és terry annyit lenne sérült mint az előző szezonban!!de természetsen terry a világ a legjobb védője
mindörökké chelsea!!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#14411 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

bilhacica írta:
ZenZo írta:
twopac írta:ha jön alex akkor ki helyett fog játszani?mert ő közép védő és hát terry és carvalho ha nem sérült kirobbanthatatlan középről!de alex van olyan jó játékos hogy nem érdemel csere padot,jobb oldalon megállná a helyét?jó lenne ha kezdene mert valami hihetetlen jól fejel ez jó lenne elől hátul is,nem is lassú,magas teknikás,mi kell több!csak terry meg carvalho tuti kezdő
Tudom, hogy ért már kritika engem azért, mert mindig az épp aktuális játékosainkat védem körmömszakadtáig, s nem akarom, hogy ezt rosszindulatú véleményezésnek tekintsd, de megkérdezem: hány mérkőzés alapján szűrted le ezt a következtetést róla? Mert elvileg Terry-t és Ricky-t már egy pár szezonon át láthattad a Chelseaben jól, kiválóan teljesíteni, és mégis az ő kárukra követelsz helyet neki a kezdőben. Ez számomra furcsa. Pedig én amennyire tehetem, rendszeresen követem a holland bajnokságot, és hát nem mondom, hogy rossz játékos, sőt, nagyjából aláírom, amit mondasz róla, de akkor is furcsálom, hogy még itt sincs, de máris az a baj, hogy Terry(!) és Carvalho tuti kezdő... várjuk ki a végét, ha megérdemli/kiérdemli, úgyis kezdő lesz, vagy valamilyen rotáció lesz.
én is panaszkodtam emiatt hogy Aley jojo, de nem érdemelne padot. és én arra a következtetésre jutottam hogy mivel ha jön vszinü ben haim soha nem játszana :) ezért (SZTEM) több mint valoszinü hogy Carvalho lesz a jobback. le is irtam már miért. a mozgása és a támado játék magas szintü segitése. sztem simán kedvező lenne neki a jobb védő szerepkör. amugy is Alex testalkata nem lenne jo szélre. lefutnák... de középre annál inkább, ha Őt lefejeli egy csatár akkor ott már baj van... :)
jah és taláz ez is magyarázhatja Muri miért nem vesz jobb backet, mert ugye már irtam hogy elöző szezonba 5 azaz 5!!!! "jobb oldali védőnk" volt. de persze egy sem ért fel Bridge vagy Cole teljesitményével. (csak hogy úgy a másik oldallal valo összhasonlitás végett irtam ezt)
remélem jol kalkulálok mert ha jövöre sem lesz stabil kezdő jobb backünk akkor egy az hogy uazt fogjuk csinálni mint 05ben és 06ban a baloldallal -_- (mondjuk Gallas legalább minőségi játékos volt ha nem is balback), a másik meg hogy nincs stabil hátvédsor? ráadásul Murinál? :o nah tehát remélem jol gondolom a dolgokat...
Tényleg!! Ez jó ötlet. Igazad van, Carvalho jó lenne jobb hv-nek

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14412 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
twopac írta:ha jön alex akkor ki helyett fog játszani?mert ő közép védő és hát terry és carvalho ha nem sérült kirobbanthatatlan középről!de alex van olyan jó játékos hogy nem érdemel csere padot,jobb oldalon megállná a helyét?jó lenne ha kezdene mert valami hihetetlen jól fejel ez jó lenne elől hátul is,nem is lassú,magas teknikás,mi kell több!csak terry meg carvalho tuti kezdő
Tudom, hogy ért már kritika engem azért, mert mindig az épp aktuális játékosainkat védem körmömszakadtáig, s nem akarom, hogy ezt rosszindulatú véleményezésnek tekintsd, de megkérdezem: hány mérkőzés alapján szűrted le ezt a következtetést róla? Mert elvileg Terry-t és Ricky-t már egy pár szezonon át láthattad a Chelseaben jól, kiválóan teljesíteni, és mégis az ő kárukra követelsz helyet neki a kezdőben. Ez számomra furcsa. Pedig én amennyire tehetem, rendszeresen követem a holland bajnokságot, és hát nem mondom, hogy rossz játékos, sőt, nagyjából aláírom, amit mondasz róla, de akkor is furcsálom, hogy még itt sincs, de máris az a baj, hogy Terry(!) és Carvalho tuti kezdő... várjuk ki a végét, ha megérdemli/kiérdemli, úgyis kezdő lesz, vagy valamilyen rotáció lesz.
én is panaszkodtam emiatt hogy Aley jojo, de nem érdemelne padot. és én arra a következtetésre jutottam hogy mivel ha jön vszinü ben haim soha nem játszana :) ezért (SZTEM) több mint valoszinü hogy Carvalho lesz a jobback. le is irtam már miért. a mozgása és a támado játék magas szintü segitése. sztem simán kedvező lenne neki a jobb védő szerepkör. amugy is Alex testalkata nem lenne jo szélre. lefutnák... de középre annál inkább, ha Őt lefejeli egy csatár akkor ott már baj van... :)
jah és taláz ez is magyarázhatja Muri miért nem vesz jobb backet, mert ugye már irtam hogy elöző szezonba 5 azaz 5!!!! "jobb oldali védőnk" volt. de persze egy sem ért fel Bridge vagy Cole teljesitményével. (csak hogy úgy a másik oldallal valo összhasonlitás végett irtam ezt)
remélem jol kalkulálok mert ha jövöre sem lesz stabil kezdő jobb backünk akkor egy az hogy uazt fogjuk csinálni mint 05ben és 06ban a baloldallal -_- (mondjuk Gallas legalább minőségi játékos volt ha nem is balback), a másik meg hogy nincs stabil hátvédsor? ráadásul Murinál? :o nah tehát remélem jol gondolom a dolgokat...

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#14413 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Jövőre Chelsea taktika reform lesz:

------------------Cech

------------Terry---Carvalho
--------------Make---Essien

--------SWP----Lamps----Balle

Seva/Pizzarro--Drogba------Kalou

Így is erős a védelem
Taktika: 2-2-3-3
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Balázsinho 2007. június 29., péntek 15:03-kor.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#14414 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

ZenZo írta:
twopac írta:ha jön alex akkor ki helyett fog játszani?mert ő közép védő és hát terry és carvalho ha nem sérült kirobbanthatatlan középről!de alex van olyan jó játékos hogy nem érdemel csere padot,jobb oldalon megállná a helyét?jó lenne ha kezdene mert valami hihetetlen jól fejel ez jó lenne elől hátul is,nem is lassú,magas teknikás,mi kell több!csak terry meg carvalho tuti kezdő
Tudom, hogy ért már kritika engem azért, mert mindig az épp aktuális játékosainkat védem körmömszakadtáig, s nem akarom, hogy ezt rosszindulatú véleményezésnek tekintsd, de megkérdezem: hány mérkőzés alapján szűrted le ezt a következtetést róla? Mert elvileg Terry-t és Ricky-t már egy pár szezonon át láthattad a Chelseaben jól, kiválóan teljesíteni, és mégis az ő kárukra követelsz helyet neki a kezdőben. Ez számomra furcsa. Pedig én amennyire tehetem, rendszeresen követem a holland bajnokságot, és hát nem mondom, hogy rossz játékos, sőt, nagyjából aláírom, amit mondasz róla, de akkor is furcsálom, hogy még itt sincs, de máris az a baj, hogy Terry(!) és Carvalho tuti kezdő... várjuk ki a végét, ha megérdemli/kiérdemli, úgyis kezdő lesz, vagy valamilyen rotáció lesz.
Szerintem luxus lenne leültetni a kispadra Alexet. Inkább legyen ő a jobb hátvéd. Nem? Sokkal jobb mint Diarra vagy P. Ferreira. Vélemény?

Avatar
Gergely Ákos
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2007. január 29., hétfő 21:19
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

#14415 Hozzászólás Szerző: Gergely Ákos »

Cech


Geremi, Terry, Carvalho, Bridge


SWP, Makelele, Essien, J.Cole,


Drogba, Sevcsenko,

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14416 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

twopac írta:ha jön alex akkor ki helyett fog játszani?mert ő közép védő és hát terry és carvalho ha nem sérült kirobbanthatatlan középről!de alex van olyan jó játékos hogy nem érdemel csere padot,jobb oldalon megállná a helyét?jó lenne ha kezdene mert valami hihetetlen jól fejel ez jó lenne elől hátul is,nem is lassú,magas teknikás,mi kell több!csak terry meg carvalho tuti kezdő
Tudom, hogy ért már kritika engem azért, mert mindig az épp aktuális játékosainkat védem körmömszakadtáig, s nem akarom, hogy ezt rosszindulatú véleményezésnek tekintsd, de megkérdezem: hány mérkőzés alapján szűrted le ezt a következtetést róla? Mert elvileg Terry-t és Ricky-t már egy pár szezonon át láthattad a Chelseaben jól, kiválóan teljesíteni, és mégis az ő kárukra követelsz helyet neki a kezdőben. Ez számomra furcsa. Pedig én amennyire tehetem, rendszeresen követem a holland bajnokságot, és hát nem mondom, hogy rossz játékos, sőt, nagyjából aláírom, amit mondasz róla, de akkor is furcsálom, hogy még itt sincs, de máris az a baj, hogy Terry(!) és Carvalho tuti kezdő... várjuk ki a végét, ha megérdemli/kiérdemli, úgyis kezdő lesz, vagy valamilyen rotáció lesz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14417 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ricsi93 írta:Cech
A. Cole J. Terry R. Carvalho

M. Essien M. Ballack C. Makelele J. Cole

A. Sevcsenko F. Lampard D. Drogba
Ha megengedsz némi beleszólást, Cole nem jobb, hanem bal, Lamps pedig mint középcsatár szintén érdekes...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#14418 Hozzászólás Szerző: twopac »

ha jön alex akkor ki helyett fog játszani?mert ő közép védő és hát terry és carvalho ha nem sérült kirobbanthatatlan középről!de alex van olyan jó játékos hogy nem érdemel csere padot,jobb oldalon megállná a helyét?jó lenne ha kezdene mert valami hihetetlen jól fejel ez jó lenne elől hátul is,nem is lassú,magas teknikás,mi kell több!csak terry meg carvalho tuti kezdő
mindörökké chelsea!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

#14419 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Cech
A. Cole J. Terry R. Carvalho

M. Essien M. Ballack C. Makelele J. Cole

A. Sevcsenko F. Lampard D. Drogba
Reach out touch blue (faith)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14420 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

a csapat teljes statisztikája a '06-'07-es szezonról
Érdekességként: összesen 117 gólt lőttünk a szezonban, aminek majdhogynem csak a felét, 64-et rúgtuk a bajnokságban. (17 BL, 21 FA, 14 CC, 1 CS) Ebből összesen 5 gól született büntetőből. (6 büntetőt ítéltek számunkra, 4-et ellenünk. Ebből mi belőttünk ötöt, Hilario pedig megfogott egyet)

219-szer feledkezett valamelyik játékosunk lesen :) És hogy nem a lescsapdára építünk: az ellenfeleinket 104-szer állították meg leshelyzetben.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése