Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
bence8
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 21:58
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13321 Hozzászólás Szerző: bence8 »

a DROGBA, ANELKA, KALOU hármassal lenne jó kezdeni a juve ellen

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#13322 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

James Lee írta:
SuperFrankie írta:Nehéz helyzet ez.Ha jól játszik,márpedig eddig jól tolja,akkor is simán mondhatja az Inter,h visszakéri,mert jól teljesített nálunk.De az is lehet,h mivel jól teljesít,megvesszük.Egy kis pénz kell hozzá,az meg Abrának van,de egyenlőre az inter parancsol.Azért jó volna megtartani.
Igazad van. De sztem a pénz leperkálása helyett Maloudát el lehetne vele cserélni. Amúgy rengeteg játékos járt már úgy, hogy a próbaidényében tök jól teljesített, aztán vagy megsérült, vagy semmit nem csinált :roll:
Azért Mourinho nem hülye, biztos, hogy ha a csere mellet dönt némi pénzt is fog mellé kérni, vagy másik játékost. Felmerült ugyanis Carvalhio és Drogba neve is, de őket nem valószínű, hogy odaadják( Drogbát egyenesen lehetetlen).
211! NEW RECORD!

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13323 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

James Lee írta:
SuperFrankie írta:Nehéz helyzet ez.Ha jól játszik,márpedig eddig jól tolja,akkor is simán mondhatja az Inter,h visszakéri,mert jól teljesített nálunk.De az is lehet,h mivel jól teljesít,megvesszük.Egy kis pénz kell hozzá,az meg Abrának van,de egyenlőre az inter parancsol.Azért jó volna megtartani.
Igazad van. De sztem a pénz leperkálása helyett Maloudát el lehetne vele cserélni. Amúgy rengeteg játékos járt már úgy, hogy a próbaidényében tök jól teljesített, aztán vagy megsérült, vagy semmit nem csinált :roll:
Igaz,ezen még nem is gondolkodtam,pedig jó üzletnek tűnik.A kérdés az,hogy kell-e Malouda az Internek.
Who the fuck are Man.United

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#13324 Hozzászólás Szerző: AryanH »

James Lee írta:Ezt a BL-t nekünk meg kéne nyerni. Az Inter szerintem simán veri a MU-t, hiszen idegenben is mennyi helyzetet kidolgoztak. Ha egyszer meg tudtuk verni a Juvét, akkor megegyszer menni fog, csak most idegenben leszünk :(
Itt már problémák vannak. A realitás érzéked közel van a nullához. Egyrészt Inter-Mu volt az első meccs, ahol közelebb volt sokkal a MU a győzelemhez, persze úgy hogy idegenben bekkelni szoktak Fergusonék. OT bele lehet futni egy szép verésbe mint mi például. A nem a betonbiztos védelméről híres Internek nem lesz a meccs bevethető védője, hiszen most Materazzi és Burdisso is megsérült. A Roma is megverte a MU-t 2:1-re aztán kaptak 7-et. Senki nem vitatja el, hogy a legesélyesebb most a Manchester és a Barcelona, na persze a sorsolástól is sok múlik.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13325 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

James Lee írta: Ezt a BL-t nekünk meg kéne nyerni. Az Inter szerintem simán veri a MU-t, hiszen idegenben is mennyi helyzetet kidolgoztak. Ha egyszer meg tudtuk verni a Juvét, akkor megegyszer menni fog, csak most idegenben leszünk :(
Najó, ezt nem értem: az Inter első meccsét otthon nyomta, és kurvára nem volt sok helyzete, szal nem nagyon értem, miről beszélsz....
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13326 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Zsoca87 írta:A Quaresma témának egyszerű a kulcsa : ahogy Megyó is mondta, a fő probléma az, hogy nem játszhat a BL-ben. Mivel a csapatnak a BL is fontos, ezért nem lehet azt csinálni, hogy olyan emberre építjük a csapat játékát, aki a BL-ben nem léphet pályára. Emiatt Hiddink inkább olyan játékossokkal próbálkozik, akik szóba jöhetnek.
Szerintem abban a pillanatban, ahogy kiesünk a BL-ből (már ha lesz ilyen, remélem nem :D), Quaresma kezdő lesz.
Ezt a BL-t nekünk meg kéne nyerni. Az Inter szerintem simán veri a MU-t, hiszen idegenben is mennyi helyzetet kidolgoztak. Ha egyszer meg tudtuk verni a Juvét, akkor megegyszer menni fog, csak most idegenben leszünk :(

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13327 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A Quaresma témának egyszerű a kulcsa : ahogy Megyó is mondta, a fő probléma az, hogy nem játszhat a BL-ben. Mivel a csapatnak a BL is fontos, ezért nem lehet azt csinálni, hogy olyan emberre építjük a csapat játékát, aki a BL-ben nem léphet pályára. Emiatt Hiddink inkább olyan játékossokkal próbálkozik, akik szóba jöhetnek.
Szerintem abban a pillanatban, ahogy kiesünk a BL-ből (már ha lesz ilyen, remélem nem :D), Quaresma kezdő lesz.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13328 Hozzászólás Szerző: James Lee »

SuperFrankie írta:Nehéz helyzet ez.Ha jól játszik,márpedig eddig jól tolja,akkor is simán mondhatja az Inter,h visszakéri,mert jól teljesített nálunk.De az is lehet,h mivel jól teljesít,megvesszük.Egy kis pénz kell hozzá,az meg Abrának van,de egyenlőre az inter parancsol.Azért jó volna megtartani.
Igazad van. De sztem a pénz leperkálása helyett Maloudát el lehetne vele cserélni. Amúgy rengeteg játékos járt már úgy, hogy a próbaidényében tök jól teljesített, aztán vagy megsérült, vagy semmit nem csinált :roll:

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13329 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Nehéz helyzet ez.Ha jól játszik,márpedig eddig jól tolja,akkor is simán mondhatja az Inter,h visszakéri,mert jól teljesített nálunk.De az is lehet,h mivel jól teljesít,megvesszük.Egy kis pénz kell hozzá,az meg Abrának van,de egyenlőre az inter parancsol.Azért jó volna megtartani.
Who the fuck are Man.United

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13330 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta::) Majd jövőre RQ alapember lesz, idén már nem biztos...
Már ha megvesszük és lesz kedve maradni (nekem nem lenne), de remélem megszerezzük a nyáron.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#13331 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

Speedie93 írta:
én a hetest mezt nem kívánnám.. :wink: amúgy meg a kék a legszebb szerelésünk kedves fórumozó társ és utána a sárga jön a kékben nem játszhatunk mer a conventrynek is kék(fehér)a meze szal rem sárga lesz :)
Magával a mezzel nincs gondom csak h fehér a sportszár nekem csak annyi a baj:D
"This is Quaresma man is score the porto''

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13332 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Oké. :D akkor rosszul tudtam. Irány az internetes meccsnézés, vagy a chat!!!!!!! :D :D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13333 Hozzászólás Szerző: Megyó »

:)
Tehát.
RQ nem nevezhető idén a Blben.
Malouda valóbban egy nullszériás, de Stochra meg nem fog alapozni senki...

Majd jövőre RQ alapember lesz, idén már nem biztos...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13334 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Megyó írta:Azért nincs, de ez csak egy elmélet, mert valószínű Hiddinket is csak az eredmény érdekli, mint anno Joset és Maloudát akarja melegen tartani, hogy a Blben segítsen minket. Nyilván ha RQ nevezhető lenne a Champions Leagube, akkor többet számítana rá.

De hiába tesznek fel sokan kölői kérdést, nem tudjuk rá a választ!
Nekem az a véleményem, hogy Quaresma későn érkezett, és nem neveztük. De azért nem véletlenül gyógyult meg Essien. Simán befért volna a kezdőbe. Szó sincs arról, h Hiddink nem bízna RQ-ban. Legalábbis sztem. Megyó jól írta, az ilyen játékosokat nem egy ilyen jelentéktelen csapat ellen kell használni. Quaresmára sokkal nagyobb szükség van a Juve ellen. Ha lesérül, biztos, h nem játszik a Bl-ben. De remélem, legalább csereként beáll, és nem olyan hülyén cserél GH, mint múltkor, amikor Mancienne (ebben az esetben nem ő :) ) helyére tette be.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Keret, kezdőcsapat

#13335 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Quaresma írta:
zolika89 írta:szerintem Quaresma sokkal de sokkal jobban teljesített a Portsmuth ellen azalatt a 30 perc alatt mint Malouda a 60 perc alatt.. megkellene próbálni nyáron egy Quaresma Malouda cserét az Interel hátha belemennek..
Malouda 90 percet jáccot és remélem én is h belemnnek mert malouda JM nagy kedvence
és ha ez sikaerül akk Quaresma újra 7 es mezben hozza a szép cseleket
én a hetest mezt nem kívánnám.. :wink: amúgy meg a kék a legszebb szerelésünk kedves fórumozó társ és utána a sárga jön a kékben nem játszhatunk mer a conventrynek is kék(fehér)a meze szal rem sárga lesz :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#13336 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

De miért malouda akk inkább stoch de miért ez két lábon járó szerencsétlenség :?
"This is Quaresma man is score the porto''

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13337 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Azért nincs, de ez csak egy elmélet, mert valószínű Hiddinket is csak az eredmény érdekli, mint anno Joset és Maloudát akarja melegen tartani, hogy a Blben segítsen minket. Nyilván ha RQ nevezhető lenne a Champions Leagube, akkor többet számítana rá.

De hiába tesznek fel sokan kölői kérdést, nem tudjuk rá a választ!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Keret, kezdőcsapat

#13338 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Malouda helyett simán kezdhetne Quaresma.
2012. 05. 19.

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#13339 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

úgyláccik hiddink nem nagyon bízik Quaresmaban sajnos ez van
"This is Quaresma man is score the porto''

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13340 Hozzászólás Szerző: tiszi »

vélemény? az hogy miért nincs kezdőben Quaresma????????????????????????? :shock:

Válasz küldése