Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13901 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

timoboll írta: én inkább McGeady-t látnám a csapatban,sztem tehetséges és viszonylag fiatal is
McGeady-t akartam én is mondani, de utánanéztem és ő ír. :D

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13902 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

timoboll írta:
DjNeo92 írta: McFadden 3. számú csatárnak?
én inkább McGeady-t látnám a csapatban,sztem tehetséges és viszonylag fiatal is
én nem nagyon láttam még őt úgyhogy nem tudok véleményt alkotni :)
de nekem szimpatikus McFadden. a Franciáknak lőtt gólja...na akkor lett az egyik kedvencem 8)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Keret, kezdőcsapat

#13903 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Ha érkezik Robinho, mit szólnátok egy ilyen kezdőhöz??:)

----------Hilárió----------
Bosingwa-Carvalho-Alex-PF
Belletti-Deco-Tejera-Fabio Paim
DiSanto-Robinho

Szerintem undorító, de mindegy. Egy büdös szavunk nem lehet ezentúl a francia Arsenal-ra meg a spanyol Liverpool-ra!
ez 1 elég 'reális' kezdö csapat :D ilyen utopisztikus 11-et simán kilehetne állitani a manurból is mert portugál-brazl párosból ök legalább ilyen erösek :roll:

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13904 Hozzászólás Szerző: timoboll »

DjNeo92 írta:
undertow írta:én egyébként - a hollandokon kívül - főleg a skótokat hiányolom. régen mindig voltak a keretben, de clarky visszavonulása óta nincs egy se :(
McFadden 3. számú csatárnak?
én inkább McGeady-t látnám a csapatban,sztem tehetséges és viszonylag fiatal is

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13905 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

undertow írta:én egyébként - a hollandokon kívül - főleg a skótokat hiányolom. régen mindig voltak a keretben, de clarky visszavonulása óta nincs egy se :(
McFadden 3. számú csatárnak?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Keret, kezdőcsapat

#13906 Hozzászólás Szerző: undertow »

én egyébként - a hollandokon kívül - főleg a skótokat hiányolom. régen mindig voltak a keretben, de clarky visszavonulása óta nincs egy se :(

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Keret, kezdőcsapat

#13907 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
DjNeo92 írta:Azért én Owent,Agbonlahort és Ashtont nem írnám le... :wink:
LOL - ez a hét vicce, főleg Owennel. Agbonlahor szimpatikus játékos, de ennyi. (főleg hogy nem is csatár, hanem szélső ha nem tévedek)
tévedsz, agbonlahor csatár. a villa krónikus jobbszélsőhiánya miatt lett kirakva a szélre.
ráadásul az előző szezonban a sérüléséig jól jászott, sokáig a legtöbb gólt termelt angol csatár is volt. nálam simán benne lenne a válogatott keretben. ehhez képest a citeh utáni hattrick után az u21ben padozot...
ashtont meg már a norwichos ideje óta fényezzük toréval :) igaz azóta volt 1-2 csúnya sérülése, kérdés, hogy ezekből teljesen felépült-e. de reméljük nem járt úgy, mint forss.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#13908 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ToreAndre írta:Hát, Bosingwa, Carvalho, Deco, Robinho valószínüleg biztos kezdő lesz. Angolok közül biztosnak tűnik a balvédő, Lamps, Terry és talán-talán Coley.
Nem a külföldiekkel van a bajom, mert kellenek. Csak szerintem kicsit sok a portugál. (anyanyelvű) Pl. jelenleg nincs hollandunk, pedig ők mindig jók Angliában.
Ne haragudjatok, én még mindig tisztelem a ManU-t a sok brit miatt, meg, hogy alig igazolnak. Most beépítik Frazier Campbell-t is...
Mindegy.

emsanya:
Vettem. De amúgy a spanyol bajnokságból érkező emberek is be szoktak válni a premier league-be (tény, a hollandok is).
A MU-ról annyit, hogy már megváltóként várják Berbatov-ot és akkor Campbell-nek annyi...Teszem hozzá, mi a Deco-Bosingwa kettős igazolással szintén nem igazoltuk "halálra" magunkat(Robinho-t nem írom, mert még nem érkezett, az a Paim nevű player meg még nem tudni hova érkezett). Ami szimpatikusabb, hogy sok "feleslegtől" megszabadult Scolari (Pizza, Sidwell, Ben-haim).

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13909 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Zsoca87 írta:
ZenZo írta: LOL - ez a hét vicce, főleg Owennel. Agbonlahor szimpatikus játékos, de ennyi. (főleg hogy nem is csatár, hanem szélső ha nem tévedek)
Viszont Agbonlahor nagyon jó, simán klasszis lehet belőle. Csatár és szélső is, mint Kalou. :)
Pont most akartam írni hogy szélen is és centerben is tudja tolni. :)
Én Owent simán el tudnám képzelni itt.nagyon gólveszélyes és Anelka helyett...megváltás lenne...ahogy Ashton is ha kevesebbet lenne sérült :(

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13910 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: LOL - ez a hét vicce, főleg Owennel. Agbonlahor szimpatikus játékos, de ennyi. (főleg hogy nem is csatár, hanem szélső ha nem tévedek)
Hát Owen már nem olyan mint régen ez tény, Ashton sem topcsapatba való, bár én nagyon csípem, csak sajna sokat sérült. Ha le tudna nyomni egy szezont rendesen akkor bízonyíthatna.
Viszont Agbonlahor nagyon jó, simán klasszis lehet belőle. Csatár és szélső is, mint Kalou. :)

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Keret, kezdőcsapat

#13911 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

-------------Cech
Bosingwa,Carvalho,Terry,ACole
-----------Essien
--------------Lamps
-------Ballack
Joey
--------------------Robinho
---------Drogba

vagy

-------------Cech
Essien,Carvalho,Terry,ACole
----------Mikel
--Deco-Ballack-Lamps
--------Robinho
---------Drogba

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13912 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

DjNeo92 írta:Azért én Owent,Agbonlahort és Ashtont nem írnám le... :wink:
LOL - ez a hét vicce, főleg Owennel. Agbonlahor szimpatikus játékos, de ennyi. (főleg hogy nem is csatár, hanem szélső ha nem tévedek)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13913 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ZenZo írta:Jogos, amit Tore ír, kicsit sok lett a portugál (anyanyelvű), de tény, hogy a Chelsea nemzetközi csapat már nem két éve, és a stabil kezdőben általában helyet kap 7-8 nemzet játékosa (cseh, angol, portugál, német, ghánai, elefántcsontparti, francia, nigériai), s még mindig az angolok vannak túlsúlyban! Az pedig Tore vitathatatlan, hogy jó kapus és csatár nincs most angol nemzetiségű (illetőleg nem sok). Védőnk és középpályásunk pedig nekünk is van :)
Azért én Owent,Agbonlahort és Ashtont nem írnám le... :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13914 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

grimrieper írta: a mu azert nem igazol mert nincs loveja
Ezt miből gondolod? Szerintem nincs így. Bár lehet Glazer-ék nem adnak.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#13915 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Hát, Bosingwa, Carvalho, Deco, Robinho valószínüleg biztos kezdő lesz. Angolok közül biztosnak tűnik a balvédő, Lamps, Terry és talán-talán Coley.
Nem a külföldiekkel van a bajom, mert kellenek. Csak szerintem kicsit sok a portugál. (anyanyelvű) Pl. jelenleg nincs hollandunk, pedig ők mindig jók Angliában.
Ne haragudjatok, én még mindig tisztelem a ManU-t a sok brit miatt, meg, hogy alig igazolnak. Most beépítik Frazier Campbell-t is...
Mindegy.

emsanya:
a mu azert nem igazol mert nincs loveja

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#13916 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, Bosingwa, Carvalho, Deco, Robinho valószínüleg biztos kezdő lesz. Angolok közül biztosnak tűnik a balvédő, Lamps, Terry és talán-talán Coley.
Nem a külföldiekkel van a bajom, mert kellenek. Csak szerintem kicsit sok a portugál. (anyanyelvű) Pl. jelenleg nincs hollandunk, pedig ők mindig jók Angliában.
Ne haragudjatok, én még mindig tisztelem a ManU-t a sok brit miatt, meg, hogy alig igazolnak. Most beépítik Frazier Campbell-t is...
Mindegy.

emsanya:
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13917 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jogos, amit Tore ír, kicsit sok lett a portugál (anyanyelvű), de tény, hogy a Chelsea nemzetközi csapat már nem két éve, és a stabil kezdőben általában helyet kap 7-8 nemzet játékosa (cseh, angol, portugál, német, ghánai, elefántcsontparti, francia, nigériai), s még mindig az angolok vannak túlsúlyban! Az pedig Tore vitathatatlan, hogy jó kapus és csatár nincs most angol nemzetiségű (illetőleg nem sok). Védőnk és középpályásunk pedig nekünk is van :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13918 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ToreAndre írta:Hát, én jobban örülnék spanyoloknak, franciáknak. A portugálok mindig is utolsó előttiek voltak a listámon. (az olaszokat nem győzi le senki - annak ellenére, hogy Carlo, Zola, DiMatteo és Jacopo Sala nagy kedvenceim)
Hát nálam mindig is a spanyolok voltak az első helyen a portugálokat és brazilokat megelőzve :) ,persze én is szeretek rengeteg spanyolt (Diego Capel, David Silva, David Villa....stb)
Maradjunk annyiban a legjobb az lenne, ha több angol játszana itt, úgyis ők a kedvenceim :) ,de tény hogy a következő nagy generációnak még be kell érnie, a '88 '89 '90-es korosztály előtti generáció nem valami nagy szám és ilyen fiatalokat játszatni nagy csapatba az azért merész...
*knock, and it shall be opened unto you*

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Keret, kezdőcsapat

#13919 Hozzászólás Szerző: Pöri »

emsanya írta:Engem meg nem érdekel ki milyen nemzetíségű vagy anyanyelvű, a pályán mutasson valamit...
egyet értek tőlem lehet etióp is ha jól játszik...(kicsit erős az etiópXD)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#13920 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Engem meg nem érdekel ki milyen nemzetíségű vagy anyanyelvű, a pályán mutasson valamit...

Válasz küldése