Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9379
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14241 Hozzászólás Szerző: Bubi »

3 világklasszis is van arra a posztra!

Lampard már nem a régi, de a hiányát még mindig megérzi a csapat.
Madurot, vagy Van Der Vaart-ot hoznám a helyére, vagy mind a kettőt:)
Esetleg Woods-t, neki örülnék a legjobban:)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14242 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem Terry (nagyon kevéssel) jobb védő mint RC. Tavalyi gyengébb szezon a sérüléseknek köszönhető. Amúgy hülyeség az összehasonlítás, amíg 2 középsővédővel játszunk, addig örüljünk, hogy van 2 világklasszis védőnk arra a posztra.

Szerinted, Drogba, Terry nem emblematikus figura??????? :?: Szerintem igen. Lamparddal együtt, aki lehet hogy gyengébben játszik, de a tegnapelőtti meccs bízonyítja, hogy nélküle bajban vagyunk. Mind a ketten kedvenc játékosaim közé tartoznak, és gondolom ezzel nem vagyok egyedül

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14243 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:
undertow írta:mert oszinten szolva egy gallas klont kene talalnuk surgosen JT melle...
Gallas klón: Micah Richards :wink:
talan. de ezt meg bizonyitania kell, par ev mulva visszaterhetunk ra, hogy mire jutott.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14244 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

?? Terry nélkül még annyi lelke sem lenne a csapatnak, mint most! Úgy kell Ő ide, mint vaj a kenyérre, mint tej a bejglihez, mint szalonna a túrós csuszára!
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#14245 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Ez előző szezonban majdnem mindenki azt mondta, h Carvi sokkal jobb volt, mint JT...Érdekes, hogy ezek után ti helyette, nem pedig mellé kerestek védőt...jó tudom, angol+csapatkapitány+saját nevelés...és? Ennyire emblimatikus figura? Ennyi erővel Lampard is lehet kapitány! Szerintem Lamps kiégett a Chelseaben lesznek még meccsei, de nem nyújt olyat, mint 3éve! Carvi kezd kiöregedni, ennek ellenére sokkal technikásabb játékos, és jobb védő, mint JT

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#14246 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:mert oszinten szolva egy gallas klont kene talalnuk surgosen JT melle...
Gallas klón: Micah Richards :wink:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9379
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14247 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:"es kulon kiemelnem a ket ifju remenyseget sinclairt es stochot. utobbi kezd nagyon csillogni, es a jatekstilusa pont az, amit jose nagyon kedvel."
Nem csak most csillog a srác! Ő egy isten már jó ideje, csak még annyira nagyon fiatal....Talán most töltötte a 17-et!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14248 Hozzászólás Szerző: undertow »

akkor most az ordog ugyvedekent megprobalok optimista lenni egy kicsit :)

johnno - en birtam a sracot, nem rossz jatekos, de egyre kevesbe tunt ugy, hogy klasszis jobb back lesz belole. nem vagyok boldog, hogy elment, de nem is esem ketsegbe. hutchinson jelengleg nagyobb remenysegnek tunik, es akar meg richards is megszerezheto.

diarra - en is az o tavozasat sajnalom a legjobban, ugyhogy feszegessuk egy kicsit az okokat. jobb backnek ott van belletti, ferreira es joset ismerve ben haim is. mondjuk kozuluk parat maga moge utasithatott volna, de tobbszor nyilatkozta, orul ugyan, hogy jatszhat, de jabban szeretne az eredeti posztjan tevekenykedni. ott viszont elotte van a sorrendben maka, essien es mikel... nem voltak a legjobb eselyei. egyebkent amikor a kozeppalyan jatszott nem mindig nyugozott le. volt 1-2 nagyon jo meccse ott, de neha bizony csak nezte a torteneseket. nem latszott rajta az, amit makat istenne teszi: a jatek tokeletes olvasasa es ebbol adodoan a folyamatos jo helyezkedes. jo persze, idovel megtanulhatta volna. vagy nem. ha annyit jatszik mint eddig, akkor inkabb az utobbi. ez lett volna az utolso eve a szerzodesebol, amit mar januarban se akart meghosszabbitani. kolcsonadhattuk volna ugyan, de egy kiscsapatban valo szereples aligha tette volna sokkal boldogabba. foleg ugye, ha vannak mas lehetosegei.
jo-jo, de miert epp az arse-ba? - adodhat a kerdes. a rovid valasz: mert francia :) csak felig viccelek, nyilvan vonzo szamara wenger, es az se lebecsulendo, hogy ott tolmacs nelkul is szot ert... tavaly amikor volt egyhuzamban a jo szereplese neil barnett probalt interjut kesziteni vele. gondolom emlekeztek ra, komikus jelenet volt. az egesz afrikai kontinges noszogatta, probalta ravenni az interjura. ami egyebkent az elso angol lett volna neki. akkor ugy tunt, hogy milyen szimpatikus kis felenk srac :) pedig volt egy-ket figyelmezteto jel. peldaul majd 2 ev utan meg alig beszelt angolul, par szot tudott csak kinyogni, vegul franciaul fejezte be.
tehat kevesett jatszott es a beilleszkedes sem ment tokeletesen. ertheto, hogy ugy erezte wengerrel es a francias csapataval jobban menne. sokat igazan nem tehettunk. ez van. valoszinuleg hosszu evekig jo jatekos lesz az arsenalnal, de vigasztalhat minket, hogy nekunk viszont ott lesz a nala is jobb essien es mikel.

robben - ot sokan siratjak. en nem. mar a nyar elejen is mondtam, ha marad jo, ha nem marad, hat nem dol ossze a vilag. persze, hatalmas tehetseg. ha eppen nem serult. es ha eppen van kedve jatszani. sajnos ez az elmult ket evben ritkan jott ossze. de a legnagyobb problemam vele, hogy 3 ev alatt se volt kepes leszokni a szineszkedesrol. es nem ertette, ha par durvabb eset utan esetleg mar a chelsea drukkerek is futyultek. en meg egy dolgot utalok csak jobban a fetrengo jatekosoknal: a fetrengo chelsea jatekosokat. mindig en szegyellem magam helyettuk is. drogbanak sikerult megtanulnia, hogy nem kene. robbennek nem.
es hat aki menni akar az menjen. aki nem buszken huzza magara a kek mezt, az nyugodtan lelephet. egyebkent ertheto dontes a reszerol, a spanyol liga sokkal jobban fog fekudni neki. azert remelem a blben osszefutunk vele es a vegen nem az oromtol lesznek konnyesek a szemei Kép
itt van sweep jo formaban, joey aki mar megmutatta mit tud, es malouda aki szinten jol kezdte a szezont. mondjuk ez utobbit rosszkor dicserem, most mutatta eddig a leggyengebb teljesitmenyt. es kulon kiemelnem a ket ifju remenyseget sinclairt es stochot. utobbi kezd nagyon csillogni, es a jatekstilusa pont az, amit jose nagyon kedvel.

belletti - mint mondtam szivesen neztem volna johnnot, mert kedvelem a sracot, de ideje tovabblepni. elvegre egyikuk sem egy hosszu tavu megoldas. ugyhogy belletti megkapja a lehetoseget, ha jol es szivvel jatszik en kedvelni fogom. egyelore jo uton jar, nem volt rossz a bemutatkozo meccse. nem hiba nelkuli, de kezdetnek megteszi.

ben haim - a pool ellen gyenge volt, viszont addig jol jatszott. szerintem jo igazolas, nagyon kellett egy megbizhato beugro a vedelembe. a padra jo megoldas.

alex - tobbekkel ellentetben nem vagyok elajulva tole. persze meg bizonyithat, de szerintem soha nem lesz jo parja JT-nek. ahhoz tul nagy es lassu. Captain Marvel helyere meg ugysincs eselye :) szoval nem hiszem, hogy jo igazolas lesz hoszabb tavra. most azt mondom, hogy 2-3 even belul lelep. nem is bannam, mert oszinten szolva egy gallas klont kene talalnuk surgosen JT melle...

pizarro - egyelore nem tundokol, de probalkozik es ez mar szimpatikus. golt mar rugott es voltak jo meccsei. nem a kezdocsapatba erkezett, a padra meg ugy mint tbh, jo megoldas

sidwell - tobbszor kifejtettem mar, eros kozepes jatekos, teljesen felesleges. a kozeppalyara nem kellett toltelek ember.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14249 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na asszem mivel az átigazolási szezon lejárt, itt kell megosztanom mindenkivel nézeteimet a jelen keretünkről. Hozzáteszem most rohadtul pipa vagyok a klubra az utolsó napunk miatt. Ennek a Belletti-Glen-Diarra cserének nemhogy semmi értelme nem volt, de inkább még annyi se. Hozzáteszem azt is, hogy nem láttam a Villa elleni meccsünket, ami lehet, hogy jobb is. De ahogy olvasgattam itt a hsz-eket, nem lettem túlzottan boldog. Nem az eredmény miatt, mert azt lesz@rom, minden csapatnak vannak rossz napjai, arról nem is beszélve, hogy nekünk is ki kell kapni néha. Ami már inkább elszomorít, hogy az öt forduló alatt lőttünk 7 és kaptunk 6 gólt. A papíron jól kinéző keretünk valahogy nem képes megmutatni a pályán azt, amit tud. Mert azt már láttuk mindtől, mit TUD. A nagy kár, hogy mindezt még igen kevesen mutatták meg itt, s főleg együtt. Szeretném, sőt, akarom, hogy jól játsszon a csapat, kár, hogy ehhez én egyedül kevés vagyok. Ezt nekik is akarni kéne.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#14250 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Zsoca87 írta:Nem értem tényleg miért szidja néhány ember Ben Haim-ot, nem Terry helyére vettük, hanem csereembernek és nála jobbat nem találtunk volna. Az meg, hogy egyszer hibázott, istenem. Terry is hibázott néha, RC is. Higgyétek el, szezon közben BenHaim nagyon fontos játékosunk lehet.
Éljen! Ezt is megéltük! Ben Haim kell a csapatnak.

essien
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. augusztus 27., hétfő 15:02

#14251 Hozzászólás Szerző: essien »

Amúgy a Boltonban Ben Haim meghatározó játékos volt...

essien
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. augusztus 27., hétfő 15:02

#14252 Hozzászólás Szerző: essien »

------------------------Cech-------------------

----Johnson----Ben Haim----Terry-----A.Cole


Wright-Phillips--Essien----Lampard---Maoluda


------------Pizarro

---------------------------------Drogba

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14253 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Johnson jobb-bekk!!! Vagy nálad a posztok nem számítanak? :lol:

essien
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. augusztus 27., hétfő 15:02

#14254 Hozzászólás Szerző: essien »

---------------------Cech-----------------

Belletti--------Alex-------Terry-------Johnson


Wright-Phillips---Essien---Lampard--Maoluda


-----------Kalou------------Drogba

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#14255 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Puti írta:
Murdock írta:
Puti írta:Nekem Ben Haim nem meggyőző. Szerintem Charvalho-t nem tudta volna átjátszani Torres. Igaza volt a kommentátornak, hogy nem Chelsea szintű játékos. Állítólag nem is MURI akarta, hanem a sportigazgató. :roll:
Én azért a tegnapi kommentátor szavára nem adnék sokat... Mondott pár hülyeséget.Amúgy meg egy teljesen jó igazolás volt szerintem.Kiegészítőembernek tökéletes.
Éppen azért írtam, mert nem a legjobb kezdőbe való.
igen...volt ilyen pletyka..de végül ebből nem lett semmi....

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#14256 Hozzászólás Szerző: Puti »

Zsoca87 írta:Nem értem tényleg miért szidja néhány ember Ben Haim-ot, nem Terry helyére vettük, hanem csereembernek és nála jobbat nem találtunk volna. Az meg, hogy egyszer hibázott, istenem. Terry is hibázott néha, RC is. Higgyétek el, szezon közben BenHaim nagyon fontos játékosunk lehet.
Senki nem szidta Ben Haim-t. Én csak azt mondom, hogy nem kezdő embernek való. Te is azt írtad, hogy cserének vetttük, akkor ezek szerint egyezik a véleményünk.
Én a témát a magam részéről lezártnak tekintem.

Üdv. :idea:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14257 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem értem tényleg miért szidja néhány ember Ben Haim-ot, nem Terry helyére vettük, hanem csereembernek és nála jobbat nem találtunk volna. Az meg, hogy egyszer hibázott, istenem. Terry is hibázott néha, RC is. Higgyétek el, szezon közben BenHaim nagyon fontos játékosunk lehet.

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#14258 Hozzászólás Szerző: Puti »

szpecnaz írta:
Puti írta:Nekem Ben Haim nem meggyőző. Szerintem Charvalho-t nem tudta volna átjátszani Torres. Igaza volt a kommentátornak, hogy nem Chelsea szintű játékos. Állítólag nem is MURI akarta, hanem a sportigazgató. :roll:
akik látták a többi meccset csak jót mondtak ben haim-ról....a kommentátor meg azt sme tudja hogy ki a sportigazgató....ekkora baromságot...lassan ott tartunk hogy az igazolási listát nálunk a szertáros meg a wc-s néni állítja össze...
Nem akarok vitába bocsájtkozni, de ezt már többször is hallottam, hogy Abra Muri fölé helyezett egy sportigazgatót. Én persze azt nem tudhatom, hogy valójában mennyire avatkozik bele a csapat döntéseibe.
Az eredeti témára visszatérve én mindenképp úgy látom, hogy Ben Haim-nál sokkal jobb védőink is vannak.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#14259 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Puti írta:Nekem Ben Haim nem meggyőző. Szerintem Charvalho-t nem tudta volna átjátszani Torres. Igaza volt a kommentátornak, hogy nem Chelsea szintű játékos. Állítólag nem is MURI akarta, hanem a sportigazgató. :roll:
akik látták a többi meccset csak jót mondtak ben haim-ról....a kommentátor meg azt sme tudja hogy ki a sportigazgató....ekkora baromságot...lassan ott tartunk hogy az igazolási listát nálunk a szertáros meg a wc-s néni állítja össze...

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#14260 Hozzászólás Szerző: Puti »

Murdock írta:
Puti írta:Nekem Ben Haim nem meggyőző. Szerintem Charvalho-t nem tudta volna átjátszani Torres. Igaza volt a kommentátornak, hogy nem Chelsea szintű játékos. Állítólag nem is MURI akarta, hanem a sportigazgató. :roll:
Én azért a tegnapi kommentátor szavára nem adnék sokat... Mondott pár hülyeséget.Amúgy meg egy teljesen jó igazolás volt szerintem.Kiegészítőembernek tökéletes.
Éppen azért írtam, mert nem a legjobb kezdőbe való.

Válasz küldése