Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Keret, kezdőcsapat

#14021 Hozzászólás Szerző: dunyha »

MI a franc van velünk, egy tottenham ellen lélektelen játék, aztán rögtön hétvégén alázunk (tottenham is szép zakot kap), lehet edzés helyett paintbolozni kéne menniük a skacoknak

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#14022 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát igen, de én nagyon kíváncsi vagyok. Mert hogy a BL-re pihen Essien meg Drogba, tuti. Gondolom Alex is. Kalounak örülök, és remélem, hogy Balle és Lamps fakít valamit...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Keret, kezdőcsapat

#14023 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Micsoda pad... Úristen, más csapat örülne, ha legalább kettő a kezdőjében lenne... Még mindig meglepődöm, hogy milyen brutális keretünk van...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#14024 Hozzászólás Szerző: kdako »

1 Petr Cech
20 Paulo Ferreira
26 John Terry (c)
6 Ricardo Carvalho
3 Ashley Cole
13 Michael Ballack
4 Claude Makelele
8 Frank Lampard
10 Joe Cole
39 Nicolas Anelka
21 Salomon Kalou

Subs: 23 Carlo Cudicini, 33 Alex, 5 Michael Essien, 11 Didier Drogba, 15 Florent Malouda.

Szépen megkeverte Grant, de maradunk a 4-3-3-nál.
GO BLUES!

Invest
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008. február 3., vasárnap 20:26
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#14025 Hozzászólás Szerző: Invest »

Oziris írta:
ZenZo írta:
Zsoca87 írta:Most olvastam egy olyan pletykát, hogy hétvégén átállunk 4-1-3-2es taktikára. Azaz Drogba + Anelka elől. Állítólag Lamps és Ballack együtt játszana, de ezt ebben a felállásban nem lehet jobban kivitelezhetőnek, mint 4-3-3-ban...
idézet : "with Claude Makelele or John Obi Mikel in the holding role behind Lampard, Ballack and Michael Essien" Szóval ez kb. így nézne ki:

Mikel/Makelele
Essien Ballack Lampard
Drogba Anelka

Hmm... Nem igazán tetszik, de aztán próba szerencse... (ha tényleg ez lesz)
Semmi szélsőjáték ezzel, hát...
Nem tudom, honnan származik az infó, lehet, hogy csak találgatás, de hogy a mostani 4-3-3-unknál nem lesz rosszabb, az tuti. Papíron ez a felállás baromi erős, szerintem ezt senki sem vitatja, s nem vitatta tavaly sem, más kérdés, hogy tavaly nem működött. Szerintem ha Ballack és Lampard jó napot fog ki, nem lesz rossz. Essiennek is megmondjuk, hol a helye, Drogba meg Anelka hozza a kötelezőt, és sima az egész. És a padra leülhet Joey meg Kalou, és ha nem megy, félidőben (nem öt perccel a vége előtt!) sorcsere... szeretném, ha most már nem bíznánk a véletlenre, hanem biztosra mennénk. A WestHam simán verhető, de kis oda nem figyeléssel benne van a vereség. Az első és legfontosabb, hogy veszélyesek legyünk a kapura, lőjünk gólt, gólokat! Aztán jöhet minden más.

Ez a felállás minden,csak kapura nem veszélyes,legalábbis a középpálya :D
Nálam inkább ez

------------- -- Mikel/Makelele----------------
Essien/SWP----- - Lampard ------ --- Kalou/Joey
-------------- Drogba -------- Anelka

Kapura eddig se voltunk veszélyesek szerintem :) De így legalább nehezen átjárható a középpálya. Meg az is gond hogy Lampard és Ballack se fog nagyon padozni szerintem...ki kell találni valamit hogy egyszerre legyenek a pályan.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Keret, kezdőcsapat

#14026 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
Zsoca87 írta:Most olvastam egy olyan pletykát, hogy hétvégén átállunk 4-1-3-2es taktikára. Azaz Drogba + Anelka elől. Állítólag Lamps és Ballack együtt játszana, de ezt ebben a felállásban nem lehet jobban kivitelezhetőnek, mint 4-3-3-ban...
idézet : "with Claude Makelele or John Obi Mikel in the holding role behind Lampard, Ballack and Michael Essien" Szóval ez kb. így nézne ki:

Mikel/Makelele
Essien Ballack Lampard
Drogba Anelka

Hmm... Nem igazán tetszik, de aztán próba szerencse... (ha tényleg ez lesz)
Semmi szélsőjáték ezzel, hát...
Nem tudom, honnan származik az infó, lehet, hogy csak találgatás, de hogy a mostani 4-3-3-unknál nem lesz rosszabb, az tuti. Papíron ez a felállás baromi erős, szerintem ezt senki sem vitatja, s nem vitatta tavaly sem, más kérdés, hogy tavaly nem működött. Szerintem ha Ballack és Lampard jó napot fog ki, nem lesz rossz. Essiennek is megmondjuk, hol a helye, Drogba meg Anelka hozza a kötelezőt, és sima az egész. És a padra leülhet Joey meg Kalou, és ha nem megy, félidőben (nem öt perccel a vége előtt!) sorcsere... szeretném, ha most már nem bíznánk a véletlenre, hanem biztosra mennénk. A WestHam simán verhető, de kis oda nem figyeléssel benne van a vereség. Az első és legfontosabb, hogy veszélyesek legyünk a kapura, lőjünk gólt, gólokat! Aztán jöhet minden más.

Ez a felállás minden,csak kapura nem veszélyes,legalábbis a középpálya :D
Nálam inkább ez

------------- -- Mikel/Makelele----------------
Essien/SWP----- - Lampard ------ --- Kalou/Joey
-------------- Drogba -------- Anelka
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#14027 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta: Egyébként a Chelsea TV-ben láttam, egy újságíró azt mondtra: felhívta Josét a kupadöntő után, és José szerint az lett volna a jó húzás, ha Essien hátrahúzódik jobbhátvédnek, Belletti helyett beáll Ballack, így jobban uraltuk volna a meccset, és nyerhettünk volna.
vegyük ugy hogy ezt nem olvastam ^^ :)




MERT HA MÉG IS IGY LENNE AKKOR :evil: :x

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#14028 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Olvastam egy angol oldalon és milyen igaz az, hogy Grant arra a formációra vált, ami gyakorlatilag megbuktatta Jose-t...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Keret, kezdőcsapat

#14029 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Zsoca87 írta:Most olvastam egy olyan pletykát, hogy hétvégén átállunk 4-1-3-2es taktikára. Azaz Drogba + Anelka elől. Állítólag Lamps és Ballack együtt játszana, de ezt ebben a felállásban nem lehet jobban kivitelezhetőnek, mint 4-3-3-ban...
idézet : "with Claude Makelele or John Obi Mikel in the holding role behind Lampard, Ballack and Michael Essien" Szóval ez kb. így nézne ki:

Mikel/Makelele
Essien Ballack Lampard
Drogba Anelka

Hmm... Nem igazán tetszik, de aztán próba szerencse... (ha tényleg ez lesz)
Semmi szélsőjáték ezzel, hát...
nekem ezzel a k.pályás sorral az a baj,hogy nem tud senki cselezni és 0 lendület van bennük ! sajnos ez rányomja a bélyegét a támadásokra hisz létszámfölény kizárt :shock: ebböl megint az lesz,hogy ívelgetik elöre a labdákat,csak azzal a külömbséggel,hogy most anelka fejét is igénybe vehetik,de 25 méterrel a kapunak háttal nem lesz acélos ! :x

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#14030 Hozzászólás Szerző: kdako »

A gyakorlatban kiderül, mennyira hatékony ez a felállás. ha jó formában van a hat játékosból legalább 3, akkor nem lehet baj. Az azért becsülendő, hogy felmérték, a 4-3-3 sz*rt se ért.

Egyébként a Chelsea TV-ben láttam, egy újságíró azt mondtra: felhívta Josét a kupadöntő után, és José szerint az lett volna a jó húzás, ha Essien hátrahúzódik jobbhátvédnek, Belletti helyett beáll Ballack, így jobban uraltuk volna a meccset, és nyerhettünk volna.
GO BLUES!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#14031 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért nem lesz könnyű, simán hozható meccs a west ham ellen, elég jól állnak...ez a felállás érdekes lehet, 4-1-3-2es , de legalább Anelka a helyén játszik...

Meg ha jól tudom, már Sheva is ott lesz a keretben, akár őt is be lehet dobni Drogba mellé...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#14032 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:The Times... :D

Amúgy nem tudom, hogy gyökeres változás be tudna-e állni egy formáció csere után... Mert a játékunknak nagyot kell javulnia.
Persze hogy be tudna. Be is kell neki. Azért valljuk be, egyéni teljesítményekben sem voltunk túlzottan jók mostanság, de ha pl. Anelkanál nem áll be javulás, a múltkori szélsőjáték után középen, Drogba oldalán, az már nagy baj. Már persze, ha Lamps és Balle tényleg jó napot fog ki, és kellőképp tömik őket labdákkal. Ehhez még persze kezdjen Brigde, meg ha már hosszabbított, akkor PF (hátha ez új erőt ad neki). Make mellett ha Essien meg a jobbszélen játszik kp-t, akkor játszon is ott, ne szűrjön. Tudja már mindenki, hol a helye, ne egymást zavarják, hanem segítsék. És komolyan: ha 1 félideig ez nem megy, akkor merjünk cserélni az öltözőben!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#14033 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

The Times... :D

Amúgy nem tudom, hogy gyökeres változás be tudna-e állni egy formáció csere után... Mert a játékunknak nagyot kell javulnia.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#14034 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Most olvastam egy olyan pletykát, hogy hétvégén átállunk 4-1-3-2es taktikára. Azaz Drogba + Anelka elől. Állítólag Lamps és Ballack együtt játszana, de ezt ebben a felállásban nem lehet jobban kivitelezhetőnek, mint 4-3-3-ban...
idézet : "with Claude Makelele or John Obi Mikel in the holding role behind Lampard, Ballack and Michael Essien" Szóval ez kb. így nézne ki:

Mikel/Makelele
Essien Ballack Lampard
Drogba Anelka

Hmm... Nem igazán tetszik, de aztán próba szerencse... (ha tényleg ez lesz)
Semmi szélsőjáték ezzel, hát...
Nem tudom, honnan származik az infó, lehet, hogy csak találgatás, de hogy a mostani 4-3-3-unknál nem lesz rosszabb, az tuti. Papíron ez a felállás baromi erős, szerintem ezt senki sem vitatja, s nem vitatta tavaly sem, más kérdés, hogy tavaly nem működött. Szerintem ha Ballack és Lampard jó napot fog ki, nem lesz rossz. Essiennek is megmondjuk, hol a helye, Drogba meg Anelka hozza a kötelezőt, és sima az egész. És a padra leülhet Joey meg Kalou, és ha nem megy, félidőben (nem öt perccel a vége előtt!) sorcsere... szeretném, ha most már nem bíznánk a véletlenre, hanem biztosra mennénk. A WestHam simán verhető, de kis oda nem figyeléssel benne van a vereség. Az első és legfontosabb, hogy veszélyesek legyünk a kapura, lőjünk gólt, gólokat! Aztán jöhet minden más.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#14035 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Most olvastam egy olyan pletykát, hogy hétvégén átállunk 4-1-3-2es taktikára. Azaz Drogba + Anelka elől. Állítólag Lamps és Ballack együtt játszana, de ezt ebben a felállásban nem lehet jobban kivitelezhetőnek, mint 4-3-3-ban...
idézet : "with Claude Makelele or John Obi Mikel in the holding role behind Lampard, Ballack and Michael Essien" Szóval ez kb. így nézne ki:

Mikel/Makelele
Essien Ballack Lampard
Drogba Anelka

Hmm... Nem igazán tetszik, de aztán próba szerencse... (ha tényleg ez lesz)
Semmi szélsőjáték ezzel, hát...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#14036 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kezdő:
1 Petr Cech
35 Juliano Belletti
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
18 Wayne Bridge
5 Michael Essien
12 John Mikel Obi
8 Frank Lampard
24 Shaun Wright-Phillips
15 Didier Drogba
39 Nicolas Anelka

Subs: 23 Carlo Cudicini, 33 Alex, 13 Michael Ballack, 10 Joe Cole, 21 Salomon Kalou.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#14037 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Nem ez lesz!
Mai kezdő:
Cech,Belletti,Carvalho,Alex,AC,Ballack,Makelele,Lampard,SWP,JC,Anelka

Cudicini,Ben Haim,Mikel,Malouda,Pizarro
Yes, We BLUE!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#14038 Hozzászólás Szerző: twopac »

kezdőnk!
1 P. Cech
35 J. Belletti
6 R. Carvalho
33 R. Alex
3 A. Cole
13 M. Ballack
12 J. Mikel
24 S. Wright Phillips
10 J. Cole
39 N. Anelka
15 F. Malouda
Bench
23 C. Cudicini
4 C. Makelele
14 C. Pizarro
22 T. Ben Haim
20 P. Ferreira
mindörökké chelsea!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#14039 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta: Sevcsenko most a Pool ellen még nem, de utána már Grant rendelkezésére állnak.
hála istennek ^^

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#14040 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kíváncsi leszek a mai kezdőre: Mikel már "itthon" van, Carvalho is visszatérhet eltiltása után, Lampard is játékra kész, Ivanovicsról is úgy beszélnek, mint bevethető játékosról, jövő héttől pedig még jobb: visszatér Drogba és Kalou, valamint Essien is, Sevcsenko és Terry pedig már a csapattal dolgozik, s ha minden igaz, most a Pool ellen még nem, de utána már Grant rendelkezésére állnak. Nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen, hogy majd az egész keret pályára léphetne... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése