Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#14921 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a geremi nem jobb támadasában mint bólarúz ??? lévén hogy világéletébe támadó k.pályást játszott biztosra veszem többet tud mint a holland és ami a legfontosabb kb 20x gyorsabb (ami nem nehéz) !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14922 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Gallas-szal az a baj, hogy fél lábbal már nincs a Chelsea-ben. Márpedig ha valaki nem akar játszani egy csapatban, ha tökéletesen játszik is, az max. 97%-ot tud kihozni magából. Márpedig ha valaki nem jelenik meg a csapat edzőtáborán, ezért pedig még a mezét is elveszik - arról nem is beszélve, hogy pihentetik - nem fog játszani.

Geremi jó játékos. De semmivel nem jobb, mint Boulahrouz. Sem a pontos passzok számát tekintve, sem pedig támadásban. Igaz első mérkőzésén Khalid nem nagyon lépte át a felezőt, de nyilván JM ezt kérte tőle, ő pedig - az első mérkőzésén - nem akart szembe szállni vele, lásd tavaly Carvalho példáját.

A felépülő JC helyét pedig az határozza meg, hogy milyen teljesítményt tud addig nyújtani Lampard/Ballack, Robben, vagy maga a támadó alakzat. Nem nekünk való a soktámadós játék, akármennyire is a kezdőben lenne a helye JC-nek.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14923 Hozzászólás Szerző: undertow »

a padon. :)

egyebkent en sokkal inkabb geremit raknam a jobbszelre.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14924 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bubi írta:
ToreAndre írta:Én kitartok a 4-1-2-2-1 mellett!!

Cech/Carlo

Khalid, Terry, Gallas, Bridge
Essien/Makelele
Ballack Lampard
Robben Joe Cole
Sheva
Ez a másik amirö beszétem, ez is egy megoldás, de akkor Drogba Nuku.
Pontosan!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14925 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ToreAndre írta:Én kitartok a 4-1-2-2-1 mellett!!

Cech/Carlo

Khalid, Terry, Gallas, Bridge
Essien/Makelele
Ballack Lampard
Robben Joe Cole
Sheva
Ez a másik amirö beszétem, ez is egy megoldás, de akkor Drogba Nuku.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14926 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én kitartok a 4-1-2-2-1 mellett!!

Cech/Carlo

Khalid, Terry, Gallas, Bridge
Essien/Makelele
Ballack Lampard
Robben Joe Cole
Sheva
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14927 Hozzászólás Szerző: Bubi »

grimrieper írta:
ZenZo írta:Ezek alapján az általam vélt legjobb kezdő most:

Cech

Boulahrouz Carvalho Terry Bridge

Makelele/Essien

Lampard Ballack Robben

Drogba

Sheva
Ez a csapat nekem is tetszik . Csak egy a gond hova teszed J.Cole0t ha felepul .
Nekem egyértemű, Ballack padozik ha van Cole!
--------------------Cech---------------
Boulahrouz--Carvaho--Terry--Bridge
-------------------Essien----------------
Cole-------------Lamps--------Robben
------------Drogba--Sheva

Vagy Cole az eredeti posztján játszik, és akkor ő van Drogba helyén, és Ballack tud kezdeni...de az eddigiek alapján Ballack zéró!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#14928 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ZenZo írta:Ezek alapján az általam vélt legjobb kezdő most:

Cech

Boulahrouz Carvalho Terry Bridge

Makelele/Essien

Lampard Ballack Robben

Drogba

Sheva
Ez a csapat nekem is tetszik . Csak egy a gond hova teszed J.Cole0t ha felepul .

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14929 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ezek alapján az általam vélt legjobb kezdő most:

Cech

Boulahrouz Carvalho Terry Bridge

Makelele/Essien

Lampard Ballack Robben

Drogba

Sheva

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#14930 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Boulahrouzban az a jó, hogy minden poszton bevethető, bár tény, hogy igazából nem szélső, de amikor aláírta a szerződést, tisztában lehetett vele ő is, mire vállalkozik. Szerintem első mérkőzésén jól helytállt, nem vártam tőle többet. Ha tudja korrigálni, hogy többször befelé húz, s nem a szélen marad, akkor alap lehet ebben a Chelsea-ben.

A. Cole-nak sztem is jobb lesz az Arsenalban, főleg úgy, hogy Bridge egyre jobban játszik. (utóbbi mérkőzéseinken feltűnően jól)

Aminek még jobban örülök, hogy Essien végre kezd megtanulni a Chelsea-ben játszani. A tavalyi év szerintem elég nagy csalódás volt, de idei mérkőzésein már hasznosan játszott, jól pótolta Makelelét (bár Make még mindig jobb nála)

Jó lenne, ha legalább egy szélső középpályásunk felépülne, meg ha Ballack és Lampard megtanulna együtt játszani a középpályán (a Blackburn elleni meccsen már egész jól ment), és mindketten a legjobb formájukat nyújtanák végre.

A kétcsatáros játék meg a Chelsea-nek szerintem csak úgy fog menni, ha Drogba egy kicsit visszahúzódva játszik, Sheva pedig elölrébb. Drogbában az a jó (ill. az volt a jó tavaly is), hogy az ellenfél szögleténél ő is ott toporog a gólvonalon a védőkkel, viszont a kivágott labdákhoz spriccelt fel, és úgy is tudott gólt lőni + feküdt neki a rá felívelt labda. Shevcsenko nem ilyen, ő a kiugaratások nagy mestere, neki kell egy előretolt középpályás, pl.: Lamps, meg egy kicsit mögötte játszó Drogba. (+Joe Cole v Robben).

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#14931 Hozzászólás Szerző: Festa »

Boulharouz nem is jobb hátvéd erre Jm csk ott játszatta
én a Hamburban nem láttam jobb oldalon csak a védelem tengelyében.
Ezen a poszton nincs kalszisunkse P.Ferreira se geremi nem az!!!
Jó talán G.Johnson sem volt az de Angol volt és Fiatal!

Annak azért örülök,hogy A.cole mard az Arsenalban jó lesz neki ott.
és Így Bridge maradhat a bel bekk szerntem eddig mefelelő teljesítményt nyújtott és 2 gólpasszt is adott!!! :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#14932 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Mert most kölcsönösen be vannak sértődve egymásra.Pénzt kéne belőle csinálni addíg amíg lehet.Fogadok,hogy egy kezemen meg tudom majd számolni a szezon végén hányszor volt kezdő.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14933 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Chelseafan írta:Kíváncsi lennék, mit alkotna egy Terry - Boulahrouz páros ott középen. Szerintem nem lenne rosszabb, mint Carvalhóval
De Gallast miért nem játszatja középen JM?? :(

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#14934 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Kíváncsi lennék, mit alkotna egy Terry - Boulahrouz páros ott középen. Szerintem nem lenne rosszabb, mint Carvalhóval

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#14935 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

undertow írta:
Murdock írta:a Terry-Carvalho pár tökéletes,erősebbet nem is kívánhatnánk
ezzel nem ertek egyet. carvalhonak es ennek a parositasnak is megvannak a maga hatranyai.
terry tokeletes tarsa gyors, es jol helyezkedik. kb mint gallas. ;)
Szerintem is inkább Gallast kellene favorizálni középen. Inkább mint Carvalho. Dehát portugál... :roll:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14936 Hozzászólás Szerző: undertow »

Murdock írta:a Terry-Carvalho pár tökéletes,erősebbet nem is kívánhatnánk
ezzel nem ertek egyet. carvalhonak es ennek a parositasnak is megvannak a maga hatranyai.
terry tokeletes tarsa gyors, es jol helyezkedik. kb mint gallas. ;)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14937 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta:
Bubi írta:
Murdock írta:Boulahrouz tényleg nem egy nagy ász,de Ferreiránál jobb volt a Blackburn ellen,és a többi meccsen is jobb lesz remélem,mert Ferreira nem ide való.Csak Mourinho nagyon ragaszkodó típus.De a legjobb megoldás jelenleg tényleg Geremi játéka lenne.
Mit vártál tőle?Első meccsen mesterhármas?Ugyanmár!Megbízható volt, épp elég.
hát én azért nem lennék nyugodt ha giggs,duff,,,stb kicsit gyorsabb emberek vezetnék rá a lasztit ! lásd portugál -holland meccs ! egész meccsen rugdosodott és csapkodott mint hal a szatyorba ! ettől függetlenül középen szerintem abszolult használható a srác !
Angolos, nézd csak meg terry mit alakított Ronaldinho ellen!
Sztem nem kell leírni azért mert első meccsen nem vágott mesterhármast, és nem váltotta meg a világot, na meg egy egyébbként abszolút rosszul szereplő holland válogatottban, ami abszolút nincs összeszokva, volt egy rossz meccse...Egyébbklnt többin megbízható volt.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#14938 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

tibi71 írta:
Bubi írta:
Murdock írta:Boulahrouz tényleg nem egy nagy ász,de Ferreiránál jobb volt a Blackburn ellen,és a többi meccsen is jobb lesz remélem,mert Ferreira nem ide való.Csak Mourinho nagyon ragaszkodó típus.De a legjobb megoldás jelenleg tényleg Geremi játéka lenne.
Mit vártál tőle?Első meccsen mesterhármas?Ugyanmár!Megbízható volt, épp elég.
hát én azért nem lennék nyugodt ha giggs,duff,,,stb kicsit gyorsabb emberek vezetnék rá a lasztit ! lásd portugál -holland meccs ! egész meccsen rugdosodott és csapkodott mint hal a szatyorba ! ettől függetlenül középen szerintem abszolult használható a srác !
Ha Duff jonne ra lehet hogy izgulnak ,De azert Giggs mar nem olyan gyors mint volt . Hacsak nem a nyugdij csekkje-ert szalad.

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#14939 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Nem vártam tőle mesterhármast,sőt kellemesen csalódtam.Középre nincs esélye sztem,mert a Terry-Carvalho pár tökéletes,erősebbet nem is kívánhatnánk.A Holland-Portugál meccs meg egy vicc volt,ahhoz ne viszonyítsatok már!

Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#14940 Hozzászólás Szerző: miki36 »

tibi71 írta:
Bubi írta:
Murdock írta:Boulahrouz tényleg nem egy nagy ász,de Ferreiránál jobb volt a Blackburn ellen,és a többi meccsen is jobb lesz remélem,mert Ferreira nem ide való.Csak Mourinho nagyon ragaszkodó típus.De a legjobb megoldás jelenleg tényleg Geremi játéka lenne.
Mit vártál tőle?Első meccsen mesterhármas?Ugyanmár!Megbízható volt, épp elég.
hát én azért nem lennék nyugodt ha giggs,duff,,,stb kicsit gyorsabb emberek vezetnék rá a lasztit ! lásd portugál -holland meccs ! egész meccsen rugdosodott és csapkodott mint hal a szatyorba ! ettől függetlenül középen szerintem abszolult használható a srác !
Hát jó de az a holland-portugál az vb-nyolcaddöntő volt, nem PL! :twisted: :roll: :wink: Ha kell Boulahrouz is megállja a helyét! Nem láttátok játszani a Hamburgban és előtte az Alkmaarban? A Csapat alapembere volt! :idea: :roll: :wink: 8)
HAJRÁ CHELSEA

Válasz küldése