Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#13721 Hozzászólás Szerző: Spring »

redrum írta:A utcalány életbe már tényleg. Kalou meg a padon. Mi kell Scolarinak ahhoz hogy ezek a patkányok kikerüljenek a csapatból????
Tudod mi? Egy jó éles szemüveg... :evil:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13722 Hozzászólás Szerző: redrum »

Spring írta:Azt a szentséges ***********, Malouda és Anelka természetesen kezdő
A utcalány életbe már tényleg. Kalou meg a padon. Mi kell Scolarinak ahhoz hogy ezek a patkányok kikerüljenek a csapatból????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára redrum 2008. október 29., szerda 21:19-kor.
I'm goin' down down down down

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Keret, kezdőcsapat

#13723 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Lehet most beválnak mind2en.. Nem lehet tudni. Majd meccs után.. :wink:

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#13724 Hozzászólás Szerző: Spring »

Azt a szentséges ***********, Malouda és Anelka természetesen kezdő
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

1Petr Cech
17 José Bosingwa
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
10 Joe Cole
20 Deco
8 Frank Lampard
15 Florent Malouda
39 Nicolas Anelka

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 2 Branislav Ivanovic, 33 Alex, 18 Wayne Bridge, 35 Juliano Belletti, 21 Salomon Kalou, 9 Franco Di Santo.

Szánalmas...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Keret, kezdőcsapat

#13725 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Chelsea will line-up in a 4-1-4-1 formation as follows:

1 Petr Cech
17 José Bosingwa
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
10 Joe Cole
20 Deco
8 Frank Lampard
15 Florent Malouda
39 Nicolas Anelka

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 2 Branislav Ivanovic, 33 Alex, 18 Wayne Bridge, 35 Juliano Belletti, 21 Salomon Kalou, 9 Franco Di Santo.

Hull are expected to line-up in the following 4-4-2 formation:

Myhill; McShane, Turner, Zayatte, Dawson; Marney, Ashbee (c), Boateng, Geovanni; King, Cousin.

Subs: Halmosi, Hughes, Duke, Mendy, Ricketts, Garcia, Windass.

The referee is Andre Marriner.


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. A két francia megint kezdő, de miért?

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#13726 Hozzászólás Szerző: Daniel »

1 Petr Cech
17 José Bosingwa
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
21 Salomon Kalou
20 Deco
8 Frank Lampard
15 Florent Malouda
39 Nicolas Anelka

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 2 Branislav Ivanovic, 19 Paulo Ferreira, 33 Alex, 35 Juliano Belletti, 17 Scott Sinclair, 9 Franco Di Santo.

Liverpool are expected to line-up in the following 4-2-3-1 formation:

Reina; Arbeloa, Carragher, Agger, Aurelio; Alonso, Mascherano; Kuyt, Gerrard (c), Riera; Keane.

Substitutes: Cavalieri, Dossena, Hyypia, Lucas, Pennant, Benayoun, Babel.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13727 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Október van, nem lehet hosszátávú következtetéseket levonni. Igencsak meggyőző a Scolari féle csapat, én is hepi vagyok, de speciel a BL-hez mák is kell, szóval azt nem lehet tutira nyerni... Ha mindig a legjobb csapat nyerné, akkor már 2 BL címünk is lenne. ;)
A Pl pedig egy maraton, jól kezdtünk, a holnapi meccs nagyon fontos, megmutatja, hogy rangadón mire vagyunk képesek.

Avatar
Frank
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2008. október 21., kedd 13:31
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szentgotthárd

Re: Keret, kezdőcsapat

#13728 Hozzászólás Szerző: Frank »

Spring írta:Ha jól számoltam volt 12 mérkőzésünk a szezonban....
Lőttünk 28 gólt, 3-at kaptunk. 19-et a PL-ben 3 ellenében, 5 gólt a BL-ben 0 ellenében és 4 gólt a Ligakupában 0 ellenében.
Lampardvezeti a góllövőlistát 6 góllal
De amin lesokkoltam(jó értelemben), hogy már 10 játékosunk szerzett gólt!!! :o 8) Azért ez elég szép eredmény. Végre mindenki kiveszi a részét a sikerből :D

Hmmmm..., elég szép mutatók... 8) :D Gyerekek, ha most nem nyerjük meg a BL-t, akkor soha.... :roll: A PL szinte kötelező :D

:wink:
Hát ezek tényleg szép mutatok.Csak így folytatódjon ez.Spring Soha ne mond hogy soha! :D :P Egyébként tényleg idén már végre meg kelen nyerni a BLt.
SUPER CHELSEA FC

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#13729 Hozzászólás Szerző: Spring »

Ha jól számoltam volt 12 mérkőzésünk a szezonban....
Lőttünk 28 gólt, 3-at kaptunk. 19-et a PL-ben 3 ellenében, 5 gólt a BL-ben 0 ellenében és 4 gólt a Ligakupában 0 ellenében.
Lampardvezeti a góllövőlistát 6 góllal
De amin lesokkoltam(jó értelemben), hogy már 10 játékosunk szerzett gólt!!! :o 8) Azért ez elég szép eredmény. Végre mindenki kiveszi a részét a sikerből :D

Hmmmm..., elég szép mutatók... 8) :D Gyerekek, ha most nem nyerjük meg a BL-t, akkor soha.... :roll: A PL szinte kötelező :D

:wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13730 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

1. Deco: nem biztos, hogy kezdetni kellett volna, szerintem sem, de ha formába akartuk hozni a Pool ellenire, akkor rendben, a végére már volt töb jó húzása is, felpörgött. Az első hónapban bebizonyította, hogy bízni lehet benne, a Pool ellen szükség lehet rá
2. Belletti: szívvel játszik, és jól
3. Terry: nincs mindig jó formában, tény, de pontosan azért van helye a csapatban, amit a Roma ellen is tett. Volt már ilyen vita Lamparddal kapcsolatban is, hogy padoztassuk-e szar forma esetén. Ők ketten olyan lelki plusszt tudnak adni a csapatnak meccsenként, amivel mérkőzést lehet eldönteni. Vélemény mindenkinek szubjektív, el lehet dönteni. Van négy remek védőnk középre, de a keptön az keptön :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Keret, kezdőcsapat

#13731 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Terry a hátfájással lépett pályára pár mérkőzésen (nem tudom miért, lett volna helyette más is) és akkor bizony elég meleg helyzeteket idézett elő. Villa ellen is és Cluj ellen is. Kalou-t én is az A-csapatba raknám.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#13732 Hozzászólás Szerző: Spring »

Speedie93 írta:1. Szerintem Terry sokkalta jobb mint Ricky
2. Bellettivel mi van osztódik? :lol:
Bocs Belletti-t elnéztem, akkkor jobb bekk a B-ben Ferreria :oops:

"Szerintem Terry sokkalta jobb mint Ricky"
Én valahogy Ricky játékát magabiztosabbnak érzem :oops:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Keret, kezdőcsapat

#13733 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Spring írta:Szerintem Belletti kéne kezdjen minden meccsen, na rajta látszik, hogy megakarja alapozni a helyét a kezdőben. De Deco?! Nem lehet mindent azért a sérülésre fogni szerintem...

Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy az egész szezonban Lampard-ra lesz "hangolva" a csapat. Wazeg, milyen cseleket csinál, én nem is emlékszem, hogy valaha ennyire joga-san játszott volna Kétségtelenül ő megérdemli a csapatból az 150000 fontos fizetést is, sőt...

A 20 gól biztos Frank-nek

Aztán engem Bosingwa játéka lep meg a legjobban, az biztos hogy nagyot húztunk az ő leigazolásával. Végre egy jobb bekk, aki tudja a dolgát, bár egy kicsit sokat van elől, de ez belefér

Carvalho szokásos magabiztosság, büszke vagyok rá :D Terry-vel jó párost alkotnak, bár egy kicsit Terry játéka akadozó, de ha ő hibázik Ricky kijavítja

A. Cole is elég szépen beilleszkedett, végre jönnek a jó beadások a bal oldalról, és védekezésben sem semmi

Szezon legjobbja Lamparddal egyetemben Mikel. Ha tartja jó formáját, akkor akár megalapozhatja jövőjét a csapatban, és Essien-nek azt hiszem van félnivalója ettől a sráctól. Mindig is bírtam és tudtam, ha megkapja a lehetőséget akkor élni fog, hát tessék :D Szegénynek az a fránya gól nem jön össze soha, pedig nagyon akarja...Rúgástechnikán van mit javítani :wink:

Úristenem, ha Essien felépül, akkor mi lesz itt??!! Elég kellemes gondok Scolari válllán :)

Két világklasszis csapatot kilehetne állítani:

(A): 4-2-1-3
Cech

Bosingwa, Carvalho, Terry, A.Cole

Mikel Essien

Lampard

Joey Drogba Deco

(B): 4-1-2-3
Cudicini

Belletti, Alex, Ivanovic, Bridge

Mineiro(???)
Ballack Belletti

Kalou Anelka Malouda

Drogba és Anelka között vaciláltam, de úgy döntöttem, hogy Anelkát a B-be rakomUtálom Drogbát, de azért jobb Anelkánál :| Belletti-t azért raktam a B-be, mert az A-ban nem volt már nagyon helye.

Az a jó, hogy minden hova van egyforma játékosunk, így ha lesérül valaki van aki pótolja :D
1. Szerintem Terry sokkalta jobb mint Ricky
2. Bellettivel mi van osztódik? :lol:
3.Kalou szerintem inkább "A csapat"mint Drogba :oops:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#13734 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szerintem Belletti kéne kezdjen minden meccsen, na rajta látszik, hogy megakarja alapozni a helyét a kezdőben. De Deco?! Nem lehet mindent azért a sérülésre fogni szerintem...

Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy az egész szezonban Lampard-ra lesz "hangolva" a csapat. Wazeg, milyen cseleket csinál, én nem is emlékszem, hogy valaha ennyire joga-san játszott volna :o Kétségtelenül ő megérdemli a csapatból az 150000 fontos fizetést is, sőt... 8)

A 20 gól biztos Frank-nek

Aztán engem Bosingwa játéka lep meg a legjobban, az biztos hogy nagyot húztunk az ő leigazolásával. Végre egy jobb bekk, aki tudja a dolgát, bár egy kicsit sokat van elől, de ez belefér

Carvalho szokásos magabiztosság, büszke vagyok rá :D Terry-vel jó párost alkotnak, bár egy kicsit Terry játéka akadozó, de ha ő hibázik Ricky kijavítja

A. Cole is elég szépen beilleszkedett, végre jönnek a jó beadások a bal oldalról, és védekezésben sem semmi

Szezon legjobbja Lamparddal egyetemben Mikel. Ha tartja jó formáját, akkor akár megalapozhatja jövőjét a csapatban, és Essien-nek azt hiszem van félnivalója ettől a sráctól. Mindig is bírtam és tudtam, ha megkapja a lehetőséget akkor élni fog, hát tessék :D Szegénynek az a fránya gól nem jön össze soha, pedig nagyon akarja...Rúgástechnikán van mit javítani :wink:

Úristenem, ha Essien felépül, akkor mi lesz itt??!! Elég kellemes gondok Scolari válllán :)

Két világklasszis csapatot kilehetne állítani:

(A): 4-2-1-3
Cech

Bosingwa, Carvalho, Terry, A.Cole

Mikel Essien

Lampard

Joey Drogba Deco

(B): 4-1-2-3
Cudicini

Belletti, Alex, Ivanovic, Bridge

Mineiro(???)
Ballack Belletti

Kalou Anelka Malouda

Drogba és Anelka között vaciláltam, de úgy döntöttem, hogy Anelkát a B-be rakom :oops: Utálom Drogbát, de azért jobb Anelkánál :| Belletti-t azért raktam a B-be, mert az A-ban nem volt már nagyon helye.

Az a jó, hogy minden hova van egyforma játékosunk, így ha lesérül valaki van aki pótolja :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Keret, kezdőcsapat

#13735 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Chelsea will line-up in a 4-1-4-1 formation as follows:

1 Petr Cech
17 José Bosingwa
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
18 Wayne Bridge
12 John Mikel Obi
21 Salomon Kalou
20 Deco
8 Frank Lampard
15 Florent Malouda
39 Nicolas Anelka

Substitutes: 23 Carlo Cudicini, 2 Branislav Ivanovic, 19 Paulo Ferreira, 33 Alex, 35 Juliano Belletti, 43 Miroslav Stoch, 9 Franco Di Santo.

Roma are expected to line-up in the following 4-3-3 formation:

Doni; Cicinho, Panucci(c), Mexes, Riise; De Rossi, Aquilani Brighi; Taddei, Totti, Vucinic.

Subs: Artur, Loria, Okaka Chuka, Tonetto, Perotta, Menez, Montella
agggyatok munkát!!!!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13736 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Chelsea (4-2-3-1): 1 Cech, 17 Bosingwa, 33 Alex, 26 Terry, 3 A. Cole, 12 Mikel, 8 Lampard, 20 Deco, 21 Kalou, 15 Malouda, 39 Anelka. (23 Cudicini, 6 Carvalho, 18 Bridge, 19 Ferreira, 35 Belletti, 9 Di Santo, 10 J. Cole). All.: Scolari

Roma (4-2-3-1): 32 Doni, 2 Panucci, 5 Mexes, 4 Juan, 17 Riise, 16 De Rossi, 33 Brighi, 11 Taddei, 8 Aquilani, 9 Vucinic, 10 Totti. (25 Artur, 3 Cicinho, 22 Tonetto o 15 LOria, 20 Perrotta o 23 Montella, 24 Menez, 89 Okaka). All.: Spalletti.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13737 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Carvalhoról is lehetett olvasni, hogy talán felépül. Deco is kezdő lehet Belletti helyén ill. ahogy ZenZo írta, Cech valószínűleg visszatér.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#13738 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dízel írta:A mai kezdő 11 + cserékről tud valaki bővebb információval szolgálni?
majd 1 órával a meccs előtt. De mivel nagy változtatási lehetőségeink nincsenek a sérültek miatt, a kezdő kb megfelel a Boro elleninek szerintem. Talán Cech visszatérhet.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#13739 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Zsoca87 írta:
Dízel írta:A mai kezdő 11 + cserékről tud valaki bővebb információval szolgálni?
Ilyenkor még csak tippelni lehet, kb. biztosat majd a hivatalos oldalon találsz a meccs előtt kb. fél órával.

gondoltam h. ilyenkor még nem rakják ki :) csak gondoltam hátha van egy két sérültünk aki hirtelen felépült és akcióra kész 8)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#13740 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Dízel írta:A mai kezdő 11 + cserékről tud valaki bővebb információval szolgálni?
Ilyenkor még csak tippelni lehet, kb. biztosat majd a hivatalos oldalon találsz a meccs előtt kb. fél órával.

Válasz küldése