Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#181 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kép

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Keret, kezdőcsapat

#182 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2023. szeptember 27., szerda 20:00
Izland írta: 2023. szeptember 27., szerda 19:56
Szóval az a terv hogy Chilit leépítjük?
Akkor nekem tényleg Pochettino out. :roll:
‘Then, when you have an offensive player in front sometimes you don’t need a full-back that can go on the attack. It’s all a question of balance and I’m happy with Levi because he provides very good things and at the moment, because always in football things can change, we are happy with him playing there.’

(Forrás: chelseafc.com)
Mert olyan még nem volt a történelem folyamán hogy egy csapatban szélső és rendes balhátvéd is játszott volna, ez tényleg ördögtől való gondolat. És akkor ne röhögjünk a csapaton… :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#183 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2023. szeptember 27., szerda 19:51 Colwill, Cucurella, Maatsen és Chilwell egyszerre a kezdőben.
Nincs bajom Poch-csal, de nem sokáig lesz ő az edzőnk, teljesen el van tévedve.
A felkészülés alatt tökre elhittem, hogy tudja mit csinál így még nagyobb a csalódás az eddigi teljesítmény után, mintha kicserélték volna.
Úgy néz ki nálunk minden edző meghülyül :D Tök fasza csávó volt ő a spuriban bevállalos taktikával. Itt pedig egy beszari alak lett. Ennek ellenére én nem vágnám ki őt. Ennyit tud ez a keret.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#184 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Izland írta: 2023. szeptember 27., szerda 19:56
Szabi írta: 2023. szeptember 27., szerda 19:54 Poch tegnapi nyilatkozatából világosan kiderült, hogy még jó sokáig Colwill lesz a balhátvédünk. Szóval ezek a kupameccsek nyújtanak esélyt arra, hogy a három balhátvédünk játéklehetőséghez jusson. Fájdalmas...
Szóval az a terv hogy Chilit leépítjük?
Akkor nekem tényleg Pochettino out. :roll:
‘Then, when you have an offensive player in front sometimes you don’t need a full-back that can go on the attack. It’s all a question of balance and I’m happy with Levi because he provides very good things and at the moment, because always in football things can change, we are happy with him playing there.’

(Forrás: chelseafc.com)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#185 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cucu meg fasz se tudja mikor játszott utoljára azt berakja középre. Mondjuk középen tolt már egy ricardo carvalhot, még az volt a legjobb meccse.

Ez Mudryk meccse lesz, figyeljétek meg.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#186 Hozzászólás Szerző: Izland »

Szabi írta: 2023. szeptember 27., szerda 19:54 Poch tegnapi nyilatkozatából világosan kiderült, hogy még jó sokáig Colwill lesz a balhátvédünk. Szóval ezek a kupameccsek nyújtanak esélyt arra, hogy a három balhátvédünk játéklehetőséghez jusson. Fájdalmas...
Szóval az a terv hogy Chilit leépítjük?
Akkor nekem tényleg Pochettino out. :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#187 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Poch tegnapi nyilatkozatából világosan kiderült, hogy még jó sokáig Colwill lesz a balhátvédünk prioritást élvező találkozókon. Szóval ezek a kupameccsek nyújtanak esélyt arra, hogy a három balhátvédünk játéklehetőséghez jusson. Fájdalmas...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#188 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudom mit szívott a csávó de adhatna nekem is belőle, lehetőleg kezdés előtt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#189 Hozzászólás Szerző: Dante »

Colwill, Cucurella, Maatsen és Chilwell egyszerre a kezdőben.
Nincs bajom Poch-csal, de nem sokáig lesz ő az edzőnk, teljesen el van tévedve.
A felkészülés alatt tökre elhittem, hogy tudja mit csinál így még nagyobb a csalódás az eddigi teljesítmény után, mintha kicserélték volna.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#190 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A 0 balhatvedtol a 3 balhatvedig a kezdőben :D

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#191 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kép

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#192 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 14:37 Azt sem értem, hogy miért kell Enzot erőltetni támadókpnak, miközben eggyel hátrébb lenne a helye. Mièrt nem lehet odarakni Palmert aki jobban megtudja játszani ezt a szerepkört?
Cmet játszik és az is a posztja. Ezen a poszton győzte meg a világot arról, hogy 100+ millás játékos.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#193 Hozzászólás Szerző: Izland »

Disasi - Colwill csere, Disasi helyére pedig be Chili.
Ez ennyire nehéz lenne? :roll:

Egyébként szeretem Silva játékát, de nem azért vettünk egy raklap cb-t, hogy 100 évesen ne ő legyen minden meccsen csapágyasra járatva?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#194 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megint nem lesz senki, aki a szélsőknek teret nyit, Sterlingben lehet bízni, hogy valahogy összevakar egy gólt. Colwill ennyi erővel lehetne csatár vagy 10-es is, pont ugyanannyira hasznos a balhátvéd szerepkörben, mint az említett pozíciókban lenne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#195 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azt sem értem, hogy miért kell Enzot erőltetni támadókpnak, miközben eggyel hátrébb lenne a helye. Mièrt nem lehet odarakni Palmert aki jobban megtudja játszani ezt a szerepkört?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#196 Hozzászólás Szerző: broduer »

focimark írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 14:34 Poch mondta, hogy túl sokat járnak fel a szélsővédők támadni. Berakja így inkább a cbt oda, hátha az majd hátul marad. :lol:
Igen, mert ez a fifa és a játékosok beállított robotok. Lehet mondjuk ha ez akkora baj, el lehetne mondani Chilwellnek, hogy ne menjen fel annyit, és talán van annyi értelmi képessége, hogy nem menne fel annyit. :mrgreen: :mrgreen: Sok edző és wtf megoldás volt itt az évek során, de ez kezd dobogós lenni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#197 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 14:28 Colwill a balhatved aki CB, így 3 balhetvedunk van a padon (Maatsen-t is beleszamitva). Ennek mi ertelme azt nem tudom.
Poch elmondása szerint 4 védővel játszunk. Mi értelme ebben az esetben egy középhátvédet játszatni szélsővédőként, úgy hogy a padon van a liga egyik legjobb balhátvédje? Plusz a pályán van Disasi? Nem is értem a kérdést...

Amúgy a legjobb az egészben az, hogyha ne adj isten behúzzuk a meccset, akkor megerősítést kap ez a szar. Noha ez akkor is nettó baromság, ha ma 20-0-ra nyerünk...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#198 Hozzászólás Szerző: focimark »

Poch mondta, hogy túl sokat járnak fel a szélsővédők támadni. Berakja így inkább a cbt oda, hátha az majd hátul marad. :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#199 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 14:28 Colwill a balhatved aki CB, így 3 balhetvedunk van a padon (Maatsen-t is beleszamitva). Ennek mi ertelme azt nem tudom.
Semmi, ebbe fog belebukni. Látja, hogy nem megy, de nem változtat és ez nagyon nem jó jel. Nincs más a tarsolyában.

A középpálya jó lehetne, de ez megint 1 db vkp és 2 db cm lesz, kurvára dupla hatos kéne, hogy legyen szűrés és ne a 16oson ácsorogjanak a védőink.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#200 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Colwill a balhatved aki CB, így 3 balhetvedunk van a padon (Maatsen-t is beleszamitva). Ennek mi ertelme azt nem tudom.

Válasz küldése