Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14281 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nekem amúgy az még mindig problémám, hogy ha nem játszik egy védekező kp. Essien mellett (Makelele v. Diarra), akkor Essien nem tud annyit futni, mert ő kell védekezzen. Mármint előrefutni nem tud annyit. Elég szar egy helyzet ez, de ha Essien tudását 100%-ban ki akarjuk használni, akkor szerintem 4-3-3at kell játszanunk. De akkor meg sok a csatár. Kiváncsi vagyok idén melyik formáció dominál majd.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#14282 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ferreira - Ricky - Terry - Cole

Makelele

SWP - Essien - Lamps - Malouda

Drogba


Kis csapatok ellen Make helyett előre Kalou
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14283 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Akkor enyím: :D

?? - Ricky - Terry - Bridge
SWP - Essien - Lamps - Joey
Drogba, Kalou

Jobbvédőt nem tudom eldönteni. Látnom kéne Alvest játszani kékben, hogy dönteni tudjak, megérte-e, jó-e. Ha esetleg nem jön Alves, akkor Glenny.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#14284 Hozzászólás Szerző: Megyó »

my :P
Alves-Ricky- Terry - Cole
Joey-Essien-Lamps-Malouda/Robben
----Drogba---Kalou

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#14285 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Töretlenül ezt tartom a legjobb csapatnak: Cech-GLEN,Terry,Riccy,Bridge - Makelele - Essien, Lampard - SWP(Joey), Robben(Joey) - Drogba
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14286 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Az isten áldjon meg, ne cs-vel írd h Chelsea...

tamas850105
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. augusztus 15., szerda 1:45
Tartózkodási hely: Nyárlőrinc

#14287 Hozzászólás Szerző: tamas850105 »

Cech

Daniel Alves - Terry - Alex - Ashley Cole


Shaun Wright Phillips - Lampard - Essien - Robben



Drogba - Shevchenko
Cselsea a bajnok!!!!!!!!Tamás

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#14288 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

És akkor Alex-szel és a védelemmel kapcsolatban néhány gondolat:

JM elégedett az 'új' szerzeményével, és azt gondolja, hogy már elég tartalék van a védelemben a sérültek pótlására.

'Talán az egyik oka annak hogy tavaly elvesztettük a bajnokságot, mert nem volt elég védőnk. Huth-ot és Gallast az előszezonban vesztettük el.Az egész szezont Carvalhoval JTvel és egy 'kis' Khaliddal vittük végig. Nem volt más megoldásunk, még csak versenyszellem sem alakulhatott ki köztük.'

'Nincs ok a reszketésre, mint ahogy reszkettünk a tavalyiban. Most meg van az egyensúly, elég erősek vagyunk minden pozícióban. Azt hiszem ha Alex egy könnyű kényelmes életre vágyik, akkor egy másik csapatot kell választania, ha nálunk akar játszani, tudnia kell hogy erős a keret! A Chelsea-nél ugyanaz van mint a Brazil válogatottnál, ott is van 6-7 ember a helyére..'

'Pizarroval kapcsolatban is ugyanezt mondtam, lehúzott 5 évet egy nagy klubban (Bayern), meg tud bírkózni ekkora felelősséggel.'

'Főleg ha a történelem leghíresebb válogatottjában játszik. A legnagyobb felelősségek egyike, és a sárga mez irtó súlyos. Ha meg tud evvel bírkózni a Selecaoban, akkor remélem meg fog tudni evvel bírkózni a Chelseaben is.'

'Tavaly féltem minden egyes esetben amikor egy védő kemény helyzetbe került . Most amikor mindegyikük rendelkezésre áll, normálisan tudok levegőt venni, mert most van egy nagyon jó kis középsővédő csapatom'

Alex is nyilatkozott nagyon pozitívan, egyértelművé tette, hogy ő bizony olyan munkát jött végezni, hogy JM beválogassa a kezdőbe..

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#14289 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Hírek a sérültekről:

- Paolo Ferreira holnap már bevethető (Glenny...)
- Essien a hétvégén már lehet visszatér (nem ember...)
- Seva és Makelele már teljes edzésmunkát végez, a hétvégére várhatóak
- JT holnapról teljes edzést végez, a hétvégén talán már ő is játszhat

- Ballack és Bridge operációból épül fel, az ő visszatérésük még bizonytalan.

- Robben nincs megemlítve......

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14290 Hozzászólás Szerző: Bubi »

medicine_man írta:
Bubi írta:
medicine_man írta: Szerintem ez baromság.Carvalho egyáltalán nem gyors, 5-6x jól tör előre (mert nem számítanak rá, és azon a területen fölénybe kerülhetünk) , de egy klasszikus szélsőbekk egy meccsen 30x oda-vissza fut, ezt tuti nem bírná.. Technikás igen, a többi középsővédő közt.. De én nem hinném, hogy a vonal mellett meg tudna indulni egy jó robbanékony csellel.. A pályán (a kapust nem számítva) szinte mindig a középsővédők a leglassabbak(nálunk is), a szélsők meg a leggyorsabbak :)
Nem értek egyet!Carvalho határozottan gyors, az hogy technikás, igaz, hogy talán terry és Huth mellett biztos az, meg ben Haim mellett is, Alex sem egy cselgép, de egyébként nem igaz rá. Megállná a helyét. PFnek sem volt soha nehéz dolga, nem kéne ellátnia olyan feladatokat, mint pl daniel Alves-nek, ( gól, cselsorozatok - az alap szélső hátvéd feladatok mellett)Védekezés lenne a fő feladata, plusz az, amit amúgy is megcsinál meccsről meccsre; néha felfut, és bead, vagy elindít egy támadást. Én még nem láttam PF-t ördöngős cseleket ereszteni...sztem PF lassabb, mint carvalho, egyáltalán nem robbanékony és a végsebessége sem túl big...
Pedig hidd el hogy Carvalho lassabb mint PF :) A posztok nem véletlen alakulnak ki a játékosoknál.. Fizikai,technikai tulajdonságok összetevője. Rico középsővédő, abból is a legjobbak közt a világon, és igen, nem azért mert egy böhöm nagy állat, hanem mert iszonyatosan jól tud helyezkedni, embertfogni és legtöbb esetben tökéletesen olvassa a támadásokat. Szélen nem élne meg csak nagyon nagy kényszerből, és tuti csere 50-60 perc után..
Hát ebben nem értünk egyet látod, de persze elfogadom a véleményedet.Sose győzzük meg egymást!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#14291 Hozzászólás Szerző: undertow »

medicine_mannel ertek egyet, teljesen. nem reszletezem miert, parszor mar megtettem amikor felmerult ez az otlet. itt van kb 5-10-20 oldallal hatrebb :)

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#14292 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

szuper. talán be is mutatkozhat szerdán. Már szeretnék Alexes izom-szabit ! 8) :twisted:

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#14293 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Mai hír:
Alex már együtt edzett a keret azon tagjaival akik nem voltak kezdők a tegnapi meccsen. Alex már most nagyon magabiztosan mozgott az edzésen, annak ellenére, hogy nyelvi nehézségei vannak. Paddy Power fogadóiroda máris 25x pénzt fizet, amennyiben Alex debütáló meccsén gólt szerez :) Makelele, Drogba és PF is teljesértékű edzést végeztek fájdalom nélkül, sőt JT beszállt egy picit a játékba.

Az előző meccsen kezdő csapattagok levezető tréninget, nyújtást végeztek, majd lábteniszeztek :)) /Legjobb/

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#14294 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Bubi írta:
medicine_man írta:
Zsoca87 írta:Szerintem Jose elég jól ismeri Carvalho-t, ha látja értelmét, úgyis kiteszi majd oda. Egyébként érdekes és tetszetős kis ötlet. :D
Szerintem ez baromság.Carvalho egyáltalán nem gyors, 5-6x jól tör előre (mert nem számítanak rá, és azon a területen fölénybe kerülhetünk) , de egy klasszikus szélsőbekk egy meccsen 30x oda-vissza fut, ezt tuti nem bírná.. Technikás igen, a többi középsővédő közt.. De én nem hinném, hogy a vonal mellett meg tudna indulni egy jó robbanékony csellel.. A pályán (a kapust nem számítva) szinte mindig a középsővédők a leglassabbak(nálunk is), a szélsők meg a leggyorsabbak :)
Nem értek egyet!Carvalho határozottan gyors, az hogy technikás, igaz, hogy talán terry és Huth mellett biztos az, meg ben Haim mellett is, Alex sem egy cselgép, de egyébként nem igaz rá. Megállná a helyét. PFnek sem volt soha nehéz dolga, nem kéne ellátnia olyan feladatokat, mint pl daniel Alves-nek, ( gól, cselsorozatok - az alap szélső hátvéd feladatok mellett)Védekezés lenne a fő feladata, plusz az, amit amúgy is megcsinál meccsről meccsre; néha felfut, és bead, vagy elindít egy támadást. Én még nem láttam PF-t ördöngős cseleket ereszteni...sztem PF lassabb, mint carvalho, egyáltalán nem robbanékony és a végsebessége sem túl big...
Pedig hidd el hogy Carvalho lassabb mint PF :) A posztok nem véletlen alakulnak ki a játékosoknál.. Fizikai,technikai tulajdonságok összetevője. Rico középsővédő, abból is a legjobbak közt a világon, és igen, nem azért mert egy böhöm nagy állat, hanem mert iszonyatosan jól tud helyezkedni, embertfogni és legtöbb esetben tökéletesen olvassa a támadásokat. Szélen nem élne meg csak nagyon nagy kényszerből, és tuti csere 50-60 perc után..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14295 Hozzászólás Szerző: Bubi »

medicine_man írta:
Zsoca87 írta:Szerintem Jose elég jól ismeri Carvalho-t, ha látja értelmét, úgyis kiteszi majd oda. Egyébként érdekes és tetszetős kis ötlet. :D
Szerintem ez baromság.Carvalho egyáltalán nem gyors, 5-6x jól tör előre (mert nem számítanak rá, és azon a területen fölénybe kerülhetünk) , de egy klasszikus szélsőbekk egy meccsen 30x oda-vissza fut, ezt tuti nem bírná.. Technikás igen, a többi középsővédő közt.. De én nem hinném, hogy a vonal mellett meg tudna indulni egy jó robbanékony csellel.. A pályán (a kapust nem számítva) szinte mindig a középsővédők a leglassabbak(nálunk is), a szélsők meg a leggyorsabbak :)
Nem értek egyet!Carvalho határozottan gyors, az hogy technikás, igaz, hogy talán terry és Huth mellett biztos az, meg ben Haim mellett is, Alex sem egy cselgép, de egyébként nem igaz rá. Megállná a helyét. PFnek sem volt soha nehéz dolga, nem kéne ellátnia olyan feladatokat, mint pl daniel Alves-nek, ( gól, cselsorozatok - az alap szélső hátvéd feladatok mellett)Védekezés lenne a fő feladata, plusz az, amit amúgy is megcsinál meccsről meccsre; néha felfut, és bead, vagy elindít egy támadást. Én még nem láttam PF-t ördöngős cseleket ereszteni...sztem PF lassabb, mint carvalho, egyáltalán nem robbanékony és a végsebessége sem túl big...

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#14296 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Zsoca87 írta:Szerintem Jose elég jól ismeri Carvalho-t, ha látja értelmét, úgyis kiteszi majd oda. Egyébként érdekes és tetszetős kis ötlet. :D
Szerintem ez baromság.Carvalho egyáltalán nem gyors, 5-6x jól tör előre (mert nem számítanak rá, és azon a területen fölénybe kerülhetünk) , de egy klasszikus szélsőbekk egy meccsen 30x oda-vissza fut, ezt tuti nem bírná.. Technikás igen, a többi középsővédő közt.. De én nem hinném, hogy a vonal mellett meg tudna indulni egy jó robbanékony csellel.. A pályán (a kapust nem számítva) szinte mindig a középsővédők a leglassabbak(nálunk is), a szélsők meg a leggyorsabbak :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#14297 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ricko írta:
Zsoca87 írta:A Real megegyezett Sneijder áráról az Ajax-szal. Reméljük többet már nem akarnak költeni! :D

(forrás : bbc)
Még Huszti-t, meg Van der Vaart-ot megvehetik :lol:
Hát Azért nem lenne rossz, megmondomn őszintén örülnék, ha megvennék Vaart-ot, Sneidert, Drenthet....Ott van még Nistelrooy.
Nagy holland szurker vagyok, szóval a válogatott szempontjábol előnyös lenne.Azt nem értem mi a lószart akarnak ezek még Robbentől?Sneider eredetileg baloldali középpályás, Drenthe szintén, és még van olyan játékosuk, aki tud ott játszani....hogy tervezik? Drenthe balszélső hátvéd, előtte baloldali kp-n Sneider, előtte meg wingerként Robben?melyiket vennék padra?Mi se vagyunk semmik, de a Real....magasrol szarják le a hiányposztot...Ha még is feltünne nekik, hogy hupsz, régóta nincsen igazi baloldali wingerünk, egyből igazolnak 3at:)

Casillas
Ramos-Pepe-Metzelder-Drenthe Fingom sincs hogy lesz.....
-------------Diarra
--Emerson-------Snejder
-------------Vaart
---Robinho/Raul/Saviola/Nistelrooy

És még így is van néhány kérdőjel:Guti, gago, Marcelo, Cicinho, Baptista....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14298 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Balázsinho írta:A topfoci.hu azt írja, hogy Essien bizonytalan ideig lesérült.
Ugye ez is csak kamu. Remélem!
Sky-on is ezt írták, szóval nem tűnik kamunak. :(

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#14299 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

A topfoci.hu azt írja, hogy Essien bizonytalan ideig lesérült.
Ugye ez is csak kamu. Remélem!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#14300 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem Jose elég jól ismeri Carvalho-t, ha látja értelmét, úgyis kiteszi majd oda. Egyébként érdekes és tetszetős kis ötlet. :D

Válasz küldése