Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Keret, kezdőcsapat

#4881 Hozzászólás Szerző: almos »

mikel12 írta:Ramirest ahhoz képest, hogy tavaly végig játszotta a szezont sablon szar teljesítménnyel, most a keretben sincs és eddig idén amikor játszott sokat tett hozzá a játékhoz. Rémyt sajnálom, nem sokáig főg ő Chelsea-kötelék lenni, ha ez így folytatódik. Egyébként most Mikel kajak megragad a kezdőbe?
Szerintem Mikel játékára az utolsó 4 meccsen (amikor mindig kezdő volt) egyáltalán nem lehet panasz. Amit tud azt stabilan hozza és Josénak úgy látszik ez kell.
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4882 Hozzászólás Szerző: Chester »

Most indokoltnak érzem a Mikel-Matic duplaszűrőt, az orkok ellen kell az izom, és az utóbbi időben nem játszik rosszul Mikel, kellemes csalódás. Én talán Oscart kezdettem volna Willian helyett, Oszit jobbnak érzem a szélen mint Williant, ez a VB-n és Chelsea mezben is látszott, de így sincs tragédia. Remélem nyerünk, nem lesz könnyű.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4883 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ramirest ahhoz képest, hogy tavaly végig játszotta a szezont sablon szar teljesítménnyel, most a keretben sincs és eddig idén amikor játszott sokat tett hozzá a játékhoz. Rémyt sajnálom, nem sokáig főg ő Chelsea-kötelék lenni, ha ez így folytatódik. Egyébként most Mikel kajak megragad a kezdőbe?
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#4884 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kolozsibence írta:Chelsea subs v Stoke: Cech, Filipe Luis, Zouma, Ake, Oscar, Schurrle, Drogba.

Remy a padon sincs... Megsérült?

Nem mondta Mourinho, hogy bárki sérült lenne, egyszerűen csak úgy tűnik hogy ő a 3. a sorban, kedden is Didi kezdett.

Szerintem jó kezdő, Oszira ráfér a pihi, Mikel és Matic meg jók középen, a Stoke ellen kifejezetten kell két seggszètrúgó ember.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Keret, kezdőcsapat

#4885 Hozzászólás Szerző: almos »

Remélem fasza kis 4-3-3 lesz. :D
LAMPARD#8

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4886 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Matics - Mikel nem semmi, majd ők feltörik a védelmet...

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4887 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Chelsea subs v Stoke: Cech, Filipe Luis, Zouma, Ake, Oscar, Schurrle, Drogba.

Remy a padon sincs... Megsérült?

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4888 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Chelsea team v Stoke: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Mikel, Matic; Willian, Fabregas, Hazard; Diego Costa

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#4889 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meccs előtt is lenyilatkozta, hogy mindenki teljesen jó erőállapotban van, a közvetítésből is kiderült. Nem hinném hogy vezényelve az edzéseket, napi kapcsolat mellett ilyen hibát elkövetne. Ez számomra tényleg olyan dolog amit csak ő lát...

Tudomásul kell venni, neki ez a rendszere, ebben hisz ennyi. Én is inkább az összeszokottságban hiszek, de ez személyes vélemény. A sérülés hullám meg bármikor jöhet nálunk is, fog itt mindenki eleget játszani...

És majdnem pihent így is 5 ember. Azt meg ne várjuk el, hogy az alig játszók előtt még a 16 évesek bekerülnek, tényleg esélytelen...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#4890 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:
ChesterB írta:
Spring írta:Legközelebb jövő hétfőn játszunk, nehogy már heti 2 meccset ne bírjanak el a játékosok. BL közben majd heti 3at is el kell. Salah meg reménytelen eset, megértem, hogy nem játszatja Mou
Mikor játszanának az olyanok, mint Remy, vagy más fiatalok, ha nem most? Nem lebecsülve a Derbyt, de így fölösleges ekkora keretet fenttartani ha még egy olyan sorozatban sem használjuk ki, ami a fiatalok játszatására lett kitalálva.
Lesz még szerepük, ha abból indulok ki, hogy van csapat, ahol 40 sérülés volt eddig...
Igen,és ez a csapat ugye mi vagyunk.
Egyébként az meg nem megy,hogy egy játékos egész szezonban nem játszik lófaszt se,aztán egyszer csak hirtelen a City elleni rangadón kell beugornia. A rotálás eleve nem arról szól,hogy bír-e valaki két meccset egy héten(hát hogy a fenébe ne bírná már ki bármelyik profi játékos),hanem arról,hogy hosszútávon mennyire gyorsan válik fásulttá.
Ja meg azt akartam még,hogy oké,hogy José van ott,meg ő jobban tudja,de neki is vannak hibái,mint mindenkinek. Lehet,hogy van amit Te vagy én innen a fórumról reálisabban látunk,mint José a tűzközelből.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4891 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Salah nagyon szimpatikus de sajnos nem képvisel olyan szintet. Drogba jelenleg a 2. számú, ha szar lesz simán eljöhet Remy ideje is. A gyerekek akiket sokan hiányolnak valószínűleg azért vannak még itt mert nem érettek meg még a kölcsönadásra sem. Aké szerintem az egyetlen akit be lehet bátran rakni a csapatba.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4892 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:könyörgöm José dolgozik velük, nyílván innen mindenki tudja hogy tavaszra vagy jövő hétre milyen erőállapotban lesznek a játékosok. Agyrém...
Kedvelem a stílusodat és a meglátásaidat, de az ilyen vélemények miatt fölösleges akkor fórumot tartani, mert mi nem látunk a dolgok mögé, Mourinho igen, akkor csak dőljünk hátra és nézzük, megvitatni a döntéseit és az eseményeket fölösleges.

És igen, én """"ki vagyok akadva"""", mert szinte biztos, hogy őt fogja igazolni akár a Mikel-Matic tengely, akár hogy Remy csere, vagy hogy egy ifista sincs a padon, jó lenne azért látni, hogy nem csak a jelenre gondol. Semmi bajom Drogba kezdetésével, de nem biztos, hogy jövőre is itt lesz, Remy meg nem fogja a végletekig tűrni a kispadot, ráadásul ahogy láttam csereként beállva ég a vágytól a bizonyítástól. Salah valóban reménytelen, de ott van akár Loftus-Cheek is, aki 10 perc alatt olyat rittyentett a Sporting ellen, hogy öröm volt nézni. Nem kell csak 16 évesekkel kiállni, de akiben van potenciál, és van jövőképe Chelsea mezben, az jusson már szóhoz egy másodosztályú csapat ellen akár kezdőként, akár csereként, még ha netán a továbbjutás kárára is megy (ami még B csapattal is ciki lenne, ilyen lehetőségek és keret mellett). Legalább Zouma játszik, ennek valóban tudok örülni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#4893 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:
emsanya írta:Lesz még szerepük, ha abból indulok ki, hogy van csapat, ahol 40 sérülés volt eddig...
Persze hogy lesz, csak jó volna, ha lenne a lábukban elég játékperc, és ennél ideálisabb ellenfelet és sorozatot erre nem tudok elképzelni.
Annyira nem lesz ideális ellenfél, nem rossz kis csapat. Ha meg azt vesszük hogy egy még alacsonyabb osztályú csapat ellen is szenvedés volt (nem csak nekünk, mindenkinek mindenki ellen nehéz már), akkor minden lehet. De értem az aggodalmad és elfogadom. José ilyen és ő tényleg nem fog rotálni, soha. Én többek közt ezt is szeretem benne.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4894 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Lesz még szerepük, ha abból indulok ki, hogy van csapat, ahol 40 sérülés volt eddig...
Persze hogy lesz, csak jó volna, ha lenne a lábukban elég játékperc, és ennél ideálisabb ellenfelet és sorozatot erre nem tudok elképzelni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#4895 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:
Spring írta:Legközelebb jövő hétfőn játszunk, nehogy már heti 2 meccset ne bírjanak el a játékosok. BL közben majd heti 3at is el kell. Salah meg reménytelen eset, megértem, hogy nem játszatja Mou
Mikor játszanának az olyanok, mint Remy, vagy más fiatalok, ha nem most? Nem lebecsülve a Derbyt, de így fölösleges ekkora keretet fenttartani ha még egy olyan sorozatban sem használjuk ki, ami a fiatalok játszatására lett kitalálva.
Lesz még szerepük, ha abból indulok ki, hogy van csapat, ahol 40 sérülés volt eddig...

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Keret, kezdőcsapat

#4896 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Én azon vagyok kiakadva, hogy miért a 36 éves Drogbát akarjuk felépíteni. Játsszon ő amikor szorul a hurok, mert akkor ő nagyon éles, na de most nem ez a helyzet. Hosszútávon Remyvel kellene tervezni, csak az a baj, hogy ezzel nem számol Mourinho.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4897 Hozzászólás Szerző: Chester »

Spring írta:Legközelebb jövő hétfőn játszunk, nehogy már heti 2 meccset ne bírjanak el a játékosok. BL közben majd heti 3at is el kell. Salah meg reménytelen eset, megértem, hogy nem játszatja Mou
Mikor játszanának az olyanok, mint Remy, vagy más fiatalok, ha nem most? Nem lebecsülve a Derbyt, de így fölösleges ekkora keretet fenttartani ha még egy olyan sorozatban sem használjuk ki, ami a fiatalok játszatására lett kitalálva.

Fontos a továbbjutás, és addig üsd a vasat míg meleg alapon megértem, hogy többen is játszanak az alapcsapatból, de így a többiek morálját teheti tönkre, akik amikor be kell ugraniuk, 0 meccsrutinban tehetik meg, és olyan gyöngyszemek születhetnek fontos meccseken, mint Salah lövése pár körrel ezelőtt, amiből bedobás lett.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#4898 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Fabregas egy sorral előbb és Azpilicueta a jobb oldalon. Ezt már szeretem. Azt viszont nem vágom, hogy Remy, Salah és Ramires miért nem játszanak egyáltalán.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4899 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Mindenképpen tovább akarunk jutni. Oriási kockázat lenne Bakerekkel meg Loftus Cheekekkel kimenni egy erős derby ellen. Mellesleg Willian, Costa, Oscar és Cahill is pihen az alapcsapatből. Én örülök, hogy komolyan veszünk mindensorozatot. Meg kell próbálni mindent megnyerni
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#4900 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Minden ligakupa meccs előtt lesznek ilyen hangok, hogy miért nem játszik ez a 16 éves, vagy miért nem az a fiatal. Amióta, az eszemet tudom ez van, nem kell ezzel foglalkozni. Heti 2 meccset bírnia kell mindenkinek, könyörgöm José dolgozik velük, nyílván innen mindenki tudja hogy tavaszra vagy jövő hétre milyen erőállapotban lesznek a játékosok. Agyrém...

Válasz küldése