Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#1061 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Erdekes kezdo, tetszik. 4-2-3-1 lenne?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1062 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#1063 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szerintem is nagyon jol rotal Tuchel, mindenki megkapja az eselyt a bizonyitasra. Szukseges is a piheno, hiszen 4 naponta palyara lepunk. Varom a merkozest, Havertz jatekara nagyon kivancsi vagyok.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#1064 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem volt alkalmam a pre-match-re, valaki nézte? Tammy még mindig térd problémás hiányzó?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#1065 Hozzászólás Szerző: broduer »

Hawaii írta: 2021. március 8., hétfő 19:00 Kép
Hihetetlen, hogy Tuchel milyen jól rotál. Mindenki megkapja az esélyt 3-4 meccsen, hogy bizonyíthasson. Persze, ha kikapunk ma, akkor majd jön az anyázás, meg a "mérnemkezdettezmegaz" de elméletben nagyon jól csinálja szerintem.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1066 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1067 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pilgrim írta: 2021. március 4., csütörtök 21:57
cech19960320 írta: 2021. március 4., csütörtök 21:48
Pilgrim írta: 2021. március 4., csütörtök 21:37 Kovacic mellozese is indokolt, elfaradt a horvat, az elozo meccseken gyengen jatszott.
Erre azért reagálnék. Kovacic az elmúlt 4 meccsen mind kiemelkedő passzmutatót, nagyszerű labdakihozatalokat és nagyszerű letámadást hozott le. 2 meccsen kb a meccs legjobbja volt, a másik kettőn pedig középmezőnyben volt a csapatban. A 4 meccsen volt összesen 2 veszélyes labdavesztése.

Azzal egyetértek, hogy indokolt pihenőt adni neki, de nem azért mert rosszul játszott, hanem azért mert nem szabad kizsigerelni, fontos meccsek jönnek még.
Newcastle ellenni meccsig zsenialis volt. A Sheffield,AM es MU ellen is gyengen jatszott, ez nem is csoda, hiszen minden meccsen ott volt, nyilvanvaloan elfaradt.
Az MU ellen kifejezetten jó volt, amit kb minden nívósabb portál szintén így látott :D Az atleti és a sheffield ellen meg pont olyan átlagosan semmilyen volt mint a csapat többi része.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Keret, kezdőcsapat

#1068 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

cech19960320 írta: 2021. március 4., csütörtök 21:48
Pilgrim írta: 2021. március 4., csütörtök 21:37 Kovacic mellozese is indokolt, elfaradt a horvat, az elozo meccseken gyengen jatszott.
Erre azért reagálnék. Kovacic az elmúlt 4 meccsen mind kiemelkedő passzmutatót, nagyszerű labdakihozatalokat és nagyszerű letámadást hozott le. 2 meccsen kb a meccs legjobbja volt, a másik kettőn pedig középmezőnyben volt a csapatban. A 4 meccsen volt összesen 2 veszélyes labdavesztése.

Azzal egyetértek, hogy indokolt pihenőt adni neki, de nem azért mert rosszul játszott, hanem azért mert nem szabad kizsigerelni, fontos meccsek jönnek még.
Newcastle ellenni meccsig zsenialis volt. A Sheffield,AM es MU ellen is gyengen jatszott, ez nem is csoda, hiszen minden meccsen ott volt, nyilvanvaloan elfaradt.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1069 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pilgrim írta: 2021. március 4., csütörtök 21:37 Kovacic mellozese is indokolt, elfaradt a horvat, az elozo meccseken gyengen jatszott.
Erre azért reagálnék. Kovacic az elmúlt 4 meccsen mind kiemelkedő passzmutatót, nagyszerű labdakihozatalokat és nagyszerű letámadást hozott le. 2 meccsen kb a meccs legjobbja volt, a másik kettőn pedig középmezőnyben volt a csapatban. A 4 meccsen volt összesen 2 veszélyes labdavesztése.

Azzal egyetértek, hogy indokolt pihenőt adni neki, de nem azért mert rosszul játszott, hanem azért mert nem szabad kizsigerelni, fontos meccsek jönnek még.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Keret, kezdőcsapat

#1070 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Remek kezdo, tetszik, hogy Tuchel mindig az adott ellenfel alapjan allitja fel a kezdot. Kovacic mellozese is indokolt, elfaradt a horvat, az elozo meccseken gyengen jatszott.
Mountra kivancsi leszek, szerintem ra is raferne mar a piheno, mert visszaesett a teljesitmenye, remelem azert ram cafol ma este.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Keret, kezdőcsapat

#1071 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta: 2021. március 4., csütörtök 21:30
broduer írta: 2021. március 4., csütörtök 21:21
Szerintem Tuchel nagyon jól forgatja a csapatot. Abraham nem hiszem hogy csak úgy kimaradt. Emerson meg helyette ül a padon. Szerintem van valami vele, sérülés vagy hasonló.
Előző meccs után mondta hogy nincs sérülés, taktikai megfontolásból nem volt kerettag. Nem hallottam friss hírt arról hogy bármi gondja lenne, de bízom benne hogy igazad lesz.


Aki Havertz-et követeli, az elfelejtette, hogy idén nagyrészt sérült volt. Alapból nem volt megfelelő formában, semmi nem változott azóta sem. Egyelőre - főleg egy ilyen meccsen - Havertz csak mínusz egy cserelehetőség.
Nyilatkozta Tuchel hogy a bokájával van probléma és nem biztos hogy bevethető lesz.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Keret, kezdőcsapat

#1072 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Szerintem jorginho n kívül jó a kezdő, kante mellé őt berakva a középpályán nem lesz sok lendület előre. Bár amióta tuchel itt van minden kezdőcsapatra fanyalogtam eddig aztán utána legtöbbször kellemesen csalódtam, remélem ma is így lesz. C'mon Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#1073 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta: 2021. március 4., csütörtök 21:21 Kép
Remelem Ziyech nem a multkori formajat hozza. Szerintem azert kezd, hogy legyen valaki aki tudja inditani es beloni a labdakat Wernernek. Ha mindketto jo formaban lenne ez eleg gyilkos fegyverunk lehetne.
+ Chilwell ahogy raerzett a dolgokra vissza is kerult a kezdobe, aki attol tartott, hogy neki meszeltek Tuchel alatt megnyugodhat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára edeskeves 2021. március 4., csütörtök 21:35-kor.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#1074 Hozzászólás Szerző: broduer »

Amazing24 írta: 2021. március 4., csütörtök 21:28 Sajnalom, hogy nem kezd Havertz. Szerencsetlen Lampard sok tamadast kapott tobb platformon is, hogy leepiti a nemetet, akkor Tuchel mit csinal?
Sérült volt, nem gondolnám, hogy ezeken a létfontosságú meccseken kellene kísérletezni vele. Majd az Fa kupában meg a kiscsapatok ellen próbálkozhat visszanyerni a nem létező formáját.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1075 Hozzászólás Szerző: Dante »

broduer írta: 2021. március 4., csütörtök 21:21
Dante írta: 2021. március 4., csütörtök 21:17 Abraham megint nincs a kertben. Tekintve, hogy azért mégis csak ő a legeredményesebb játékosunk, meglepne ha szerződést hosszabbítana.
Szerintem Tuchel nagyon jól forgatja a csapatot. Abraham nem hiszem hogy csak úgy kimaradt. Emerson meg helyette ül a padon. Szerintem van valami vele, sérülés vagy hasonló.
Előző meccs után mondta hogy nincs sérülés, taktikai megfontolásból nem volt kerettag. Nem hallottam friss hírt arról hogy bármi gondja lenne, de bízom benne hogy igazad lesz.


Aki Havertz-et követeli, az elfelejtette, hogy idén nagyrészt sérült volt. Alapból nem volt megfelelő formában, semmi nem változott azóta sem. Egyelőre - főleg egy ilyen meccsen - Havertz csak mínusz egy cserelehetőség.

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#1076 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sajnalom, hogy nem kezd Havertz. Szerencsetlen Lampard sok tamadast kapott tobb platformon is, hogy leepiti a nemetet, akkor Tuchel mit csinal?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1077 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kar, hogy Havertz nincs, de amugy jo ez.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1078 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#1079 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dante írta: 2021. március 4., csütörtök 21:17 Abraham megint nincs a kertben. Tekintve, hogy azért mégis csak ő a legeredményesebb játékosunk, meglepne ha szerződést hosszabbítana.
Szerintem Tuchel nagyon jól forgatja a csapatot. Abraham nem hiszem hogy csak úgy kimaradt. Emerson meg helyette ül a padon. Szerintem van valami vele, sérülés vagy hasonló.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1080 Hozzászólás Szerző: Dante »

Abraham megint nincs a kertben. Tekintve, hogy azért mégis csak ő a legeredményesebb játékosunk, meglepne ha szerződést hosszabbítana.

Válasz küldése