Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Keret, kezdőcsapat

#1701 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Kanté holnapi játéka kérdéses, kisebb sérüléssel bajlódik. Rüdiger továbbra sem bevethető. CHO és James várhatóan a válogatott szünetet követően térhetnek vissza.

Kepa-Azpi,ChrisZouma,Emerson-Jorgi,Kova-Pedro,Mount,Pulisic-Giroud, szerintem ez a 11 várható holnap.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1702 Hozzászólás Szerző: Dante »

Sejtettem, hogy Giroud fog kezdeni, engem nagyon meglepett volna Bats játszatása.

Kanté kezdetése viszont nem tetszik, nem lenne jó elsiettetni a gyógyulását, most sem 100%-os, így kevesebb a haszna, neki sem jó és ha rásérül, akkor jó időre megint elfelejthetjük - elég a James, CHO, Ruben hármas visszatérésére várni.

Egyébként Lamps fő célja a középpálya dominálása (sajnos a meglévő embereink nem feltétlen alkalmasak erre, Ruben és Kanté mellé kellene még egy erős fizikumú box-to-box, természetesen Ruben helyett Barkley és Mount is megteszik a dolgukat) és valószínű, hogy ez folyamatosan változó felállás, nem hinném, hogy a Sarri-féle 433 lesz ez, max néha-néha.

Remélem Lamps nem fordul úgy be, mint José és megtartja a bátorságát, de azt is elvárom, hogy tanuljon a hétvégi vereségből és egy ilyen meccsen kevesebb kockázatot vállalva küldje fel a fiúkat (kicsit mélyebb védelmi vonal, Azpi, de akár Emerson hátultartása, kompaktabb középpálya és egy kis kontrajáték is jöhetne), mert bár a kupa annyira nem fontos, két komolyabb zakó a potenciális riválisoktól nem csak presztízs-, hanem önbizalomvesztéshez is vezetne, hamar gödörbe lökve a relatíve tapasztalatlan fiatalokból álló keretet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1703 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem rossz, kissé tapasztaltabb kezdő. Okos megoldásnak tűnik a meccs második felében ráküldeni a fáradt védelemre a fiatal friss emberkéket. Megértem Zsiru és Pedro kezdetését is, mivel megjártak már egy két döntőt. Mindenestre mindenki tudja, hogy nem mi indulunk esélyesként, lehet pont ez fog segíteni a srácoknak, meglátjuk :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#1704 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem tudom Kantét hogyan drótozták össze, de remélem nem lesz ennek böjtje a szezon egészét tekintve. Kiváncsi leszek a hátsó négyes ezúttal kompaktabb lesz-e vagy sem.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Keret, kezdőcsapat

#1705 Hozzászólás Szerző: adee93 »

Kép
Blue is the Colour

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Keret, kezdőcsapat

#1706 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

én ezt a kezdőt próbálnám ki:
Kepa
Zappacosta Azpi Zouma Emerson
Kante Kovacic
Barkley
Pedro Pulisic
Batshuayi
Zappacosta nem a világ legjobb szélsővédője, de legalább a gyorsasága megvan és arra nagy szükség lesz Mane-val szembe.
Kante ha nem játszhat akkor marad Jorginho.
elől ma kezdjen Batshuayi vagy Abraham én azért a belgát írtam mert ő nem játszott vasárnap talán kipihentebb viszont egyikük sem jobb a másiknál Abraham mellett a kora szól, hogy belőle előbb lesz top csatár, de jelenleg kb. ugyanott tartanak.
nagyon szomorú amúgy így neki menni egy ilyen meccsnek, hogy semmi esélyünk, nagyon jól sikerült leélni ezt a csapatot sajnos a rossz döntésekkel elsősorban ami az átigazolásokat illeti.
Lampard-nak nagyon kemény szezonja lesz, de egy biztos mi szurkolók kitartunk mellette, mert csak a teljesen idióták hiszik azt, hogy ezzel a kerettel komoly célokért lehet menni, de sajnos a realitás az valahol az első 10 hely valamelyike.
nagy kérdés, hogy mi lesz jövő nyáron ha már lehet igazolni fogunk-e vagy megyünk ezen a vonalon tovább ami idén nyáron volt és ez már csak arról szól, hogy a vezetőség kiveszi a pénzt szép lassan a csapatból és csak a profit lesz a lényeg vagy az, hogy újra Európa egyik legjobb csapata legyünk aki felveszi a versenyt a top csapatokkal és minden évben a bajnoki címért megyünk és odavárnak minket a bl-be is a legjobbak közé, sajnos ez a nehezebben hihető.
C'mon CHELSEA!!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#1707 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Inkább legyünk túl ezen a meccsen. Le kell játszani tisztességesen és mindent megpróbálni. Sajnos ez a meccs most nem jön jókor, nem erről kéne szólnia ennek, de köszönhetöen a boardnak, nem erősithetünk. Valamint egy korábbi edző se érne el sokat Kanté és Hazars nélkül (több sérülötröl nem is beszélve).

Hasonloan bátor játékot várok, nem lesz bunkerezés, ez Lamps MU elleni meccséből is lejött. Inkább probálgat embereket és variál.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#1708 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem árulok el titkot, hogy nem mi vagyunk az esélyesek.
Nem fogjuk félvállról venni a meccset, de ha bele is adunk mindent, akkor is hatalmas bravúr és szerencse kell ahhoz, hogy ne fussunk bele egy óriási zakóba.
A védelmük katasztrófa, most hogy elment ez a féreg luiz.
Zouma "MÉG" nagyon nincs formában és nem is játszik stabilan, Christensen rém gyenge, Emerson közepes stb. Ezt így nem lehet csinalni.
Senki sem hibáztathatja Lampardot egész évben, hogy ha 3-4 gólokat vernek nekünk a nagyok. Meg kell erősíteni a védelmet, Kanté és még egy Vkp (bárki csak védekezzen) meg a szélső védőket megerősíteni, mert ez így Lampard ide vagy oda, szomorú hónapok elé nézünk. Én támogatni fogom a végsőkig, de ezzel a kerettel senki se álmodozzon.
Ki kell védekezni a pool-t és a kontrákra építeni, de hát a saját véleményem az, hogy ez egy nagy vicc. Kaliberekkel jobb a pool.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4798
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#1709 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A tippem összeállításakor arra alapoztam, hogy elvileg rotálva lesz a 3 csatár és a Rüdi/Wili duónak padoznia kell, valamint Kanté nem bevethető. Szerintem a két fiatal lesz lényegében forgatva, Giroud pedig az impact csere, így meglepne, ha a francűz kezdene.

A valós tipp: Kepa - Azpi, Chris, Zouma, Alonso - Kova, Jorg - Pedro, Barkley, Puli - Bats

Mivel a hétvégén bebizonyosodott, hogy Azpi sebessége megkopóban, a Chris-Zouma kh duó egyszerre nem buli, és nincs kp védekezésünk, ezért bepróbálnék egy ilyent:
Kepa - Pedro, Azpi, Zouma, Alonso - Chris, Jorg - Barkley, Mount, Pulisic - Bats

Így a pivotban is lenne egy jó cserénk Kova személyében, vagyis tavaly leginkább csereként beszállva tudott hozzátenni a játékunkhoz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1710 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:Én nem bánnám ha Lampard alaposan felforgatná a kezdőt, a legerősebb csapatunkkal (ha van egyáltalán ilyen jelenleg :D ) is elég minimálisak az esélyeink, a hétvégi bajnoki pedig szerintem sokkal fontosabb, ott mindenképen nyerni kellene hogy ne zuhanjon meg nagyon ez a fiatal társaság. Szóval én akár Kenedy-t és Tomori-t is elnézném a kezdőben, bár tudom erre elég kicsi a sansz, annyit remélek hogy Kanté-t nem kockáztatjuk be ha nem teljesen egészséges.
A mi jelen helyzetünkben nem kéne félvállról venni egyetlen meccset sem, nem hogy egy kupadöntőt, főleg a pool ellen. Részemről ez a meccs fontosabb mint a hétvégi PL meccs, úgyh nagyon remélem a lehető legerősebb kezdő megy fel és nem tartalékolunk senkit. Így is elég sok szuperkupát buktunk már el az elmúlt években...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Keret, kezdőcsapat

#1711 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Én nem bánnám ha Lampard alaposan felforgatná a kezdőt, a legerősebb csapatunkkal (ha van egyáltalán ilyen jelenleg :D ) is elég minimálisak az esélyeink, a hétvégi bajnoki pedig szerintem sokkal fontosabb, ott mindenképen nyerni kellene hogy ne zuhanjon meg nagyon ez a fiatal társaság. Szóval én akár Kenedy-t és Tomori-t is elnézném a kezdőben, bár tudom erre elég kicsi a sansz, annyit remélek hogy Kanté-t nem kockáztatjuk be ha nem teljesen egészséges.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#1712 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hawaii írta:Én bepróbálnék egy ilyet:
Kepa - Emerson, Christensen, Zouma, Azpi - Jorginho, Kovacic - Alonso, Mount, Pulisic - Abraham.

A Liverpool legnagyobb erőssége a gyors szélsőikben, illetve szélső védőikben rejlik. Ennek okán felraknám Alonsot balszélsőnek, és így Emersonnal együtt simán le kellene védekezniük a Liverpool jobb oldalát, plusz Alonso támadásban is hozzá tudna tenni (kivéve, ha beadni kell :D). Másik oldalon Pulisic is játszott már védőt még a Dortmundban, szóval nekik is meg kellene oldaniuk Azpival.
Véleményem szerint ezen a meccsen nagyon türelmesnek kell lennünk, és kíméletlenül ki kell használnunk a helyzeteinket, mert valószínűleg nem mi fogjuk uralni a meccset, és annyi kihagyott ziccer ugyanúgy nem fog beleférni, mint vasárnap a MU ellen.
Tán nyáron beiratták Alonso-t Usain Bolt edzőtáborába, hogy ilyen magabiztos vagy? :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1713 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Én bepróbálnék egy ilyet:
Kepa - Emerson, Christensen, Zouma, Azpi - Jorginho, Kovacic - Alonso, Mount, Pulisic - Abraham.

A Liverpool legnagyobb erőssége a gyors szélsőikben, illetve szélső védőikben rejlik. Ennek okán felraknám Alonsot balszélsőnek, és így Emersonnal együtt simán le kellene védekezniük a Liverpool jobb oldalát, plusz Alonso támadásban is hozzá tudna tenni (kivéve, ha beadni kell :D). Másik oldalon Pulisic is játszott már védőt még a Dortmundban, szóval nekik is meg kellene oldaniuk Azpival.
Véleményem szerint ezen a meccsen nagyon türelmesnek kell lennünk, és kíméletlenül ki kell használnunk a helyzeteinket, mert valószínűleg nem mi fogjuk uralni a meccset, és annyi kihagyott ziccer ugyanúgy nem fog beleférni, mint vasárnap a MU ellen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1714 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mai kezdő tippek? :)

Enyém: Kepa - Azpi, Chris, Zouma, Emerson - Jorginho, Kovacic, Barkley, Pulisic, Mount - Abraham

Aztán lehet a hétvégi zakó után Frankie erősen belenyúlt a kezdőbe és változtat egy két poszton. Na de mindenestre, reméljük több szerencsénk lesz mint a vasárnapi meccsen... :roll:

Kis érdekesség, hogy José a stúdióban ezt a kezdőt javasolta a pool ellen:
https://scontent.fbts5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5DE32C6A" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Stroj5
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010. szeptember 24., péntek 12:57
Kedvenc játékos: Ffrank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#1715 Hozzászólás Szerző: Stroj5 »

tess: http://glorygloryreddevils.blogspot.com ... ted-2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Keret, kezdőcsapat

#1716 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hali, tud valaki egy linket küldeni? köszi :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1717 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Ez 4-3-1-2 akar lenni? Vagy esetleg 4-2-3-1 Mounttal a szélen?
Állítólag Mount megy ki a bal szélére és Barkley játszik támadókpnak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1718 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

focimark írta:Ez 4-3-1-2 akar lenni? Vagy esetleg 4-2-3-1 Mounttal a szélen?
Én 4 - 3 - 2 - 1-re tippeltem. Karácsonyfa.. Pedro és Mount Ábrahám mögött szabadon, sokat mozogva...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#1719 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ez 4-3-1-2 akar lenni? Vagy esetleg 4-2-3-1 Mounttal a szélen?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1720 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Válasz küldése