Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#2041 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Na, örülök hogy Rüdi felépült, ahogy a másik oldalon Van Dijk is.

Pedro hiányában a legerősebb kezdő.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2042 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép


CHELSEA TEAM NEWS

Kepa, Alonso, Azpilicueta, Luiz, Rudiger, Kante, Jorginho, Kovacic, Willian, Hazard, Giroud

Subs: Caballero, Fabregas, Barkley, Moses, Zappacosta, Cahill, Morata


LIVERPOOL TEAM NEWS

Alisson, Alexander-Arnold, Van Dijk, Gomez, Robertson, Wijnaldum, Henderson, Milner, Mane, Salah, Firmino

Subs: Mignolet, Fabinho, Keita, Sturridge, Moreno, Shaqiri, Matip

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2043 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:En erre irtam nyaron, hogy felesleges volt Kovacic ide hozatala opcio nelkul. Barkley es RLC cserelgette volna egymast azon a poszton, mind a ketto angol es a minoseg is meg lett volna. Ha esetleg vegleg akarnank szerzodtetni a horvatot mocskos mod le fog minket huzni Perez, arra szamitsunk. Ha annyira jo szezont fut nalunk akkor meg a kezdobe akarja megtartani a Real, amivel mi tul sok jot nem tettunk, csak elvettunk ismet egy evet a ket angoltol. Remeljuk a legjobbakat! Arna nincs a masik oldalon.
Az biztos, hogy nagyon le fognak minket húzni, azonban Kova pont a minap nyilatkozta, hogy jól érzi magát Londonban és nyilván tiszteli a Realos szerződését, de adott esetben nyitott lenne a végleges váltásra. Persze még csak másfél hónapja van itt, de eddig pozitívak az élményei.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#2044 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vmi összefüggésnek kell lennie, hogy MINDEN edző kivétel nélkül csak a tapasztalatot veszi figyelembe a keret kialakításánál. Na most vagy kurvára szar minden fiatalunk, de tényleg szar, tehát óriási kockázat lenne őket játszatni, vagy minden edző fejéhez pisztolyt tartanak az utazó keret kijelölésénél. Vagy beszariak mind egytől egyig. Mindenki válassza ki a neki tetszőt.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#2045 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

En erre irtam nyaron, hogy felesleges volt Kovacic ide hozatala opcio nelkul. Barkley es RLC cserelgette volna egymast azon a poszton, mind a ketto angol es a minoseg is meg lett volna. Ha esetleg vegleg akarnank szerzodtetni a horvatot mocskos mod le fog minket huzni Perez, arra szamitsunk. Ha annyira jo szezont fut nalunk akkor meg a kezdobe akarja megtartani a Real, amivel mi tul sok jot nem tettunk, csak elvettunk ismet egy evet a ket angoltol. Remeljuk a legjobbakat! Arna nincs a masik oldalon.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#2046 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Neki sem kezdek rubenezni. Az ő érdekében remélem hogy nem 100%os még.
Christensenről is lemondhatunk lassan :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2047 Hozzászólás Szerző: Dante »

Neki sem kezdek rubenezni. Az ő érdekében remélem hogy nem 100%os még.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#2048 Hozzászólás Szerző: focimark »

#Chelsea XI v West Ham - Kepa, Azpilicueta, Rüdiger, David Luiz, Alonso, Jorginho, Kante, Kovacic, Willian, Hazard, Giroud
#Chelsea Substitutes v West Ham - Caballero, Cahill, Zappacosta, Moses, Fabregas, Barkley, Morata

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2049 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hawaii írta:
béla írta:
Hawaii írta: 2: Három nappal később a Liverpoollal játszunk ismét, csak ezúttal bajnokit. Kétlem, hogy a szombati rangadóra készülő csapatból 1-2 játékoson kívül bárki is kezdene majd a Ligakupa meccsen. Én kb az EL meccshez hasonló kezdőre számítok, esetleg az általad is említett játékosokkal kiegészülve.
Ezt most így nem értem. Az EL meccsen gyakorlatilag Hazard meg Luiz kivételével gálakezdő volt.
Messze volt azért a gálakezdőtől. Nem játszott Luizon és Hazardon kívül Azpi, Kovacic és Giroud sem, azaz 5 meghatározó játékossal volt szegényebb a csapat.
Leírom, hogy én mire számítok: Caballero - Alonso/Emerson(?), Cahill, Christensen, Zappacosta - Kante(?), Fabregas/Jorginho, Barkley - Pedro/CHO(?), Morata, Willian. Az EL-hez képest így legfeljebb 5 helyen lenne változtatás, ezért is írtam, hogy hasonló kezdőre számítok.
Szombaton pedig az állandó alapkezdőnket prognosztizálnám: Kepa - Alonso, Rüdiger, Luiz, Azpi - Kante, Jorginho, Kovacic - Hazard, Giroud, Pedro.
Szerintem Moses kezdeni fog a Pool ellen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#2050 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
béla írta:
Hawaii írta: 2: Három nappal később a Liverpoollal játszunk ismét, csak ezúttal bajnokit. Kétlem, hogy a szombati rangadóra készülő csapatból 1-2 játékoson kívül bárki is kezdene majd a Ligakupa meccsen. Én kb az EL meccshez hasonló kezdőre számítok, esetleg az általad is említett játékosokkal kiegészülve.
Ezt most így nem értem. Az EL meccsen gyakorlatilag Hazard meg Luiz kivételével gálakezdő volt.
Messze volt azért a gálakezdőtől. Nem játszott Luizon és Hazardon kívül Azpi, Kovacic és Giroud sem, azaz 5 meghatározó játékossal volt szegényebb a csapat.
Leírom, hogy én mire számítok: Caballero - Alonso/Emerson(?), Cahill, Christensen, Zappacosta - Kante(?), Fabregas/Jorginho, Barkley - Pedro/CHO(?), Morata, Willian. Az EL-hez képest így legfeljebb 5 helyen lenne változtatás, ezért is írtam, hogy hasonló kezdőre számítok.
Szombaton pedig az állandó alapkezdőnket prognosztizálnám: Kepa - Alonso, Rüdiger, Luiz, Azpi - Kante, Jorginho, Kovacic - Hazard, Giroud, Pedro.
Ja, Azpi becserélése megkavart egy kicsit, de emellett Kovacic sérült volt, Giroud pedig egyetlen meccsen kezdett eddig a szezonban. 3 játékos hiányzott a kezdőből pihentetés miatt. Az EL-ben ennél többet kellene mindenképp.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2051 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Hawaii írta: 2: Három nappal később a Liverpoollal játszunk ismét, csak ezúttal bajnokit. Kétlem, hogy a szombati rangadóra készülő csapatból 1-2 játékoson kívül bárki is kezdene majd a Ligakupa meccsen. Én kb az EL meccshez hasonló kezdőre számítok, esetleg az általad is említett játékosokkal kiegészülve.
Ezt most így nem értem. Az EL meccsen gyakorlatilag Hazard meg Luiz kivételével gálakezdő volt.
Messze volt azért a gálakezdőtől. Nem játszott Luizon és Hazardon kívül Azpi, Kovacic és Giroud sem, azaz 5 meghatározó játékossal volt szegényebb a csapat.
Leírom, hogy én mire számítok: Caballero - Alonso/Emerson(?), Cahill, Christensen, Zappacosta - Kante(?), Fabregas/Jorginho, Barkley - Pedro/CHO(?), Morata, Willian. Az EL-hez képest így legfeljebb 5 helyen lenne változtatás, ezért is írtam, hogy hasonló kezdőre számítok.
Szombaton pedig az állandó alapkezdőnket prognosztizálnám: Kepa - Alonso, Rüdiger, Luiz, Azpi - Kante, Jorginho, Kovacic - Hazard, Giroud, Pedro.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#2052 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta: 2: Három nappal később a Liverpoollal játszunk ismét, csak ezúttal bajnokit. Kétlem, hogy a szombati rangadóra készülő csapatból 1-2 játékoson kívül bárki is kezdene majd a Ligakupa meccsen. Én kb az EL meccshez hasonló kezdőre számítok, esetleg az általad is említett játékosokkal kiegészülve.
Ezt most így nem értem. Az EL meccsen gyakorlatilag Hazard meg Luiz kivételével gálakezdő volt.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2053 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta:
emsanya írta:
Bubi írta:CHO hol a picsába van? Na mindegy, én elengedtem. Ezek a balfaszok Mbappét is max padra tennék mert "fiatal, ráér...".
Ligakupában fognak játszani.
Nem tartom valószínűnek. A Liverpool biztosan a full B sorával fog kiállni, Sarri viszont első szezonjában, BL nélkül nem hiszem, hogy bármilyen kupát is elengedne. Moses, Cahill vagy Emerson még egy percet sem játszott idén, gondolom most ők következnek majd. Cserepadon ott lehetnek esetleg a fiatalok.
1: Azzal vélhetően Sarri is tisztában van, hogy a Ligakupának nagyon elhanyagolható a presztízse. Másfelől egy esetleges Ligakupa siker sem mentené meg az állását egy csúfos szezon után, mivel ezt a kupát a top klubok max a negyeddöntőtől veszik komolyan. Az égvilágon nem fog történni semmi sem, ha kiesünk, s ugyanúgy nem érdekel az se senkit, ha épp megnyerjük.
2: Három nappal később a Liverpoollal játszunk ismét, csak ezúttal bajnokit. Kétlem, hogy a szombati rangadóra készülő csapatból 1-2 játékoson kívül bárki is kezdene majd a Ligakupa meccsen. Én kb az EL meccshez hasonló kezdőre számítok, esetleg az általad is említett játékosokkal kiegészülve.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#2054 Hozzászólás Szerző: kazomester »

A következő hetekben kirajzolódik majd, mi Sarri elképzelése a rotálásról. Én már akkor elégedett lennék, ha Cahill, DW és Moses a padra sem kerülne soha. Minden pályán töltött percük nettó pazarlás a fiatalokra nézve.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2055 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Bubi írta:CHO hol a picsába van? Na mindegy, én elengedtem. Ezek a balfaszok Mbappét is max padra tennék mert "fiatal, ráér...".
Ligakupában fognak játszani.
Nem tartom valószínűnek. A Liverpool biztosan a full B sorával fog kiállni, Sarri viszont első szezonjában, BL nélkül nem hiszem, hogy bármilyen kupát is elengedne. Moses, Cahill vagy Emerson még egy percet sem játszott idén, gondolom most ők következnek majd. Cserepadon ott lehetnek esetleg a fiatalok.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2056 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mondjuk ha nem is a kezdőbe, de Moses és Cahill helyett bőven elférne a padon CHO és Ampadu.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#2057 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem baj az hogy ki vannak kezdve. Nagyok az elvárások. Ha be akarsz kerülni egy chelseabe nincs sok hibalehetőséged. CHO év elején a legjobb szélsőnk volt, kiérdemelte a lehetőséget. Egyszerűen a kora miatt nem játszatja az öreg. Sarrit még megértem, biztosra megy, nem gondolkodik hosszútávon, de mi van a vezetőséggel? Nem kéne odaszólni az öregnek hogy héj bazmeg, az ott a világ egyik legigéretesebb tehetsége amúgy...

Ha szarúl játszana én se erőltetném, de perpill az eddigiek alapján nagy plusszt jelentene.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2058 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Legtöbbször azért ez is kettős mérce. Ha nem játszanak a fiatalok, akkor az a baj. Ha pedig rendszeres lehetőséghez jutnak, akkor pár hiba után egyből kikezditek őket (lásd Christensen). Nyilván, akinek nem inge... :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#2059 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:CHO hol a picsába van? Na mindegy, én elengedtem. Ezek a balfaszok Mbappét is max padra tennék mert "fiatal, ráér...".
Ligakupában fognak játszani.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#2060 Hozzászólás Szerző: Bubi »

CHO hol a picsába van? Na mindegy, én elengedtem. Ezek a balfaszok Mbappét is max padra tennék mert "fiatal, ráér...".
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése