Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2461 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én nem Michy ellen vagyok, mert bírom a belgát is nagyon és tényleg megdolgozott a lehetőségért, csak kicsit csalódás látni azt, hogy igazoltunk ekkora összegért egy játékost és a padot koptatja úgy, hogy se Hazard se Pedro nincs.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Keret, kezdőcsapat

#2462 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
kazomester írta:
Pityee írta:Csóri Morata... eljön a Madrid padjáról és kiszorítja őt egy Boga :lol:
Tényleg ennyire nem ismered Conte-t? Semmilyen kiszorításról nincs szó, Morata szar volt a szélen, nincs is még olyan állapotban hogy kezdjen, ezért a nyilvánvaló választáshoz nyúlt a mester. :roll:
Hagyjuk már ezt a nincs is még olyan állapotban meg hasonlókat.. egy több mint 60 milliós csatártól azért elvárna az ember, hogy a kezdőbe érkezzen és kész legyen már.
sok mindent ellehet várni egy 60 milliós csatártól, de ez a helyzet el kell fogadni, ha meg Conte rájött, hogy hiba volt megvenni akkor már késő, de ezt mégsem mondhatja,nem vagyok Morata párti, de majd ha a mester szerint készen áll akkor meglátjuk mit tud, azt meg senki nem várhatta, hogy Batshuayi ne kezdjen csak azért mert fele annyiba került mint Morata, de a felkészülési meccseken meg bizonyított.Morata meg nem szélső így jobb is, hogy ott Boga kezd, bár én Musonda-t szívesebben néztem volna a szélen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#2463 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:
Pityee írta:Csóri Morata... eljön a Madrid padjáról és kiszorítja őt egy Boga :lol:
Tényleg ennyire nem ismered Conte-t? Semmilyen kiszorításról nincs szó, Morata szar volt a szélen, nincs is még olyan állapotban hogy kezdjen, ezért a nyilvánvaló választáshoz nyúlt a mester. :roll:
Hagyjuk már ezt a nincs is még olyan állapotban meg hasonlókat.. egy több mint 60 milliós csatártól azért elvárna az ember, hogy a kezdőbe érkezzen és kész legyen már.
:lol: Ok.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2464 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Pityee írta:Csóri Morata... eljön a Madrid padjáról és kiszorítja őt egy Boga :lol:
Tényleg ennyire nem ismered Conte-t? Semmilyen kiszorításról nincs szó, Morata szar volt a szélen, nincs is még olyan állapotban hogy kezdjen, ezért a nyilvánvaló választáshoz nyúlt a mester. :roll:
Hagyjuk már ezt a nincs is még olyan állapotban meg hasonlókat.. egy több mint 60 milliós csatártól azért elvárna az ember, hogy a kezdőbe érkezzen és kész legyen már.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#2465 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Csóri Morata... eljön a Madrid padjáról és kiszorítja őt egy Boga :lol:
Tényleg ennyire nem ismered Conte-t? Semmilyen kiszorításról nincs szó, Morata szar volt a szélen, nincs is még olyan állapotban hogy kezdjen, ezért a nyilvánvaló választáshoz nyúlt a mester. :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#2466 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:Csóri Morata... eljön a Madrid padjáról és kiszorítja őt egy Boga :lol:

Mondjuk keményen medolgozott érte az Arsenal ellen :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2467 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Csóri Morata... eljön a Madrid padjáról és kiszorítja őt egy Boga :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#2468 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kemény ez a pad :) De azt se gondoltam volna két hónapja hogy Boga PL-meccsen kezdeni fog. De hajrá, szurkolok neki, meg Charly-nak is ha beàll, meg a jenki sràcnak is.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#2469 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kép

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#2470 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Pityee írta:Én azért bízok benne, hogy Morata kezd ma, biztos jót tenne azért az önbizalmának :roll: De ha nem ő, akkor inkább Musonda, Bogában nem értem ki mit lát, szerintem gyengén nyomta az egész pre-seasonben.
Szerintem Boga igenis jól nyomta Willhez képest ő maga a felüdülés...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2471 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én azért bízok benne, hogy Morata kezd ma, biztos jót tenne azért az önbizalmának :roll: De ha nem ő, akkor inkább Musonda, Bogában nem értem ki mit lát, szerintem gyengén nyomta az egész pre-seasonben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#2472 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Remélem a csapaton belül azért jó a hangulat, kis családias légkör lehet egy maroknyi megmaradt emberrel. :D
Egy tisztességes kezdő 11et azért ki lehet mára rakni, ha többet nem is. A Burnley-t azért illene verni ezzel a kerettel is.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#2473 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:amúgy lehet, hogy jobb lenne ha Musonda Batshuayi Willian 3-as állnánk fel, bár Boga sem volt rossz nekem Musonda játéka jobban tetszik.
de akár a 3-5-2-t is meglehetne próbálni úgy, hogy Rüdiger Cahill D.Luiz Azpi Alonso középpálya közepén meg Kante Fabregas Christensen (Gladbachban is volt, hogy védekező középpályást játszott) elől pedig Batshuayi Morata vagy Batshuayi Willian, de akkor a brazil Batshuayi mögött helyezkedne el.
Kétlem, hogy így megbolygatná a dolgot, Boga megy a bal szélre Azpi meg RWB-be és ennyi lesz.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Keret, kezdőcsapat

#2474 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:
zzzzz írta:Azt csicsergik, hogy Morata még nem elég fitt ahhoz, hogy kezdjen, ezért a felkészülési meccsekhez hasonlóan Boga pótolhatja Pedrot: https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ley-report" onclick="window.open(this.href);return false;
Érdekelne, hogy mikor lett anti fitt. Csak mert Bl döntőt is játszottak, ergo nem tudom mikor volt ideje kiengedni és formán kívülre kerülnie.
gondolom arra nincs meg a kondija, hogy 90percet végig birkózzon a PL-ben, mert azért a spanyol bajnokságban sem játszott sokszor 90 percet.
azért remélem nem kell annyit várni rá mint anno Pato-ra.
pedig nagyon megakarja mutatni.
http://www.hatharom.com/2017/08/11/15-p ... a?rss=main" onclick="window.open(this.href);return false;

amúgy lehet, hogy jobb lenne ha Musonda Batshuayi Willian 3-as állnánk fel, bár Boga sem volt rossz nekem Musonda játéka jobban tetszik.
de akár a 3-5-2-t is meglehetne próbálni úgy, hogy Rüdiger Cahill D.Luiz Azpi Alonso középpálya közepén meg Kante Fabregas Christensen (Gladbachban is volt, hogy védekező középpályást játszott) elől pedig Batshuayi Morata vagy Batshuayi Willian, de akkor a brazil Batshuayi mögött helyezkedne el.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#2475 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:
zzzzz írta:Azt csicsergik, hogy Morata még nem elég fitt ahhoz, hogy kezdjen, ezért a felkészülési meccsekhez hasonlóan Boga pótolhatja Pedrot: https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ley-report" onclick="window.open(this.href);return false;
Érdekelne, hogy mikor lett anti fitt. Csak mert Bl döntőt is játszottak, ergo nem tudom mikor volt ideje kiengedni és formán kívülre kerülnie.
Valszeg teljesen más felkészültésg, fittség kell egy real taktikához és a milyenkhez (ami azért fura, mert nem tűnt fel, hogy szétfutnánk mindenkit és sokat passzolnánk, sokat mozognánk be területekre) vagy egyszerűen csak igyekszik levenni róla minden terhet, hogy ne legyen Torres effekt.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#2476 Hozzászólás Szerző: Megyó »

zzzzz írta:Azt csicsergik, hogy Morata még nem elég fitt ahhoz, hogy kezdjen, ezért a felkészülési meccsekhez hasonlóan Boga pótolhatja Pedrot: https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ley-report" onclick="window.open(this.href);return false;
Érdekelne, hogy mikor lett anti fitt. Csak mert Bl döntőt is játszottak, ergo nem tudom mikor volt ideje kiengedni és formán kívülre kerülnie.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Keret, kezdőcsapat

#2477 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Azt csicsergik, hogy Morata még nem elég fitt ahhoz, hogy kezdjen, ezért a felkészülési meccsekhez hasonlóan Boga pótolhatja Pedrot: https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... ley-report" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#2478 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta:Chelsea team: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.
Chelsea subs today: Begovic, Zouma, Ake, Terry, Fabregas, Willian, Batshuayi.

Arsenal team: Ospina, Holding, Mertesacker (c), Monreal, Bellerin, Ramsey, Xhaka, Oxlade-Chamberlain, Ozil, Sanchez, Welbeck.
Arsenal subs today: Cech, Elneny, Coquelin, Iwobi, Lucas, Walcott, Giroud.
Elég nevetséges, hogy amióta Conte behozta Angliába a háromvédős rendszert, azóta mennyi riválisunk próbálja lemásolni és felhasználni ellenünk :D Am elnézve a két védőhármast, eléggé elkap a nevetés, nincs is különbség tényleg :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#2479 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:Chelsea team: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.
Chelsea subs today: Begovic, Zouma, Ake, Terry, Fabregas, Willian, Batshuayi.

Arsenal Monreal-Mertesacker-Holding védőharmassal áll fel. Szét kell kapni.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#2480 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chelsea team: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.
Chelsea subs today: Begovic, Zouma, Ake, Terry, Fabregas, Willian, Batshuayi.

Arsenal team: Ospina, Holding, Mertesacker (c), Monreal, Bellerin, Ramsey, Xhaka, Oxlade-Chamberlain, Ozil, Sanchez, Welbeck.
Arsenal subs today: Cech, Elneny, Coquelin, Iwobi, Lucas, Walcott, Giroud.

Válasz küldése